Sayfa 6 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456789 SonuncuSonuncu
Toplam 262 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 180 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vize Hakkında Bilinmeyenler 2011 WAT

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mrb arkadsım ben bu sene gıdecegım sana bı kc soru soracaktım bırıncısı ızede ne gıbı sorular sorarlar ıkıncısı benım ıngılızcem pek ıyı degıl bu donem kursa gıdıp gelıstırmeye bakacagım nasıl bı sey WAT programı zorlanackmıyım ınglızceyı gelıstrmye calısacagımbu donem eger bıraz gelısırsem de olur mu abd de zorlencemıyım ben cok bunler benı tedırgın edıyor.... bırde ben chaır rıde ısını sectım bılmıyorum bu ıs ne kadar zor nekadar dıl gerektırıyor bunları bana acılarsın cok sevınırmm.....sımdıden tesekur

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı özgürmesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb arkadsım ben bu sene gıdecegım sana bı kc soru soracaktım bırıncısı ızede ne gıbı sorular sorarlar
    http://www.turkishwat.net/vize-ve-pa...n-sorular.html

bu sorunun cevabı burda ama konuyu iyi incele cevaplara falanda bak faydalı olur sanırım.
    acmiyim ilk defa gidicem her konuya bir soru yazıyorum idare edin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

baktım oraya da zorlamazlar degıl mı o kadarda ıngılızcem pek ıyı degıl benım bırde bu chaır rıde ısıno gıdenelr burda benım ıngılızcem o kadar ıyı degıl...nasıl oalzack bızım halımız...

BannedUser
    Guest

mrb arkadsım ben bu sene gıdecegım sana bı kc soru soracaktım bırıncısı ızede ne gıbı sorular sorarlar ıkıncısı benım ıngılızcem pek ıyı degıl bu donem kursa gıdıp gelıstırmeye bakacagım nasıl bı sey WAT programı zorlanackmıyım ınglızceyı gelıstrmye calısacagımbu donem eger bıraz gelısırsem de olur mu abd de zorlencemıyım ben cok bunler benı tedırgın edıyor.... bırde ben chaır rıde ısını sectım bılmıyorum bu ıs ne kadar zor nekadar dıl gerektırıyor bunları bana acılarsın cok sevınırmm.....sımdıden tesekur
    http://www.turkishwat.net/diger-sece...ir-ride-3.html

cemo dokturmus. 3.sayfadan itibaren arkadas detaylı anlatmıs cok faydalı bılgıler.

BannedUser
    Guest

baktım oraya da zorlamazlar degıl mı o kadarda ıngılızcem pek ıyı degıl benım bırde bu chaır rıde ısıno gıdenelr burda benım ıngılızcem o kadar ıyı degıl...nasıl oalzack bızım halımız...
    İngilizce kötüyse tavsiye edilen bir iş değil okursan forumu.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaslar bısı sorcam...eger not ortalaması ıyıyse,ara sınıfsam,ıng konusulanlarada catpat cevaplasam ,adımda suphelı olmasa,yıne de red verme gıbı bıse olur mu....bı arkadasım anlattı kuzenıne vermemsıler..

BannedUser
    Guest

Alıntı wisipisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bısı sorcam...eger not ortalaması ıyıyse,ara sınıfsam,ıng konusulanlarada catpat cevaplasam ,adımda suphelı olmasa,yıne de red verme gıbı bıse olur mu....bı arkadasım anlattı kuzenıne vermemsıler..
    Olur. Akrabam ABD'de yaşıyor dersen. Catpat derken onemlı bazı sorulara cevao veremezsen. TR dondugunde ne yapacaksın sorusuna bilmiyorum dersen. Vize memuru senden hoşlanmadıysa vermez yuzlerce neden olabılır yani.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

vize memuru hoslanmazsamıı:S heycandan dedıklerını duymazsam karıstrtrasam herseyı fılan dıye cok panıklıorumm

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı wisipisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vize memuru hoslanmazsamıı:S heycandan dedıklerını duymazsam karıstrtrasam herseyı fılan dıye cok panıklıorumm
    Hocam abartma yavaş ve anlaşılır biçimde konuşuyorlar. Anlamazsan tekrar etmelerini söylersin.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

BannedUser
    Guest

Alıntı DAWAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar oncelıkle tesekkurler verdgıgınız guzel bılgıler ıcın benım sorum kısıel olucak ama yanıtlarsanız cok sevınırım.genel akedemık ortalamam 3 67 ve son donem ortalamam 3 90 ayrıca cıft anadal yapıyprum ve ordakı ortalamam 3 50 dıl konusunda aslında dıl cıkıslı oldgum ıcın ıyı sayılırım anlamada ama olurda heyecanlanrım dıye tırsyorum sızce vıze alma sansım nedır?
    İsim soruşturması olmazsa ve heyecanlanıp bocalamazsan almaman için bir neden yok inşallah. Alma şansın almamana göre cok agır basıyor bence.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Tesekkur ederım cevab ıcın ıcım rahatladı

BannedUser
    Guest

rahatlamana sevındım umarım vızenıde alırsın.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yazılarınızı okudum sizden yardım istiyorum.Öncelikle ortalamam 1.91 makine mühendisliği okuyorum ankarada vize görüşmesinden red aldım.cuma gün ikinci görüşmeye gidecem.İngilzcem çok kötü değildi ama bi soruda takıldım.
    direk görüşmeyi özetleyim:
    sıram gelince adamın karşısına gittim başkent üniversitesinde mi okuyorsu dedi.evet dedim.bölümün ne dedi makine mühedisliği dedim.sonra mezun olunca ne yapmayı düşünüyorsun dedi.bende babamın yanında çalışmayı düşünüyorum.iş yerimiz var dedim.baban makine mühendisi mi dedi hayır dedim.sonra transkripi aldı baktı orda işte bişeyler dedi bildiğim bi kelime kullandı ama notların düşükmüş ve düşmüş sürekli gibi bişey dedi sanırım.ben kem küm ettim.bölümüm zor dedim.sonra blgisayar bişeyler yazdı bekledi biraz bişeyler dememi sanırım ama kitlendim ben.sonra parmağımı okuyucuya tut dedi orda bi an aldım sandım vizeyi.sonra pasaportumu verdi senin başaralı bir öğrenci olduğunu düşünmüyorum dedi.vermedi vizeyi.4 arkadaş gidiyoruz 2 arkadaşım aldı vizeyi.herşey hazır işimiz uçak biletlerimiz alındı tarihi belli.bir kez daha denemek istyorum fırsatı kaçırmamak için.bu sefer daha çok çalışıp hazırlanıp girecem.4 arkadaş gidiyoruz onlar aldı lütfen bi şans verin filan diyecem.ortalamamı yükseltecem diyecem.bide benim düşündüğüm en etkili şey: şimdi notlarımı yükseltip seneye gidebilirim ama o zaman tek başıma gidecem şimdi gidersem arkadaşlarım ile gidecem lütfen filan demeyi düşünüyorum.tavsiyeleriniz neler?

uçak biletini göstersem yararı olur mu?
    Öncelikle referans mektubu olayı tam olarak nedir?
    ikinci kez gitmem dezavantaj yaratır mı?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

valla bende bugun actım kıbrıs konsoloslugunu baya bı dumduz gıttım....ama esas gorevlıye ulasamadım yarın sabah 8:30 da arayacam bı postada ona kayacam bakalım nolacak...

BannedUser
    Guest

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla bende bugun actım kıbrıs konsoloslugunu baya bı dumduz gıttım....ama esas gorevlıye ulasamadım yarın sabah 8:30 da arayacam bı postada ona kayacam bakalım nolacak...
    la olim sen kafayı mı yedin senın cuma gorusmen yok mu sakın ol bı.

diğer arkadasıma cevap vereyım. muhtemel soru yani en son zorlayacak soru ılk sefer neden ret aldın sorusu olacak. kesınlıkle bu soruya hazırlıklı ol ve takılmadan cevap ver. ucak bıletının etkısı sıfır. bir ihtimal referans mektubu ama onlara bakmayacak. ancak diğer dediklerin daha onemlı. senın konusmanlarında onları gerı donecegıne ıkna etmek. demek ki neymıs babamın yanında calısacagım demıyeceksın.

