Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 15 saniyede vize :)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart 15 saniyede vize :)

Görüşmeye girene kadar herkesin yazısını okudum sorulara baktım harcadıgım zamana yanıorum sanırım bnden kısa vize görüşmesi olan yok görmedim yani salonda tam 4 saat bekledik fakat vize görüşmesi tam 15 saniye sürdü nasılmı şöle
    ankaradaki sarısın biraz toplu bayan numaramı yaktı gittim bnden öncede diğer arkadasım onunla görüşme yapmıstı ve 2 dakiki tutmustu bn gittim parmak izini verdim ve bölümümü spordu kadın gözlerimin içine bakıo nie anlamadım bölümümü söledim arkadasımı göstererek aynı bölümdesinin gibi bişey söledi herhalde birbirimizi tanımıor zannetti, banada nerden aklıma geldiyse we are groups, same universitey, same class dememle birlikte really dedi sınıfımı sordu hemen first class dedim ve upse git dedi, sadece 2 soruu bnden önceki arkadasım ups masasına yürürken arkasından bnde geldim en kısa görüşme bnmkisiydi. sanırım o cümleyi kurunca ingilizcesi iyi die düşündü ama kadın sürekli gözlerimin ıcıne baktı hala anlamadım ups masasına gittim sırada bekleyenler redmi aldın dio, bu kadar kısa nasıl olur die..4 saat bekle 15 saniye vize görüşmen sürsün. sonucta almısım vizeyi gelmiş pasaport şirkete(upstede bozuk yokmus ücreti şirkete kitledim) bu kadar yani girmeyenlere dünyanın en basit ilerinden birisi oldugunu sölemek isterim

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aynen banada o sarışın bayan geldi çok ama çok kısa konuştuk ve you got the visa dedi bende içimden ı got the power die bagırdım =) zuhzuahza=)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

) bn filipinli bayana gitmek istiodum cok tatlıydı

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

offff cidden yaaaa benim arkadaşm o kadınla görüştü ztn aşık oldu =)) aç camı öpcem dicekti nerdeyse :P

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı diagram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görüşmeye girene kadar herkesin yazısını okudum sorulara baktım harcadıgım zamana yanıorum sanırım bnden kısa vize görüşmesi olan yok görmedim yani salonda tam 4 saat bekledik fakat vize görüşmesi tam 15 saniye sürdü nasılmı şöle
    ankaradaki sarısın biraz toplu bayan numaramı yaktı gittim bnden öncede diğer arkadasım onunla görüşme yapmıstı ve 2 dakiki tutmustu bn gittim parmak izini verdim ve bölümümü spordu kadın gözlerimin içine bakıo nie anlamadım bölümümü söledim arkadasımı göstererek aynı bölümdesinin gibi bişey söledi herhalde birbirimizi tanımıor zannetti, banada nerden aklıma geldiyse we are groups, same universitey, same class dememle birlikte really dedi sınıfımı sordu hemen first class dedim ve upse git dedi, sadece 2 soruu bnden önceki arkadasım ups masasına yürürken arkasından bnde geldim en kısa görüşme bnmkisiydi. sanırım o cümleyi kurunca ingilizcesi iyi die düşündü ama kadın sürekli gözlerimin ıcıne baktı hala anlamadım ups masasına gittim sırada bekleyenler redmi aldın dio, bu kadar kısa nasıl olur die..4 saat bekle 15 saniye vize görüşmen sürsün. sonucta almısım vizeyi gelmiş pasaport şirkete(upstede bozuk yokmus ücreti şirkete kitledim bu kadar yani girmeyenlere dünyanın en basit ilerinden birisi oldugunu sölemek isterim

Nasıl Ucreti Sirkete kitledin arkadasim ?? KArgo odemesi karsi odemeli gonderilmez konsoloslukta

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

hayirli olsun diagram
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende aynı bayandan iki soruyla almıştım. Adını sanını bilen varsa konsolosluğa bi hediye mi yollasak acaba yada burda bi fan club falan da kurabiliriz (biraz abartı olur sanırım)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yav valla ben de o sarışından aldım hakket çok kolay vize veriyo o. sıramı beklerken dikkat ettim o hemen veriyodu ama filipinli baya uğraştırıyodu hatta 2-3 kişiye ret verdiğini grdüm üstelik bitanesi dil okulu içindi wat çıda vardı galiba ret yiyenlerden çok manyak hatun ama Allahtan o na gitmedim tırstım baya ondan ret verecek diye ama Allah'ı var taaaşşşşşş gibi hatun
    O şimdi ALASKADA!!!!!!!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl Ucreti Sirkete kitledin arkadasim ?? KArgo odemesi karsi odemeli gonderilmez konsoloslukta
    demekki gönderiliyormuşş 2 ytlsi cıkmayınca şirket ödesinmi dedi bnde büyük bir iştahla evettttttt dedimm

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ooo iyi yahu.Güzelmiş.İnş bana da fazla zorluk çıkarmazlar da hemen alırız olur biter.
    İnsan ister istemez tırsıyo yahu şu vizeyi alamazsam diye. Gerilim müziğini duyar gibiyim
    Hayırlı olsun bu arada.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Kriptografi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ooo iyi yahu.Güzelmiş.İnş bana da fazla zorluk çıkarmazlar da hemen alırız olur biter.
    İnsan ister istemez tırsıyo yahu şu vizeyi alamazsam diye. Gerilim müziğini duyar gibiyim
    Hayırlı olsun bu arada.
    teşekkürler saol. ankarada gireceksen hiç stres yapam derim cok rahat ve 1 numaradaki bayan cok tatlı onu görünce zaten hiç heyecan kalmıo bu kadar tatlı bir filipinli nasıl vize vermez die

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks