Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: vize hakkında yardım cok onemli

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Unhappy vize hakkında yardım cok onemli

arkadaslar eger yardımcı olabılırsenız sevınırım 2012 wat a katılmak ıstıyorum unıversıte son sınıfım yalnız okulumu dondurdum daha dogrusu derselere gıtmıyorum sadece . vize almak için not ortalaması sart bılıyorum fakt bunu nasıl halledebılırız maddi yada dil acısından hıc bı sıkıntı yok sadece derslere gıdıpde 2 ortalama yapamam baska bı yolu varmı bıldıgınız

BannedUser
    Guest

keske dondurmadan once transkrıpt alsaydın 2 olacak dıye bı kriter yok 1.8 1.9 da olabilir. su an transkript alabiliyor musun bende uzatmalıyım ve 1.9 la aldım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

gecmişe donuk transkrıp alabılırım tabıkı ama cok dusukdur yınede ortalamam bu donem rapor alsam 6 aylık sakatlandım ilk donem okula gıdemedım desem konsolosluga gıtsem yerlermi acaba gecmısın transkrıbıne bakarlarsa yıne gıdemem

BannedUser
    Guest

ooo o zaman super olur rapor varsa o ısını gorur merak etme yemekle alakası yok cidden gitmedıysen sorun yok zaten al tabi bence alma sansın yuksek kardesim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

raporu hallederım gerekırse sakatlanırım saka bı yana bu sene gıtmem lazım artık ole yapacam sırketle konusmadan once burdan danışmak ıstedım cok tesekkur ederım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

merhabalar herkese,sormak istediğim bir soru var.suan ortalamam 1.98 ama bu donem dersler cok zor(matematik bölümü okuyorum) oyuzden belki ortalamam biraz düşebilir yani suan ki transkript ile vize görüşmesine gidersem sorun olurmu?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

eğer konsoloslukta konuşabilirsen karşındakiyle sıkıntı olmaz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

yani herhangi biri boyle bir sorunla karsılastımı?ilk donem transkrıpti ile gidip vize alan oldumu?

BannedUser
    Guest

4 sene oyle aldım zaten

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

@oonur33
    4. sinif olarak ilk kez ABD'ye gidecek ogrenci icin 2.00 alti vize almak bence cok kolay degil. Kolay degil diyorum ama imkansiz sayilmaz. Raporu yaninda bulundur. Ingilizce ve Turkcesi olsun. Konsolos arkadas Turkce biliyor ama sen isini garantiye al yinede. ALES, KPDS, KPSS UDS gibi belgelerin varsa sana yarari olabilir.

@hknkny
    Bolumum cok zor, okulumuzda bizi biraz zorluyor dersen sorun olacagini sanmiyorum. Diger arkadasinda dedigi gibi karsi tarafla konusma sikintin yoksa alirsin rahatca vizeni. Zaten herkes 1. donem transkripti ile gidiyor. (Eger red yemezsen) Reddedilirsen eger gorusmede haziranda olursa ozaman donem sonu transkripti gerekir.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

demek istediğim suanda 2.sınıfın genel not ortalaması 1.98,3.sınıfın birinci dönemini okuyorum şuanda suanda okudugum donemın transkriptini götürmesem olurmu diyorum?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

valla suanda özel msj atamıyorum sen bana ulasırsan daha iyi olur.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

herkeze merhaba aslında cevaplar aşağı yukarı aynı gibi fakat ben yinede tecrübelilerden cevap bekliyorum.3.sıfta okuyorum r.tv.sinema bölümünde.Not ortalamam 1.34 fakat bu dönem derslere fena sarmış durumdayım.Hesaplamalarıma görede 2.80 ile bu dönemi kapatırsam genel not ortalamam 1.65 filan oluyo.Son iki döneme bakarlarsa 1.44 ve 2.80 ile bir yükselme var.genel ortalamayıda paylaştım zaten.Sağlam bir şirkete kayıt yaptırdım ingilizcemde iyi seviyede gerçekten ama not ortalaması konusunu da şu bahaneye dayanarak açıklayacağım sizce ne derece doğru bir yaklaşım olur bilmiyorum..dicemki dalış sporu ve dağcılıkla ilgilendiğim için dersleri çok boşladım ama bu dönem çalışarak yükselttim desem ve hedeflerimden bahsetsem onlara acaba sonuç ne olur.Zaten kayıt olduğum için artık geri dönüşde yok zaten ha bu arada bide hazırlıkta kalmıştım yani 2 sene okudum hazırlığı bu bi sorun teşgil edermi

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bu arada forumu yeni kullanmaya başladığım için yanlış yere yazmışım herkezden özür dilerim meşgul ettim burayı.Nasıl kaldırılır bilmiyorum..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim son dönem ort 1,25 idi genel 2,20 idi hiç kurcalamadı bile şöle bi iki çevirip geri verdi 3. sınıftım ama. önemeli olan sadece oraya gidip orada kalmayacağınıza inanmaları bu güveni sağladıktan sonra problem yok bence

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)