Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456
Toplam 166 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 166 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TR-ABD Para transferi ( Ana Başlık )

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı ahriman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya ben takmazdım da mart ayında watı unutup 12 taksitlik bi alışveriş yaptım. şimdi onu ödemenin derdindeyim. iphone da yok
    paran varsa direk yatır hesaba kendi otamatik düşer ordan borcun miktarını bilmiyorum ama kredi felan alıyorsan o kartı birine ver çekip yatırsın yada birisine biraz para bırak borcun yüzde 10 unu yatırınca faiz binmiyor üç ay yüzde on şeklinde öder amerikadan gelince kapatırsın hepsini
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    paran varsa direk yatır hesaba kendi otamatik düşer ordan borcun miktarını bilmiyorum ama kredi felan alıyorsan o kartı birine ver çekip yatırsın yada birisine biraz para bırak borcun yüzde 10 unu yatırınca faiz binmiyor üç ay yüzde on şeklinde öder amerikadan gelince kapatırsın hepsini
    harbiden yüzde on ödeyince faiz binmiyorsa -daha da önemlisi icralık konuma düşmüyorsak- iyiymiş. ben bunu yarın bankalarıma sorayım. böyle bir faydaları olacağını sanmıyordum sağol hocam

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Butun kredi kartları öyle yüzde 10 yüzde 20 odeyince faiz almıyor

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Paramı yatırmak için Yapı Kredi ile İş Bankası arasında kaldım.Bunlardan birini kullanan kullanmayan herkesin tavsiyelerine açığım.
    Hangisinin kartı daha iyi,kullanışlı,zarif,az komisyonlu,bol işlevli

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı giovaleone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paramı yatırmak için Yapı Kredi ile İş Bankası arasında kaldım.Bunlardan birini kullanan kullanmayan herkesin tavsiyelerine açığım.
    Hangisinin kartı daha iyi,kullanışlı,zarif,az komisyonlu,bol işlevli
    ben iş bankası kullanıyorum gayet memnunum iphone uygulaması çok süper bağlantı ücreti almıyor ve para transferi ücretsiz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya arkadaşlar bu banka olayları bayaa bı karısık ben hesap actırıp actırmamak arasında kaldım actırmasam cookkk sorun olur mu kendım saklayabılır mıyım parayı acep off off muallakta kaldım

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı melekimbenn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bu banka olayları bayaa bı karısık ben hesap actırıp actırmamak arasında kaldım actırmasam cookkk sorun olur mu kendım saklayabılır mıyım parayı acep off off muallakta kaldım
    amerikada paychecklerini almak için zaten hesap açtıracaksın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

En rahatı kredi kartı. Ayarla limiti 1000 liraya bak keyfine. Her ay evine ekstre gitsin sana bulaşmasın

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı gogo_fresh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En rahatı kredi kartı. Ayarla limiti 1000 liraya bak keyfine. Her ay evine ekstre gitsin sana bulaşmasın
    o ekstreyi kendisi ödeyenler de var

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı umut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla iyi bir yol gibi fakat aileniz us e para göndermek eyrine kredi kartınıza para yatırır ve siz ordan harcarsanız 0 komisyon ödersiniz.
    merhabalar; peki us de kredi kartı borcunu ödeyebiliyormuyuz çünkü bildiğim kadar türkiyede kullandığımız kartları yabancı atmlerde kullanmaya kalkınca bakiye ve limit kalanlarını göremiyoruz bu konularda bilgin varsa paylasırsan sevinirim
    YEŞİL-BEYAZ

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bankalardan nefret ediyorum. en son akbank ve yapıkredinin hesabımı öğrenci olarak açtırmama ve tanımlatmama rağmen kestiği 35 liralar yeterince sinir etmişti ki bu bankaların hafid dokunuşlarının yanında devede kulak kalıyor tabi.

iş bankasındaki hesabımı yurtdışına aktive ettirebilirim yarın -eğer değilse- en fazla, hepsi bu. keşke her işi nakit yapabilsek orda da atmye git para çekle uğraşmasak.

2 haziranda ilk kez gidiyorum. orda olacak ne olacaksa artık. koyverdim ne yapayım

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı Venus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bankalardan nefret ediyorum. en son akbank ve yapıkredinin hesabımı öğrenci olarak açtırmama ve tanımlatmama rağmen kestiği 35 liralar yeterince sinir etmişti ki bu bankaların hafid dokunuşlarının yanında devede kulak kalıyor tabi.

iş bankasındaki hesabımı yurtdışına aktive ettirebilirim yarın -eğer değilse- en fazla, hepsi bu. keşke her işi nakit yapabilsek orda da atmye git para çekle uğraşmasak.

2 haziranda ilk kez gidiyorum. orda olacak ne olacaksa artık. koyverdim ne yapayım
    işbankalarını hepsi açık yurt dşına neredeyse kesilen paralar için dilekçe yazıp bankaya bırak öğrenci olmam sebebiyle hesap kesim ücretinin kesilmemesini ve şimdiye kadar kesilenlerin iade edilmesini istiyorum diye kesilenlerin hepsini alırsın ben geçen bi ton para aldım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Venus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

hocam öğrenci belgeni götür al paranı ben aldım
    ayrıca biz bu bankamatik kartıyla her harcamayı yapma nakit taşımama işini çok tartıştık en mantıklısı tr bankamatik kartını götürüp onunla alış veriş yapmak öyle çok zararın olmuyor ve paran güvende oluyor tabi eğer abd de bank of america hesabı açtırma şansın olmayacaksa
    Konu mcc tarafından (31-05-2011 Saat 06:08 PM ) değiştirilmiştir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı mcc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam öğrenci belgeni götür al paranı ben aldım
    ayrıca biz bu bankamatik kartıyla her harcamayı yapma nakit taşımama işini çok tartıştık en mantıklısı tr bankamatik kartını götürüp onunla alış veriş yapmak öyle çok zararın olmuyor ve paran güvende oluyor tabi eğer abd de bank of america hesabı açtırma şansın olmayacaksa
    bank of şart değil ya ben gittim dandik bi bankada açtırdım 3 yada 5 şubesi vardı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben amerika'ya 1bucuk aylık dil kursuna gidiyorum. harcıyacağım parayı orda hesap açtırıp yatırmak istiyorum. ama watla gidenlerin ssnle hesap açtırdıgını okudum. Benim hesap açtırmam mümkün müdür acaba?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bank of şart değil ya ben gittim dandik bi bankada açtırdım 3 yada 5 şubesi vardı
    Peki hesap actirdigimiz zaman para kesintisi falan oluyor mu?

Birde actidigimiz banka disinda baska bir atm den para cekersek yine kesinti ile karsilasirmiyiz?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)