Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 114 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 114 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Utah 2010

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

lagoonpark isi her sirkete gelmiyor intraxla calisan sirketlere geliyor. ki geldiler is fuarindaydi 23-24 subatta ise alimlari yapti lagoonpark. yani imkan yok artik..
    Konu ozgursum tarafından (26-02-2010 Saat 11:13 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

kabul etmediler iste.. muhtemelen size de hayir diyecekler.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizim şirkette intraxla çalışıyor nasıl oluyodaa dha gelmiyoorr

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

kardesim sirketin hangisi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

campus bizim şirket herhangi bi bilgisi olan varsa bu şirket hakkınada bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

çarşamba günü iş görüşmemiz vardı. ilk tercihmiz lagoon parktı ik sırdan girdk görüşmeye. lakin iş başlangıç tarihleri konusunda hiç esnek değiller.finallermiz 11 haziranda bitito ,en geç 10 unda gelmeniz gerekkir dediler biz de vazgeçtik.. willderness la anlaştık ben lafieguard olucamm vizeyi de hallettim bu arada ds sevis formlarının gelmesini bekliyoruz...

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ben o sirket is fuari yapacak diye biliyodum ama yapmadi galiba hic duymadim fuarla ilgili bisey.. her sene yollarlar genelde lagoon a ..ben de is fuari disinda gitmistim bi konus sirketinle belki fuar disi gelir birkac kontenjan...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizim iş fuarımız 2 şubattaydı ama lagoon gelmemişti bugün konuştuk büyük bi ihtimal martta gelcek dediler ama bizim finallerimizde 11 inde biitiyo en erken 12 sinde orda olabiilrz onu da arkadaş yazmş kabul etmiyo diye kararsız kaldık clementon park gelmişti onu istemedik lagoon istiyoruz diye şimdi tarihten dolayıda gidemessek ortada kalcaz bu seferde

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı politeboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çarşamba günü iş görüşmemiz vardı. ilk tercihmiz lagoon parktı ik sırdan girdk görüşmeye. lakin iş başlangıç tarihleri konusunda hiç esnek değiller.finallermiz 11 haziranda bitito ,en geç 10 unda gelmeniz gerekkir dediler biz de vazgeçtik.. willderness la anlaştık ben lafieguard olucamm vizeyi de hallettim bu arada ds sevis formlarının gelmesini bekliyoruz...
    Benim 3 arkadaşım da wilderness da lifeguard olacak,
    durduğun yerden para kazanıyorsun işte ne güsel,
    Lagoonda bir-iki tane tuşa basıyorsun her ne kadar çalışmasan da

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı n3co_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim 3 arkadaşım da wilderness da lifeguard olacak,
    durduğun yerden para kazanıyorsun işte ne güsel,
    Lagoonda bir-iki tane tuşa basıyorsun her ne kadar çalışmasan da
    Haklı olabilirsin N3co ama bize pek öyle anlatmadılar. wilderness yetkilisi oraya gittiğizde bazı eğitimlerden geçeceğimizi söyledi. hem yüzme hem de ingilizce düzeyi ile ilgili testlere tabi tutulucakmışız...bu testler sonucunda büyük havuzlar da veya ufak çocuk havuzlarınnda mı çalışaçağımız belli olucakmışş. ücret ve çalışma saatleride tabi ona göre değişicek 7.5-8.5 dolar arasında olabilir.
    hafta da 60 saat çalışmak var bi de çocuk havuzunda 40 saat çalışmak var. valla hazır gitmek lazım ,nefes açma çalışmalarıma vucüt geliştimeye başlıyorum yakında :: lifeguardlık daha karizma bir iş gibi geliyo kulağa ride operator olmaktan iyi gibi sanki: başta çok üzüldüm Lagoon olmadı diye ama şimdi biraz daha memnunum yapıcağım işten.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı politeboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklı olabilirsin N3co ama bize pek öyle anlatmadılar. wilderness yetkilisi oraya gittiğizde bazı eğitimlerden geçeceğimizi söyledi. hem yüzme hem de ingilizce düzeyi ile ilgili testlere tabi tutulucakmışız...bu testler sonucunda büyük havuzlar da veya ufak çocuk havuzlarınnda mı çalışaçağımız belli olucakmışş. ücret ve çalışma saatleride tabi ona göre değişicek 7.5-8.5 dolar arasında olabilir.
    hafta da 60 saat çalışmak var bi de çocuk havuzunda 40 saat çalışmak var. valla hazır gitmek lazım ,nefes açma çalışmalarıma vucüt geliştimeye başlıyorum yakında :: lifeguardlık daha karizma bir iş gibi geliyo kulağa ride operator olmaktan iyi gibi sanki: başta çok üzüldüm Lagoon olmadı diye ama şimdi biraz daha memnunum yapıcağım işten.
    Cankurtaranlık testi öyle kronometrelerle yapılan testlerden değil.
    Hepiniz toplanıyorsunuz bi gidin gelin diyorlar karşıya,
    akabinde sertifikanı alıyorsun
    Supervisor'larınla aranı iyi tutarsan haftalık çalışma saatin mutlaka artacaktır.
    40 saat çalışsan bile wisconsinde ikinci iş bulma ihtimalin yüksek.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

