Sayfa 34 Toplam 40 Sayfadan BirinciBirinci ... 24303132333435363738 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1173 adet sonuctan sayfa basi 991 ile 1.020 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cedar Point - Sandusky, OHIO

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı alex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya belli olmuyo işte bnm bi arkadas var onu cok ugrastrdılar ayrı küçük bi sınav fln yapmşlar bide adamların psikolojk durumuna gore degısıyo aynı vizedeki mhbbet gibi. ayrıca şimdi aklıma geldi bu pay checklerde kliseye bağış muhabbetı ne ya bızden para kesıyolar bız muslumanız soylucem artık adamlara ya.
    kanka sen onu yapmadın mı? ilk görüşmede imzaladığın kağıtlarda vardı ama küçük puntoyla yazmışlar görmemişsindir tabi. birimine gidip sor bence

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tmm kardeş sagolasın ya valla bosu bosuna her yerden para kesiyolar hakkımızı aramazsak yandık burda.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

lan olum o bişey değil beni oryantasyona geç kaldım diye gece çöpçüsü yaptılar iki gündür iflahım ......fena disiplinliler hacı :S

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı b.ceylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lan olum o bişey değil beni oryantasyona geç kaldım diye gece çöpçüsü yaptılar iki gündür iflahım ......fena disiplinliler hacı :S
    orası askerlik gibidir askere gittiğinizde hiç zorlanmazsınız emin olun.
    FOREVER TCDD Smile For AMTRAK
    CEDAR POINT RESMI E-MAIL: international@cedarpoint.com

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı bonesaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kanka sen onu yapmadın mı? ilk görüşmede imzaladığın kağıtlarda vardı ama küçük puntoyla yazmışlar görmemişsindir tabi. birimine gidip sor bence
    ne bağışı ne diyorsunuz adı nedir o şeyin?
    FOREVER TCDD Smile For AMTRAK
    CEDAR POINT RESMI E-MAIL: international@cedarpoint.com

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Harika bir yer, gecen sene bizim arkadaşlar gitmişti. Çalışma saatlerinden şikayet etmişlerdi ama güzel bir yer

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selam arkadaslar ben suan amerikadayim ve turkiyedeyken cedar pointten isi aldim fakat buraya geldim ve daha guzel bi is buldum cedar pointte ise baslamayip baska bi yerde calismaya devam edersem ne olur?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı wincenzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar ben suan amerikadayim ve turkiyedeyken cedar pointten isi aldim fakat buraya geldim ve daha guzel bi is buldum cedar pointte ise baslamayip baska bi yerde calismaya devam edersem ne olur?
    ayni soruyu kiz arkadasinda sordu bana , bi sey olmaz kanka processed out u yaptiktan sonra ama yeni yerini sponsora bildirmen lazim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı wincenzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sandasky de nasıl daha güzel bi iş buldun yaa söyle de bizde gelelim oraya

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaşlar, ziyaretçi olarak bu yaz Cedar Point'e gelmek istiyorum. Normal bilet fiyatı $47.99'dan daha ucuz bilet temin etmem mümkün müdür? Nasıl yaparım?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı emirhan1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, ziyaretçi olarak bu yaz Cedar Point'e gelmek istiyorum. Normal bilet fiyatı $47.99'dan daha ucuz bilet temin etmem mümkün müdür? Nasıl yaparım?
    yevmiyeciliğin lüzumu yok kanka

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar cedar da en son işe başlama tarihi nedir?
    Ve güzel mi işler seneye oraya gelmemeizi tavsiye ediyomusunuz?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı alex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mustafa, haziranın 20sinden sonra baslarsan asgari ücretle çalışmak zorunda kalıyorsun ve büyük ihtimal kötü yerlerde çalışmak zorunda kalırsın bu yüzden ben erkenden geldim 15 mayısta. saatlik normalde kontratta 7.4o dolar diyor ama buraya gelince vergiler yüzünden yaklaşık 4 dolara kadar düşüyor.ama üzülme türkiyeye dönünce tekrar kesintilide olsa vergi iadesi alabiliyosun.o dediğin işlerde genelde amerikalılar çalışıyor burda ne kadar pis iş bizim gibi diğer yabancılara yaptırıyorlar mesela bi arkadasım ride diye geldi şimdi tek yaptıgı gece 11den sabah 7ye kadar parkın pisliğini temizlemek.firmaya falan hiç güvenme kardeşim buraya gelince hersey degısıyo tek basına ayrı bi dünya burası kendı bsaının caresıne baktın baktın yoksa 2 gün sonra dönersin.ingilizcenin iyi olmaması kötü olmuş çünkü işe alınmak için toefl belgesi gerekiyor en az 80 puan o da toefl dünya capında bi sınav oldugu içinmiş ben sorustrdum brazcık üds'de oluyomus ama onda bırazcık sıkıntı cıkarıyolarmıs Sandusky belediyesine falan onaylatman gerekiyormus fln sıra beklıyomussun cok uzun suruyomus o ben kpds'den gectımde geldım ama ondada ugrastrmıslardı beni.he ayrıca kursa falan gdersende sertifika alırsan senın ıcın daha kolay olur buraya gelince.
    Orda tuvalet temizlettirecekleri adamdan TOEFL mı istiyorlar ben mi yanlış okuyorum?
    Dil konusunda hiç mi müsammaları yok.Fuara ilk gidenlerden felan olsak mesela? illa advanced mi olacak yani

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

wat için toefl üds kpds mı ıstenır ya.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar cedar point gitmeye değer mi ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar kımse yok mu forumda cedar point için.bu yaz gidenler memnun kaldılar mı acabaaa??

