Sayfa 6 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345678 SonuncuSonuncu
Toplam 235 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 180 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: @aalpinistt (Pensacola/FL) 2009

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı aalpinistt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır hamburger ve diğer etlerin içinde kesinlikle domuz eti bulunmuyor, % 100 sığır eti....fakat bazı menülerde domus eti konuluyor ilave olarak,, ozellıklede sabah kahvaltı menulerine domus eti ayrıca konuluyor fakat etin içine değil dikkatinizi öekerim,, ayrı bir et olarak ilave ediliyor menüye,,, oğleden sonraki menülerdede domuz etinin kullanıldığı menüler var fakat ismini tam hatırlayamadım şimdi,, yazarım bir ara....
    verdiğin bilgi için çok teşekkürler. sana orda kolay gelsin.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

1buçuk saat uzaklıktaki ocean springse geliyoruz biz de
    bakalım artık denk geliriz

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı yakuza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aapinist abi istedigin link bende var http://maps.google.com/maps?f=q&sour...5&z=13&iwloc=A " Ali Baba Grill " Hatta tam hatırlamıyorum ama Temmuz sonu veya Agustosta Türk günü gibisinden bir seyler yapılmıstı gitmistik biz de. Orda bir sürü Türkle tanısmıstık be o günden sonrası süper gecmisti Mercedesten inip Jaguara biniyorduk, ondan inip BMW ile gidiyorduk gece kulüplerine. Baya bir güzel olmustu, cok yardımları dokundu. Sana biraz uzak kacıyor galiba ama Fort Walton Beachte ve Navarre cevresinde yasıyan Türkler var. Ali Baba Grill e gidince tanısırsın zaten coguyla. İyi günler...

Not : Öglen menüsü burgerlarında domuz eti iceren burger Crispy/Grill Chicken Club diye hatırlıyorum

Saol dostumm bilgiler içinn,, walla selam verip dalarım dilerk içerii,, alllaaaaa,,

Senin durumlar nasıl buarada, hazırlıklar falan..?

yemek için ayda 1-2 kez giderim walla fort waltona,, bu hafta içinde diğer türk arkadaslarda gelecek sanırım eve,, onlarla gideriz olmazsa...

evet evet doğru soyluyorsun, grill chicken clup ta domuz eti vardı,,, sabah kahvaltılarındaa zatenn full nerdeyse domuz eti

tesekkurler

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı hellguard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi bakalım hayırlı olsun...gorusrzz kısmetse

selamlar

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı tufanoglu0535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eeeeee, anlat bakalım, nası gidiiyor, varmı yeni havadisler???
    buaralar pek haber yok kardeşim

işler yoğun, banka ssn vb.. ıvır zıvır işleride yeni hallettim...şimdi 2. iş arayıslarıyla ıgrasyrm,, gezme tozma işleri falan,, plaja pek zaman kalmıyor ama ayrıca yorusu oluyor,, bakalımm yeni haberler gelirse yazarım

Ev çok güzell oldu ama,, 4 kişi kalıyorzz,,, sessiz rahat,, sakin....

yeni cocuklar gelir bu hafta sanırım......sanırım türk arkadaslar gelecekler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

rica ederim ,,

oncelikle bunları hissetmen normal cunku bendede heyecan yoktu desem yalan olur.....hatta ben ilk vize gorusmesine gittim zaman ayaklarım titriyordu yaww

fakat ucağa binipte amsterdamda inene kadar zaten heyecan falan kalmıyor normal sartlarda....hatta tek gitmek dahada zevkli oluyor.....bosver sen.....çünküü herkes yabancıı orda,, herkes bri yerleri kesfetmeye calısıyor....adı üzerinde dış hatlar terminalinden gidiyrsn....o yüzden dert etme...goreceksin heyecanın gidecek ucakta...

