Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: new york city de spor salonuna gitmek

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart new york city de spor salonuna gitmek

new yorkta bildiğiniz spor salonu ve fiyatları hakkında bilgisi olan var mıdır acaba aramızda ?

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

new yorkta yapacak daha guzel seyler var zamanını spor salonlarında telef etme bence efor sarfetmek istiyosan geceleri time square da dolaş süper spor yaparsın aksiyonun biri bitiyo öteki başlıyo hemde bedava

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    new yorkta yapacak daha guzel seyler var zamanını spor salonlarında telef etme bence efor sarfetmek istiyosan geceleri time square da dolaş süper spor yaparsın aksiyonun biri bitiyo öteki başlıyo hemde bedava

hehe 4 ay orada olacağım spor yapmadan duramam ben ölürüm kahrolurum, bide orada amino asitler protein tozları filan ucuz muş onlardanda kullanırım acaba gelirken bi kaç kutu alsam gümrükte sorun olurmu

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

ahh ahh nerde o eski watçılar adamlar nerde kalcam, nasıl gitcem, işim nasıl,nerde yatcam,işten atarlarmı acaba beni diye endişe ederken şimdilerde ise görüyorum ki spor salonları sorulur olmuş
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı calkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hehe 4 ay orada olacağım spor yapmadan duramam ben ölürüm kahrolurum, bide orada amino asitler protein tozları filan ucuz muş onlardanda kullanırım acaba gelirken bi kaç kutu alsam gümrükte sorun olurmu
    alla alla hocam naptın sen yaa bagımlılık yapmıs sende aminoasit konususnu bilemicem walla ben proteinleri yapıtaşlarına ayırmadan tüketiyorum şişip napıcan hocam bosver iki hafta spor yapmasan iniyosun balon gibi hisseder insan kendini

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı beysinCDA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahh ahh nerde o eski watçılar adamlar nerde kalcam, nasıl gitcem, işim nasıl,nerde yatcam,işten atarlarmı acaba beni diye endişe ederken şimdilerde ise görüyorum ki spor salonları sorulur olmuş
    dimi azizim nerde disko bar var hangi cadde canli nerelere takılsak soruları artık değişti gidenlerde değişti demekki hocam daha gözü gönlü tok arkadaşlar gidio artık demekki ...! gerçi bu durumda istisna var adam sporsuz yapamıyomus öyle bir durum var yani önemli bir sorun onun için durum böyleyse ...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

dimi azizim nerde disko bar var hangi cadde canli nerelere takılsak soruları artık değişti gidenlerde değişti demekki hocam daha gözü gönlü tok arkadaşlar gidio artık demekki ...! gerçi bu durumda istisna var adam sporsuz yapamıyomus öyle bir durum var yani önemli bir sorun onun için durum böyleyse ...
    aynen öyle,,,kuşak değişiyor, artık ihtiyaçlar hiyerarşisindeki sıralamanın doygunluk oranı yukarılara doğru çıkıyor

tabi alışkanlık farklı bir olay, insan alıştığıu bir olayı bırakınca kötü oluyor,

umarım bulur arkadaş kendine uygun bi salon,,gerçi gidince bende arıcam ama bakalım inşallah bulurum ee 1 yıl sporsuz geçmez orda,,,

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ahahah yardınız beni

dostum bende içki yok sigara zaten yok, zamanında break dance yaptım fakat yaş geçince oda geçti, e barlardaki dıptıs dıptıs müzikleri beni açmıyor, gidersem en fazla yarım saat duruyorum ordada sıkılıyorum bide bara diskoya gidipte cola içme durumu var düşün , senin onun sigraya biraya verecegi parayı ben spor salonuna vericem anlıyacağın nasıl fikir

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

çok güzel bir fikir sakın barlar gidip kola içme ezik hissedersin kendini benim gibi ama bence salonu oraya gidince ara yada new yorkun neresinde kalacağını ikamet adresini ver yardımcı olsunlar ee sanırım new york biraz büyük