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı tubik.2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kımse yok mu forumda cedar point için.bu yaz gidenler memnun kaldılar mı acabaaa??
    Önceki sayfaları okursan( son iki üç sayfa hariç ) onların üstüne söylenecek pek fazla bir şey yok CP aynı CP yani..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu yaz gidenler memnunmu onu merak ettım artıı dıl sınavı gerekıyor mu ? tum sayfalara gozgezdırdım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı tubik.2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yaz gidenler memnunmu onu merak ettım artıı dıl sınavı gerekıyor mu ? tum sayfalara gozgezdırdım
    Dil konusundaki değerlendirmen fuarda görüşüceğin kişi tarafından sohbet sırasında zaten yapılır.Ayrı bi sınav belgesine falan ihtiyacın yok.Ama bu sene Jamie nin de ayrılmasıyla fuarda sizi nasıl biri karşılar bilmiyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2009da bende cedar'daydım fotoğrafçı olarak ama fuarla falan işim olmadı. Şimdi merak ediyorum. Hangi fuara geliyor cedar point yetkilileri yada hangi şirketler cedar point işleri veriyor?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ramses87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2009da bende cedar'daydım fotoğrafçı olarak ama fuarla falan işim olmadı. Şimdi merak ediyorum. Hangi fuara geliyor cedar point yetkilileri yada hangi şirketler cedar point işleri veriyor?
    United Towers , Armada Grandee ve Advis cedar point e gönderen şirketler..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar cedar point in çalışma ortamını bilemem , eğlence açısından harika bir yer hayatımda gördüğüm en iyi eğlence parkı fakatttt
    SANDUSKY' A sakın GİTMEYİN çünkü hayatınız CEDAR POINT' in yurdu ile CEDAR POINT arasında geçer. Çünkü SANDUSKY çok küçük ve yapıcak hiç bir şey yok. Takılıcak mekan bile birtane onunda TR dekiler den farkı yok

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Biray09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cedar point in çalışma ortamını bilemem , eğlence açısından harika bir yer hayatımda gördüğüm en iyi eğlence parkı fakatttt
    SANDUSKY' A sakın GİTMEYİN çünkü hayatınız CEDAR POINT' in yurdu ile CEDAR POINT arasında geçer. Çünkü SANDUSKY çok küçük ve yapıcak hiç bir şey yok. Takılıcak mekan bile birtane onunda TR dekiler den farkı yok
    bana böyle biryer lazım.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Arkadaşlar bende 2008 2009 Cedar Point çalışanıydım. Hatta biraz da maceralı bi wat oldu diyebilrim. Araba satın almadan ehliyet almaya. Polis çevirmesinden arabada uyurken polisler tarafından uyandırılmaya kadar herşeyi yaşadım. O yüzden gidecek olana arkadaşlara yardım etmeyi borç bilirim çok uzun konular olduğu için buraya yazmak çok zor olacak. Özellikle sormak istediğiniz sorularınız varsa bana msj atabilirisiniz. Gidecek arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Pedicabin de kalktığını öğrenmemle bu iş kafama yatmaya başladı.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Pedicap iyi para kazandıran bi iş gibi duruyor ama riski de fazla olan bi iş aslında. Ne kadar para kazanma ihtimalin varsa bi o kadar da kazanamama ihtimali var. Cedar iyidit iyi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2011 yazında gidenler memnun kaldınız mı ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

22 sine kadar işimi belirlemem gerekiyor arkadaşlar, bu işi özellikle runnerlığı düşünüyorum ne diyosunuz? kazandığımı orda harcayıp rahat yaşayabileceğim bir para benim için yeterli. parayla dönmeyi düşünmüyorum
    Konu footos tarafından (20-11-2011 Saat 04:11 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı footos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    22 sine kadar işimi belirlemem gerekiyor arkadaşlar, bu işi özellikle runnerlığı düşünüyorum ne diyosunuz? kazandığımı orda harcayıp rahat yaşayabileceğim bir para benim için yeterli. parayla dönmeyi düşünmüyorum

Bahsettiğin Cedar Point içindeki restaurantlarda runner olarak çalışmaksa bu iş büyük ölçüde şansa bağlı.Fuar sırasında Food Departmant a bağlı olarak işe alınırsın ama görevin parka vardıktan sonra netleşir.
    Parayla dönmek gibi bir düşüncen yoksa - sadece ilk ay food hostlarda yaşanan bazı sorunlar dışında - kendini geçindiricek ve orta halli bir travel yapıcak kadar parayı rahat kazanırsın .

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu sene buraya gitmeyi düşünen varmı arkadaşlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)