Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Transkripteki Disiplin Cezası

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Transkripteki Disiplin Cezası

Arkadaşlar, 20 Şubat Cuma Günü vize görüşmem var. Ve belgelerden bırıde herkesın bildıgı gibi transkrıpt.Daha önce giren arkadaslarım transkrıptı cok ıncelıyolar dedı.Acaba sizce transkrıptın en altında ufakcana yazan dısıplın cezasını görerler mi?.Yada bu konu ıle ılgılı soru sorarlar mı?Kendımı ona gore hazırlıım mı (ingilizce cevap açısından)
    Final sorusu disiplın cezasını dikkate alıp vize vermeme gıbıbı durum olabılır mı ?Şimdiden tesekkurler...

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Exclamation

Transkriptin uzerinde belirtilmisse muhtemel bi cevap hazirlayabilirisin ...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benimde 20 sinde
    ama bnm sorunum bambaşka daha 2 notum okunmadı salı günü iatanbula gidicem yani pazartesi akşam 4 e kadar okunmasa napıcam pazartesi ders kayıtları başlıo okunurmu acaba okunmazsa tarihi erteletme şansıjm varmı ertelenirse ne kadar para yatırıorum çıldırıcam ya sabahın 7 buçuunda üsküdardan sarıyere gitmek ayrı bi olay nasıl gideblirim bilen var mı..offfffffffffff offffffffffff
    Konu habibe tarafından (14-02-2009 Saat 09:06 PM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Niye sabah 7.30'da aldın ki randevuyu? Söyle değiştirsin şirketin.
    Ayrıca tarih değişimi de yapılıyor. Para ödemen gerekmez.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı habibe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde 20 sinde
    ama bnm sorunum bambaşka daha 2 notum okunmadı salı günü iatanbula gidicem yani pazartesi akşam 4 e kadar okunmasa napıcam pazartesi ders kayıtları başlıo okunurmu acaba okunmazsa tarihi erteletme şansıjm varmı ertelenirse ne kadar para yatırıorum çıldırıcam ya sabahın 7 buçuunda üsküdardan sarıyere gitmek ayrı bi olay...offfffffffffff offffffffffff

Bildiğim kadarıyla alınmış olan pin numarası aynı gün içinde bir daha kullanılıyor.Yani aynı gün içinde vize tarihinde değişikilk yapabilirsin...
    Sen vize tarihini çoktan almışsın yeni bi randevu alman için yeni bir pin numarasına ihtiyacın olacaktır diye düşünüyorum.
    Ama J1 vizelerinin alımı için danışman şirketler randevuyu alıyorlar sanırım, belki öğrencilere uygulanan bir esneklikte tabii olabilir
    Konu apollon tarafından (14-02-2009 Saat 03:38 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar asıl soruya dönsek habıbe arkadasımızda kendı konusunu acsa ne guzel olurmus gercekten yardıma ıhtıyac var hıc bılgısı olan yok mu?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

aynen dostum konun tacize uğramış biraz..umarım disiplin cezası sorun olmaz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

disiplin cezasını alma sebebinde önemli olur sanırım eğer görüşme sırasında görevli bu konuyu sorarsa...yani bi kopyadan falansa belki problem olmaz yani bilmiyorum sırf yorum yapıyorum işte....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bence disiplin cezasının nedeni belirleyici olabilir...Eğer kavga dövüş tarzı bişeyden dolayı aldıysan disiplin cezasını bu karar seni zor duruma düşürür diye düşünüyorum...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Vallaha benim transkriptte direk not ortalamasını aradı bulunca da yuvarlak içine alıp hakkında yorum yaptı..Gördüğüm kadarıyla geri kalanına bakmadı bile..Ama yine de kesin bir şey diyemem..Daha önce bu şartlar altında vizeye gitmemiş birinin de kesin bir şey diyebileceğini sanmıyorum..

Bol şans..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bencede bişey olmaz. Farketmez bile direk not ortalamanı yuvarlak içine alıp geçiyor.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar vıze gorevlısı orda sadece senın not ortalaman bakıyo o senın dıger bılgılerınle ılgılen mıyor bı sorun yasamazsın bundan dolayı ıcın rahat olsun eger not ortalaman ve ınglızcen ıyı ıse bı sorun yasmazsın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar kopyadan ceza yedım guzel bı hocamızın gazabına ugradım vermıycem dedı 15 tatılde savunma ıcın sakarya goturttu ...ıste sakarya unı bole bı unı..kesınlıkle yenı kazanacak arkadaslarınız varsa tavısye etmıorum..aslında egıtım fena deıl ama cok ezıkler..saka unıversıtesı..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı smother Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar kopyadan ceza yedım guzel bı hocamızın gazabına ugradım vermıycem dedı 15 tatılde savunma ıcın sakarya goturttu ...ıste sakarya unı bole bı unı..kesınlıkle yenı kazanacak arkadaslarınız varsa tavısye etmıorum..aslında egıtım fena deıl ama cok ezıkler..saka unıversıtesı..
    ortalamaya bakıyorlar dırek dıye bişe yok ne yazıosa ona bakıolar:S yanı ortalamanın yanında dısıplın cezası yazıyor galıba tam yerını bılmıyorum benımkını 1 dakka ınceleedı haberın olsn :d sorarsada dersın sandalyede otururken geldı azarladı falan cevap verdım okadar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)