Sayfa 4 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu
Toplam 192 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: New Yorkta Hostel ?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı FirsTeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Chelsea international hostelden rezervasyonumu yaptirdim..Rus elemanla birlikte gidiyorum burdan arkadas..Ben chelsea international hosteli map te gordugum kadariyla kotu biryerde degil..ama benim jfk ya nasil gidecegim ona ihtiyacim var.Birde newyorkta gunluk genel olan herseyi kapsayan turlar var gordum ama katilan varmi daha once?anlatabilirmi bilenler..
    turlar ustu acik otobuslerle olandan bahsediyorsun hehralde. Gittikleri yerler yaziyor. Yanindan geciyorsunuz herseyin. IStediginiz yerde inip binme hakkinizda var. Mesela empire state de indiniz gezdiniz 1 saat. Gelecek farkli otobuse binip tura kaldiginiz yerden devam edebilirsiniz. Duraklama noktalarinda zaten calisanlar bekliyor sizi bilgilendirir.

Ben olsam atarim kendimi sokaklara alirim heryerin adresini. Kendim gezerim hem bedavaya getirmis olursun. Sehirde kaybolmak zaten imkansiz. sokaklar sayi sayi artiyor 1 saat kafana gore takil anlarsin hemen sistemi. SOkak ve avenue bilgisi varsa hic yardim almadan bulabilirisn.

Ayrica NYC nem fazla oldugundan cok fazla yurumek bunaltici olabilir. Zaten fazla parada degil. YErinde olsam ilk otobusle gidip bi genel heryeri gorurdum sonraki gun kendi basima takilirdim. Zamanin kisitliysa her yere git gel zor olur yuruyerek falan

Valizin varsa 17-20$ a falan shuttle ile gidebilirsin. Ki ben oyle yapmistim. 2 valizle sikinti cekecegime. Direk hostele gelip aldilar. Gidecegin terminal kac numaraysa kapisinda biraktilar. 3 kisi falansaniz taksiylede anlasabilirsiniz 50$ a goturuyorlar ama 3 kisi valiziniz fazlaysa arabaya sigdirmak zor olur.

Otobus veya subwayle gitmek istiyorsan 2yada 3 tane ulasim araci degistirmen gerek. Google mapsden hangi araca nerde aktarma yapacagina bakabilirsin.

Tek binis 2.25$ bu arada.
    Konu manhattan tarafından (11-09-2009 Saat 03:35 PM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

manhattan saolasin verdigin bilgiler icin..Eminim ki isime cokk yarayacak seyler olcak...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaşlar bütün yazıları okudum.ben ekimin 8-12 si arasında newyorkta olacağım.ama kız arkadaşımla beraber hostelde nasıl güvenir kalırız mix odada bilmiyorum.bir öneriniz var mı hangi hostel daha güvenli!!

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

chelsa international da ayrica eger degismediyse carsamba aksamlari pizza gecesi var bedavaa aklinizda bulunsuunnnn tesaduf eseri bizde carsamba gunu giris yaptik arkadaslarla ilk yemegimizi bedava yedikk carsambaydi sanirim yanlis hatirlamiosam tabii ...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    chelsa international da ayrica eger degismediyse carsamba aksamlari pizza gecesi var bedavaa aklinizda bulunsuunnnn tesaduf eseri bizde carsamba gunu giris yaptik arkadaslarla ilk yemegimizi bedava yedikk carsambaydi sanirim yanlis hatirlamiosam tabii ...

ooo iyimiş walla..
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vet cars. gunu bedava pizza olayini biliyorum Ben l de kalirken 1. kurulusunun 1. yili idi. Parti yapmislardi bira sinirsiz sayisa bedava ehueh kac tane ictigimi hatirlamiyorum

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı cancan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bütün yazıları okudum.ben ekimin 8-12 si arasında newyorkta olacağım.ama kız arkadaşımla beraber hostelde nasıl güvenir kalırız mix odada bilmiyorum.bir öneriniz var mı hangi hostel daha güvenli!!
    boyle bi sorunun cevbi olamaz. 6 kisilik odada kaliyorsan yaninda 6 hirsizda olabilir 6 tane dini butun yerde 100$ bulsa almayan insanda kalabilir

