Sayfa 5 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 123456789 SonuncuSonuncu
Toplam 251 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2009 Vize Tarihleriniz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadslar bende ptesi vize gorusmesine giricem kısmetse
    son sınıf ogrencisiyim ve okulumun bitme olasiligi var.not ort:2.23
    acaba okul bitme ihtimalini gozonune alıp herhangi bi red durumu ortaya cıkarmı ne dersiniz _?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

@jewelz bnde senle aynı durumdayım.ortalama 2.60 okul bitecek büyük olasılık bakalım son sınıflara ayrı muamele yapılıyormu snden pazartesi ögreniriz artık.yorumlarını bekliyoruz...

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı jewelz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acaba okul bitme ihtimalini gozonune alıp herhangi bi red durumu ortaya cıkarmı ne dersiniz _?
    Buyuk ihtimalle oyle birsey olmaz , hazirlik ve son siniflarin her nekadar vize almasi zor densede gercekte degildir . Umarim hayirlisi ile alirsin vizeni . Diploma notun da iyi zaten ...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı jewelz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben geçen hafta vize görüşmesine gittiğimde son sınıf öğrencisinin vize görüşmesini dinledim dönünce çalışacağın biyer varmı gibi bişey sordu o da bi dersahneyle görüştüğünü söyledi ve bayan da orayla görüştüğüne dair bi belge gönder bize dedi aklınızda bulunsun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

@break tesekkurler insalla alırım : )

@maviyeşil bende oyle bisiler duydum burada calısacak gibi bi kagıt goturmende fayda var diyorlar.ama nerden nasıl : )

yada diyorum donunce askere gidicem fln desem yerler mi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

@maviyeşil ya bnde zaten şirketten donunce orada calışacagıma dair belge alacam,bide yükseklisans yapacam falan diyecem.

@maviyeşil peki baska ne sorular sordular ya varmı sana sorduklarından daha degisik birseyler calişacak yer dışında...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

@jewelz bnce arkere gitme kısmını yamezler daha gecerli bişiler bulmak lazim..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

aynen askere gıtmeyı bencede hıc karıstırma sırf askerden kaçmak ıcın gıdenler bıle var..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı nicola_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @maviyeşil ya bnde zaten şirketten donunce orada calışacagıma dair belge alacam,bide yükseklisans yapacam falan diyecem.

@maviyeşil peki baska ne sorular sordular ya varmı sana sorduklarından daha degisik birseyler calişacak yer dışında...
    ben görüşmemin ayrıntılarını yazdım 2 şubat 2009 başlığı altında oraya bakabilirsin ama yanlış yere açmışım konuyu 2008 vize görüşmeleri konusu altında biri o konuyu 2009a çevirebilir mi artık 2009 görüşmeleri başladı sonuçta bide azerbaycanda üniversite okuyan bi grup vardı hepsine de nie orda okuyosun öss puanın kaç düşük olduğu için mi orayı seçtin die soruldu ayrıca orda rusça öğrendikleri için birinden rusça ailesini anltmasını istemişti ve çok şaşırmıştık açıkçası biz buna
    Konu maviyeşil tarafından (07-02-2009 Saat 09:17 PM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar ben çarşamba girdim vize görüşmesine ve yeni geldim istanbuldan.vize görüşmesi olumlu geçti.ama kadın bana hiç gano ve ailem hakkında soru sormadı. sizce normalmi sormaması? içime kurt düştü vize görüşmesinden sonra

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı mstfdg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben çarşamba girdim vize görüşmesine ve yeni geldim istanbuldan.vize görüşmesi olumlu geçti.ama kadın bana hiç gano ve ailem hakkında soru sormadı. sizce normalmi sormaması? içime kurt düştü vize görüşmesinden sonra
    bana da sormamıştı ailemi falan ganonu zaten transkriptte göryo o yüzden sormamıştır

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Evet ganoyu transkriptte gördüğü için sormamıştır..Eğer çok düşükse neden diye sorabilirdi..Ama normal bir notsa bir şey dememesi normal.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hmm öle mi. öleyse bi problem yok o zaman.inş. alırım senin nasıldı maviyeşil herşey yolundamıydı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

vala 3,37 ydi belkide ondan

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

vala 3,37 ydi belkide ondan
    Benimki de 3.17 idi ortlamaya baktı ve ilk senen mi diye sordu evet diyince de iyi iş çıkarmışsın böyle devam et dedi.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hmm anladım . bana da sordu kaçıncı senen die.ilk sene dedim geçen sene hazırlık aldım dedim o kadar .ganoyu hiç karıştırmadı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bi de kadın benim yeşil kağıtta ds 2019 u işaretlemedi. sadece sözlü söledi.bi şey olmaz umarım . benim vize memuru acemimiydi anlamadım ya

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Unutmuştur herhalde ama giderken götürmediysen pasaportla birlikte göndermek zorundasın..Zaten o ve sevis kağıdın olsaydı direk alırdın vizeyi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ewt ds çıkınca göndercez pasaportla bakalım kadın da öle söledi .ii ok dedim çıktım gittim

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ewt ds çıkınca göndercez pasaportla bakalım kadın da öle söledi .ii ok dedim çıktım gittim
    Ankara'da mı girdin görüşmeye?Eğer ordaysa çekik gözlü bayan mıydı yoksa sarışın olan mıydı senle görüşen?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yok benim istanbul. orda da vardı 2 çekik gözlü

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

@mstfdg ee gorusmenin detaylardan biraz bahsedermisin.ne sordu sn ne dedin simdiye kadar gorüsmeye gidenler genelde ankaradandı da.bnde istanbulda girecem oranın ortamı merak ettim biraz...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba herkese bnde bu sene ilk olarak vize gorusmesine giricm 17.02.2009 da istanbulda.Bundan önce gidenlere bir sorum war.istanbuldaki vize memurları nasıl?? tarzı konusması filan??

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı jeje Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba herkese bnde bu sene ilk olarak vize gorusmesine giricm 17.02.2009 da istanbulda.Bundan önce gidenlere bir sorum war.istanbuldaki vize memurları nasıl?? tarzı konusması filan??
    hepsi gayet anlaşılır konuşuyor .Olmadı 2-3 kez tekrar ediyorlar.
    Türkçe konuşarak vize verenler dahi var

Melez bi abla var o biraz aksanı tam anlaşılmıyor ..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

istanbulda vala bi çekik gözlü adam ,bi sarışın adam bi de bi kadın var sarışın adam çok güzel konuşuyo sesi gür çıkıyo çekik gözlü adam sessiz biraz ,dier kadın ise acemimidr nedir anlamadım.
    benim biraz farklı oldu aslında çinli bi kadın vardı parmak izi alan.benim numaramı yakmayı unuttu benden sonrakini yakmış.ben de sıra bende die ayaklanmıştım zaten numaraya da bakmadım öle göz ucuyla işte.sonra parmak izi verdim. ayrıldım ordan fakat arkamdaki çocuk dedi hata oldu falan . sonra gittik tekrar kadına o da anladı zaten hata olduğunu . tekrar parmak izi vermek zorunda kaldım. sonra ben bu benim kadın vize memuru benim numarayı yaktı.gittim sanırım bu parmak izinden kaynaklanan bi problem oluştu.1 dakika bekle dedi.zaten hiç hi falan diemedik birbirimize kadın onu halletmeye çalıştı pc den. daa sonra işte neyse onu sorarım dedi. başladı sorulara
    nerde okuyosun ,hangi bölüm ,kaçıncı yılın ,amerikada nereye gidiyorsun,işin ne orda
    sorular bunlardan ibaretti. gano ve ailemden hiç soru sormadı .sonra yeşil kağıdı verdi ds le birlikte pasaportu gönder dedi . sonra beni parmak izine gel dedi gittim kadın dedi işte onun tamam dedi . ok gidebilirsin dedi o kadar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

melezi görmedim ama sarışın adam baya ii konuşuyo. çok ta soru soruyo

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

@mstfdg hadi ya o zaman sarısın adam dan uzak durmak lazım herhalde cok soru iyi degil.ama sans tabi kime denk gelecegimiz.bilgiler için sagol...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ewt şans . herşeyi soruyo vala o adam ama en güzel konuşan da o.sesi anlaşılıyo . zaten mikrofonlu sistemmiş ben bilmiyodum orda gördüm .robot gibi çıkıyo sesleri

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

@mstfdg hadi ya ilginçmiş..ee sen sarısın adamın sırdugu soruları duyduysan onlardanda bir ikisini yazarmısın bedevi sansı var bizde gider ona denk gelirsek sonra ugras dur garip sorularla...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hmm öle mi. öleyse bi problem yok o zaman.inş. alırım senin nasıldı maviyeşil herşey yolundamıydı
    benim vize görüşmem aynen şöyle geçti başka bi başlık altında da var ama buraya da ekliyorum
    4 arkadaşımla vize görüşmesine gittik önce beni çağıdılar çekik gözlü bayanla görüştüm bide sarışın bayan vardı konuşmamız şöyle geçti
    -hello
    -hello
    -what do you study in akdeniz university?
    -i am studying in english language teaching department
    -english language teaching?(burda nie bilmiyorum ama çok şaşırdı)
    -yes
    -why do you want to go America?
    -as i am studying in english language teaching department i would like to improve my speaking skill and i want to learn about american culture and also it will be a good work experience for me
    -your english is very very very good(bu sanırım vizeyi aldım anlamına gelen cümleydi)
    -thanks
    -have you ever been overseas?(bunu konuşmamı beğendiği için sordu galiba
    -no
    -it will be your first time?
    -yes
    -you should be proud of your english
    -thanks
    -you will be in new york what will yo do?
    -i wil work in amish supermarket as a cashier or salesperson it is not certain yet
    çok şirin bi yüz ifadesiyle dinledikten sonra eksik belgelermn olduğu beyaz kağıdı verdi
    benden sonra giden arkdşmda çekik gözlü bayana gitti arkdaşınzla gidiyosunz sanırım size fantastic bi tatil dilerim demiş (bu da vize vereceğinin 2.kanıtı sanırım)
    3.arkadşm sarışın bayana denk gelmşti ona da hangi lisede okuduğunu ve ailesini sormuş
    4.arkdaşm da çekik gözli bayana gidince ona sadce kaç kişi gidiyosunuz demiş (bu da vize vereceğinin 3.kağıdı galiba) ve beyaz kağıdı vermiş
    eveet işte bu kadar arkadaşlar ama biz orda beklerken çok zorlananlar olduğunu da gördük çekik gözlü bayanla görüşen biri vardı 6 kez tekrar etti bayan soruyu ama bi türlü doğru cevabı alamadı bi başkası da bi süre sonra türkçe konuşmaya başlamıştı ve bi süre beklemelisin vize almak için demişti bayan

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)