Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1234567 ... SonuncuSonuncu
Toplam 229 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Virginia Beach,VA

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

best western sanirim bikac kez gecmistim onunden tabi bikac tane var virginiada.biri sahilde digeri williamsburg taraflarina giderkendi..hangisinde calisacagin belliyse biseyler soleyebilirm cnku sahil tarafiyla diger taraflar cogu bakimdan farkli

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

merhaba bende 21 mayısta best western oceanfront a gidiorum merak ediyorum iş olanagı bıze sunuldugu gıbı mı olacak kalacak yer falan

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Merhaba arkadslar busch gardensta çalışıyorum eğer bilet ihtiyacınız varsa bilet tedarik edebilirim size ucuz olarak.ihtiyacı olan arkaslar bna öz elden mesaj atıp mail adresini yada telini birakirsa ben ulaşırım.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşlar foruma daha yeni kayıt oldum ve bu ilk mesajım herkese merhaba diyerek başlayayım.Yaklaşık bir aydır Wat için araştırma yaptım şirketim az çok belli oldu.Giden arkadaşların tavsiyesiyle Virginia Beache gitmeyi düşÃ¼nüyorum ama genel olarak saatlik ücretler daha düşÃ¼k ve daha bu ilk wat deneyimim olacağı için büyük bir özgüvenle çıkıp 2. iş arayabileceğimdende emin değilim.Benim gibi ilk seferi olan acemi Watçılara önerebileceğiniz yerler,öneriler varsa dinlemeye açığım.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı eryz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar foruma daha yeni kayıt oldum ve bu ilk mesajım herkese merhaba diyerek başlayayım.Yaklaşık bir aydır Wat için araştırma yaptım şirketim az çok belli oldu.Giden arkadaşların tavsiyesiyle Virginia Beache gitmeyi düşünüyorum ama genel olarak saatlik ücretler daha düşük ve daha bu ilk wat deneyimim olacağı için büyük bir özgüvenle çıkıp 2. iş arayabileceğimdende emin değilim.Benim gibi ilk seferi olan acemi Watçılara önerebileceğiniz yerler,öneriler varsa dinlemeye açığım.

beachte ikinci is bulabilirsin, yanyana bussuru otel ve restaurant felan var, olmadi soguk su satarsin ve emin ol otelden daha cok para kirarsin. bir dolarcikcida ( Dollar Tree) alti su bir dolar arti tax. sen sulari ikiser dolardan satsan ew bile alirsin kendine kucucuk barda kucuk suya dort dolar vermistim.bir kiza ismarlamistim.dort dolar oldugunu ogrendikten sonra suyun yarisini ben icmistim bu su fikri amerikada okul bitirmis bir hocamin fikriydi bana.tabi bu dediklerimle gaza gelerek yarin gidip sirkete kaydolma v. beach icin.
    Peki.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beachte ikinci is bulabilirsin, yanyana bussuru otel ve restaurant felan var, olmadi soguk su satarsin ve emin ol otelden daha cok para kirarsin. bir dolarcikcida ( Dollar Tree) alti su bir dolar arti tax. sen sulari ikiser dolardan satsan ew bile alirsin kendine kucucuk barda kucuk suya dort dolar vermistim.bir kiza ismarlamistim.dort dolar oldugunu ogrendikten sonra suyun yarisini ben icmistim bu su fikri amerikada okul bitirmis bir hocamin fikriydi bana.tabi bu dediklerimle gaza gelerek yarin gidip sirkete kaydolma v. beach icin.
    peki iş bulmam bu kadar kolaysa self-wat önerir misin?yoksa biraz riskli mi kaçıyor.Ayrıca cevap için teşekkür ederim!

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı eryz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki iş bulmam bu kadar kolaysa self-wat önerir misin?yoksa biraz riskli mi kaçıyor.Ayrıca cevap için teşekkür ederim!

is bulmak amerikadayken kolay.Kolay derken de tamamen kolay anlaminda degil.sadece karsilastirdigimizda yani.Turkiyeden self is bulmak cok daha zor amerikadayken is bulma oranina gore.adam seni gormemis etmemis, arada hicbir baglanti yok seni amerikaya davet edicek.biraz imkansiz gibime geliyor, basarirsan ne ala... ama daha once arkadaslarinin gitti yerler olur, netten felan buldugun biryer olur gerekli kisilerle konusursun olabilir bu...arkadaslarinin araciligiyla onlarin eski gittikleri yere gidebilirsin... bu sitede "wats" nickli bir bayan vardi , o da self is ariyordu .... onla konus istersen gerci kelin merhemi olsa .... ama ilk defa gideceksen tanidik felan yoksa, garanti birsey yoksa ortada gitme oyle kendin is bularak... kotu seyler yasayabilirsin.zati yasadiktan sonra on bin dolar para verip yine gitsen yine yasarsin sans yani biraz...wat esittir sans...
    Peki.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

is bulmak amerikadayken kolay.Kolay derken de tamamen kolay anlaminda degil.sadece karsilastirdigimizda yani.Turkiyeden self is bulmak cok daha zor amerikadayken is bulma oranina gore.adam seni gormemis etmemis, arada hicbir baglanti yok seni amerikaya davet edicek.biraz imkansiz gibime geliyor, basarirsan ne ala... ama daha once arkadaslarinin gitti yerler olur, netten felan buldugun biryer olur gerekli kisilerle konusursun olabilir bu...arkadaslarinin araciligiyla onlarin eski gittikleri yere gidebilirsin... bu sitede "wats" nickli bir bayan vardi , o da self is ariyordu .... onla konus istersen gerci kelin merhemi olsa .... ama ilk defa gideceksen tanidik felan yoksa, garanti birsey yoksa ortada gitme oyle kendin is bularak... kotu seyler yasayabilirsin.zati yasadiktan sonra on bin dolar para verip yine gitsen yine yasarsin sans yani biraz...wat esittir sans...
    of off o şans kısmı strese soktu beni taaa aylar öncesinden nese sağol dostum cevap için

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Smile

ocean city ,virginia derken sonunda virginia beach de mc donals a girdim .iş sözleşmem beni bekliyor imzalamam için başka gidecek olan var mı arkadşlar v.beach?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hayırlı olsun...Mc donalds konusunda soruların olursa yardımcı olmaya çalışırım...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı aalpinistt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun...Mc donalds konusunda soruların olursa yardımcı olmaya çalışırım...
    tekkür edrim bugün iş sözleşmesini imzaladımvizeyi alırsam atık oraya gidicem..sen orada mı çalıştın daha önce?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

merak etme beachin yarisi turk oluyor yazin, hic turk ozlemi cekmeyeceksin
    Peki.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

merak etme beachin yarisi turk oluyor yazin, hic turk ozlemi cekmeyeceksin
    sevinsem mi üzülsem mi:S sen daha önce bulundun mu orada?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Dükkanlardan yükselen İbrahim Tatlıses şarkıları eşliğinde bir yaz geçecek

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

virginiadayim su anda. turklerin cogunlukta gittigi bir yer.abartmak gerekirse, istanbulda ne kadar yabanci varsa. beachte de o kadar oranin yerlisi var.diger bir sey. keske mcdonalds isi secmeseydin...
    Peki.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ayhn yanlışın olmasın? Arkadaş Urfa'ya gitmiyor

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

o ne ki ... kucuk disko gibi biryere gitmistik, zenci dj abimiz agri dagi eteginde sarkisini koymustu.turkler comusstu duyunca yurt disina giderken,dunyanin neresine gidecek olursaniz olun, heryerde turk mutlaka var...
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ayhn yanlışın olmasın? Arkadaş Urfa'ya gitmiyor
    Bir pizzacı dükkanı var, çalışaların hemen hemen hepsi Türktü, sahibi de Türktü yanlış hatırlamıyorsam. İbrahim Tatlısesle inletiyorlardı street'i valla

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

neden mc donals işi seçmeseydim ????

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

zaten bana gidecekmişim gibi gelmiyor birşeyler yapıyorum uğraşıyorum ama başkası için yapıyormusum gibi:S birde diyorsunuz bana dükkanlardan ibrahim tatlısesin sesi ni duycaksın

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı zibzov Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tekkür edrim bugün iş sözleşmesini imzaladımvizeyi alırsam atık oraya gidicem..sen orada mı çalıştın daha önce?
    Ben Destin-FL MC de çalıştım...bir şikayetim yoktu pek...işini iyi yaparsan over time' a beni bırakırlardı daha cok...zaten iş kolay...2 haftada öğrenirsin....yemekler bedavaya gelir...biraz yorucudur ama para biriktirebilirisn over time da....eğer over time olmazsa 2. iş bulmanı öneririm...haftalık 32-40 saat çalışma süren var...yanii mc e girip over time çalışmadığın sürece, şirkete ödediğin parayı ve ucak paranı çıkarırsın ancak birde elinde 1500-2000 dolar arası bir paran olur...aylık aşağı yukarı ev kirası ve diğer harcamaları çıkarırsan, sana kalan para 200-400 dolar arasında değişyor...