Yani simdi oda arkadasinda senin icin acaba nasil guvenilir midir falan diye dusunuyordur... Sans isi...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

New York da ucuz ve super bir hostel L-Hostel subway i kullanarak kolayca ulasabilirsiniz internettende sitesinden rezevasyon kolayligi var 18 dolara kalmistim gecen sene gunlugu ve cok guzel ve guvenli bir hostel

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Huan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    New York da ucuz ve super bir hostel L-Hostel subway i kullanarak kolayca ulasabilirsiniz internettende sitesinden rezevasyon kolayligi var 18 dolara kalmistim gecen sene gunlugu ve cok guzel ve guvenli bir hostel
    Kahvalti dahildir ben kalmadim ama ovguleri duydum. Odalar kilitlenebiliyor mu?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

valla kaldigim oda 4 kisilikti hostelin mutfagi bile var bi de ayri banyo var her odanin ama ewt kitleme imkani yok heralde kimin ne zaman nereye gitcegi belli olmuyor

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ama simdi aklima geldi kapilar kartli kitliyosun yani.

Tecrübe Puanı
    10

Ben 5th Avenue Spot Hostel' da kaldim 125. Caddedeydi. Metroya 5 dk uzakliktaydi kilit ve her odanin ayri dusu vardi bizde de. Eglenceliydi ama cok kotu bir ortam yoktu Harlem' de.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 5th Avenue Spot Hostel' da kaldim 125. Caddedeydi. Metroya 5 dk uzakliktaydi kilit ve her odanin ayri dusu vardi bizde de. Eglenceliydi ama cok kotu bir ortam yoktu Harlem' de.
    bende ayni yerde kaldim bi kotu ynai asanorunun olmamasi 5. kata bavullari cikarmak zor olmustu bendede ama favorim L-Hostel hersey var asansor olduguna acayip sevinmistim
    What happens in vegas stays in vegas, until it tries to find its real father

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben de l-hostelde kalmıştım geçen yaz. hatta yer olmadığı için 10 kişilik odada kaldım, ona rağmen son derece memnundum

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı blueblood Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de l-hostelde kalmıştım geçen yaz. hatta yer olmadığı için 10 kişilik odada kaldım, ona rağmen son derece memnundum
    Bu yıl NY istemiyorum artık. Cazipliği gitti 6 gecede 2 yıldır gidiyorum güzeldi yinede. Bu yaz Niagara Falls, Canada ve Miami istiyorum bakalım hangilerini yapabileceğim.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

break sen artık doymuşsun new york'a farklı yerler görmek de güzel olur. benim bu yaz gitme durumum yok ama gitseydim new yorktan dönmezdim ben de. zaten şehir eylül ayında türkten geçilmiyo. biraz türk yoğunluğunu azaltmak lazım...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar amsterdam av. ihostel war orasi 45$ civari ama yazin nolur bilmem. yeride guzel mid-mannahtan a yakin orda kalabilirsinz...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı blueblood Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    break sen artık doymuşsun new york'a farklı yerler görmek de güzel olur. benim bu yaz gitme durumum yok ama gitseydim new yorktan dönmezdim ben de. zaten şehir eylül ayında türkten geçilmiyo. biraz türk yoğunluğunu azaltmak lazım...
    Ben de Eylülde New York taydım,her yerde bir watçı yoğunluğu,
    herkes şakır şakır Türkçe konuşuyor

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

AAE New York hostel vardır hem havalimanına yakın hem de baya ucuz ve rahat. Banyo filan pırıl pırıl. zaten new yorkda metro için bilet alacaksınız ve bu yerin 50 metre ötesinde metro durağı var. yarım saate şehre iner.Kahvaltısı vardır ücretsiz ama fazla çeşidi yok kahvaltıda. Giderseniz erken rezervasyon yapmayın direk oteli arayıp rezervasyon yapın çünkü o aracı siteler para alıyor komisyon olarak.
    Bindik bi alamete, gediyoz kıyamete

