Work and Travel 2025
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Paramı nasıl alacam?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Paramı nasıl alacam?

siteyi yeni gördüm herkese merhaba öncelikle

arkadaşlar bi şirkete yatırmış olduğum önkayıt parasını nasıl alacam.adamlar istediğim tarzda iş seçeneği sunmuyorlar.Bende kayıtı iptal ettirmeyi düşünüyorum acaba diğer şirketlerde güzel işler varmıdır?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Prosedür olarak vermek zorunda değiller, çünkü sana beğeneceğin iş değil herhangi bir iş garantisi veriyorlar... ama biraz ısrarcı olursan çok da problem yaratacağını zannetmiyorum, çünkü seni mağdur etmeleri demek seninle wat konusunda konuşan herkesin o şirketin önünden geçerken 2 kere düşünmesi demek

tarih olarak biraz geç kaldın iş konusunda bence, çünkü bütün şirketler iş fuarlarını bitirdiler sanırım, yani işverenle birebir konuşup beğendiğin işi seçme şansın düşük.... ama online işlerden de beğendiğin çıkabilir.. bunun için zaten önerilen 3-5 tane şirket var, isimlerini vermeye gerek yok zaten herkes biliyor... bunları faydası ne olur? şöyle, öğrenci sayıları çok olduğu için anlaşma yaptıkları ve aldıkları iş sayıları da fazla, böylece senin keyfine göre bir iş bulma şansın da yükseliyor...

Ayrıca Foruma hoşgeldin...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

önkayıt ücretini geri alamazsın arkadaşım o parayı unut.
    neden iyice incelemeden sana sunacaklari islere iyice bakmadan parani veriyosun olacak ismi????
    malesef yandı o para geri alamazsın o şirkette sana sunacakları en uygun olan bi işi seçmek zorundasın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeşim önkayıt parası dediğin ilk verilen para deil mi.az bi miktar.. o parayı alamazsın kardeşim..ama bu saatten sora da iş bulamazsın sanırım.tüm işler bitti die biliyorum.bunu bilmekle beraber sürekli yeni işlerin geldiğini de duymuştum.bunlar devam ediyor mu emin deilim..bu arada sana sundukları iş imkanı neler ?açıklarsan belki de sundukları güseldir ??

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

önkayıt parasını alabileceğini sanmıyorum ne kadar verdinki ön kayıda

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

genelleme yapmak yanlış olur. kimi şirketler tamamen iyi niyetli olup ön kayıt ücretini dahi geri ödüyor. dediğiniz gibi kimisi senmisin iptal ettiren diyip paranı iade etmiyor. ama imzaladığın sözleşmende tabiki iptal durumunda başvuru ücreti ödenmez . ibaresi yoksa mahkemeye kadar yolu varher türlü alırsın

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

alırmıısn alamazmısın bilmiyorum ama şirketlere her hafta bir iş listesi geliyor onlardan birini secebilirisi mesela aama istediğin olurmu olmazmı bilemem ama işler hala bitmedi azda olsa geliyor

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bence son günler de yeni islerin geldigini benim danısmanım da soylemisti ,sürekli yenilenir bu gunlerde
    biraz bastırırsan istediğin olmasa da ona yakın bir seyler olur sanırım

bol sans
    bekle beni amerika

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadasım çok diretirsen bi orta nokta bulup anlaşılır..250 werdıysen ortalıkta şirketi kotuleme diye sana bi 100 dolar werebilirler...
    ama tabi şirketede baglı hepsinide werebilir..
    geç kalma konusu da baya bi geciktin ama su anda iki üç firmada gusel bölgelerde işler war daha dorusu 1,5hafta once wardı..job fairi olan şirkette olacak
    only GoD CaN JuDgE me!!!!!

"FiRsT YoU GoT ThE MoNeY
    TheN YoU GoT ThE PoWeR
    WheN YoU GoT ThE PoWeR
    YoU HaVe ThE WoRLd
    YoU HaVe ThE WoMeN...

LaNeT OlSuN İçiİmdeKi İnsAn SeVgİsine

nerede o eski saf temiz bir beklenti olmdan olan sevdalar aşklar,,,,ya mecnun olmuş küpeli ya leyla kaşar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben 2 ay önce seçtiğim işe yerleştirilemedim.bu yüzden ben de şirket değiştireceğim.adamlar eğer çok çektirdilerse vermeye yüzleri olur en azından benim gibi.ben de bugün alacağım inşallah paramı...biraz araştırırsan iş listeleri yenilenen bi çok şirket var bulabilirsin telaş yapmana gerek yok...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben academixle gıdıyorum orda job faır yapılcak 20 nısanda bıde ellerınde benzıncı ısı vardı gecen hafta o ıslerde ıyı para vardı..ben ısı sectım hala ıs duruyor olabılır.ıstersen bır goz at..hala cok gec kalmıs sayılmazsın ya..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks