Work and Travel 2025
Sayfa 4 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 12345678 ... SonuncuSonuncu
Toplam 318 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2013 Wat Genel Basligi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

advisde unıted towers la aynı dolayısıyla armada grandeylede aynı oluyor ocaka kadar hepsını odersen 100 dolar ındırımlı oluyor sadece hepsınde

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı bdavis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler aigulina17 bilgilendirmen için.Ben büyük ihtimalle taksitli ödücem için farketmiyo o zaman bana.Peki sana ne gibi bir iş imkanları sundular hangisinden daha memnun kaldın desem=)
    Rica ederim. 2013 iş listeleri henüz belli değil. Geçen senelerin işlerini gösterdiler. Ben eğlence parkı, market, restorantta garsonluk( bu zor olur biraz ama)işlerini seçmeyi düşünüyorum. İş seçerken de eyaleti göz önünde bulunduracağım. Orta Amerika değil de, Doğuyu tercih etmeyi düşünüyorum. Haftada en az 40 saat, konaklamalı bir yer olsun yeter.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eğlence parkı mantıklı gözüküyor birde herkesin dilinde jersey de ki Morey Piers var giden arkadaşlarım bahsediyor burası gerçekten wat yapılabilecek bir yer mi?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

morey s piers eglenceli calisma ortaminin guzel oldugunu bir park. ancak para da kazanayim diyorsan tercih edilmesi cok da mantikli olmayan bir yer. ortam onemli egleneyim para hic onemli degil yasamimi idare edeyim yeter diyorsan git. Yoksa wissconsindeki mt olympus , noahs ark eglence parklarindan calisma saati olarak da iyi bahsediliyor. ayrica watin son 5 senesinin en gozde islerinden cedar point ve lagoonpark i unutmamak lazim.. bu saydigim parklarla alakali bilgi istiyorsan konular eglence parklari forumunun icinde yer aliyor...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ettim dediğin parkları araştırdım utah bana uymaz da diğerleri olabilir ya benm istediğim hertürlü geçiniyim ama en güzel şekilde de eğleniyim çalıştığım ortamdan.para biriktirmek çok önemli değil.ozgursum bişey daha sorcam çok soru soruyorum kusura bakma şimdi benim finaller bitince 15-16 haziran gibi gtmeyi düşünüorum işverenimle 15 haziran 1 eylül felan gibi bir anlaşma yapabilir miyim erken bir ayrılma tarihidr işten.daha sonra full time gezmeyi düşünüyorum da)

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

1 eylul normal bir ayrilma tarihidir eglence parklari icin zaten sezon kapanmis olur o donemde. yani eylul basinda labor day ile sezon kapanir eglence parklari icin daha sonra kolaylikla ayrilirsin isten... hicbir sorun cikmaz..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ettim bu içimi rahatlattı gerçekten bide bişey sorcam nerde bu 2013 watcılar nerde=)

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sakin daha ortaya cikmazlar genelde su siralar kaydolmazlar foruma ya da kaydolsalar bile sadece seyrederler simdili.. izleyici kitlesi cok olur forumun. kasim aralik gibi yogunluk artmaya baslar..ayrica mart nisan gibi ilk mesajini atip uzun suredir takip ediyordum forumu diyen bircok kisiye sahit olacaksin...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

2013 wat a gidecek arkadaşlar tanışalım konuşalım birbirimize destek olalım :=)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@ozgursum burdayım kardesm ben 2 senedir takip ediyorum. bu konuyu açanda benim ama o üyeliğimin şifrsini kaybettim bi gidemedim abd ye yılan hikayesine döndü resmen. 4.sınıf oldum okul bitecek ve ben hala gidicem )) ama bu yaz kesin gidiyorum. gidenlerle muhakkak irtibata geçelim. bi de ben 2013 wat ı için nerden bulucam bu self formunu ( job offer ). ilk seneden self gidicem hadi hayırlısı :===)))

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

shapeshifter dostum sen hangi eyalete veya eyaletlere gitmeyi düşünüyorsun ?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı shapeshifter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ozgursum burdayım kardesm ben 2 senedir takip ediyorum. bu konuyu açanda benim ama o üyeliğimin şifrsini kaybettim bi gidemedim abd ye yılan hikayesine döndü resmen. 4.sınıf oldum okul bitecek ve ben hala gidicem )) ama bu yaz kesin gidiyorum. gidenlerle muhakkak irtibata geçelim. bi de ben 2013 wat ı için nerden bulucam bu self formunu ( job offer ). ilk seneden self gidicem hadi hayırlısı :===)))
    kardesim eger isverenin belli bir sponsoru zorunlu tutmuyorsa git firmalari gez en ucuz olandan online is sozlesmesini iste ve kaydol.. bu kadar basit. isverene mail atarsin o da sozlesmeyi cikartip dodldurur sonra taratip sana mail atar ve is biter o anda

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet gitcek arkadaşlar yavaş yavaş gözükmeye başladı arkadaşlar ben maryland ya da new jerseye gtmeyi düşünüyorum.new jersey deki eğlence parkları hoşuma gitti maryland içinde birkaç video izledim hoşuma gitti ama oraya gidersem ne tür bir iş bulabilirim hiçbir fikrim yok.sizin gitmek istediğiniz eyaletler neresi ya da çalışmak istediğiniz sektörler?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Berker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2013 wat a gidecek arkadaşlar tanışalım konuşalım birbirimize destek olalım :=)
    bende 2013 de gidiceklerdenm bu hafta sonu şirketleri dolanıcam

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart westline

merhaba arkadaslar
    bu sene westline ile self katılmayı düşünüyorum.nasıl bi şirket?bu şirketle gidenler görüşlerinizi yazabalirmisiniz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

we bir şirkete kayıt oldum umarım gidene kadar sorun cıkmaz )

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende kaydoldum, izmirde 2 şirket arasında kaldım , bana daha samimi gelen şirkete kaydoldum. En çok atlantic city e gitmeyi düşünüyoruz arkadaşımla ama saatlik ücreti az diye tereddüt ediyoruz ama büyük ihtimal atlantic City'i secicez gibi duruyor. 2013 herkes için iyi geçer umarım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı humerus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    we bir şirkete kayıt oldum umarım gidene kadar sorun cıkmaz )
    kaça kaydoldun bana özel olarak mesaj atabilirmisin vede hangisi hepsi bana 1650 dolar 1750 dolar arası fiyat verdi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu kayıt olduktan sonraki surec tam nasıloluyor forumda varda ben mı dıkkat edemedım yoksa yok mu ? bi ufaktan bılem varsa ...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar marmara üniversitesinden okuyorum.bana yardım edebilecek olan varmı acaba?? wat bilgi sahibiyim aşağı yukarı ama amerikada hangi iş ve eyalette çalışacağımı blmiyorum siz hangi işi ve nereye tavsiye edersiniz.bu arada ing çalışmaya basladım gidene kadar yaparım diye düşünüoyrum..kesin gidicem inş bakalım

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı leader_lider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar marmara üniversitesinden okuyorum.bana yardım edebilecek olan varmı acaba?? wat bilgi sahibiyim aşağı yukarı ama amerikada hangi iş ve eyalette çalışacağımı blmiyorum siz hangi işi ve nereye tavsiye edersiniz.bu arada ing çalışmaya basladım gidene kadar yaparım diye düşünüoyrum..kesin gidicem inş bakalım
    madem bilgi sahibisin neyin yardimini istiyorsun? anlayamadim harbiden..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu kayıt olduktan sonraki surec tam nasıloluyor forumda varda ben mı dıkkat edemedım yoksa yok mu ? bi ufaktan bılem varsa ...
    Ilk on kayıt ucretını yatırıyorsun, sonra fuarlardali işlerin açıklanmasını bekliyorsun . Açıklanana kadar kaydoldugun şirketten bir önceki seneki işlerin neler olduğunu sana göndersin sende araştırma yaparsın. Çünkü bi önceki seneye göre işler %80 aynı kalıyor. % 20 si değişebiliyor..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ıntothewild Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilk on kayıt ucretını yatırıyorsun, sonra fuarlardali işlerin açıklanmasını bekliyorsun . Açıklanana kadar kaydoldugun şirketten bir önceki seneki işlerin neler olduğunu sana göndersin sende araştırma yaparsın. Çünkü bi önceki seneye göre işler %80 aynı kalıyor. % 20 si değişebiliyor..
    senın dedıgıne yakın işler oldu ama şöyle söylediler senın cv nı oraya gonderıyoruz onlarda bu kişi şu işler ıcın uygundur diyormus bende içlerinde seçiyormusum gibi bir şey söylendi. ing durumu,eyaletler falan uygun neyse

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    madem bilgi sahibisin neyin yardimini istiyorsun? anlayamadim harbiden..

şöyleki hocam wat prosüdür nedir nasıldır işlemler fiyatlar vs ama sadece işte amerikadaki işler kısmını tam blmiyorum ve hangi eyalet daha iyi vs umarım analtabilmişimdir

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

senın dedıgıne yakın işler oldu ama şöyle söylediler senın cv nı oraya gonderıyoruz onlarda bu kişi şu işler ıcın uygundur diyormus bende içlerinde seçiyormusum gibi bir şey söylendi. ing durumu,eyaletler falan uygun neyse
    Benim şirketim hiç böyle bir şey demedi. Belkide öyledir tam bilgim yok.
    işi biz seçiyoruz , eğer İngilizce seviyemiz o işe uygunsa , iş fuarında o işin mülakatına gidiyoruz gibi bişii çıkardım şirketin anlattıklarından
    Konu ıntothewild tarafından (29-09-2012 Saat 08:48 PM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

arkadaşlar lifeguard işinde çalışan oldumu şirketlr bana hep onu önerdi zorlukları nedir ? giden arkadaşlar yazarsa sevinirim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

riverhead newyork splish splash giden arkadaşlar bilgi verirmi ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Benim şirketim hiç böyle bir şey demedi. Belkide öyledir tam bilgim yok.
    işi biz seçiyoruz , eğer İngilizce seviyemiz o işe uygunsa , iş fuarında o işin mülakatına gidiyoruz gibi bişii çıkardım şirketin anlattıklarından
    aynen öyle dediğin gibi sponsorumuz aynı diye biliyorum armadagrandee ye gıdıyorsan eger .uygun işi secıp eleyıp gelenler kımse onlarla konusuyoruz dıye ogrendım yanlış anlamadıysam

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen öyle dediğin gibi sponsorumuz aynı diye biliyorum armadagrandee ye gıdıyorsan eger .uygun işi secıp eleyıp gelenler kımse onlarla konusuyoruz dıye ogrendım yanlış anlamadıysam
    Evet armada grandee. Ve bana da senin en son dediğin sekilde söylediler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Evet armada grandee. Ve bana da senin en son dediğin sekilde söylediler
    hoooppp tamamdır o zaman ) Allah çirkin sansı versın inş ) ıyı bır ıse yerleştırılelım bılader :P

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)