Work and Travel
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 77 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 77 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Konuyu Acalım Enine Boyuna DALGAMIZI Gecelim=) (HAKKIMIZDIR!!!)

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Fenerbahçenin şampiyonluk sayısı 17, şampiyonluk sevinci sayısı 19
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

son bomba geliyooooorrr, geldi

Size çok bile bu kupa! - HTSpor.com

bir takım bu kadar ezilmez
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    22

Alıntı tufanoglu0535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son bomba geliyooooorrr, geldi

Size çok bile bu kupa! - HTSpor.com

bir takım bu kadar ezilmez
    linkteki haberin yorumlarina bakin.adamlar cildirmis resmen.Demekki cukur kazarak kupa kazanilmiyormus.Merak ettim Aziz Yildirimin isyerindeki fener bayraklari hala duruyormu.
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben bu esprilerden bir derleme yapma gereği hissttim Başlıyorum:

-20 Milyon Euro Verip Guiza'yı Alcağınıza 2 tl Verip Küçük El Radyosu Alsaydınız Şampiyonuz Diye Mal Gibi Sahaya Dalmazdınız

-'Fenerbahçe Şampiyon' anonsuyla sahaya inip sevinen taraftarlardan yalanlama:
    "Bilica'nın kazdığı çukuru merak edip ona baktık..."

-ŞOKşokFLAŞflaş! Bolu tünelinde telefonlarına ulaşılamayan bir grup fenerlinin halen şampiyonluk kutlaması yaptığı öğrenildi

-fenerliler penaltı noktasını kazmaya devam edin çıkan şifreyi
    federasyona yollayın 2010-2011 yılında şampiyonluk şansınız olsun.Daha
    çok kazıyın daha çok olsun

-Fenerbahçe`nin şampiyonluk sayısı 17 , şampiyonluk sevinci sayısı 19

-fenerbahçe yönetiminden basın açıklaması: taraftarlarımız sahaya inter ve barcelonanın şampiyonluğunu kutlamaya inmişlerdi

-Mesele g.tünle top kurtarmak değil yeğen. Mesele sene sonunda g.tü kurtarmak..

-Aziz Yıldırım:Ben 3 Sene Üst Üste Şampiyon Olacağız Demedim 3 Sene Üst Üste Sevineceğiz Dedim

-Sakın Bir Anons Daha Yapma..! Niye Biliyor musun?..
    Çünkü İnanırım...

-dün akşamki görüntülerden sonra bilim dünyasında yankı bulan yeni teori: İnsan sazandan mı geliyor?

-Fenerbahçe maçları seneye comedymax de !

-Dün hiç tanımadığım bir Fenerliye sırf bir kaç dakka sevinsin diye Bursa maçı berabere dedim...

ve daha niceleri... Koyu yazanlar favorilerim
    Konu ayhn tarafından (18-05-2010 Saat 02:28 AM ) değiştirilmiştir.
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Üstad
    Tecrübe Puanı
    22

Fenerbahçe ŞÃ¼krü Saracoğlu Stadyumu ülkemiz ve dünyanın en modern stadyumlarından biridir. Türkiye'de insanların stadyumlara bakış açısını ve maçlara gitme alışkanlıklarını değiştiren modern stadyumumuz tüm taraftarlara güvenli, konforlu ve seyir zevki yüksek bir ortam sunmaktadır.

Bunun sağlanabilmesi adına Fenerbahçe Spor Kulübü yönetimi stadyumun inşaasından bugüne dek her türlü detayı en ince ayrıntısına kadar düşÃ¼nmüş, uluslararası yönetim ve güvenlik şirketlerinden aldığı danışmanlıkla yüksek güvenlik ve yönetim kritereleri belirlemiş ve sıfır toleransla bu kriterleri uygulamıştır. Bu çerçevede stadyumumuzda güvenlik zaafiyeti oluşturacak, taraftarların can güvenliğini tehlikeye atacak veya sporun güzelliğine gölge düşÃ¼recek hiçbir olaya sebebiyet vermemek adına gereken her tür önlemi almış ve en radikal biçimde uygulamaktan asla çekinilmemiştir. Önceden belirlenmiş söz konusu kriterlerin uygulanması hususunda gösterilen bu hassasiyet kendi sahamızda oynanan karşılaşmalarda istenmeyen olayların yaşanmasının her zaman önüne geçmiştir.

Üzülerek belirtmek isteriz ki dün akşam Turkcell Süper Lig'in son haftasında Trabzonspor'a karşı oynadığımız müsabakanın son dakikalarında stadyumumuzda titizlikle ve sıfır toleransla uygulanan idari ve güvenlik kriterleri ihlal edilmiştir. Stadyum idaremizin, tamamen kontrolü dışında, dışarıdan müdahale ile yanlış bilgi alan görevli kişinin kendi inisiyatifi dahilinde söz konusu hatalı anons yapılmıştır. İlk kez yaşanan bu durum bizleri de son derece üzmüştür.

Söz konusu anonsla başlayan olayların daha vahim şekilde sonuçlanmaması hususunda büyük çaba sarf eden İstanbul Emniyetine ve meydana gelen olaylara sağ duyu ile yaklaşarak son bulmasını sağlayan taraftarımıza şÃ¼kranlarımızı sunarız.

Basında yer alan ve söz konusu anonsun inisiyatifimiz ile yapıldığı ve keza anonsu yapan kişinin başkanımız Sayın Aziz Yıldırım tarafından dövüldüğüne ilişkin haberler ise kesinlikle doğru değildir. Bu tip yakıştırmalar haksız ve art niyetli olmanın ötesinde akıl ve izan dışıdır.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

http://www.fenerbahce.org/fb2008/det...ontentID=19729

Disardan mudahale felan diyor.Ordakilerin hepsi fenerli.Fenerli fenerliye bunu yapiyorsa daha ne olsun.Hadi anonscuyu gectik, sahada 2-2 isareti yapan futbolcuya kim,nasil,nerden mudahalede bulundu.
    Peki.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

yaratıcılıkta sınır tanımıyoruz

Giriş Yap | Facebook

Üstad
    Tecrübe Puanı
    22
    Peki.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    22

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    linkteki haberin yorumlarina bakin.adamlar cildirmis resmen.Demekki cukur kazarak kupa kazanilmiyormus.Merak ettim Aziz Yildirimin isyerindeki fener bayraklari hala duruyormu.

O bayrak indi - Milliyet.com.tr

Peki.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı tufanoglu0535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaratıcılıkta sınır tanımıyoruz

Giriş Yap | Facebook
    Abi cok iyiymis bu ya. Kim yaptiysa 10 numara olmus.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Üstad
    Tecrübe Puanı
    22

oyle deme,simdi hemen sana laf yetistirirler senin takimin ne yapti, kacinci sirada bitirdi felan diye.Sonra olay maziye gider,kac kupa aldiniz,hangi unlu oyunculari getirdiniz,kulubun kac parasi var.bundan bir onceki adimda herhalde besiktasin maci sattigi felandir.kendi kalesine gol atmalar felan ya da zengin bursasporun bjkye ve trabzona para vermesi felan...

Gazetede Aziz Yildirimin Rustunun yedigi gollerin saibeli oldugunu soyluyor Ben demistim.Bu adamlar boyle iste.
    Peki.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Uploaded with ImageShack.us

break bu sana gelsin

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı saRı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    camur nerde camuuuuur
    camur burda...nj de görüşcez senle
    Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampiyonluğu kutluyordur

Abi fenerli olan arkadaşlarınıza ulaşın da söyleyin, hala kutlayanlar vardır
    şampiyonluğu kutlamıyorum maalesef ayhn...çünkü maçı tv den izliodum ve olaylara bakınca cidden üzüleyim mi güleyim mi bilemedim...
    Gazetede Aziz Yildirimin Rustunun yedigi gollerin saibeli oldugunu soyluyor Ben demistim.Bu adamlar boyle iste.
    rüştü nün maçlardan önce diğer oyuncuları aradığı tespit edildi ve sonucu bekliyoruz..ayrıca bursasporlu bi oyuncununda verdiği röportajda trabzon kalecisi onur a ''teşvik'' denecek sözler söylendiği, aynı esnada başkanın gazeteciye '' bunları yayınlama şikeye girer '' dediğini biliyoruz...

tebrikler Bursa...inandınız ve şampiyon oldunuz...
    Fenerbahçem ilerki senelerde yine her zamanki gibi şampiyonluğun en büyük adayı olacaktır...

Diğer takımlar...biz şampiyonlar ligindeyiz...ya siz??

Üstad
    Tecrübe Puanı
    22

Ben tespit edildi diye okumadim gazetelerde, iddia ediliyor diye okumustum belki yanlis okudum bilmiyorum.Ayrica fenerliler diger takimlar sike yapmistir diye sikayette bulunur cumlemi bu sike olaylari konusulmadan once yazmistim.Tahmindi benimkisi.Eger Rustu boyle birseyi gercekten yaptigimizi varsaydigimizda,fenerin sampiyonlugu kaybetmesiyle eline ne gecti acaba.
    Peki.

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

başkan demişse bile oda kafa bulmak icin demiş olabilir..onura gelince adam 1 yıldır trabzon kalesinde harikalar yaratıyor büyük maclara ayrı bi konsantreyle cıkıyor..
    gecen sene trabzonda feneri yendigimiz mactada yaptıkları ortada..
    rüştüye olayı ise sen şÃ¼krü saracoglunda trabzonu yeneme ondan sonra beşiktaştan medet um..
    o son anons dogru bile olsa orda trazonu yenemedkten sonra ben inip sevinmezdim
    timsah yürüyüşÃ¼nü zaten hayatta yapmazdım

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

vala başkanın niyetini bilemicem..ama ben onur u tebrik ediyorum mükemmel bi maç çıkardı...ben sağa sola bahane atmıyorum yanlış anlamayın...dediğin doğru trabzonu yeneme başkasının şeyiyle gerdek muhabbeti...onur bence milli takıma çağırılmalı...helal olsun....2-2 muhabbetini dediğim gibi konuşmaya değmez...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    22

Gazetede bir okuyucunun yorumu ; "Ya bu fenerliler bir alem ya
    fenerliler ne zaman madara olsalar rüştüye yükleniyorlar. pendiğe yenildiler rüştüyü dövdüler, avrupada sıfır çektiler rüştüye küfrettiler, rüştü fenerden gitti şampiyon olamadılar gene rüştüye saldırıyorlar. nedir bu adamın fenerden çektiği. adamcağız fenere gittiği güne lanet ediyordur diycem ama korkarım bu adamlar rüştü fenere hiç gelmemiş olsaydı bile gene ona saldıracaklardı ) "
    Peki.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks