Sayfa 9 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 567891011 SonuncuSonuncu
Toplam 304 adet sonuctan sayfa basi 241 ile 270 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ABD'ye Kız/Erkek arkadaşla birlikte gitmek

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

her sey kisinin buyudugu ortama bagli,turk erkekleri boyle seylere pek alisik olmadigi icin boyle bi ortama dusdugu zaman kendilerini cennetdeki gibi hiss ederler. biraz sicakkanli kiz gorunce abi kesin XXX'dur diyorlar.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

evet sicak davrandi mi hemen xxx sanirlar.mesela benim kiz olan arkadaslarim icin annem der ki bu kiz senden hoslaniyor.neden o kizlarin tavirlari annemin zamaninda cilveydi pasti bir isaretti ama simdi anlami olmayan normal davranislar.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart :)

tum sayfa boyunca yine erkek erkeğe konuyu sadece erkek acısından inceleyerek devam etmişsiniz arkadaşlar birde bayanlar acısından düşünün bu kadar gunah keçisi de değiliz cnm :P

çirkef, kıskanç, kaprisli..bu sıfatlar erkekler için de geçerli olabilir..

ama sorarsanız bir Turk erkek arkadasın varsa- ki elin amerikalarında en moderninin geniş düşüncelisinin bile orda Türklük damarı tutacaktır- kısacası erkek arkadaşın var ve amaç dilse.. gidilmez demiyorum ama gitmemeliyiz )..
    GüLümSe GüL GüNeŞee

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

tabi, yardima ihtiyac duyuldugunda boyle denmiyor amerikadayken...
    Peki.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı seasse_89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tum sayfa boyunca yine erkek erkeğe konuyu sadece erkek acısından inceleyerek devam etmişsiniz arkadaşlar birde bayanlar acısından düşünün bu kadar gunah keçisi de değiliz cnm :P

çirkef, kıskanç, kaprisli..bu sıfatlar erkekler için de geçerli olabilir..

ama sorarsanız bir Turk erkek arkadasın varsa- ki elin amerikalarında en moderninin geniş düşüncelisinin bile orda Türklük damarı tutacaktır- kısacası erkek arkadaşın var ve amaç dilse.. gidilmez demiyorum ama gitmemeliyiz )..
    Türk erkeği her yerde Türktür
    Sevgiliyle gitmenin en büyük dezavantajı (kıskançlık ve kapris dışında ) başlarına kötü bir olay geldiğinde birbirlerini suçlamalarıdır.
    Geçen yıl gittiğim şirketten giden 500 küsür insan arasından sadece tek çift beraber döndü.Onlar da Lagoon daydı
    Danışmanlar birlikte gitmeyi kesinlikle önermiyor.
    Yine de ben de kızarkadaşımla gitmeyi istedim ...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya bırakın bu işleri yanınızda biri olmazsa orlando, miami, tampa, tallahassee, new york, new jersey, memphis, new orleans, pensacola vs vs vs tek başınıza gidemezsiniz
    hee kankanız olur yanınızda o ayrı mesele ama kankasıyla gidip ayrı uçaklarda dönenleri de gördük

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı hellguard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bırakın bu işleri yanınızda biri olmazsa orlando, miami, tampa, tallahassee, new york, new jersey, memphis, new orleans, pensacola vs vs vs tek başınıza gidemezsiniz
    hee kankanız olur yanınızda o ayrı mesele ama kankasıyla gidip ayrı uçaklarda dönenleri de gördük
    ben kankasiyla gidip donuste ayni ucakta donup istanbulda bavul beklerken kavga edenleri gordum birbirlerinin bavullarina esya koymuslar bi de zekiler yarim saat esyalari degistirmek icin ugrastilar ver esyalarimi esra al melek ne halin varsa gor sende benim sac duzlestiricim vardi onu ver

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de bu yaz 2 tane erkek arkadasimla gidicem ama cinsiyetlerinin erkek olduguna bakmayin sadece arkadaslarim
    gectim abd'yi,havaalanini benm bi arkadasim vardi liseden istanbulda konsoloslukta vize icin sira beklerken onla karsilastim o da sevgilisiyle gidiyomus maine'e daha konsoloslukta kavga ediyolardi he ama istemez miydim sevgilimle gitmek? hem de cok isterdim guzel olurdu bee 3 ay beraber.surda goruscem diye canimiz cikarken orda paso beraber olmak ii olurdu.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

gitmeyin kiz arkadaslarinizla birakin en azindan diger watcilar keyifli bi wat gecirsin, her gece sizin kavgalarinizi duymaktan bikmistik,motelde kalan amerikalilar her gun polis cagiriyordu Turk cift yuzunden.
    Şirket Seçim Yönergesi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı n3co_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgiliyle gitmenin en büyük dezavantajı (kıskançlık ve kapris dışında ) başlarına kötü bir olay geldiğinde birbirlerini suçlamalarıdır.
    Geçen yıl gittiğim şirketten giden 500 küsür insan arasından sadece tek çift beraber döndü.Onlar da Lagoon daydı

) orasını bilemem herkesin ilişkisindeki kavga etme teknikleri farklı tabi ) ben daha cok birbirini kıskanıp kısıtlamak o zenciyle konuşma zenciler cızzz..su rus kızla konusma cok kötü bir kız o vs gibi konular yuzunden oraya gidip ot gibi yasamamak adına gidilmemeli kaanatindeyim
    GüLümSe GüL GüNeŞee

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

sen de arkadasindan ayrildin tabi o kadar kisiden tek cift geri donmusse ve onlarda siz olmadiginiza gore ....
    Peki.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sanirim o arkadas bu sene gidiyor =)
    I'll be there and then one day I'm gonna say "I was there too".

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Wat'ın büyüsüne COUPLEmayın !!! )) Cesaretinizi toplayın tek gidin. Faydasını mutlaka görürsünüz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bugün bi sözleşmeye baktım orada...
    sevgilisiyle birlikte işveren kabul etmiyodu.
    ama arkadaş olarak beraber aynı işte çalışmaya izin vardı

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Bayan arkadaşlarımızın konuya müdahil olmalarını bekliyorum

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen de arkadasindan ayrildin tabi o kadar kisiden tek cift geri donmusse ve onlarda siz olmadiginiza gore ....
    Ben single gitmiştim geçen sene

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı seasse_89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ) orasını bilemem herkesin ilişkisindeki kavga etme teknikleri farklı tabi ) ben daha cok birbirini kıskanıp kısıtlamak o zenciyle konuşma zenciler cızzz..su rus kızla konusma cok kötü bir kız o vs gibi konular yuzunden oraya gidip ot gibi yasamamak adına gidilmemeli kaanatindeyim
    Bir erkek için kızarkadaşının zenciyle konuşması pek hoş olmaz heralde ,
    Allah'tan Utahda zenci yok

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

aşık olduğun insanla gitmek gibisi var mı yaa bence muhteşem olurdu

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

sitede bi zenci muhabbetidir almış gidiyor..Azuhazu özellikle bunu cok söylüyor..
    olayın bi espirisi mi var acep ..gayet cool adamlar ne istiyorsunuz zencilerden bırakın adamları rahat

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Talking

ben single gitmiştim geçen sene
    inşllh single gidip double döneceğiz
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

insanın sevgilisiyle abd ye gitmesi kadar muhteşem bir şey olabilir mi ya bu sene biz de öyle yapıyoruz.şahsen ben gidemesm ya da o gidemse ikimz de tat alamayız,koskoca 3 ay giricek araya hem de.özlem dayanılmaz olur.Tabii bekar arkadaşlar sevgiliyle gitmeyi külfet olrk görebilirler ki çok doğal bu,böyle bir deneym yaşamadıkları için

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Kız/Erkek arkadası gectim bence arkadasla gitmek de zaman zaman sorun acabiliyor. İlk wat maceramda orada tanıstıgım 3 arkadas beraber gelip Abd de birbirlerini yemislerdi. Sen cok calısıyorsun ben az calısıyorum, senin malın benim malım vs derken is yerinde ufak bir kavga bile cıkmıstı. Diyecegim o ki olayı iyi analiz etmekte cok büyük yarar var.
    sevgiliyle gitmeyi külfet olrk görebilirler ki çok doğal bu,böyle bir deneym yaşamadıkları için
    düsüncesi hafif bir espriyle beraber dogru degil. Sevgili var sevgili var, yani. 3 aylık kız/erkek arkadasıyla gitmek var 3 yıllıkla gitmek var. Abd ye zaten dil/yasam vs tecrübeler edinmeye gidiyoruz, 3 haftalık arkadasla gidip de orda en ufak bir seyde birbirinizi yersiniz alim Allah. Bence Kız/Erkek arkadasla, sevgiliyle gitmek sadece iliskileri ciddi, saglam ciftler icin güzel olabilir. Digerleri icin zulüm, kavga dolu mutsuz, tatsız, ayrı ucaklarla dönerek biten aci bir yolculuk olabilir. Ona göre diyorum, dikkat edin...
    Hayat acısıyla tatlısıyla tecrübeyle sabittir, yaşamaktan korkmayin...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

double donmek ne demek? donulurmu hic?
    Şirket Seçim Yönergesi

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

şimdi yine felsefe yapacam

aşk bencilliktir herkesin zannettiğinin aksine herkes fedakarlık olarak görür !!!

ama insan neden aşık olur düşÃ¼ndünüz mü??

insan kendi ihtiyaçları için aşık olur aşık oldugu kişide aynı şekilde !!

insan yalnız doğar yalnız ölür bu aradaki zamanı yalnız geçirmemek içinde bir arayış içine girer aşk aslında mutualizmdir günümüzde (biyoloji : yani faydalı birliktelik anlamoıda )

iki tarafında faydalandığı bir birlikteliktir sevgilinizin ayağı sakatlansa (allah korusun) ona ölene kadar bakacakmısınız onu yine eskisi gibi sevecekmisiniz duygusal cevap vermeyin !!!

insan kendisi için aşık olur karşılıklı fayda bekler ihtiyaçları giderilsin ister ego tatmini ister halk arasında bir sosyal statü ister şımartılmak ister bazen bunlardan biri bile olmadıgında ilişkilerde buyuk sorunlar olur !!!

gercek Aşk Mecnun ' un aşkıdır !!!

o karşılıksız sever sevdiğini ona kavuşabilme ihtimali onun aşkıdır !!!

karşılıksız seviyorsan karşındakini aşk budur !!!

ama malesef günümüzde karsılıksız sevenler kişilği oturmamış karaktersiz ve ne istediğini bilmiyor gibi terimlerle tasvir edilir !!!

dediğim gibi aşk ile meşki birbirine karıştırmayın !!!

----------------------------------------------------------------------------------

benim bu konudaki yorumuma gelince erkekler için konuşuyorum sallayın hatunu tek gidin gezme kısmı guzel olur ama calısma kısmında zorluk cekersınız gelenlerden gordum sorunları bızımkınden daha fazlaydı kızların aglama nobetlerı boyle durumlarda artıyor !!!
    Konu sincili tarafından (11-03-2010 Saat 07:49 PM ) değiştirilmiştir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Cenab-ı hak gönlüne göre versin

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi yine felsefe yapacam

aşk bencilliktir herkesin zannettiğinin aksine herkes fedakarlık olarak görür !!!

ama insan neden aşık olur düşÃ¼ndünüz mü??

insan kendi ihtiyaçları için aşık olur aşık oldugu kişide aynı şekilde !!

insan yalnız doğar yalnız ölür bu aradaki zamanı yalnız geçirmemek içinde bir arayış içine girer aşk aslında mutualizmdir günümüzde (biyoloji : yani faydalı birliktelik anlamoıda )

iki tarafında faydalandığı bir birlikteliktir sevgilinizin ayağı sakatlansa (allah korusun) ona ölene kadar bakacakmısınız onu yine eskisi gibi sevecekmisiniz duygusal cevap vermeyin !!!

insan kendisi için aşık olur karşılıklı fayda bekler ihtiyaçları giderilsin ister ego tatmini ister halk arasında bir sosyal statü ister şımartılmak ister bazen bunlardan biri bile olmadıgında ilişkilerde buyuk sorunlar olur !!!

gercek Aşk Mecnun ' un aşkıdır !!!

o karşılıksız sever sevdiğini ona kavuşabilme ihtimali onun aşkıdır !!!

karşılıksız seviyorsan karşındakini aşk budur !!!

ama malesef günümüzde karsılıksız sevenler kişilği oturmamış karaktersiz ve ne istediğini bilmiyor gibi terimlerle tasvir edilir !!!

dediğim gibi aşk ile meşki birbirine karıştırmayın !!!

----------------------------------------------------------------------------------

benim bu konudaki yorumuma gelince erkekler için konuşuyorum sallayın hatunu tek gidin gezme kısmı guzel olur ama calısma kısmında zorluk cekersınız gelenlerden gordum sorunları bızımkınden daha fazlaydı kızların aglama nobetlerı boyle durumlarda artıyor !!!

Helal abi, ne desem az Aynen bu sekilde olaya farklı boyutlardan bakan, ince düsünen arkadasların müdahil olmasını bekliyoruz
    Hayat acısıyla tatlısıyla tecrübeyle sabittir, yaşamaktan korkmayin...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

çok güzel olurdu be

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

bu nasil birseydir yahu
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Cenab-ı hak gönlüne göre versin
    saol çekik gözlü bişey istiyorum ha bi de sarışında fena olmaz ..biraz da çikolata ten renginde olcak ..
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu nasil birseydir yahu :d
    orada düğün yapsak artık o kız da türkiyeye gelebilir di mi ..ha bi de double DÖNMEYEBİLİRİZ DE ..3 kişi olarak ta dönebiliriz ben-o-bebek ..kızı bulursam yazın resmimizi burada yayınlayacağım
    Konu sucre tarafından (13-03-2010 Saat 11:06 PM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)