Sayfa 32 Toplam 40 Sayfadan BirinciBirinci ... 22282930313233343536 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1173 adet sonuctan sayfa basi 931 ile 960 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cedar Point - Sandusky, OHIO

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Zacc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gençler hasan21 in de dediği gibi kesinlikle taksiyle gidin ama taksiciyle muhakkak pazarlık yapın tek başınıza olsanız dahi 60-70 dolara gidebilrsiniz ...zaten oraya indiğinizde vücudunuz (deyim yerindeyse ) turşu gibi olacağından otobüsle falan uğraşmazsınız direk taksi alex sana da bi ricam var cedars ta kalıyosan 597 yada 598 rezerve ettirsene (12 gün sonra oradayım) :))
    Taksiye'de gerek yok Zacc, mesaj icinde dedim Turk abla var. Bir sirketi var Cleveland'a giden Turklere yardim etmek icin. 50 dollara gidis 50 dollara gelis olmak uzere seni havaalanindan alip goturuyorlar Cedar Point'e ve donecegin zaman gelip alip havaalanina kadar birakiyorlar. Bavul kaybolursa onunla ilgilenmeymis, Cedar Point'e sorun yasarsan ilgilenmeymis, banka sorunu, alis-veris yardimi ve son 1-2 haftanda sehirleri gezerken bavularini birakmak istersen birakmaymis gibi bi ton seyine yardimci oluyorlar. Bence 50-60 dollara taksi zor goturur Cedar pointe cunku ekonomi dibine vurdu Amerikada iyice, benzin fiyatlarida ucmus. Abla'nin web adresi CANER DANIŞMANLIK Turkiye'deki yolayan sirketlerden daha cok yardimi oluyor inanin bana.

Dip not:ablaya calismiyorum, oyle dusunenler olmus sadece yasadigim ve edindigim tecrubeleri sizlerle paylasip sizlerin benim cektigim onceki sikintilari cekmenizi istemiyorum.

Dip not:abla icin taksici diye dusunen arkadas olmus..sirket olarak ulasimda yardimci olmalari sadece yaptiklari islerden bir tanesi..yani sirf getir-gotur isiyle ugrasmiyorlar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya benim sorun ayakkabı beyaz mı siyah mı ama dedıgını degerlendırıcem tesekkurler

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Denniss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya benim sorun ayakkabı beyaz mı siyah mı ama dedıgını degerlendırıcem tesekkurler
    enim zamanimda siyahti yiyecekcilerin. Eminim hala aynidir, Rollercoster gibi aletlerde calisanlara bi tek beyaz istiyolardi..alacagin ayakkabi bu arada rahat spor ayakkabisi olsun..en az 7-8 saat uzerinde duracaksin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Hasan21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    enim zamanimda siyahti yiyecekcilerin. Eminim hala aynidir, Rollercoster gibi aletlerde calisanlara bi tek beyaz istiyolardi..alacagin ayakkabi bu arada rahat spor ayakkabisi olsun..en az 7-8 saat uzerinde duracaksin.
    tesekkur ederım bılıyorum zaten bende o yuzden sordum...teşekkürler tekrar

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Denniss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tesekkur ederım bılıyorum zaten bende o yuzden sordum...teşekkürler tekrar
    Git ya da timberland al abi
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı LaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tecrübeli arkadaşlara 2 sorum var 1.si bu giderken yanımızda götüreceğimiz parayı cebimizde taşımak istemiyosak tr den ne yapabiliriz yani burda bir bankaya mı yatırmalıyız Bank of America hesabı burdan açılabiliyomu ne kdar siz ne yaptınız?