selamlar
    ayy benim de ellerim ayaklarım titriyordu vize görüşmesine gittiğmde
    Ben de kendimi avutmaya çalışıyorum herkes yabancı die ama yine de biraz var korku. Aslında arkadaşımla beraber gitcektik. İşimiz, kalcağımız yer herşeyimiz aynıydı. Ama arkadaşım vize görüşmesinde isim soruşturmasına takıldı ve soruşturma sonucu hala açıklanmadı o yüzden tek gitmek zorundayım En başından bilseydim tek gitceğimi bu kadar korkmazdım belki. Ama herşeyde hayır vardır. Demek ki böylesi daha hayırlı olcak..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı hellguard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde 100 mil mesafe aalpinistt'e toplaşrız yav gidince...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı nicola_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir koşu gelirzz yaa,,, hatta olmadıı uçak falan kaldırırzz ,

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı gecesefası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayy benim de ellerim ayaklarım titriyordu vize görüşmesine gittiğmde
    Ben de kendimi avutmaya çalışıyorum herkes yabancı die ama yine de biraz var korku. Aslında arkadaşımla beraber gitcektik. İşimiz, kalcağımız yer herşeyimiz aynıydı. Ama arkadaşım vize görüşmesinde isim soruşturmasına takıldı ve soruşturma sonucu hala açıklanmadı o yüzden tek gitmek zorundayım En başından bilseydim tek gitceğimi bu kadar korkmazdım belki. Ama herşeyde hayır vardır. Demek ki böylesi daha hayırlı olcak..

Kısmet boylemiş artık....

tek gitmek biraz daha zevkli oluyor yaa,, tadını çıkar..

benden bugünlük bukadar arladaslar,, 5 pm de işte olmam lazım,, yemek falan yiyeyim birazda siesta...

aramızda 8 saat var suan....iyi geceker sizlere..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kısmet boylemiş artık....

tek gitmek biraz daha zevkli oluyor yaa,, tadını çıkar..

benden bugünlük bukadar arladaslar,, 5 pm de işte olmam lazım,, yemek falan yiyeyim birazda siesta...

aramızda 8 saat var suan....iyi geceker sizlere..
    iyi siestalar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla cok iyi oldu bu...Alpinist gezelecek görülecek yerleri gorde bizide destina gelince gezdirirsin... 20 sinde ordayiz

Saol herşey icin..

Bi big mac menu lütfennnn

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

alpinist abi yapacak birşey yokmu orda paso nettesin benden cok giriyosun
    I have dream about this day boys and its going to be legendary. Together we will own this city, anytime a girl wants to get back at her ex-boyfriends we'll be there, anytime a girl wants to solve her father issues through promiscuty and binge drinking we will be there! Anytime a bachelorette party drives through the city in a limo sticking their heads out sunroof shouting "what's up newyork?" we will be what is UP Newyork!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile

Bolge hakkında kısada olsa bilgi almanız için fotoları yolluyrm arkadaslar,, umarım yanlıs anlasılmaz....biliyorum malum sıkıntılı bir donem,, herksin derdi ayrı,, ds vize, iş ucak bileti derken....

sanki nispet gibi anlasılmasın...

elbette sıkıntılar olacak oluyorda,, hayatımızda yasadığımız farklı ve ilk yurt dısı deneyimlerinden birisi benim içinde....inşallah hersey gönlünüzce olur....

gelecekte nelerle karsılasırız bilinmez,, ama tadını çıkarmaya bakın,, pes etmeyin,,, bir kere baskoyduk buyola......
    çok ince düşüncelisin saol bizleri de düşündüğün için, ben yeni okumaya başladım da o yüzden biraz geriden takip ediorm

dizi gibi anlatmışın okuması bile zevkli bi de yaşaması var

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar çalışma saatlerim genelde akşamları oluyor....baznede sabahları...sabah olunca zaten pek giremiyrm nete,, ama akşam olduğu zamanlar genelde sıcaktan ya uyuyorsunuz yada evde bilgisayar basında oluyorsunuz suan yaptığım gibi...saolsun adamlar wireless denen birşeyide bulmus....

yakınlarda plaj yada alısveriş merkezi var,, fakatt bütün bunlar şimdilik paraya yani pay check e bakıyor..
    çalıştığınız gün zaten plaja yada çarsıya gideyim deseniz,, yorgunluktan çalışacak haliniz kalmıyor....bu sebeple buaralar beni fazlaca goruyorsunuz ....

2.iş bulduktan sonra sanırım ayda bir falan girerim yaww

Siz gelinde gezecek yer cok,, fakat parasal duruma ve hava durumuna ayrıca calısma saatlerinize bağlı bunlar... ( hayatın gercekleri )

gecenlerde bir kaç yeni plaj kesfettim bir kaç tanede outlet,, gidersem yazarımmm D hadi bakk fotoda yollarım szie,, gun batımı ve gün doğusu ile ilgili,,, soyle kumsalda lamısım elimee kitabımı biramı.....offf beaaa....

Fakat haftasonu calısyrm sanırım...

kalın sağlıcakla

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ahmet gene estiriyo artık takip edemiyorum yazılanları

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

12 saatten az kaldı...haydi bakam...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benım de 9 saatım kaldı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gecenlerde bir kaç yeni plaj kesfettim bir kaç tanede outlet,, gidersem yazarımmm D hadi bakk fotoda yollarım szie,, gun batımı ve gün doğusu ile ilgili,,, soyle kumsalda lamısım elimee kitabımı biramı.....offf beaaa....

valla bizde büyük ihtimal o keşfettigin outlette calıscaz.. Alışverise gelirsin 'GAP'e sana indirim yaptırırım %10 la %50 arası indirim yapılıo çalışanlara

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı sin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    12 saatten az kaldı...haydi bakam...

Alıntı poseidon23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benım de 9 saatım kaldı
    ikinizede hayırlı yolculuklar benimde 4 günüm kaldı
    I'll be there and then one day I'm gonna say "I was there too".

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı maxim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bizde büyük ihtimal o keşfettigin outlette calıscaz.. Alışverise gelirsin 'GAP'e sana indirim yaptırırım %10 la %50 arası indirim yapılıo çalışanlara
    hadi bakalım,, belki yanyana calısırzz ...ben 2. iş için basvuracağım oraya yarın...

iyi yolculuklar

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

aalpinistt abi hot & spicy akar. Favori burgerım, ondan da bıktıysan ne diyeyim Crispy Chicken Classic dene veya Chicken Selecs al. Chicken Selects + biraz mayonez de süper gidio, ama pahalı baya Gidince hemen hot & spicy ve selecslere dayanıcam Ayrıca walmartta dondurulmus et bölümünde spicy chicken da var, 5$ civarı biseydi. Ondan alıp bir de tortillo ( bizim lavas gidi bir sey ) bir de mexicano, ranch sos tarzı bir sey alıp dürüm yapabilirsin, süper oluyor. Ayrıca Tony's Cheese Pizza vardı 2.5$ dı, her türlü peynirli pizza var, domuz etinden uzak. Onlar da doyurucu ve ucuz oluyordu. Bir de konservelerin oldugu yerde tavuk suyu corbası, makarna falan var. Meatball makarnayı önerebilirim, ama bazıları domuz eti iceriyor, arkasına iyi bak ona göre al. Not : Makarnanın domates sosu tabaga bir yapıstı mı cıkmıyor, tutkal mı var icinde bilemiyorum Diger bir yiyecek olarak ton balıgı önermem, suda oluyor ve kötü baya. Kahvaltılık olarak süt ve cornflex almanı öneririm. Biz en büyük boylarından alıp her gün yiyorduk, hem saglıklı hem de doyurucu. Atıstırmalık olarak da pringles, marshmellowlu bisküvi tarzı bir sürü seyler var. Dikkatli gezersen bir sürü degisik sey bulabilirsin. Son olarak vakit ve fiyat bakımından dezavantajlı oldugu icin evde yemek yapmanı önermem. İsten gelip yorgun yorgun ugrasamazsın, sebze meyve de pahalı zaten orda. En iyisi sabah cornflex, öglen Mc, aksam da evde microdalgada yenebilecek herhangi bir sey ( Tavuk, pizza, makarna vs ) İyi günler...

Not : Kilona da dikkat etmeni öneririm. Ordayken calıstıgın icin kilo almazsın belki ama TR ye dönünce bnm gibi birde 10 kisi fazlan olabilir
    Konu yakuza tarafından (08-06-2009 Saat 06:27 PM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Saol dostum tesekkurler bilgiler için...
    şimdilik hot'n spcy den nekadar bıktım dediysemde en ucuzu ve en pratik o olduğu için yiyorum walla....fakat bu aralar koydum kafaya Happy Meral alacam,,

sabahları idare edeiyrm nutella, vb.. corn flakes vb...

oglen mc de.... ama akşamlarıı soyleee bii coban salata,, yanınaa ıspanaklı borek,, sarma,, guvecc falann olsaa beaa

nOT : arjadaslar sabah saatlerinde ozellıklede saat 10.30 - 11.30 civarında mc donaldstan hamburger falan yemenizi onermem , benden tavsiye,, walla nekadar domus eti pişirdikten sonra grillde temizlesekte yine sabah saatlerinde, kahvaltıdan oğle menüsüne geçiş olduğu için arada bir araya domuz eti gidiyor ,, ve domuz yağıı ister istemez bulasıyorr tabii etlere....haberiniz olaa.....

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı nicola_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu sen tam aalpinisttle ortamızdaymışsın 1saat falan aramız biz gelene kadar iyi öğrenin oraları he
    rehberimiz olursunuz

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ne güzell yaw...ortalık şenleniyor yavas yavas........ben şimdiden bakıyorum çiğkoftelik malzemelere

Buarada bugun SSN kartımı aldım arkadaslar,, hayal kırıklığına ugradım ama,, kart diye diye,, gonderdikleri sey nerrdeyse A4 a basılı yollamıslar........bende plastik falan bir kart bekliyrm.....soyle sasalı, cicili bicili...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar, yarından sonra daha kalabalık bir destin-florida ekibi olarak size burdan yazarız sanırım.....bugün itibariyle destine gelen yeni türk arkadaslarımız olacak....gönül isterki havaalanında onlara bir karşılama düzenleyelim ama malesef o saatlerde evde uyuyor olurum sanırım yada işte olabilirim,, yolda olan veya yola çıkacak olan bütün wat katılımcılarına hayırlı yolculuklar diliyorum,, umarımm destin' e gelecek arkadaslar benim Yayla çorbamı unutmamışlardır

Selamlar.....

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

buarada dün wal mart' a 69 Dolara dağ bisikletleri gelmiş burada,, gelecek arkadasların bilgisine... ben baktım gecen hafta 110 dolardı-90 dolar falandı...bu aralardaydı fiyatlar.....ama dün yeni mahsul bisikletler gelmiş,, ben aldım tabi taylandlıdan 40 dolara kullanılmıs bisikleti getirirler

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Son birşey daha ekliyeyim arkadaşlar bağlantım kopmadan önce,, dün dizüstü bilgisayar fiyatlarına baktım rastgele,, yaw en baba bilgisayar 400-500 dolar,, 240 dolara bile pc vardı....walla benimkini atıp almayı bile dusundum bir ara ...

Elektronik esyaların bulunduğu outletlerde daha ucuz bunlar tabi,, yaw dün gidecektim bisikletin tekeri patladıı yolda geri dündüm ,,

ve mutlu son: wal martta en sonunda yeşil biberli zeytin buldum

kalın sağlıcakla şimdilik......

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Son birşey daha ekliyeyim arkadaşlar bağlantım kopmadan önce,, dün dizüstü bilgisayar fiyatlarına baktım rastgele,, yaw en baba bilgisayar 400-500 dolar,, 240 dolara bile pc vardı....walla benimkini atıp almayı bile dusundum bir ara ...

Elektronik esyaların bulunduğu outletlerde daha ucuz bunlar tabi,, yaw dün gidecektim bisikletin tekeri patladıı yolda geri dündüm ,,

ve mutlu son: wal martta en sonunda yeşil biberli zeytin buldum

kalın sağlıcakla şimdilik......

Adına sevindim kardeş güzel, inş. tatilin daha da güzel olur.

Outlet'lerde teknolojik ürünler çok daha mı ucuz, textil burada bahsedilen kadar ucuz mu.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aalpinistt kardeş ben 25 haziranda geliyorum.seninlede görüşmek isterim.ve bilgi almak isterim.ilk defa gelcez.bize yardımcı olursun dimi.telefon numaran filan varsa iyi olur

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

25inde hangi uçakla kaçta gidiyosun? ben de 25inde yolcuyum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)