bu bilgiler sadece genelleme ve bilgi amaçlı verilmiştir...tüm eyaletlerde ve tüm mc lerde durum boyledir diyemem tabiki..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı aalpinistt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Destin-FL MC de çalıştım...bir şikayetim yoktu pek...işini iyi yaparsan over time' a beni bırakırlardı daha cok...zaten iş kolay...2 haftada öğrenirsin....yemekler bedavaya gelir...biraz yorucudur ama para biriktirebilirisn over time da....eğer over time olmazsa 2. iş bulmanı öneririm...haftalık 32-40 saat çalışma süren var...yanii mc e girip over time çalışmadığın sürece, şirkete ödediğin parayı ve ucak paranı çıkarırsın ancak birde elinde 1500-2000 dolar arası bir paran olur...aylık aşağı yukarı ev kirası ve diğer harcamaları çıkarırsan, sana kalan para 200-400 dolar arasında değişyor...

bu bilgiler sadece genelleme ve bilgi amaçlı verilmiştir...tüm eyaletlerde ve tüm mc lerde durum boyledir diyemem tabiki..
    bende öyle düşÃ¼nmüştüm eğer overtıme vermezlerse ek iş bulurum diye..umarım hersey iyi olur tabi bu biraz da benım elimde olucak birşey..tekrardan sağol bilgilendirmelerin için

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Virginia el degmemis topraklar anlamina geliyor.Amerikanin ilk yerlesim yerlerinden birisi oldugu icin.su anda hava 16F heryer kar.kac senedir bu kadar soguk ve kar olmamis.sansimdan olsa gerek otel ewe bile gondermedi bir aksam oncesi.yarin gelemezsin ise dedi ve 250 dolarlik suit odasinin anahtarini bana verdi... hahaha ama yazin cok sicak oluyor.Virginia ya gelecekler dikkat...
    Peki.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Virginia Beach'teki Motor World'de daha önce çalışmış olan ya da hakkında bilgi sahibi olan var mı?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bnde bu yaz virginia motor world de çalıscam inş.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

slm arkadaslar bende bu yaz virginia beache gdicem ve detaylı arastırma yapıyorum. Courtyard Mariotte de housekeeper işi 8.25 saatlık +tip inş. iyi olur. ama benmde merak ettiğim kalacak yer olayı ... şimdi benim ucagım 13 hazıranda new yorka inicek ..11 saat minimum ucak yolculugundan sonra chinese bus varmıs sanırım 35 dolara virginiaya gelıomus 8 saatte fln..toplamda 20 saat yolculuktan sonra ben otobusten ınınce napıcam =)) biri yardımcı olursa sevnrm ..=)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

chinese bus ı kullanman için arkadasım newyorka iniş saatin onemli. chinese bus günde bir sefer yapıo.o da aksam ustu 5 te kalkıo otobüs.ucuz oldugu için ondecen yer ayırtman gerekir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı V!p3r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar bende bu yaz virginia beache gdicem ve detaylı arastırma yapıyorum. Courtyard Mariotte de housekeeper işi 8.25 saatlık +tip inş. iyi olur. ama benmde merak ettiğim kalacak yer olayı ... şimdi benim ucagım 13 hazıranda new yorka inicek ..11 saat minimum ucak yolculugundan sonra chinese bus varmıs sanırım 35 dolara virginiaya gelıomus 8 saatte fln..toplamda 20 saat yolculuktan sonra ben otobusten ınınce napıcam =)) biri yardımcı olursa sevnrm ..=)
    iş güzelmiş saatlik ücreti de gayet iyi. biletini newyorktan norfolk a alırsan daha iyi olur. otobus kesinlikle tavsiye etmiyorum bilmeyen biri için cok zor özellikle. jfk dan metrolar var heryere ama yine de olumsuzlukları daha cok. koltuk numarası diye bişey yok millet rastgele biniyo otobuse ve aktarmalarda bavulları tek tek kendin tasıyosun sonraki otobuse. otobuslerde konfordan eser yok. hatırladım ve ruhum daraldı. ama virginia beach cok guzeldir. eminim harika bir yaz tatili yaşayacaksın. şimdiden iyi eğlenceler.
    I made a promise never to settle...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benımde arastırdıgım kadarıyla vırgınıa gercekten cok hos bır sehırmıs..rus potansıyelıde duydugum kadarıyla bıraz fazlaymıs..e artık gerısınıde sız dusunun dostlar..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ayrıntı ıcın tesekkurler Starfire ztn bnm ucak saat 5.05 iniş olarak gözukuo ama 6-7 arası ınse ztn bagaj alma fln bnm ona yetsmem ımkansız gıbı bısı =) ama diger taraftanda ny-va arası ucaklar 123 dolardan baslıyor yanı baya fark war arada napacagımızı sasırdık..baska bı ulasım yolu deneyemezmıyız? otostop fln =p

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)

Bookmarks