Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ACİL! Vize iptali

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ACİL! Vize iptali

ARKADAŞIM:
    ben şu an work and traveldayım ama işi 2 hafta erken bırakıp newyorka geldik

şimdi sponsor mail atmış vizelernz terminate edilecek diye

ne yapmalıyz

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

türkiyeye ne zaman doneceksin

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Yani bunu sponsor soyleyince yapacak pek birsey olmuyor .Vizeleriniz iptal olmadan donerseniz sizin acinizdan iyi olur .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadasımın da iptal oldu 3hafta baska iste calıstı 1hafta gezdi ve gitti gecen hafta
    hic bir sorunla karsılasmamıs üstelik hasteneye 1500dolar borcu vardı

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Cikisini her turlu her zaman yapabilir ya bir daha geri donmek isterse ?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

o ayrı mesele

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

6 sında dönecekler, ama tekrar gitmek isterlerse problem olur..
    ben türk konsolosluğunun telefonunu verdim bir danışın derim..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı elekro_nik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 sında dönecekler, ama tekrar gitmek isterlerse problem olur..
    ben türk konsolosluğunun telefonunu verdim bir danışın derim..

bu arkadasın bana gonderdıgı mail
    Peki.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

türkiyeye dönüşte kesinlikle problem olmaz ama tekrar work and travel düşüncekseniz sorun çıkabilir hastaneye benimde borcum vardı sorunsuz geri döndüm

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı elekro_nik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞIM:
    ben şu an work and traveldayım ama işi 2 hafta erken bırakıp newyorka geldik

şimdi sponsor mail atmış vizelernz terminate edilecek diye

ne yapmalıyz
    kontratin olupda isten erkenden ayrilman durumnda isveren bunu tabiki sponsora bildirecektir..bu durumda sana sponsor olan sirketin senin vizeni bitrme hakki var..ki bud durumda senin havalanindan cikarken basina bir sorun geliyormu..bunu soyle aciklayabilirm..cikisini rahay yapabilirsin bir sorun olmaz..zaten vizeni bitrmisl;er senin adamlar biran once senden kurtulmanin pesinde..buraya kadar hersey cok guzel dimi ama birdaha abd yi unut derim sana..belki gidebilirsin demicem sana hatta sen degil belki se nin yuznden en yakinlarin bile vize surecnden senden dolayi arastrmaya takilma ihtimlalleri bile olabilicektr
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

vize iptal olmadan donerlerse sonra sorun yasamazlar.cikmaya gelince 10 yil kacak yasa cikarkaen yine sorun yasamazsin
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı S-pectacuLar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kontratin olupda isten erkenden ayrilman durumnda isveren bunu tabiki sponsora bildirecektir..bu durumda sana sponsor olan sirketin senin vizeni bitrme hakki var..ki bud durumda senin havalanindan cikarken basina bir sorun geliyormu..bunu soyle aciklayabilirm..cikisini rahay yapabilirsin bir sorun olmaz..zaten vizeni bitrmisl;er senin adamlar biran once senden kurtulmanin pesinde..buraya kadar hersey cok guzel dimi ama birdaha abd yi unut derim sana..belki gidebilirsin demicem sana hatta sen degil belki se nin yuznden en yakinlarin bile vize surecnden senden dolayi arastrmaya takilma ihtimlalleri bile olabilicektr

o kadar da kesin degil.ulkeyi kisa surede terkedersen cok sorun olmaz cunku kacak kaldigin zaman cok azsa birsey olmaz.spectacularin dedigi uzun sure kacak kalanla ricin gecerli.iki hafta fazla kaldin diye birsey olmaz.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı metilfenidat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o kadar da kesin degil.ulkeyi kisa surede terkedersen cok sorun olmaz cunku kacak kaldigin zaman cok azsa birsey olmaz.spectacularin dedigi uzun sure kacak kalanla ricin gecerli.iki hafta fazla kaldin diye birsey olmaz.
    üstad selamlar. aynı durumdan bende bu sıralar müzdaripim. bana 19 ağustosa kadar süre verdiler sonrası için iptal ederiz diyolar. ancak benim dönüş biletim 4 eylülde.gezmeden dönmek istemiyorum. arasında 15 gün falan bi süre var bu süre içinde sıkıntı olur mu dersin.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Tolga49 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstad selamlar. aynı durumdan bende bu sıralar müzdaripim. bana 19 ağustosa kadar süre verdiler sonrası için iptal ederiz diyolar. ancak benim dönüş biletim 4 eylülde.gezmeden dönmek istemiyorum. arasında 15 gün falan bi süre var bu süre içinde sıkıntı olur mu dersin.

bende de aynı durum var işten atıldım bir gun sonra yeni iş bulup çalışmaya basladım employment agreement formunu bir hafta sonra şirketime ve sponsora yolladım şirket tamam vizen iptal olmaz belgeni yolladık dedi aynın gunun aksamı ciee den email geldi hala şirketin onaylamadı iş değişikliğini diye 2 hafta gezebilirsin sonra cıkmalısın amerikadan yeni bi işte calısamassın bu sure içinde diye yazmıslar bu saatten sonra benim employment agreement formu onaylanmazmı benımde gezi 4 eylulde baslıcak 20 eylule kadar 5 yer gezicem amerika içi uçuşlar var havaalanında bi sorun olur mu acaba

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı Lost35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende de aynı durum var işten atıldım bir gun sonra yeni iş bulup çalışmaya basladım employment agreement formunu bir hafta sonra şirketime ve sponsora yolladım şirket tamam vizen iptal olmaz belgeni yolladık dedi aynın gunun aksamı ciee den email geldi hala şirketin onaylamadı iş değişikliğini diye 2 hafta gezebilirsin sonra cıkmalısın amerikadan yeni bi işte calısamassın bu sure içinde diye yazmıslar bu saatten sonra benim employment agreement formu onaylanmazmı benımde gezi 4 eylulde baslıcak 20 eylule kadar 5 yer gezicem amerika içi uçuşlar var havaalanında bi sorun olur mu acaba
    arkadşın vizesi iptal olalı çok olmuştu ama amerika içi uçuşlarda hiçbirşey olmadı
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadşın vizesi iptal olalı çok olmuştu ama amerika içi uçuşlarda hiçbirşey olmadı
    relax olmak çok önemli
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar merhaba ben iş değişikliği yaptım ve belgeleri sponspor firmaya gönderemedim nedenini sormayın lütfen şimdi bana
    "your program will be terminated effective immediately.You are to provide proof of departure from the U.S. back to your home country through boarding passes and passport entry stamp by 09/03/2012."
    diye bir mail attılar benim sorum şu
    Ben 18 eylülde türkiyeye dönüyorum ve 11 eylülde newyorka gidiyorum
    sponsor anladıgım kadarıyla bana 3 eylüle kadar ülkeden çıkış hakkı vermiş fakat benim ve ailemin bunu karşılayacak maddi durumu yok.Eğer ben 3 eylülden sonra 15 gün daha fazla amerikada kalsam kaçak olarak mı kalmış olacagım ? Amerika içi uçuşlarda newyorka giderken falan sorun yaşar mıyım ? Ve amerikaya tekrar gelmek istesem ne gibi sorunlarla karşılaşırım ? Sponsora mail attım bana biraz zaman verin diye henüz cevap gelmedi türkiyeye şirkete de mail attım bana yardım edin diye.Eğer 3 eylülde vizem sonlandırılırsa 15 gün fazladan kalırsam başıma ne gibi sorunlar gelebilir ?
    Lütfen sağlıklı cevaplar veriniz.
    Şimdiden teşekkürler....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)