Work and Travel 2025
Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1234567 SonuncuSonuncu
Toplam 186 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: New York City Konaklama (Birleştirilmiş Konular)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

http://www.hostelworld.com/

arkadaşlar bu siteden ben NewYork ta konaklama hakkında aradığınız herşeyi kolay bulabilirsiniz.....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar bizde new york a gidiyoruz iki kişiyiz 10 haziranda orda olucaz biizm iş konusuda henüz net dil ama oraya vardığımız ilk hafta içinde haletmeye çalışıcaz oraya varıncada forumda takılalım yada gitmeden haberleşelim heppimiz için iiyi olur biz newark ta bir yer ayarladık 280 dolar aylık ama henüz net dil yani

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

biz de (3 kişiyiz) şuan şecenekleri değierlendiriyoruz

bi gelişme olursa burdan haberleşelim
    |
    |
    |
    |
    -dahi anlamındaki -de -da eki kelimeden ayrı yazılır
    -bağlaç olan -ki eki de ayrı yazılır
    -türkçe hiçbir kelime x,w,q gibi hafler içeremez

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

belki bende olurum.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

12 haziran da new yorktayız 2 arkadaş manhattan;'da konaklamayı düşünüyoruz orada olacka olan arkadaşlarla bağlantı kurup beraber kalalım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

10 haziranda bende new york ta olucam 400 $istiyorlar aylık kalacağım yer için fazla geliyor bana new york city de olacak olan arkadaşlarla irtibata geçelim şu kalma işine bi çözüm bulalım gidecek ve bu işi düşünen arkadaşlar pm olarak bana mail adreslerini atsınlar iletişime geçelim
    NOT: ben pm atamıyorum(sorma neden bende bilmiyorum)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

10 haziranda bende new york ta olucam 400 $istiyorlar aylık kalacağım yer için fazla geliyor bana new york city de olacak olan arkadaşlarla irtibata geçelim şu kalma işine bi çözüm bulalım gidecek ve bu işi düşünen arkadaşlar pm olarak bana mail adreslerini atsınlar iletişime geçelim

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı konturpiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pm gönderebilmek için foruma 10 mesaj göndermiş olman gerek 4 mesaj sonra gönderebilirsin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

e süpermiş kaldı 3 o zaman

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar biz de New york a gidiyoruz 30 haziran orda olucaz işimiz ve kalacak yerimiz yok.Hostelde kalmayı dşünüyoruz bir kaç gün arada iş bakıcaz eğer öyle bir durum varsa birlikte kalabiliriz )

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Ethnotronix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biz de New york a gidiyoruz 30 haziran orda olucaz işimiz ve kalacak yerimiz yok.Hostelde kalmayı dşünüyoruz bir kaç gün arada iş bakıcaz eğer öyle bir durum varsa birlikte kalabiliriz )
    spam yapmak yasak :P 20 konuya yazmissin neredeyse ayni seyi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar benim bir arkadaşım Nycde şimdi ağustos ve Eylül için konaklamaya ihtiycaı var bir öneriniz var mı acaba?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bütün watçılara merhabalar şuan Buffalo Hamburgdayım.6 ağustosta NY a geleceğim ve tek başıma gezmek istemiyorum..Ny de şuan kalan arkadaş varmı?Cevaplarınızı bekliyorum tşk.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Kac gunlugunw geliyorsun, nerede kalacaksin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar herkese meraba..ben şuan virginia beach deyim,ve işten ayrıldım yani şuan travel zamanım benim..dönüş uçağım new york tan,şu sıralar dönüş bileti değişikliğiyle ugraşıyorum..kesinleştiği zaman burdan(virginia beach) new york a geçicem hemen..şu sıralarda yada önümüzdeki 2 hafta max. 3 hafta içinde new yorkta olanlar yada olacaklar bana ulaşabilirlermi LÜTFEN???çünkü yalnızım ve nerde kalınır,neresi güvenlidir bilmiyorum..kısacası YARDIM BEKLİYORUM...en azından beraber bir otelde vs. kalabiliriz hemde tek başımıza gezmiş olmayız..yani benim için süper birşey olur...isteyenlerle konuşabiliriz telden..yardım bekliyorum..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ayrıca bende Iphone almak istiyorum..new yorkta ucuza ve kesinlikle unlocked satan bir yer biliyorsanız yardım bekliyorum..16 gb yada 32 gb almak istiyorum eger 3GS çok pahalı olursa 3G de alabilirim sorun değil..ben burdan amazondan,bhvideophotodan,dworldden ve bestbuydan baktım bayaa araştırdım ama hepsinin fiyatları çok pahalı..çok uçuk rakamlar..zaten ebay dakilerde açık artırma ve pek güvenli değil ayrıca onların fiyatlarıda çok pahalı.. maximum 400-500$ arası bulabilirsem yada taxle beraber en fazla 550$ almak istiyorum..LÜTFEN yardım istiyorum...new yorkta bi iki yerin adresini yazmış bazı arkadaşlar oralardan bulabilirmiyim acaba yazdığım kriterlerde yani unlocked..ve adreslerini tekrar yazarsanız benim için çok sevinicem..=))

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ayrica adres veren arkadas ben isem dedigim adresler dogrudur... 400$ 3g , 600$ 3gs... Ki baska bi yere baksanda fiyatlar boyle...

Ne zaman geleceksin ne yapacaksin. Pm at yardimci olurum...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

manhattan sen bilirsin sana danisalim bir ya
    ben kiz arkadasimla geldim buraya mississippiden 15-20 eylul arasi ayrilacagiz geze geze 5-10gunde geliriz ama tahminimce 25eylulde newyorkta oluruz.
    donus ucagimiz da 9 ekimde. Aslinda one cekmek istiyoruz ama expediadan aldigimizdan one cekemiyoruz tuzlu kaciyor.

sonuc olarak bize 15-20gunluk new york civarlarinda kalacak yer lazim
    kiz arkadasimla oldugumdan hostellari atliyorum hotel motel apartment falan filan sen bilirsin belki en uygunu nasil olur sence
    bir de new yorkun ne tarafi daha ucuz yani cok da uzaklasmadan bir de guvenligi elden birakmadan nerelerde kalmamizi tavsiye edersin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayrica adres veren arkadas ben isem dedigim adresler dogrudur... 400$ 3g , 600$ 3gs... Ki baska bi yere baksanda fiyatlar boyle...

Ne zaman geleceksin ne yapacaksin. Pm at yardimci olurum...
    =))manhattan meraba yeniden,pm at yardımcı olurum demişsin teşekkür ederim,ama pm nedir ben bilmiyorum=))özel msjsa maalesef msj sayım az olduğu için yani 10a ulaşmamış olduğu için gönderemiyorum..ben şuan virginia beachdeyim,işten ayrıldım yaklaşık 4 gündür işsizim neyse önemli değil ama ben erken dönmeye karar verdim yani şuan travel zamanım benim..normal biletim 28 eylülde air france dan fakat şuan bilet değişikliğiyle ugraşıyorum işte,daha belli değil bende haber bekliyorum şirketten...ama ısrar edicem onlara yine en geç 25 agustosa kadar burda kalabilrim hem maddi hem manevi=))20-25 agustos arası dönüş istiyorum dediğim gibi ama yalnızım..dönüşüm new yorktan..tek başıma olduğum ve bayan olduğum için çok büyük bir sorun bu..new yorkta beraber kalıcak türk arkadaş yada arkadaşlar bulabilirsem eger 2-3 gün kalıp bari en azından orayı gezmek istiyorum..buraya kadar gelmişken görmeden,gezmeden gitmekte olmaz tabii ama nerde kalabilirim,neresi güvenlidir bilemiyorum..ve dahası o tarihlerde orda olan birilerini bulabilrsem eger benim için süper olucak çünkü tek başıma kalmak ve gezmek istemiyorum..eger bulamazsam direk türkiyeye dönmek zorunda kalıcam maalesef!!!çünkü yapıcak başka bişey yok=((
    iphone a gelince senmi adres yazdın tam bilmiyorum ama msjları okurken 2 adres gördüm o aklımda sadece..ama bende almak istiyorum,önceki msjımda belirttiğim gibi..
    valla yardım bekliyorum arkadaşlar..dönüş uçağımın tarihini değiştirdikleri an virginia beachden ayrılıp new yorka geçmek istiyorum işte ama tabii kalıcak ve gezicek arkadaş bulursam...durumlar benden böyle.. valla bi sağ sağlim dönebilsem türkiye ye başka birley istemiyorum=)) teşekkürler şimdiden..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

queens guvenli, ucuz ve genelde turkler kaliyor.
    -manhattan haliyle en pahali olan yer. Street sayisi yukarlara ciktikca buldugun konaklama daha ucuza gelecek.
    -40-125st e kadar pek sorun yok. Istedigin yerde kalabilirsin. Ama +125 den sonra harlem bronx falan basliyor. Tehlikeli yerler. Tavsiye etmem..
    -havaalaninin yakinlari ucuz ama guvenli degil. Jamaikayi zaten direk geciyorum.
    -broklyn tarafindada kalabilirsin guvenli ve manhattan a gore ucuz.

Simdi 20 gun kalacaksin. yerinde olsam hostellari direk elemem. 2 kisilik odalar var. Ikiniz kalabilirsiniz. Veya 4, 6,8 kisilik mix odalar var oralarda da kalabilirsiniz. Veya sen male de kiz arkadasin female odada kalir(bu biraz sacma oldu sadece oneri ). ama 6 kisilik mix de kalinir mi falan deme. Millet zaten kizarkadisyla falan geliyor. Herkes sizin gibi olacagi icin sorun olmaz...

Otel en iyi secenek gibi duruyor ama 2 kisi 20 gun nerden baksan dusuk bi otelde kalmak 2000$. Bence gereksiz ama parayi verecek olan sizsiniz. Sorun olmaz diyorsan otel en mantiklisi....

Apart lari hic bilmiyorum. 3 hafta falan kalacagin icin mecbur gunluk fiyattan kalacaksin. Oda yine hostel hotel arasi bi fiyat olur.

Bildigim bi kac hostel var. Istersen 2 kisilik oda fiyatina bakayim. oteller hakkinda ise hic bilgim yok. Ama bi kac secenek belirlersen konum olarak guvenli rahat edebilecegin birini seceriz. Fiyat araligini bilmedigim icin hangisi sana uygun bilemem...

Ama otele dunyanin parasini vermektense ucuz bi yerde kalip parayi sehirde gezip tozarak harcamak daha mantikli bence...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı juliet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    =))manhattan meraba yeniden,pm at yardımcı olurum demişsin teşekkür ederim,ama pm nedir ben bilmiyorum=))özel msjsa maalesef msj sayım az olduğu için yani 10a ulaşmamış olduğu için gönderemiyorum..ben şuan virginia beachdeyim,işten ayrıldım yaklaşık 4 gündür işsizim neyse önemli değil ama ben erken dönmeye karar verdim yani şuan travel zamanım benim..normal biletim 28 eylülde air france dan fakat şuan bilet değişikliğiyle ugraşıyorum işte,daha belli değil bende haber bekliyorum şirketten...ama ısrar edicem onlara yine en geç 25 agustosa kadar burda kalabilrim hem maddi hem manevi=))20-25 agustos arası dönüş istiyorum dediğim gibi ama yalnızım..dönüşüm new yorktan..tek başıma olduğum ve bayan olduğum için çok büyük bir sorun bu..new yorkta beraber kalıcak türk arkadaş yada arkadaşlar bulabilirsem eger 2-3 gün kalıp bari en azından orayı gezmek istiyorum..buraya kadar gelmişken görmeden,gezmeden gitmekte olmaz tabii ama nerde kalabilirim,neresi güvenlidir bilemiyorum..ve dahası o tarihlerde orda olan birilerini bulabilrsem eger benim için süper olucak çünkü tek başıma kalmak ve gezmek istemiyorum..eger bulamazsam direk türkiyeye dönmek zorunda kalıcam maalesef!!!çünkü yapıcak başka bişey yok=((
    iphone a gelince senmi adres yazdın tam bilmiyorum ama msjları okurken 2 adres gördüm o aklımda sadece..ama bende almak istiyorum,önceki msjımda belirttiğim gibi..
    valla yardım bekliyorum arkadaşlar..dönüş uçağımın tarihini değiştirdikleri an virginia beachden ayrılıp new yorka geçmek istiyorum işte ama tabii kalıcak ve gezicek arkadaş bulursam...durumlar benden böyle.. valla bi sağ sağlim dönebilsem türkiye ye başka birley istemiyorum=)) teşekkürler şimdiden..

kalcak yer problem degil. hallederiz bi sekilde. ucuz hostel falan var. temiz guvenli falan. hatta siteden duygu var oda geldi begndi falan hatta yanimda falan :P birazdan girince iyi mi kotu mu diye soyler. ama yogunluk oldugu icin onceden rezervasyon yaptirmak gerek. rezerv. yaptirinca paranin %10 unu odemek zorundasin ama kalacagin kesin tarihi soylersen ucretsiz rezervasyon yaptiririm gelecegin zaman odersin. gelmezsende otomatik iptal olur zaten. foruma 10 mesaj yaz ozel mesaj at. yada mailden falan ulas bana. burda yazmak yasak diye yazamiyorum.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende bu konaklama ile ilgili birsey sormak istiyorum.@manhattan sen bilirsin gibime geliyor bu hostel rezervasyonunu internetten yaptık ve kredi kartından %10'luk kısmı alındı daha sonra geriye kalan ücreti hostele gittiğimizde elden verebiliyormuyuz yoksa yine aynı kredi kartı ile ödemeyi tamamlamak zorunlulugu varmı.

birde biz arkadasım ile new york'ta ya central park hostel yada chelsea hostelde kalmayı düsünüyoruz nasıl bu hosteller bilgin varmı.

simdiden tesekkürler.cevaplayacagına eminim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ny dahil bircok sehirde state de guzel bi otelde 40-50-60
    dolar araliklarinda oda ayarlayabilirimz.. M.s.garden a 5 dk mesafe de kim bu fiyata kalmak istemezki;p
    odada 4 kisi kalabilirsiniz ayni zamanda.. Ilgilenenlere duyurulur..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı hakan_fb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bu konaklama ile ilgili birsey sormak istiyorum.@manhattan sen bilirsin gibime geliyor bu hostel rezervasyonunu internetten yaptık ve kredi kartından %10'luk kısmı alındı daha sonra geriye kalan ücreti hostele gittiğimizde elden verebiliyormuyuz yoksa yine aynı kredi kartı ile ödemeyi tamamlamak zorunlulugu varmı.

birde biz arkadasım ile new york'ta ya central park hostel yada chelsea hostelde kalmayı düsünüyoruz nasıl bu hosteller bilgin varmı.

simdiden tesekkürler.cevaplayacagına eminim
    farketmez istwdigin sekilde odeyebilirsin. Ama bazen net fiyatlarina tax dahil olmuyor. Hostelin sitesinde yazar zaten. ona gore yaninda para bulundur. %8.35 olmasi lazim...

Chelsea hostel times a cok yakin sehrin gobeginde ama bildigim kadariyla pahali. 10 kisilik odalari gunlugu 30$di. Degismis olabilir.

Centralpark hostel hakkinda hic fikrim yok.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı dj_eight Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ny dahil bircok sehirde state de guzel bi otelde 40-50-60
    dolar araliklarinda oda ayarlayabilirimz.. M.s.garden a 5 dk mesafe de kim bu fiyata kalmak istemezki;p
    odada 4 kisi kalabilirsiniz ayni zamanda.. Ilgilenenlere duyurulur..
    nyde manhattanda mi bu otel? Adi adresi ne? 2 kisilik oda 40$ sasirtici...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

@manhattan tesekkürler cevaplayacagını biliyordum birsey daha sorayım o zaman senin önerebilecegin hosteller hangileri new york'ta manhattan civarlarında?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

rahatlik olarak l hostels i oneririm. Ustune tanimam. forumdan tavsiye edipde gelen kalan arkadaslar var. Onlarada sorabilirsin.

-5* calisanlar... Istedigin saat git yatagini carsafini falan degistirt. Soylemen yeterli... Istedigin kadar havlu alabiliyorsun. Havlu aliyorum dus alip birakiyorum yrnisini aliyorum.

Ayrrica resmi kayitlara gore nynin en kaliteli 10 hostelinden biri...
    -fiyata kahvalti dahil. ki cogu hostelde boyle birsey yok. Tabi kahvalti yag bal faaln degil trdeki gibi. bagel recel tereyag +cay/kahve ucretsiz

-parti falan oluyor. Ozel gunlerde veya normal gunlerde... Mesela yarin parti var. Sinirsiz sayida hot dog, icki, karpuz bedava

-cati kati cok guzel. Icmek sohbet parti falan icin

-times a metro ile 15 dk. metroya mesafe 1 dk. Hem cok yakin hemde bulmamak imkansiz.

Hatta basimdan gecen bi olayi anlatayim. rezerv. Yapmistim yanlislikla iptal edilmis herhalde. Bos oda yok diye 6yatak+1 cift kisilik yatagi olan family room u bana verdiler. Tek basima kocaman odada kaldim. Odanin gunlugu 350$
    Konu manhattan tarafından (10-08-2009 Saat 09:40 AM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

gelen herkesin soyledigi hostel degil otel kalitesinde ooldugu. yerler falan cok temiz ayakkabi bile giymeden katlarda koridorda ciplak ayak dolasiyoruz. Banyo wc her gun yikaniyor. gunluk temizlik var...

diger yerlerde kalmadigim icin iyi kotu yorum yapmiyorum. Sitelerde yazanlarda cogu sacma oluyor zaten. Mesela broadway hostelden uzak durun. Arkadaslarim kaldi. Mutfakta fare gorduk demisler. Kimsenin ipledigi yok. Ki hostelworld da en yuksek puanli hostellerden biri...

En onemlisi temizlik. Hostelworld de yorumlara dikkat edin. Hostellarda yarisinda yerlerde fareler, odalarda bocekler falan... Yorumlari goreceksin :uyandim fare cikolatami yiyordu, bocekler hep beni isirdi falan... boyle bi yoerum bile gorurseniz dierek eleyin bence o hostelleri...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Hampton inn..
    Sq gardene yakin olan bu..onlarca var usa da .. Fiyatlaina bakin yari fiyatina hallederiz kelepir
    ha otelle alakali skntinz olmasin on numara..hilton family..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rahatlik olarak l hostels i oneririm. Ustune tanimam. forumdan tavsiye edipde gelen kalan arkadaslar var. Onlarada sorabilirsin.

-5* calisanlar... Istedigin saat git yatagini carsafini falan degistirt. Soylemen yeterli... Istedigin kadar havlu alabiliyorsun. Havlu aliyorum dus alip birakiyorum yrnisini aliyorum.

Ayrrica resmi kayitlara gore nynin en kaliteli 10 hostelinden biri...
    -fiyata kahvalti dahil. ki cogu hostelde boyle birsey yok. Tabi kahvalti yag bal faaln degil trdeki gibi. bagel recel tereyag +cay/kahve ucretsiz

-parti falan oluyor. Ozel gunlerde veya normal gunlerde... Mesela yarin parti var. Sinirsiz sayida hot dog, icki, karpuz bedava

-cati kati cok guzel. Icmek sohbet parti falan icin

-times a metro ile 15 dk. metroya mesafe 1 dk. Hem cok yakin hemde bulmamak imkansiz.

Hatta basimdan gecen bi olayi anlatayim. rezerv. Yapmistim yanlislikla iptal edilmis herhalde. Bos oda yok diye 6yatak+1 cift kisilik yatagi olan family room u bana verdiler. Tek basima kocaman odada kaldim. Odanin gunlugu 350$
    manhattan meraba yeniden ben ekledim seni ama umarım hotmaildir..bu ctesi yada en geç pazar manhattan a geliyorum seninle görüşürüz istersen ben çok sevinirim çünkü yalnız gezmemiş olurum biliosun..bişey merak ettim bide senin bu bahsettiğin bana da msjla yolladığın hostelin adı ne?yeri fln bayaa iyiymiş bahsettiğine görede ii bi yere benzio,kahvaltı temizlik fln..adını yollarsan bi ara sevinirim..bide haftasonu ordayım..çünkü dönüş biletim 20 agustos perşembe..bana tel numaranı yollarmısın bi sorun olursa seni aramak için nyde,gezmek içinde tabii=)tanışırız,güzel olur..belki türk arkadaşlar vardır daha..hem ben yalnız kalmamış olurum..cvp bekliyorum özelden yada burdan,mail yada msn farketmez ok=)hostel adı ve tel no bekliyorum..istersen ben gönderiyim sna maille..görüşmek,tanışmak üzere

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)