Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 18 hazıranda vize gorusmesi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 18 hazıranda vize gorusmesi

arkadaslar vıze randevum 18 hazıran basaka 18 hazıran olan varmı ankarada gırecem ankarada vıze almak ıste gore bıraz daha kolay dıolar dogrumu..........sacma geldı bana ama dogru olsada fena olmaz hani
    ankarada vıze gorusmesıne gıden arkadaslar nsl ortam falan......bılgılendırrsenız sevınırm

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

akara mı ist mi diye birçok konu var bu konu kişiye ve şansa göre değişiyor vize tarihin geç olmuş güç olmaz inş. 18 hazirandan sonra bi sürede pasaportunun gelmesini bekleyeceksin hayırlısı olsun

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet cok kotu bir tarihde vize gorusmesine gidiceksin.. daha onceye aldırmaya calis.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ankaranın ortamı güzel. korkulacak bişey yok vize konusunda not ortalamanda sorun yok biraz da ingilizcen varsa çok rahat alırsın.
    Her ne söylersen söyle senin bildiğin, karşındakinin anladığı kadardır...
    Mevlana Celalleddin Rumi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benimde 19 haziran istanbulda oturuyorum ankara da o da erken olanı istanbulda olursa 25 haziran da olucakmış !!
    19 haziran pasaportun gelmesi vs 1 haftayı bulacaktır elbette degil mi :/
    peki ds formunda 20 haziran dı normalde işe başlama tarihim o asıl problemi olusturmayacak mı cok can sıkıcı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart aa

ya arkadaşlar bende 18 haziran a vize aldım ankaraya,anlamadığım nokta şu,vize tarhini beğenmeme nedeniniz,amerikadaki işe geç kalma olasılığı için mi yoksa konsolosluktan vize alamama riskinin artığı için mi?bide bunun yanında ben son sınıfım bütün bunlar işi zorlaştıryomu tamamen?bilgi verirseniz sevinirim..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

walla dogru soluyosunuz cok gec bıze hazıran 10 da falan alırız demıslerdı ama yalan oldu.......konsoloslugu aradıgımda daha erkene alma gıbı bısey olabılır mı dedım onlar en erken 18 ıne var dedıler yanı yapacak pek bıse kalmadı not ortalaması 2.33 ın gılızcede normal cok ıı dııl ama berbatta diil......
    insallah alırız hepımız vızeyı....

ibober benım duyduklarım gec olmasının vermemelerıyle veya kontejanla alakası yok yanı her hangı bı sorun dııl gec olması...ama son sınıf oldugun ıcın bıraz daha farklı sorular gelebılır sana

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bıde su vıze onaylandıktan 2 gun sonra pasaportu sana ulastırıolarmıs ne kadar dogru bu ??????????

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben istanbulda perşembe günü görüşmeye gitmiştim pasaport 2 gün sonra cumartesi evime geldi.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

walla insallah banada 2 gun sonra gelır daha ucak bıletı bı dunya ıs daha var ama su vızeden bı kurtulsakkk gerısını ıllakı hallederız

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı aragorn0824 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    walla insallah banada 2 gun sonra gelır daha ucak bıletı bı dunya ıs daha var ama su vızeden bı kurtulsakkk gerısını ıllakı hallederız
    bende 18 hazıranda vızeye gıdıyorum ankaraya..ama uçak bıletım 25 hazıran..
    bu arada bu işlerı hızlandırmanın herhangı bır yolunu bılen varmı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bıkkın walla ben hala korkuorum vızeden onun ıcın ucagı almadım sen vızeyı alamassan ucak bıletı nolacak...su vızede sorun cıkmassa bende ınsallah 25 ınde dusunuorum ucak bıletını tabı bulabılırsem

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Neden işlem süresi uzuyor onu anlamadım ben ? ortamala 2 günde geliyor vize bazılarına 1 günde. Herhangi bir sorun cıkmaz ise isim soruşturması vs 2 güne pasaport gelir gelmesi lazım çünkü benım vizem 17 haziran 20 sinde uçağa binip 21 de san diego da olmam gerekıyor. sözleşme bu şekilde. o yuzden aklıma şeytanları salmayın arkadaşlar
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı aragorn0824 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bıkkın walla ben hala korkuorum vızeden onun ıcın ucagı almadım sen vızeyı alamassan ucak bıletı nolacak...su vızede sorun cıkmassa bende ınsallah 25 ınde dusunuorum ucak bıletını tabı bulabılırsem
    ya bı cahıllıkle aldık bıletı arkadaslarla bırlıkte gıdelım dıye ama nerden bılebılırdımkı bööle olacağinı..arkadasım ds formuyla gıttı vızeye mayısın ortasıydı yeenı geldı pasaportu ve halıyle ben panık durumdayım...
    artık yapacak pek bişi kalmaddı ya bıletın gıdışi yanıcak yada yenı bılet alıcam pasaport elıme ulasınca zaten bır kez ertelettım ve bıssuru ceza odedım...bıletı yakıp istedığım tarıhe yenı bı bılet almak zaten daha ucuza mal oluyo...
    çok sıkıntılı ya

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bi de sööle bişi var sormak istediğim ...sadece isim sorustırması yuzundenmı bu pasaportlar konsoloslukta takılı kalıyo... yoksa yoğunlukmu sebebı?
    bilen varsa memnun olucam..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba bıkkın seninle aynı durumdayım.mayısın başında ds formların ulaşmıştı.icep world'de defalarca tel açmama rağmen vize görüşmesine tarih aladılar.benim ki 27 haziranda görüşme var. ve son sınıf olduğum iiçin korkuyorum.vize vermeseler ucak parası boşuna gidecek..( ne yapalım kardeşim benim işe başlama tarihim 25 hazirandı off yaa (

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı bıkkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi de sööle bişi var sormak istediğim ...sadece isim sorustırması yuzundenmı bu pasaportlar konsoloslukta takılı kalıyo... yoksa yoğunlukmu sebebı?
    bilen varsa memnun olucam..
    bıkkın galıba sadece ısım sorusturmasında gec gelıo obur turlu bız tum belgelerımızle gıdecegımız ıcın bı sorun cıkmassa mulakatta 2 gun ıcınde gelır buyuk ıhtımalle..............gelmesse hapı yutarızzzz...abı bıde su ısım sorusturmasını neden yapıolar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)