Sayfa 5 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 123456789 SonuncuSonuncu
Toplam 261 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: At&t ve dunya telekom haberleşme konusu

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu mezun kartlari o zaman sadece ankesorlu telefonlarda kullanmak mantikli. Eger ## dan sonra bedava gorusme seysi varsa. Yoksa dunya telekomdan bi farki kalmiyor. Hatta dunya telekom daha ucuza geliyor.
    Evet ankesörlü ve sabit numaralardan arama yapınca ucuz oluyor, birde cep telefonu kullanmaktan sıkılan ve yanında sürekli taşımak istemeyenler için ideal gibi görünüyor..!

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

bu sene 85 cent olmuş payphone.
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

internet imkanininiz varsa skype bence en mantiklisi
    SEHIRLER HAKKINDA DETAYLI BILGI ICIN TIKLA
    http://www.turkishwat.net/eyaletler-...nun-sehri.html

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

o dediğiniz mezun calling card için internetten para yatırıp şifre falan almak gerekiyor mu ?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı jabir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o dediğiniz mezun calling card için internetten para yatırıp şifre falan almak gerekiyor mu ?
    evet.......
    Sometimes memories can kill...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kaç güne hallederiz onu 14 ünde gitcem ben geç mi kaldım acaba?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı jabir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaç güne hallederiz onu 14 ünde gitcem ben geç mi kaldım acaba?
    2 dklik is

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

At&t icin aracilik yapiyor gibi bisey. Abd de herhangi bi telefoncuya girip alacagin at&t hatla da dunya telekom u kullanabilirsin. Ki ben oyle yapmistim hic ugrasmamistim bunlarla. Abd de gittim hattimi aldim. Dunya telekomla kullandim.

Bunlar hatlari toptan aliyor. Gidecegin zaman hatlari actiriyor. Yaptiklari sey bu.

Senin wat firmasini secmen sadece firmanin alacagi komisyonla alakali olabilir. Dunyatelekoma sagladigi kisi basina ucret aliyordur wat sirketleri. Kim ne kadar getirmis falan diye anlamak icin.

Ayrica hattini telefonlada aktive edebilirsin ama dunyawt den aktive edince 30 dk bonus kazaniyorsun.

Son olarak : Hic bunlarla ugrasmayip abd de at&t hatti alip daha sonra dunyatelekom.com sitesindnen hesap actirip direk kullanabiilirsin hattini.

Ama siteden yapinca abd ye varir varmaz direk hattini takip kullanabilirsin. Bi daha hat alma vb. seylerle ugrasmazsin.
    saol sende olmasan ne yapacagız bilmiyorum her soruya bir cevapsın, teşekkürler.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

2 dklik is
    kardesım bısı sorcam ya ben sımdı okudumda daha once yazılanları mezun card uygun gıbı geldı ne dıosun sen ben sırketın verdıgı at t karttanda aldım fakat açtırmayı dusunmuyorum cunku gunluk bır dolar verıyorm zaten açtırırsm.mezun kartı ınternetten mı alıyoruz ve bırde ınternetten alırsak bı sım kartı fılan mı verıyolar sıtesınede gırdım pek anlamadım yardımcı olursan sevınırım. birde ## olayı hoşuma gıttı açıkcası

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı emreekrem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesım bısı sorcam ya ben sımdı okudumda daha once yazılanları mezun card uygun gıbı geldı ne dıosun sen ben sırketın verdıgı at t karttanda aldım fakat açtırmayı dusunmuyorum cunku gunluk bır dolar verıyorm zaten açtırırsm.mezun kartı ınternetten mı alıyoruz ve bırde ınternetten alırsak bı sım kartı fılan mı verıyolar sıtesınede gırdım pek anlamadım yardımcı olursan sevınırım. birde ## olayı hoşuma gıttı açıkcası
    At&t icin gunluk 1$ vermiyorsun. Telefonu kullandigin gun 1$ veriyorsun. Yani arama yapmadigin gun herhangi bi ucret dusmez oncelikle bunu belirtiyim.

Mezuncard kullanmadim ama uygun gibi gorunuyor su ## olayi var diye. Arayacaginiz kisiyi arayip kapatin hemen sonra sabaha kadar bedava konusun. Ama sabit hat veya ankesorlu telefondan arama yapilacaksa. Sabit hat veya ankesorluden arayinda ucret odemiyorsun sadece mezuncard a ucret oduyorsun. Cep tel kullanmayacagim diyorsan mezuncard alabilirsin. Mezuncard kullanmadigim icin tam ayrintili bilgi veremeyecegim malesef.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben telımı goturuyorm mezun uygun olmuyor o zaman ben teldede ole zannedıyordum.o zaman ne almalıyım ya çok kararsız kaldım bu ankesorlu telden aramak ıstersem mezun mu alıyım ılk gıttıgım gun fılan ankesorluden aramak ıstıyodum ben oraya gıdınce orda markette fılan satılmaz mı hazır kart gıbı alıp hemen konussak

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben telımı goturuyorm mezun uygun olmuyor o zaman ben teldede ole zannedıyordum.o zaman ne almalıyım ya çok kararsız kaldım bu ankesorlu telden aramak ıstersem mezun mu alıyım ılk gıttıgım gun fılan ankesorluden aramak ıstıyodum ben oraya gıdınce orda markette fılan satılmaz mı hazır kart gıbı alıp hemen konussak
    at&t hatta para odemissin zaten. Kabataslak bi hesap yaparsak :

90 gun kalacaksin diyelim. 3 gunde bi turkiyeyi arayacagini varsayarsak. Aradigin gunlerde 30 dk konustugunu hesaplarsak 900 dk konusmus olacaksin.

30$ at$t icin
    Yaklasik 50$da dunya telekoma vermis olacaksin. 80$ a 3 ay konusmus olacaksin tum ucretler dahil.

Ama tabi 4-5 gunde 1 arayacaksin, arayinca 5-6 dk konusacagin anlar falan olacak bu dusebilirde artarda durumuna gore.

Ankesorlu kullanacaksan en iyisi mezun gibi duruyor. Zaten ankesorluye ucret odemeyeceksin. 1 kere ararsin kapatip ## la tekrar ararsin tum arkadaslarinla falan konusursun bedava

Mezuncard icin sitesinden uye oluyorsun. Daha sonra 10-20-30 tllik kredi satin aliyorsun. Siteler guvenlidir. verisign ile korunuyor bisey olmaz. Herhangi bi bankamatik hesabindan alisveris yapabilirsin

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

at&t hatta para odemissin zaten. Kabataslak bi hesap yaparsak :

90 gun kalacaksin diyelim. 3 gunde bi turkiyeyi arayacagini varsayarsak. Aradigin gunlerde 30 dk konustugunu hesaplarsak 900 dk konusmus olacaksin.

30$ at$t icin
    Yaklasik 50$da dunya telekoma vermis olacaksin. 80$ a 3 ay konusmus olacaksin tum ucretler dahil.

Ama tabi 4-5 gunde 1 arayacaksin, arayinca 5-6 dk konusacagin anlar falan olacak bu dusebilirde artarda durumuna gore.

Ankesorlu kullanacaksan en iyisi mezun gibi duruyor. Zaten ankesorluye ucret odemeyeceksin. 1 kere ararsin kapatip ## la tekrar ararsin tum arkadaslarinla falan konusursun bedava

Mezuncard icin sitesinden uye oluyorsun. Daha sonra 10-20-30 tllik kredi satin aliyorsun. Siteler guvenlidir. verisign ile korunuyor bisey olmaz. Herhangi bi bankamatik hesabindan alisveris yapabilirsin
    bu mezun acaba sim kartı fılan mı yolluyor kı nasıl olucak bırde ankesorlu telefon bulabılırmıyız orda her yerde

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu mezun acaba sim kartı fılan mı yolluyor kı nasıl olucak bırde ankesorlu telefon bulabılırmıyız orda her yerde
    Kart dedigi aslinda pin numarasindan ibaret .

-Ankesorlu teli acip 1-866-446-3986 yi arayacaksin.

-Sonra senden pin numarani isteyecek onu gireceksin.

-Son olarak arayacagin numarayi basina 01190 ekleyerek arayacaksin. 01190212... 01190533.... gibi...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bu arada manhattanda adim basi vardi ankesorlu telefon. Buyuk ihtimal kalacagin yerde de vardir. Cok populer bunlar abd de.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bu arada manhattanda adim basi vardi ankesorlu telefon. Buyuk ihtimal kalacagin yerde de vardir. Cok populer bunlar abd de.
    sımdı anladım olayı ya çok saol çok ıyı oldu bu

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Thumbs up

Arkadaşlar mezun calling card sitesinde herşey çok açıkca anlatılmış,siteyi dikatlice incelemenizi tavsiye ederim..! Eğer sorularınız olur ise, müşteri hizmetleri de çok yardımcı oluyor ve telefonda herşeyi detaylarına kadar anlatıyor

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar sormak istediğim bişey war.türkiyeden abd yi aramak istiorum.dünya telekom hattı war giden arkadaşımın ve benm numaramı da pinsiz arama için kaydetti.yani ben ilk olarak erişim numarasını arıorum bana söylediği kalan bakiyeniz 20 dolar dio. yanii ben abd yi aradığımda hat sabininin dünya telekom bakiyesinden mi düşcek ücret ve ayrıca benm avea sim kartımın konuştuğum dakika kadar ücreti ?? bu mudur bu konuda bilgisi olan war mı

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı aykutdikmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sormak istediğim bişey war.türkiyeden abd yi aramak istiorum.dünya telekom hattı war giden arkadaşımın ve benm numaramı da pinsiz arama için kaydetti.yani ben ilk olarak erişim numarasını arıorum bana söylediği kalan bakiyeniz 20 dolar dio. yanii ben abd yi aradığımda hat sabininin dünya telekom bakiyesinden mi düşcek ücret ve ayrıca benm avea sim kartımın konuştuğum dakika kadar ücreti ?? bu mudur bu konuda bilgisi olan war mı
    Biraz karisik sormussun anladigim kadariyla cevapliyayim.