2.si ise oradaki haberleşme işinizi AT&T ALarak mı yoksa bu walmart ta satılan 20 dolar telefon +kart+ dk olanlardan mı hallettinizz ?
    1.si sakın at&t almayın ben aldım cok aptalca neden dersenız tmm turkıyeyı arayınca ucuz gıbı gozukuyo ama gunde ılk kullanısında 2 dolar kesılıyo ve bu hcte ucuz olmuyo ondan sonra ben aldım ama su ana kadar turkıyeyı hc aramadım hatta kullanmıyorum bıle en mantıklısı (ben oyle yapıyorum su anda) skype'a para yukleyıp ordan turkıyedeki ev numaralarını aramk ama bak vurgu yapıyorum cep degıl ev o zamn cok ucuza geliyo rahat rahat konusuyosun bnm tavsıyem bu ama yınede sızın bılecegınız iş hatla falan ugrasmayın derım hıc. para konusunuda bilmiyorum ben hep yanımda tasıyorum cuzdanımda bnka hesabıda daha acmadım acarmıyım acmazmıyım onuda bılmıyorum ama turkıyeden bsey yapmakla hıc ugrasma derım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı TeMPuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    louies den lymns dan ne haber , akmıyomusun Alex? yada Candy le daha tanısmadım mı? Turk oldugunu bellı et o gelır tanısır
    louies güzel mekan ya ortam falan iyide gecen gece acayip müzikler çaldılar alışkın olmadıgın tarzda latın muzıklerı bıde under 21 oldgum için içkiye pek yaklaşmıyorum ve içmeyıncede barda pek eglenılmıyo bilirsin ama idare ettık yınede hehe ) candy'e gelıncede kız türk manyağı i am from turkey dememe kalmadı butun hayat hıkayesını anlattı (türklerle olan kısmından bahsedıyorum) ama otlakcı kaşar ayrıyettende çirkin )

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

[QUOTE=Denniss;144165]arkadaşlar food host kıyafetleri hakkında bilgisi olan var mı?[/çalştıgın mekana göre değişiyo ama kıyatler için cok buyuk guzel hayaller kurmayın derım ben soak cıty'de çalışıyorum kıyafetleri begenmıyorum sahsen turkıyede bi yerde calılıyo olsam kolay kolay gymem ama burda ortam farklı kımse kımsenın umrunda olmadgı ıcın sorun yok

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı LaL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani 1 ay nete giremiycekmiyizzz ?
    sen sakamısın cıddımısın ya senı cok buyuk kafaya almıslar puaaaaa koptum burda ya ) (takılıyorum ha ciddiye alma )

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ayrıca taksi muhabbetınede karısmam burda 30 dolara gelen arkadaslar varmıs isterseniz paranız coksa 100 yda 60 70 dolar verebilirsiniz taksıye ama gereksız bence iyice arastırın derım yınede sız bılırsınız arkadaslar he bide sigara kullanıyosanız gelirken hava alanında free shoptan alın bi 10luk paket derım burda pahalı cnku ben oyle yaptım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Gençler hasan21 in de dediği gibi kesinlikle taksiyle gidin ama taksiciyle muhakkak pazarlık yapın tek başınıza olsanız dahi 60-70 dolara gidebilrsiniz ...zaten oraya indiğinizde vücudunuz (deyim yerindeyse ) turşu gibi olacağından otobüsle falan uğraşmazsınız direk taksi alex sana da bi ricam var cedars ta kalıyosan 597 yada 598 rezerve ettirsene (12 gün sonra oradayım) :))
    evet cedards'da kalıyorum 560 oda numaram geldgınde cal kapımı kardesim ) rezerve yapıcaklarını pek sanmıyorum ama

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı alex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    louies güzel mekan ya ortam falan iyide gecen gece acayip müzikler çaldılar alışkın olmadıgın tarzda latın muzıklerı bıde under 21 oldgum için içkiye pek yaklaşmıyorum ve içmeyıncede barda pek eglenılmıyo bilirsin ama idare ettık yınede hehe ) candy'e gelıncede kız türk manyağı i am from turkey dememe kalmadı butun hayat hıkayesını anlattı (türklerle olan kısmından bahsedıyorum) ama otlakcı kaşar ayrıyettende çirkin )
    Candy oyle sikintilari vardir ama kalbi temizdir ruh adam duymasin bu dediklerini valla, bide kapida Peter diye biri duruyomu?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaşlar;
    Amtrak sandusky durağından cedara taksiyle gelmek istesek ne kadar tutar bilen arkadaşlar tahmini olarak bi şey söyleyebilir misiniz acaba?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ayl_ak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar;
    Amtrak sandusky durağından cedara taksiyle gelmek istesek ne kadar tutar bilen arkadaşlar tahmini olarak bi şey söyleyebilir misiniz acaba?
    5 $ ı geçmez büyük ihtimal amtrak baya yakın cedar a gidiş tarihin ne zaman ??

