Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: elektronik değişimi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart elektronik değişimi

arkadaşlar forumu karıştırırken türk zekasını özetleyen bikaç şeyle karşılaştım mesela walmark veya bestbuydan PS3 alıp 1 ay kullanıp beğenmedim diyip para iadesi alanlar varmış.

bu değişim işlemleri nasıl bi uygulama değişimleri nasıl yapıyoruz mesela ben gittiğimde bi laptop alsam dönerken iade etsem olur mu?

ve de bu iade edilen ürünleri marketler iade diye farklı bi bölüme koyuyormuş yarı fiyatına alabiliyomuşsun bunlar ne derece doğru? her yerde var mı bu uygulamalar?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Böle şeyler ilk duyduğunda inanması ne kadar zor olsa da gerçekten var.Yalnız alınan ürünün iade süreleri değişiyor.Sanırım Best-buyda laptop'un iade süresi bir aydı.Benim bi arkadaşım yapmıştı.Macbook aldı 2 hafta kullandı sonra iade etti.Bunun için herhangi bir bedel falan ödenmiyor.adamlarda müşteri hizmetleri çok gelişmiş durumda.Başka bir arkadaşım walmarttan bisiklet alıyordu her ay gidip iade edip yenisini alıyordu.en sonunda da gitti parasını geri aldı 3 ay da bisiklete binmiş oldu.Bu gibi işlemleri yapabilmek için en önemli şey fişi kaybetmemek Ne alırsan al fişini sakla.Ben iş için aldığım pantolonu 2 hafta giydikten sonra yıkamadan iade etmiştim.Hiç bişey demiyo adamlar.Bu gibi şeylerden faydalanabilirsin.Ayrıca özellikle bestbuyda falan bu iade edilmiş ürünlerin satıldığı refurbish denen bölümler var.Yalnız bu iadeleri herkes bizim gibi biraz kullanıp yapmıyor tabikide.alette bi bozukluk vb şeyler olabiliyor.Refurbish ürünler tabiki hiç açılmamışlardan biraz daha ucuz oluyor ancak alırken iyice dikkat etmek gerekiyor.Bi bozukluğu var mı ne sorunla iade edilmiş falan hepsini öğrenmek lazım.Biraz şans işi açıkçası refurbishler ama ucuz olduğu için içinize de sinen bi ürün olursa alın derim ben.
    ""Let the game begin""

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)