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı tarick06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AAE New York hostel vardır hem havalimanına yakın hem de baya ucuz ve rahat. Banyo filan pırıl pırıl. zaten new yorkda metro için bilet alacaksınız ve bu yerin 50 metre ötesinde metro durağı var. yarım saate şehre iner.Kahvaltısı vardır ücretsiz ama fazla çeşidi yok kahvaltıda. Giderseniz erken rezervasyon yapmayın direk oteli arayıp rezervasyon yapın çünkü o aracı siteler para alıyor komisyon olarak.
    hostelworld.com komisyon almiyor. Oradan rezervasyon yapabilirsiniz. Online olarak ucretin sadece %10'unu oduyorsunuz. Kalani otelde.
    Sometimes memories can kill...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı atlantiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    manhattan
    central park hostel 19 west 103. sok.
    212 678-0491
    price 26$-36$
    tramvayla çok kolay bi şekilde gelebilirsiniz. ve hostel durağa çok yakın.. tavsiye ederim 7 gün kaldım
    hacı kaldığın yer güvenilir mi ya. hiç bşr rahatsızlık duymadınız mı

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

expedia da baktım da,central park yakınında 90-100 dolara iki kişilk odalar var,ama heralde şimdiden satın alınırsa o fiyata.acaba expedia dan satın almada probelm cıkar mı?

hatta ben işe baslamadan new york ta dedıgım yerlerden birinde kalıp sonra cleveland gecmeyı dusunuyorum ne dersınız?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

su hostellerin hepsini kıyasladıgımız fiyatlarını ve oncedn gidenlerin yorumlarını okudugumuz bir site varde hatta Break bi ara soylemisti de unuttum bilen var mı ya
    What happens in vegas stays in vegas, until it tries to find its real father

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Huan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    su hostellerin hepsini kıyasladıgımız fiyatlarını ve oncedn gidenlerin yorumlarını okudugumuz bir site varde hatta Break bi ara soylemisti de unuttum bilen var mı ya
    Hostels & Youth Hostels Worldwide - Online Bookings

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı rcp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    expedia da baktım da,central park yakınında 90-100 dolara iki kişilk odalar var,ama heralde şimdiden satın alınırsa o fiyata.acaba expedia dan satın almada probelm cıkar mı?

hatta ben işe baslamadan new york ta dedıgım yerlerden birinde kalıp sonra cleveland gecmeyı dusunuyorum ne dersınız?
    herhangi bi problem cikmaz. rezervasyonunu gosterirsin olur biter. gostermenede gerek yok gerci.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende manhattanda kalmayı planlıoyorumda. tek basıma ilk kez gitcem. nerelere gitmemi onerirsizinz. 3 gunum var toplamda.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mrb Break. New york ta uygun fiyata guvenilir bi hostel ayarlamaya calisiyoruz. spor hostel de kalmissin daha once bi arkadisimdanda duymustum. ne dersin spot hostel hakkinda?.2-3 kisi gidicez. tavsiye eder misin?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı politeboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mrb Break. New york ta uygun fiyata guvenilir bi hostel ayarlamaya calisiyoruz. spor hostel de kalmissin daha once bi arkadisimdanda duymustum. ne dersin spot hostel hakkinda?.2-3 kisi gidicez. tavsiye eder misin?
    Hosteli bilmiyorum ama 125 st deymis. Harlemin girisi olmasina ragmen hic tehlikeli birsey yok. Hemen yakininda starbucks, popeyes, marshall(en ucuzcu ) vb. acil ihtiyaclari karsilayacak yerler var. Metroda fazla uzak degil.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben international student center da kaldım. Geceliği 30 dolar yeride çok iyi manhattan da central parkın dibinde nerdeyse.. yarım saat içinde empire state times square gibi yerlere yürüyerek dahi gidebilirsiniz.. odalarda 10 kişi kalıyor ama lockers lar var e otel gayet güvenli.. sadece kızlar için ve karışık olmak üzere 2 seçenek var kalmak için.. herkese öneririm kısa süreli kalmak için birebir..

38 west 88 st manhattan new york city international student center

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben atlantıc city deydım new yorktakı arakdaslar nerde kalsalar pahallıgından sıkayet ettı bu aklınızn bı kosesınde bulunsun gıtmeden=)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks