Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dc and new jersey bilenler iceri:)

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart Dc and new jersey bilenler iceri:)

Arkadaslar 9 agustosta washington dc ve new jersey seyehati yapicam arabayla 3 gunluk iznm var nerelere gitmeyi oneriyosnz nereleri gezmeliyiz ve dc de bir gece new jersey yada atlantik ocean da hangisi guzelse ordada bir gece konaklama yapicm ucuz olack yerler tavsiye edersnz super olur

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

dc de kesin bizim beyaz saray diye tabır ettiğimiz ama gerçeği amerika temsilciler binası olan yere gidersin zaten karşısında sağlı sollu müzler var oralara kesin git six flaga gitmediysen nj de great adventura var kesin git muthiş roller coasterlar var
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Kardesm six flags new englanda gittim aslinda tekrar gitmelimiuim degisikmi baya? Bide kalick yerler hakkinda bi bilgn var
    Mi bildgn ucuz yollu pansiyonlar.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı emreekrem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesm six flags new englanda gittim aslinda tekrar gitmelimiuim degisikmi baya? Bide kalick yerler hakkinda bi bilgn var
    Mi bildgn ucuz yollu pansiyonlar.
    hocam benım bıldığım ucuz bi yer yok hostellere bakarsın ya vaktın varsa gıt kesın sıx flaga sitesine gir bi bak roller coasterlara felan ilgini çekmesse gitmessin
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

kardesim ucuz yollu yerleri arayiyorsan sitelerden arayacaksin.. cunku otellerin kampanyali oldugu tarihler olabilir.. hoteller icin kayak.com , hosteller icin de hostelworld.com ya da hostels.com yeterli olacaktir..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

jackson nj de six flags e git derim gitmek istersen ben trentonda yasiyorum indirim kuponu verebilirim calistigim otelden almistim. 20 mil daha gidersen belmar var be nbegendim sahsen bu pazar gitmistim ticket yemeyeydim daha icten anlatirdimda yedik bi kere atlantic city ye gitmeni oneririm. eger cok turk yemegini ozlediysen levittown da sulu yemek trentonda kebabcinin adreslerini veririm

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

dostum dc ye gidince zaten görürsün ortada bir park var bir ucu kongre bir ucu lincoln anıtı (bu arada havuz bir süredir boş ) ortada da big dick dediğimiz anıtımtırak tarzda birşey var beyaz sarayda bu muhitte yürüme mesafesinde parkın etrafı ise müzelerle çevrili gezmeyi unutma onları özellikle müzede bir gecenin çekildiği tarih ve havacılık müzeleri tavsiyemdir iyi geziler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardesim ben suan ocean city nj deyim buraya hiç ugrama gezilcek hiçbişi yok adı city ama bildigin sessiz sakin bi tatil kasabası burası öle ucuzada kalabilcegin bi yer yok direk atlantic city e gec orası baya iyi alısveriş acısından falanda bütün markalarlarn outletlerini bulabilirsin ayrıca las vegastan sonra amerikanın 2. kumarhane merkezi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

aynı bölgeye bizde gitmeyi düsünüyoruz ve 9 kisi olcaz atlantic city ve dc bölgesinde 2 gun gecirebiliriz bu kadar kısasürede bu bolgede nereler gezilir ne yapılır..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

O zaman direk dc den sonra atlantik city ye gidiyrm beyler ozgursum sitelerden de bakicm pek zaman kalmdi sali sabahi cikiyorm yola. Melih o yemek yerlerine kesinlikle ugrucm eger adresleri atarsan harika olur atlantik city daha bi hos geldi gozme ya acaba zamanin cognu orda
    Mi harcasam 3 gunm var zaten

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)