Makine Mühendisliğinde okuyorum. Türkiye'de cok saygın yerlerde calısabilırım. Zaten en buyuk amacım meslegımde ilerlemek. dersen daha güzel olur.

BannedUser
    Guest

13 Mayıs partisinden sorusu olanlar var mı ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

heyecan var heyecan
    Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    13 Mayıs partisinden sorusu olanlar var mı ?

BannedUser
    Guest

relax ol.

rihanna dinle. david q. dinle falan

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ben 1 Haziranda gireceğim ve hesaplarıma göre 8.45 teki randevuya yetişmem için 4 gibi kalkmam gerek. O uykusuzluk ve yorgunlukla hiçbir şey anlamam diye çok korkuyorum. Ya çok zorlarlarsa? Ya vize alamazsam o zaman ne yapacağım? Şu an çok paniğim.

BannedUser
    Guest

sen nereden geleceksın kı 8.45 teki randevu ıcın erken kalkmam gerek diyorsun.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

İstanbul'dan. İstinye oturduğum yere uzak

BannedUser
    Guest

bana tam yerı soylesen sana en kısa yolu soylerım

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana tam yerı soylesen sana en kısa yolu soylerım
    Makro'yu dinlemekte fayda var
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

BannedUser
    Guest

sagol bylyric baska yardım ısteyen varsa soylesın arkadaslar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

13 mayıs partisindenim bir sorum var hocam. ben pembe kağıt aldım. bana geri verdiği belgeler ds 2019 sevis ve pasaport oldu. transkriptimide geri vermedi. acaba bu normalmidir ? çünkü transkriptime bi 45 sn kesintisiz baktı bende şüphelendim acaba bi sorun mu var diye sonra başladık mülakata.

BannedUser
    Guest

unutmus olabilir yoksa ds160 belgesı ve vıze makbuzu dısında butun belgelerı gerı verır trans dahil.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ama benm transkripti yanindaki bankoya koydu diğer belgelere öyle baktı. belki araştırcaktır gerçek mi uydurmamı diye.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

şirket 17 mayısta vizeye giriceksiniz dedi bize,benimle birlikte gidecek arkadaşlara konsolosluktan mail gelmiş vize başvurunuz onaylandı diye fakat bana gelmedi acaba şirket benm ds 160 formumu doldurmadı mı? doldurmadıysa pazartesi doldurması yeterli mi salı günü vizeye girmem için bir sorun olur mu?

BannedUser
    Guest

Alıntı watkenaydu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama benm transkripti yanindaki bankoya koydu diğer belgelere öyle baktı. belki araştırcaktır gerçek mi uydurmamı diye.
    incelesin sahte değildir herhalde. zaten oyle bısey sezınlese hemen okulu arar.

Alıntı inqueen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şirket 17 mayısta vizeye giriceksiniz dedi bize,benimle birlikte gidecek arkadaşlara konsolosluktan mail gelmiş vize başvurunuz onaylandı diye fakat bana gelmedi acaba şirket benm ds 160 formumu doldurmadı mı? doldurmadıysa pazartesi doldurması yeterli mi salı günü vizeye girmem için bir sorun olur mu?
    ds160ın senın vıze tarıhınle alakası yok normalde 2 gun once doldurmaları gerek ama vıze gunu doldursanda bırsey farketmıyor. eger vize mesajın gelmedıyse sırketını ara ve soyle gondersınler bu cok zor degıl.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ds160ın senın vıze tarıhınle alakası yok normalde 2 gun once doldurmaları gerek ama vıze gunu doldursanda bırsey farketmıyor. eger vize mesajın gelmedıyse sırketını ara ve soyle gondersınler bu cok zor degıl.

[/QUOTE]

teşekkür ederim,onay mesajının çıktısını alıp mı gidicez vizeye bazılarının şirketi alın demiş,benim gelmezse girene kadar sorun olur mu o takıldı kafama

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)