-Konusma icin 2 tarafinda dunya telekom hesabi olmasina gerek yok. Arayan kiside olsa yetiyor.

-Dunya telekom hesabinizdan ucret araninca dusmez, siz aradikca duser.

Turkiyeden arama yapacaksan:
    -Cep telefonundan ararsan (Turkcell hatttin oldugunu varsayarsak): Dakika basi dunya telekom hesabindan ucret duser + cep telefonu tarifenden sabit hatlari aramis gibi dakika basi ucret odersin.

5 dk konusunca: 5 dk dunya telekom hesabi+ 5 dk turkcellden sabit hatlara arama. yapmis gibi olacaksin. (avea/vodafone icinde ayni)

Ev telefonundan ararsan: 5k dk konustugunu varsayarsak:

5 dk dunya telekom hesabi+ 5 dk sabit hatlari arama yapmis gibi olacaksin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tamamdır yani her trlü dünya telekom dan ücret gidio ben arasam dahi yani.saolasın manhattan

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı aykutdikmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamamdır yani her trlü dünya telekom dan ücret gidio ben arasam dahi yani.saolasın manhattan
    evet dunyatelekomdan ucret gidiyor. Ama iste direk telefonundan arasan dakikasi 2-3 tl iken, dunya telekom araciligiyla arayinca 10 dksi 1-2 tl gibi ucretlere denk geliyor. Dunyatelekomu onun icin kullaniyoruz zaten (:

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Expiration Date denılen yere ne yazalım aktıve ıslemını yaparken??
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadslar ıkı defa aktıveettım yanlıslıkla heralde ..ılkın adres kısmına amerıkada calıscagım yerın adresını yazmıstım oyle aktıve ettım..sonra sıtedekı örnek dolsurma seklıne baktım orada Adres bilgileri olarak türkiyedekı adres gırılmıstı..ben de bastan tekrar aktıvasyon sayfasına gıdıp bu sefer turkıyedekı adresımı yazıp tekrar aktıve ettım ..2 defa mı aktıve etmıs oldum 2 defa mı ucret kesılcek acaba ? ..benım kredı kartı uluslar arası aramalara acık mı bılmıyorum ..maksımum kart benımkı..yrm etcek bırılerı var mı? bı de butun bılgılerı gırdıkten sonra tıkladım ve bos bı sayfa cıktı hıc yazı cıkmadı aktıve ıslemı basarılı oldu mu acaba?
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Dünya Telekom'a kaydoldum, att hattim yok, payphonelardn arıyorum, memnunum şimdilik, zaten pekte att ye gerek yokmuş gbi geldi, payphonelardn heryerde var

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadslar ıkı defa aktıveettım yanlıslıkla heralde ..ılkın adres kısmına amerıkada calıscagım yerın adresını yazmıstım oyle aktıve ettım..sonra sıtedekı örnek dolsurma seklıne baktım orada Adres bilgileri olarak türkiyedekı adres gırılmıstı..ben de bastan tekrar aktıvasyon sayfasına gıdıp bu sefer turkıyedekı adresımı yazıp tekrar aktıve ettım ..2 defa mı aktıve etmıs oldum 2 defa mı ucret kesılcek acaba ? ..benım kredı kartı uluslar arası aramalara acık mı bılmıyorum ..maksımum kart benımkı..yrm etcek bırılerı var mı? bı de butun bılgılerı gırdıkten sonra tıkladım ve bos bı sayfa cıktı hıc yazı cıkmadı aktıve ıslemı basarılı oldu mu acaba?
    Sucre hesap bilglernle giriş yapıp girmeyi denedin mı bakiyeni falan

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı twentysix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sucre hesap bilglernle giriş yapıp girmeyi denedin mı bakiyeni falan
    ewt gırıs yapmaya kaltım ama soyle yazı cıktı

'' Invalid Customer ID/Billing Password ''

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ewt gırıs yapmaya kaltım ama soyle yazı cıktı

'' Invalid Customer ID/Billing Password ''
    O zaman o hesap oluşmamış sanki, ben blglermle grs yaptgmda bakiyemi yüklememi aramamı fln goreblyorum

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Pekı hesabını olusturduktan hemen sonra hesabına gırıs yapabıldın mı yoksa 1 hafta sonra numaran gelınce mı hesabın olus tu ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Pekı hesabını olusturduktan hemen sonra hesabına gırıs yapabıldın mı yoksa 1 hafta sonra numaran gelınce mı hesabın olus tu ?
    Bnm att yok ya bn direk dunya tlkoma katldm, payphonlari kllnyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Peki arkadaşlar şimdi hesabımı açtırdım 10 dolar seçtim bu yüklenen dünya telekom hesabıma yüklendi sanırım. att için www.dunyacard.com tekrar burdandamı yükleme yapmam gerekiyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)