Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 21 Nisan Vize Görüşmesi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart 21 Nisan Vize Görüşmesi

Merhaba Arkadaşlar

Diğer arkadaşlar gibi ben de heyecanlı olarak 21 Nisan Salı günü olacak vize görüşmesine hazırlanıyordum. Bazı tavsiyelerim olacak.

Bir gün öncesinde yediklerinize ve içtiklerinize dikkat ediniz. 20 nisan günü yemekten dolayı zehirlendim, gece bayağı fenalaştım. 21 Nisan sabahı olan konsolosluk randevuma kendimi zor attım, hastahane yada konsolosluk arası tercih yapacaktım neredeyse. Kendimi sonradan biraz daha iyi hissettim, vizenin heyecanı ile hastalığımı biraz da olsa unutturdu.

Herşey arkadaşların anlattığı gibi, bir banka şubesini andırmakta ortam.

Görüştüğünüz kişiye bağlı bayağı değişmekte. Bir tanesi bir sürü soru soruyordu, favori filmine kadar sordu öğrenciye, sıkıştırdı bayağı. Önümde ingilizce bilmeyen birine de red verdı, heyecanlar dorukta tabii ki, güler yüzlü, birçok kişinin mutlu ayrıldığı vezne için şansımı bekliyordum sonra bir anda numaram yandı ve şans güldü

Güler yüzlü çok hoş birisi karşıladı, hastalığıma rağmen olabildiğince canlı ve gülmeye çalıştım, çok fazla soru sormadı, genel soruları sordu ve son sınıf olduğum için klasik soru geldi, beklediğim, dönünce ki planınız nedir diye, beklemeden hazır cevap ile kendi üniversitemde master yapacağımı, ales ve üds ye girdiğimi, yanımda sonuç belgelerini de getirmiştim. sonrasında good, nice falan dedi, görüşmenin en sonunda have a good day dedi, gülümsedi ve yeşil formu verdi, sonrasında thank you dedim ve rahatladım

arkadaşlar yeşil form almamız vize için nasıl bir durumumuzu teşkil eder, ds formum 1 hafta içinde sanırım gelecek, yorumlarınızı bekliyorum.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

gecmis olsun dostum
    guzel bir gorusme olmus yesil kagidi alman iyi bir gelisme buyuk ihtimalle alırsın vizeni
    hayırlısı olsun

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

furkan hayırlı olsun umarım vıze en kısa zamanda elıne ulasır

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

tşkler arkadaşlar inş. alırız, sağol onur bu arada, görüşemedik, durum böyle oldu valla, umarım iyi olur

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı roboelektronik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tşkler arkadaşlar inş. alırız, sağol onur bu arada, görüşemedik, durum böyle oldu valla, umarım iyi olur
    takma kafana hersey normal gıbı gozukuyor alırsın vızenı gorusuruz dellste

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bende dun vize gorusmesindeydim ayrica bende son sinifim ve okul bitiyo. Bu sene farkli olarak ozellikle is sozlesmesi varmi diye sorduklarini gordum, ozellikle biz son sinif ogrencilerine is sozlesmen yaninda mi diyorlar ve is sozlesmesini inceleyip bilgisayara isveren ile ilgili notlar dusuyorlar sonra ogrendimki daha sonra is vereni arayip kontrol ediyorlarmis. banada cok soru sormadi ds formunu onaylayip ups e yonlendirdi. yuzde 90 aldigimi dusunuyorum ama pasaport elime ulasmadan da emin olamicam.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)