nasıl lagoon bitti yaa benim şirketim de campus lagoonun martın ilk haftası gibi geleceğini söylüyorlar ki her sene lagoonla çalışıyorlar arkdslrm gitti geçen sene ve iş fuarı yine mart başı gibi olmustu sırf lagoon için o şirkete yazıldım fuar olsa söylerlerdi:S nerde oldu bu fuar?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

erti muhtemelen intrax bu isi yollamamis bu sirkete.. 23-24 subatta lagoon ise alimlari yapti...

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erti muhtemelen intrax bu isi yollamamis bu sirkete.. 23-24 subatta lagoon ise alimlari yapti...
    Benim görüştüğüm şirket eğer kontenjan olursa yollarız demişti. Bakalım artık olacak mı olmayacak mı? David beni 10 Hazirandan sonra alacak mı alamayacak mı? İkinci yılımın etkisi olacak mı olmayacak mı?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar merhaba ben de bu yaz utah quintstar da olucam nette utahla ilgili çok fazla bilgi bulamadım Moab da gidiceim otel,daha önce giden ya da bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim umarım yanlış bi seçim yapmamışımdır...

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

moab utah in guneydogu tarafinda bir yer etrafinda pek de yerlesim alani yok. utah in yerlesim alanlari kuzeyde salt lake civarinda toplanmistir.. buyuk sehir olarak salt lake city e 5 , denver a 5 bucuk , las vegas a da 7 saat uzaklikta (araba ile). iste doga sporlarini yapabilecegin bir yer ayrica moab kanyonlariyla filan unludur. etrafi da coldur buranin.. baya kotu mu anlattim ne ama durum bu. ama iste rafting dir hiking dir ne bilim doga sporlarini seversen bunlari kolayca yapabilirsin...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

erti aynen biziede martın ilk haftasıı gelebilir dediler ama lagoon görevlileri diğer şirketlerde iş alımları yapmışlar ben bunu nihana söyledim farklı tarihlerde farklı şirketlere göderiyolar dedi ama bana pek inandırıcı gelmedi bizde çok istiyoduk lagoon ama gelip gelmeyeceği belli diildi ve bizim okulmz 11 inde bitiyioo lagoonda en geç 10 unda aldığı için vazgeçtikk riske atmamak için clementon park var iş fuarında görüşmüştük dün mecbur ona yazıldıı sonra 3 fuar yapcaz demişlerdi 1 fuara düşürdülr vede türklerin davranışlarından dolayı çok az iş gönderimi yapılıyomuşş böylke diyolar

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

belki bundan sonra is fuariyla degil de normal olarak ise alim yapilabilir lagoon icin ama kontenjan sinirli olur.. bu arada birkac eglence parki bu sene hic Turk almama karari aldi en azindan ben iki taneyi biliyorum ve bu firmalar is fuarlarina gelecek denmisti gelmediler... yani ellerindeki islerin cogu gittiyse sirketin 1-2 is icin (10-20 kisi eder) fuar duzenlemezler...
    Konu ozgursum tarafından (28-02-2010 Saat 03:05 PM ) değiştirilmiştir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Benim girdiğim fuarda Lagoon için 15 kişilik kontenjan gözüküyordu,
    şirket sahibinin David'le görüşmesi sonucu 24 kişi iş kabulü aldı

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı n3co_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim girdiğim fuarda Lagoon için 15 kişilik kontenjan gözüküyordu,
    şirket sahibinin David'le görüşmesi sonucu 24 kişi iş kabulü aldı
    Sizin overtime'lar düşmesin bu sebeple?
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin overtime'lar düşmesin bu sebeple?
    Düşmez çünkü food'a aldı ilk 10 kişiden sonrakileri,
    Ride Operator'a her zaman ihtiyaç olur hem

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar forumda 80-90 saatten bahsediyorlar lagoon için. şirketimin bana söylediği haftalık 40-50 çalışacağım, hangisi doğru acaba? bu sene saatlermi düşecek?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Herkez lagoon hakkında güzel şeyler söylemiş ama hiç mulakatta ne sorduklarına dair bisiy soyleyen olmamıs bu konuda yardımcı olucak varmı acaba

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

mulakatlarda sorulan sorular sizin ingilizcenizi olcmek icin yapilir genelde kendinizle alakli sorular sorarlar bellir basli sorular yoktur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)