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

5 $ ı geçmez büyük ihtimal amtrak baya yakın cedar a gidiş tarihin ne zaman ??
    23 hazirana biletimiz arkadaşımla.uçak biletini chicago ya almıştık ordan amtrakla sandusky e geçmeyi kararlaştırmıştık.ama ona hala vize çıkmadı.bekliyoruz hala.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Şu an Cedar da olan arkadaşlar bavul hazırlığına dair tavsiye verebilirler mi ?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Converter, banyo jileti, zeytin, raki , sucuk diger her seyi Turkiyeden daha ucuza orda bulabilirsn.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı TeMPuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Converter, banyo jileti, zeytin, raki , sucuk diger her seyi Turkiyeden daha ucuza orda bulabilirsn.
    Teşekkürler tavsiyen için.
    Rakı benim de gönlümde var götürmek ama U21 sorunu yaşar mıyım?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tempus nevresim carsaf yastık vs gerek var mı getirelim mi ??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı b.ceylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabi getirin yoksa yurttaki o dandik nevresimlerden satın almak zorunda kalırsınız ..) sırt çantanıza bi hırka yada sweatshirt koyun mutlaka giderken özellikle cleveland a aktarması olan arkadaşlar 40-50 kişilik dandik bi uçakla gideceksiniz büyük ihtimal ve donacaksınız ... )

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı H.Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler tavsiyen için.
    Rakı benim de gönlümde var götürmek ama U21 sorunu yaşar mıyım?
    bi seyolmaz olursa da hediye dersin.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bagajda yerin varsa getir, yoksa da dert degil ordan alirsin ucuza.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Mithat Göriyim koçum benim 21'i geçdin mi lan bu sene? Geçdiysen rahat rahat içersin artık Geçmediysen dikkatli ol koçum. Fazla çakallık yapma. Tanıdıklara selam söylersin brad p.stu hariç tabi.

Reco baba sanada selamlar olsun.

Ben 1 Ay sonra askerdeyim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Gençler burda havalar ısınmamış , gelirken muhakkak üstünüze bişiler alın... muzo kardeşim sanada hayırlı tezkereler inş...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bizde cedarpointin yanibasindaki otellerden birindeyiz )) herkese selam..baska kimse yok mu acaba etrafta...yuruyerek sandusky mall a kadar gtmeyi dusunduk bian burdan)ama vazgectik

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Muzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mithat Göriyim koçum benim 21'i geçdin mi lan bu sene? Geçdiysen rahat rahat içersin artık Geçmediysen dikkatli ol koçum. Fazla çakallık yapma. Tanıdıklara selam söylersin brad p.stu hariç tabi.

Reco baba sanada selamlar olsun.

Ben 1 Ay sonra askerdeyim
    kanka 21i ne yazıkki aydan kaybediyozn ama canını sıkma 21'i bastırcam id e bu sefer kanka sensiz de louis in tadı olmaz bea sen de askere git gel bu ara zaten kısa donem yaparsın..donuste ugra yanıma mutlaka kankıa..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben bişey sorucam cedar pointle ilgili. fuara katılmadan goruntülü olarak işi alabilirmiyiz? Fuar zamanı büyük ihtimalle yurtdışında olucam 2012 için söylüyoroum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cedardaki arkadaşlar yiyecek vs falan getırmemıze gerek var mı ?? son bı kaç gunum kaldı kararsızım...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

cedardaki arkadaşlar yiyecek vs falan getırmemıze gerek var mı ?? son bı kaç gunum kaldı kararsızım...
    Getirrsen iyi olur burdaki yemeklere alışman zaman alabilir ....

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaşlar 21 haziran akşamı clevelanda havaalanında olucaz şuan iletişimde olan 4 kişiyiz bir arkadaş daha vardı dennis ondan ses yokda

ordan cedar pointe ulaşımda kullanıcağımız taksilerle ilgili sorum olucak bu taksiler kaç kişi alır ? bide büyük taksiler var diye yazılmış bu büyük taksleri gece 12 de de bulablirmiyiz ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)