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ahahah yardınız beni

dostum bende içki yok sigara zaten yok, zamanında break dance yaptım fakat yaş geçince oda geçti, e barlardaki dıptıs dıptıs müzikleri beni açmıyor, gidersem en fazla yarım saat duruyorum ordada sıkılıyorum bide bara diskoya gidipte cola içme durumu var düşün , senin onun sigraya biraya verecegi parayı ben spor salonuna vericem anlıyacağın nasıl fikir
    bende sigara kullanmıyorum ama içki içerim bide nargileyi çok severim neyse hocam bence amerika sana göre değil hele newyork hiç değil sen bu abd işinden vazgeç sana guzel ülkemizin sakin kıyı şeritlerinden birinde doğayla içiçe bir pansiyon tatili öneriyorum

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

yok yaww olur mu gitsin sanki amerika, barlar, ve içki mekanı değil ki amerikanında yaşancak yerleri, yapılcak bir sürü iş var

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Spor salonu yerine giy sortunu. Atla central park'a yorulana kadar kos. Ucuz bi bisiklet satin al. Bisiklete bin. Parkta insanin kosasi yuruyesi geliyor Normalde spor salonunda 10 dk kosabiliyorsan orda rahat 20 dk kosarsin. Kulaginda muzikde olunca ohooooo

Ama spor salonlarinin fiyati 85-200$ arasi degisiyor diye biliyorum aylik. Cok fazla alternatif var nyde. Sitelerinde fiyat yazmaz genelinin. Mail atip sorabilirsin. Google a zaten new york gym yaz bi dunya spor salonu geliyor.
    Sometimes memories can kill...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

çok güzel bir fikir sakın barlar gidip kola içme ezik hissedersin kendini benim gibi ama bence salonu oraya gidince ara yada new yorkun neresinde kalacağını ikamet adresini ver yardımcı olsunlar ee sanırım new york biraz büyük
    hehe ok barda cola yok new york city de kalacagım bu arada iş manhattanda zaten,

bende sigara kullanmıyorum ama içki içerim bide nargileyi çok severim neyse hocam bence amerika sana göre değil hele newyork hiç değil sen bu abd işinden vazgeç sana guzel ülkemizin sakin kıyı şeritlerinden birinde doğayla içiçe bir pansiyon tatili öneriyorum
    çok geç bilette vizede tama şafak bile 27 düşün

yok yaww olur mu gitsin sanki amerika, barlar, ve içki mekanı değil ki amerikanında yaşancak yerleri, yapılcak bir sürü iş var
    +rep

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hehe ok barda cola yok new york city de kalacagım bu arada iş manhattanda zaten,

çok geç bilette vizede tama şafak bile 27 düşÃ¼n

+rep
    konaklama ne kadar merak ettım ..? ben de NY leeds denılen bı yerde kalcam ve konaklama 75-100 arası ..
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konaklama ne kadar merak ettım ..? ben de NY leeds denılen bı yerde kalcam ve konaklama 75-100 arası ..
    henuz bilmiyorum kalacak yer arıyorum, ama kalacak olanlardan bilgidim kadarı ile 400$aylık civarı 4 kişinin kalacagı bir evde ...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

2011 yılı yazı ıcın mı acaaba ny calısılacak ve kalınacak yer hakkında...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı istkesik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011 yılı yazı ıcın mı acaaba ny calısılacak ve kalınacak yer hakkında...
    Ne demek istedin arkadasım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bazı forumlar cok eskı o yuzden sordum. ben de ny mannathan da ıs bulmak ıstıyordum sırket oralarda ıs olmaz abd lılerı daha cok tercıh edıyorlar dıyıp vazgcrdı ve de pahalılıktan bahsettı. ama benım ıstedıgım tam olarak hem merkezı bıyerde ısten cıkınca gezmek gormektı

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı istkesik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazı forumlar cok eskı o yuzden sordum. ben de ny mannathan da ıs bulmak ıstıyordum sırket oralarda ıs olmaz abd lılerı daha cok tercıh edıyorlar dıyıp vazgcrdı ve de pahalılıktan bahsettı. ama benım ıstedıgım tam olarak hem merkezı bıyerde ısten cıkınca gezmek gormektı

new yorkta iş olmaz diye bişi yok, ben firmalara gidip konustum, manhattanda iş var mı diye, banada dediler trafik pahalı yasamak zor filan ama ben illede burası olucak dedim yoksa gitmem dedim, epey bi sure beklettiler beni bi surude iş gosterdiler aslında liste olarak ama detayları yoktu. hepsi turk restoranı idi filan falan. sonra vize gorusmesine girmeye yakın noldu benim iş dedim. bu arada bana baska iş teklifleri yapıyorlar ama new jerseyde burası var bak new yorka yakın filan falan istemiyorum dedim bekledim. cat diye sözleşmeyi mail atmışlardı. manhattan ın orta yerinde iş bulmuşlardı.

genelde merkezi yerlerde iş bulmak zordur cunku dag basındaki su parkı otel bilmem ne olan yer cok ogrenci alır. firmalarında kolayına gelir. sana trafik pahalı mahalı demelerinin sebebi oradaki işlerin 10 larca ogrenciyi birden alamıyacak olmasıdır. bu yuzden ugrasmak istemesler. zaten her firma manhattanda iş bulamaz kanımca ama ben bu adamlarla konustugumda bunların elemanı dukkan dukkan gezip iş topluyordu.

oradaki adamlar abd lileri istiyor demesi başlı başına sacmalık cunku bu tarz calışan kişiler orada calışacak abd liden daha ucuza calışıyor. o yuzden ozellikle new yorkta restoranlarda bilemem nerelerde calışan yabancı kacak vs sayısı abd li calışandan kat kat fazladır. cunku ucuz.

evet pahalı mı ama alacagın para yetecektir eger gozu donmusler gibi alışveriş yapmayacaksan git dene, tabi eger daha işini secmediysen ve firman manhattanda iş ayarlayabiliyorsa, ben gidicem o şehri yaşamak istiyorum, elektronik bana lazım deil, cok para biriktirmek istemiyorum, o 2 ay 3 ay oranın bir parcası olmak istiyorsan hic durma, en yabancı arkadasları edinirsin takılırsın evlerine gidersin yasamlarını gorursun. bara cıkar icersin onlarla eglenirsin, bunları yaparkende bunları yapmaya zamanın olur, bir otel ve cevrendeki senin gibi gelen onlarca turkle sıkışıp kalmazsın, cunku gunde 5 haftaa asagı yukarı 30 saat calışırsın. az para kazanırsın, yedigine yoluna ucuna ucuna yeter bazen ama dolu dolu yasarsın. g*tunu sıkarda kasarsan benim gibi ikinci is yapar, yada baska meziyetlerin varsa (mesela ben dövme yapmaya baslamıstım son ay keşke daha once yapsaymışım) gider hukumetten izin alır incik boncuk ta satarsın meydanlarda (ki cok zevkli iştir arkadas yaptı) cok istedigin telefonmudur ps3 mudur ne karın agrın varsa onuda alır donersin memlekete pasa pasa, sonra ne diye döndüm dersin dönünce o ayrı : ))) doner donmez de kararını vermiş olursun onumzdeki yaz yine gidicem diye, hemde self.

sölediklerim gecen sezon içindi bu sezon içinde gecerli. son paragraf tamamen benim kendi dusuncelerim ve yasadıklarımdır. kimse ustune alınmasın para için gideni de anlıyor ve saygı duyuyorum.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

calkana siddetle katlıyorum usa ye ne icin gittini ilk baş bi belirliceksin ve firmanıda bu yonde zorlıcaksın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende lake goerge'a gidiyorum orada gym ve supplement satan yerler bulmayı ümit ediyorum senin gibi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bizde virginiaya gidiyoruz arkadaslarla spor salonu fiyatları ne durumda amerikada bilen varmı acaba

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok geç bilette vizede tama şafak bile 27 düşün

+rep
    selam manhattan hakkında bilgi verebilir misinz?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)