Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: laptop alacagim :)

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart laptop alacagim :)

Slm Arkadaslar laptop alacagim da fazla kazanamiyorum pes oyunu acan en ucuz bilgisayar hangisi ve zaten 2 yilligina aliyorum mezun olunca ben yenisi alirim bilgisayar eski model olsada olur...bana marka onercek ve alabilecegim magaza adi ya da site adi onerecek arkdslar yrdmlarinizi bekliyorum fiyat araligi aradigim 370-500 usd arasi ..pes oyununu acmayan ya da 500 usd sinirini gecen laptoplari onermeyin
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Micro Center - Computers, Electronics, Computer Parts, Networking, Gaming, Software, and more!

ben burdan aldim

700 Dolar Verdim Acer Marka

Acmadigi Oyun Yo

GTA4 oyniyorum

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

4 GB Ram, 2.00 Ghz uzeri islemci ve ekran kartinin 512 Mb. paylasimsiz oldugu bilgisayarlarda PES 2010 oyunun rahatlikla oynayabilecegini dusunuyorum.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Simdi notebook aldik diyelim yada herhangi bir elektronik esya vergi iadesini nasil alcaz arkadaslar faturasini atmamakmi gerekiyor?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 GB Ram, 2.00 Ghz uzeri islemci ve ekran kartinin 512 Mb. paylasimsiz oldugu bilgisayarlarda PES 2010 oyunun rahatlikla oynayabilecegini dusunuyorum.
    tmm da break cim ekran kartinin ingilizcesi ne ? 512 mb falan yazmiyo 15.4 falan yaziyo Hd yaziyo nbiliyim cok karmasik geliyo bana ozellikler anlamiuyom ben
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı xerdalx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simdi notebook aldik diyelim yada herhangi bir elektronik esya vergi iadesini nasil alcaz arkadaslar faturasini atmamakmi gerekiyor?
    Elektroniklerin vergisini geri alamazsin arkadasim.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı erokutan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Micro Center - Computers, Electronics, Computer Parts, Networking, Gaming, Software, and more!

ben burdan aldim

700 Dolar Verdim Acer Marka

Acmadigi Oyun Yo

GTA4 oyniyorum
    tmm da abi ben en fazla 500 usd olsun istiyorum ona gore onerin bana

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Specifications
    Color Matte Black Lid, Black Base, Black Keyboard
    Operating System Microsoft Windows 7 Home Premium (64-bit)
    Processor AMD Athlon(tm) II Dual-Core Processor P320
    Processor Speed 2.1GHz
    Level 2 Cache 1MB Level 2 Cache
    Front Side Bus Up to 3.2 GT/s
    RAM Installed / Max RAM Supported 3GB DDR3 RAM (Expandable to 8GB)
    Memory Configuration (1) 2GB SO-DIMM Memory Module, (1) 1GB SO-DIMM Memory Module
    Memory Slots Available (0) Available 204-pin SO-DIMM Slots
    Hard Drive 320GB 5,400RPM Serial ATA Hard Drive
    Multimedia Drive LightScribe SuperMulti 8x DVD±RW Drive with Double Layer Support
    Display Type 15.6" High Definition HP LED BrightView Display
    Internal Max Resolution 1366 x 768
    Video Card ATI Mobility Radeon HD 4250
    Video Memory 1405MB Total Available Graphics Memory
    TV Tuner/Personal Video Recorder (PVR) None
    Sound Card High Definition Audio Chipset
    Sound Output Mode Stereo Audio Output
    Network Features 10/100 Fast Ethernet Network
    Ports and Connectors (1) VGA 15-pin Port; (3) USB 2.0 Ports; (1) RJ-45 Network Port; (1) Headphone-out; (1) Microphone-in
    Built-In Devices Altec Lansing Speakers
    Security Kensington MicroSaver Lock Slot, Power-on Password, Accepts 3rd Party Security Lock Devices
    Input Device Keyboard, Touchpad
    Included Power Supply 65 Watt AC Adapter
    Included Battery 6 Cell Rechargeable Lithium-Ion Battery
    Dimensions (WxDxH) 14.72" x 9.70" x 1.25" - 1.44"
    Weight 5.5 lbs.
    Manufacturer Warranty 1 Year Limited Warranty

break bu mesela pes acar mi compaq Presario CQ62-220US Laptop Computer - Matte Black 479 usd

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Break Bana Verdiler ..

Micro Center dan 700 Dolara Aldim

Kaldigim Otele Cek Gonderdiler 67 Dolarlik...

Walmart dan bozdurdum valla

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

onercek yok mu bilgisayar ya ..anliyan yok mu bilgisayardan ?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Specifications
    Color Matte Black Lid, Black Base, Black Keyboard
    Operating System Microsoft Windows 7 Home Premium (64-bit)
    Processor AMD Athlon(tm) II Dual-Core Processor P320
    Processor Speed 2.1GHz
    Level 2 Cache 1MB Level 2 Cache
    Front Side Bus Up to 3.2 GT/s
    RAM Installed / Max RAM Supported 3GB DDR3 RAM (Expandable to 8GB)
    Memory Configuration (1) 2GB SO-DIMM Memory Module, (1) 1GB SO-DIMM Memory Module
    Memory Slots Available (0) Available 204-pin SO-DIMM Slots
    Hard Drive 320GB 5,400RPM Serial ATA Hard Drive
    Multimedia Drive LightScribe SuperMulti 8x DVD±RW Drive with Double Layer Support
    Display Type 15.6" High Definition HP LED BrightView Display
    Internal Max Resolution 1366 x 768
    Video Card ATI Mobility Radeon HD 4250
    Video Memory 1405MB Total Available Graphics Memory
    TV Tuner/Personal Video Recorder (PVR) None
    Sound Card High Definition Audio Chipset
    Sound Output Mode Stereo Audio Output
    Network Features 10/100 Fast Ethernet Network
    Ports and Connectors (1) VGA 15-pin Port; (3) USB 2.0 Ports; (1) RJ-45 Network Port; (1) Headphone-out; (1) Microphone-in
    Built-In Devices Altec Lansing Speakers
    Security Kensington MicroSaver Lock Slot, Power-on Password, Accepts 3rd Party Security Lock Devices
    Input Device Keyboard, Touchpad
    Included Power Supply 65 Watt AC Adapter
    Included Battery 6 Cell Rechargeable Lithium-Ion Battery
    Dimensions (WxDxH) 14.72" x 9.70" x 1.25" - 1.44"
    Weight 5.5 lbs.
    Manufacturer Warranty 1 Year Limited Warranty

break bu mesela pes acar mi compaq Presario CQ62-220US Laptop Computer - Matte Black 479 usd
    break ses yok nasi bu bilgisayar

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

17.3" diagonal HD+ CineCrystal LED-backlit TFT widescreen display
    ATI Radeon HD 5650 graphics with 1024MB of dedicated system memory

ekran karti bu mu 512 mb olsun diyon ya pes oyunu icin en az ????????????????

Acer 17.3" Aspire AS7745-5632 Laptop PC:
    Key Features and Benefits:

Intel Core i3-350M processor
    2.26GHz, 3MB L3 Cache
    4GB system memory (upgradeable to 8GB)
    Gives you the options for surfing, video conferencing, documents, basic photo editing and simple computer tasks
    500GB SATA hard drive
    Store 330,000 photos, 142,000 songs or 263 hours of HD video and more
    SuperMulti double-layer DVD burner
    Watch DVD movies on your computer; read and write CDs and DVDs in multiple formats
    10/100/1000 Gigabit Ethernet; 802.11b/g/n Wi-Fi
    Connect to a broadband modem or a wired broadband router with wired Ethernet, or wirelessly connect to a Wi-Fi signal or hotspot with the 802.11b/g/n wireless connection built into your PC
    17.3" diagonal CineCrystal LED-backlit widescreen display
    Intel Graphics Media Accelerator HD with 128MB of dedicated system memory, supporting Microsoft DirectX 10
    Additional Features:

Built-in Webcam
    5-in-1 digital media card reader
    4 x USB 2.0 ports, 1 x HDMI port, 1 x VGA port, 1 x headphone/speaker/line-out jack, 1 x microphone jack, 1 x line-in jack, 1 x RJ-45 Ethernet port, 1 x RJ-11 modem port, 1 x Kensington Lock Slot
    6-cell lithium-ion battery (up to 2.5 hours of battery life)
    Software:

Genuine Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit (To learn more about the features of Windows 7, click here)
    Microsoft Office Home and Student 2007 Edition (60-day trial)
    Microsoft Works
    McAfee Internet Security Suite 2009 (60 days of complimentary updates)
    Adobe Flash Player, Adobe Reader, Acer Arcade Deluxe, WildTangent demo games
    Acer eRecovery Management
    Support and Warranty:

1-year International Travelers Limited Warranty
    Restore discs are no longer included with PCs. We recommend you use the installed software to create your own restore & backup DVD the first week you use the computer.
    What's In The Box:

Power supply and power cord
    6-cell Li-Ion battery
    Quick Start Guide and documentation

Acer 17.3" Aspire AS7745-5632 Laptop PC with Intel Core i3 Processor and Windows 7 Home Premium 64-bit 598usd bu bilgisayar nasil?
    Konu sucre tarafından (23-07-2010 Saat 04:05 AM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

398 usd ''Compaq Presario CQ62-209WM Laptop PC with AMD Athlon II dual-core P320 Processor & Windows 7 Home Premium 64-Bit Edition'' bu nasil bu bilgisayar ???? ekran karti kaclik bunun bilgi vercek var mi ?

Item Description
    With the Compaq Presario, you get everything you need to take control of your mobile life. Powered by VISION Technology along with an AMD Athlon II dual-core processor as well as 3GB of system memory, this laptop PC's blazing speeds and fast operation will simply blow you away. Even better, burn custom CDs and DVDs — even discs with custom labels — by using the included LightScribe Super Multi DVD burner.
    Compaq Presario:
    AMD Athlon II dual-core P320 processor
    2.10GHz, Up to 3.2GT/s System Bus, 1MB L2 Cache
    3GB DDR3 system memory
    This laptop PC gives you the comfort for multimedia videos and images, video conferencing, basic gaming and all other simple duties
    250GB SATA hard drive
    Store 166,000 photos, 71,000 songs or 131 hours of HD video and more
    8X LightScribe SuperMulti DVD burner with double-layer support
    Watch movies, and read and write CDs and DVDs in multiple formats
    10/100BASE-T Ethernet, 802.11b/g/n Wi-Fi
    Connect the Compaq Presario to a broadband modem with wired Ethernet or wirelessly connect to a Wi-Fi signal or hotspot with the 802.11b/g/n connection built into your laptop PC
    15.6" diagonal HD BrightView LED widescreen display
    ATI Mobility Radeon HD 4250 graphics with 128MB GDDR3 and up to 1534MB total graphics memory
    Additional Features:
    3 x USB 2.0 ports, 1 x VGA port, 1 x microphone jack, 1 x headphone jack, 1 x RJ-45 Ethernet port, 1 x RJ-11 modem port
    6-cell lithium-ion battery
    Software:
    Genuine Microsoft Windows 7 Home Premium 64-Bit Edition (To learn more about the features of Windows 7, click here)
    Backup & Restore options built into Windows allows you to create safety copies of your most important personal files, so you're always prepared for the worst
    Support and Warranty:
    1-year limited hardware warranty with toll-free support
    Restore discs are no longer included with laptop PCs. We recommend you use the installed software to create your own restore & backup DVD the first week you use the computer.
    What's In The Box:
    65W power adapter and power cord
    6-cell battery
    Quick Start Guide
    To see the manufacturer
    Konu sucre tarafından (23-07-2010 Saat 04:13 AM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

528 usd ya bu nasil ?
    toshiba 14" Satellite L515-S4007 Laptop PC with Intel Pentium Processor and Windows 7 Home Premium

Item Description
    Get the most out of your mobile life with the 14" L515 Laptop PC from Toshiba. With 4GB of memory and an Intel Pentium T4400 processor, you'll get lightning-fast performance with all of your favorite programs. Plus, the 500GB hard drive gives you plenty of storage space for your multimedia content, and the DVD SuperMulti drive allows you to play, create and archive that content.
    Key Features & Benefits:
    Intel Pentium T4400 processor
    2.20GHz, 800MHz Front Side Bus, 1MB L2 Cache
    4GB DDR3 system memory
    Gives you the power to handle most power-hungry applications and tons of multimedia work
    500GB 5400rpm SATA hard drive
    Store 333,000 photos, 142,000 songs or 263 hours of HD video and more
    SuperMulti DVD Burner
    Watch movies, and read and write CDs and DVDs in multiple formats
    10/100 Ethernet, 802.11b/g Wireless LAN
    Connect to a broadband modem with wired Ethernet or wirelessly connect to a Wi-Fi signal or hotspot with the 802.11b/g connection built into your PC
    14.0" diagonal TruBrite TFT LCD widescreen display
    Intel Graphics Media Accelerator 4500M with dynamically allocated shared graphics memory
    Additional Features:
    Built-in Webcam with microphone
    Memory card reader
    2 x USB 2.0 ports, 1 x RGB (monitor) output, 1 x microphone jack, 1 x headphone jack, 1 x RJ-45 Ethernet port
    6-cell lithium-ion battery pack
    Software:
    Genuine Microsoft Windows 7 Home Premium 64-Bit Edition (To learn more about the features of Windows 7, click here)
    Microsoft Office Home and Student Edition 2007 (60-day trial)
    Microsoft Works 9
    Norton Internet Security 2010 (30-day trial)
    Adobe Acrobat Reader; WildTangent Orb Game Console; Microsoft Office Live Essentials including Photo Gallery, Messenger, Mail and Write
    Toshiba Hard Disc Drive (HDD) Recovery
    Support and Warranty:
    1-year standard limited warranty; includes international limited warranty for obtaining service when traveling outside the United States
    Restore discs are no longer included with PCs. We recommend you use the installed software to create your own restore & backup DVD the first week you use the computer.
    What's In The Box:
    AC adapter & power cords
    6-cell battery
    Quick Start Guide

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

tmm anlasildi kimse benim gibi laptoptan anlamiyo..650 usd ye alacagim bi tane o tum isimi gorur heralde 390-500 usd arasi alip ta kafamda soru isareti kalmasin ......

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

koskoca forumda laptoptan anliyan yok mu ?? onerisi marka adi vercek site ya da magaza adi verc ek birileri tabi benim aradigim fiyat araligi ve nitelikteki bilgisayarlar icin?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

600-650$ a kaliteli bi laptop al isini gorursun. 100-150$dan kacacagim diye kotu birsey alma. Sonucta bu laptop ucuz birsey degil. Devamli yenileme sansin yok. Almisken normal ihtiyaclarini gorecek seyden biraz daha ust model al ki uzun sure kullanma seyin olsun.

Hadi pes i clistiriyor. Pes 11 cikinca onu calistirmasa ne olacak. Onun icin az biraz daha paraya kiyip kaliteli almak en mantiklisi. SOnra -keske 100$ daha verseydim de su laptopu alsaydim simdi su oyunuda oynardim falan demezsin. Sadece eski oyunlara bagli kalmazsin.

Soyle bi laptop gordum bestbuyda 650$ goruntusu guzel.

Intel® Core™ i3-330M 2.13GHz
    4GB DDR3 memory
    500GB Serial ATA hard drive falan filan

http://www.bestbuy.com/site/Samsung+...&skuId=9748289

Boyle bi dunya laptop var. Arastirsan 500$ a da bulabilirsin benzer ozellikteki seyleri.

Bu aralar uzerimde asiri bi yogunluk oldugu icin ayrintili bakamiyorum. Vakit bulabilirsem ekran kartindan hizina fiyat/performans olarak aradigin ozelliklerde iyi bi laptop bulup pm atarim. Ama atamayabilirim de. Foruma bile girecek vakit yok

Sitelere falan bak. SItelerle kalma laptop satilan yerlere bak. Teknik bilgiye ihtiyacin varsa chip in forumlarina uye ol. Her turlu yardimi yapiyorlar. -'Su ekran kartina sahip bu laptopla su laptop arasinda kaldim hangisini aliyim' falan gibi sorular sorabilirsin.

Son olarak ins aradigin gibi bi laptop bulursun (:
    Sometimes memories can kill...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    600-650$ a kaliteli bi laptop al isini gorursun. 100-150$dan kacacagim diye kotu birsey alma. Sonucta bu laptop ucuz birsey degil. Devamli yenileme sansin yok. Almisken normal ihtiyaclarini gorecek seyden biraz daha ust model al ki uzun sure kullanma seyin olsun.

Hadi pes i clistiriyor. Pes 11 cikinca onu calistirmasa ne olacak. Onun icin az biraz daha paraya kiyip kaliteli almak en mantiklisi. SOnra -keske 100$ daha verseydim de su laptopu alsaydim simdi su oyunuda oynardim falan demezsin. Sadece eski oyunlara bagli kalmazsin.

Soyle bi laptop gordum bestbuyda 650$ goruntusu guzel.

Intel® Core™ i3-330M 2.13GHz
    4GB DDR3 memory
    500GB Serial ATA hard drive falan filan

Samsung - Laptop with Intel® Core™ i3 Processor - Red/Black - NP-R480-JAB1US

Boyle bi dunya laptop var. Arastirsan 500$ a da bulabilirsin benzer ozellikteki seyleri.

Bu aralar uzerimde asiri bi yogunluk oldugu icin ayrintili bakamiyorum. Vakit bulabilirsem ekran kartindan hizina fiyat/performans olarak aradigin ozelliklerde iyi bi laptop bulup pm atarim. Ama atamayabilirim de. Foruma bile girecek vakit yok

Sitelere falan bak. SItelerle kalma laptop satilan yerlere bak. Teknik bilgiye ihtiyacin varsa chip in forumlarina uye ol. Her turlu yardimi yapiyorlar. -'Su ekran kartina sahip bu laptopla su laptop arasinda kaldim hangisini aliyim' falan gibi sorular sorabilirsin.

Son olarak ins aradigin gibi bi laptop bulursun (:
    iyi guzel de abi sen durumlari bilmiyon 28 saat calismayla anca 1000 usd biriktiririm onun da hepsi laptopa gitmesin alisveris ve gezmeye de para kalsin ben de pahali bisey almak istiyorum tabi ama 2 yil goturcek bisey olsun neyse ben bi bakayim eylul ayinda ki durumuma cikarsa para iyi bisey alirim ..bu arada bu onerdigin laptop degil heralde cd reader yok gibi
    Konu sucre tarafından (27-07-2010 Saat 04:09 PM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ewt arkdslar sonunda aldim laptopu..1 hafta once west point (NY) e gitmistik askeri bolgeye ordan satin aldim vergisiz olarak askeri bolge oldgu icin. 749 usd ye aldim karim 60 usd falan ) .. Turkiyede ise 1500 tl imis

Toshiba Satellite® L655-S5075 Laptops

ATI® Mobility Radeon™ HD 5145 ekran karti iyimis bircok oyunu acar gibi n dusunuyorsnz bunun hakkinda ?
    Konu sucre tarafından (16-09-2010 Saat 04:47 AM ) değiştirilmiştir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

hayırlı olsunda atı cok ıyı bı ekran kartı degıl
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

5xxx serileri dx 11 desteklidir 4xxx veya 3xxx veya 2xxx serileri gibi deildir ileriye dönük idare bi bilg dır ama ekran kartının bi kotu yanı var paylasımlı tabi bu kisiden kiisye değişir paylasımlı olunca ne oluyo dersen ramınden yıyo eger ekran kartının hafızası yetmediği zaman geri kalan kısmını ramınle orta kullanarak ramınden kısıyo am genel olraka idare eder bi bilg. .... güle güle kullan
    FORZA ES-ES

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı skyline26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5xxx serileri dx 11 desteklidir 4xxx veya 3xxx veya 2xxx serileri gibi deildir ileriye dönük idare bi bilg dır ama ekran kartının bi kotu yanı var paylasımlı tabi bu kisiden kiisye değişir paylasımlı olunca ne oluyo dersen ramınden yıyo eger ekran kartının hafızası yetmediği zaman geri kalan kısmını ramınle orta kullanarak ramınden kısıyo am genel olraka idare eder bi bilg. .... güle güle kullan
    saolun arkdslar..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadasim oncelikle anladigim kadar anlatayim. onemli olan laptopu ne icin alacagindir .oyun mu ? is mi ? vb. bu konuda merak ediyorsan laptopun ozelliklerinde life style kisminda hangi katagoride oldugu yazar. oyun icin aliosan ekran karti cok onemli paylasimsiz ekran karti alirdim ben senin yerinde olsam. bende laptop alacagim yakin zamanda bildigim kadariyla intel yeni islemcisini cikardi i3-5-7 yani bu demek oluyo ki core2 duo dan daha iyi nede olsa yeni islemci.bunun yaninda benim onceden kullandigim laptoplardan yorum istersen. acer amd islemci kullandim berbat bisi sakin amd islemci alma(kendi adima yaziyorum belkide baskalari cok memnundur bilmiyorum) benim tercihim 3 marka asus sony toshiba olurdu. gelelim alacagin laptobun asgari ozelliklerine; ben laptop alacak olsam eger

15.6 ekran
    500HDD hard diskin rpm si 5400 yada 7200(tercihe gore degisir ama 7200) daha iyi olurdu
    4 GB DDR3 Ram
    intel islemci core 2 duo olabilir yada i 5 olabilir i 7 islemci genelde oyun icin kullaniliyor.
    en az 1gb paylasimsiz ekran karti alirdim
    bunlar baslica ozellikleri bunun yaninda
    2.0 ile 2.9 ghz arasinda islemmci hizi fena olmaz
    yardimci olamaya calistim yanlis bildiklerim varsa bilen arkadaslar duzeltir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı akucukkabaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasim oncelikle anladigim kadar anlatayim. onemli olan laptopu ne icin alacagindir .oyun mu ? is mi ? vb. bu konuda merak ediyorsan laptopun ozelliklerinde life style kisminda hangi katagoride oldugu yazar. oyun icin aliosan ekran karti cok onemli paylasimsiz ekran karti alirdim ben senin yerinde olsam. bende laptop alacagim yakin zamanda bildigim kadariyla intel yeni islemcisini cikardi i3-5-7 yani bu demek oluyo ki core2 duo dan daha iyi nede olsa yeni islemci.bunun yaninda benim onceden kullandigim laptoplardan yorum istersen. acer amd islemci kullandim berbat bisi sakin amd islemci alma(kendi adima yaziyorum belkide baskalari cok memnundur bilmiyorum) benim tercihim 3 marka asus sony toshiba olurdu. gelelim alacagin laptobun asgari ozelliklerine; ben laptop alacak olsam eger

15.6 ekran
    500HDD hard diskin rpm si 5400 yada 7200(tercihe gore degisir ama 7200) daha iyi olurdu
    4 GB DDR3 Ram
    intel islemci core 2 duo olabilir yada i 5 olabilir i 7 islemci genelde oyun icin kullaniliyor.
    en az 1gb paylasimsiz ekran karti alirdim
    bunlar baslica ozellikleri bunun yaninda
    2.0 ile 2.9 ghz arasinda islemmci hizi fena olmaz
    yardimci olamaya calistim yanlis bildiklerim varsa bilen arkadaslar duzeltir.
    askerı bolgede 7-8 tane laptop vardi bu en pahalisiydi bunu aldim secenek yoktu biraz da vergi vermek istemedim bestbuy ya da digeryerlerden alip bu cikti karsima direkt aldim bak simdi need for speed shift oynuyorum .Turkiyeye gitmeden indircem butun oyunlari burda net cok hizli .bu arada demin pes 10 demo indirdim demo n anlama geliyo ve tanitim amacli kisa sure li mi ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Psp al o zaman kardeim :d

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

aldım artık laptopu arık bu ıhtıyacımı gorurur ) ama dedigin gibi de yapila bilinir aslinda psp 2 alcan bi de dandik bi laptop alcan al sana oldu gitti

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Neyse hayirlisi olsun artik iyi gunlerde kullan..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

demo ksııtlanmış oyun demektir sucre yani mesela nfs serilerinde 1 yarış yaparsın sadece pes fıfa gibi oyunalrdada sadece friendly maçı oynarsın vb yani başda dediğim gibi kısıtlanmış oyunlara denir. [Bi nevi Oyun Tanıtımı Çünkü Demoları Resmi Sitelerden Ücretsiz Olarak Indirebilirisn]
    FORZA ES-ES

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende basligi tekrar gormusken yazayim diyorum arkadaslar asagidaki laptopu aliyorum deger mi fiyatina gore sizce?
    http://www.circuitcity.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=6314144&sku=T78-15636%20S

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

laptopu cantasıyla ve sırt cantamla toplam 2 cantayla ucaga gırme hakkım var mı : yrdm lutfen salı gunu ucuyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)