Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 54 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 54 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: amerikada alışveriş

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar hepimiz para yapmaya gidiyoruz alaskaya zaten bide paramızı arttırmak istemek kadar doğalı yok.kesinlikle işi ticarete dökmek lazım zaten

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

arkadaşlar özellikle küçük ekranlı laptoplar çok iyi para bırakıyor. 15,4 inç bir bilgisayarla daha küçük inç bilgisaylar arasındaki fiyat farkı çok fazla. ama bu amerikada söz konusu değil.hangi bilgisayarı alırsanız alın türkiyeye geldiğinizde satıp kar yaparsınız. ama küçük ekranlı alırsanız daha çok kar yaparsınız

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ewet haklısın turkıye kucuk ekran laptoplar daha pahalı

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

elektronik konusunda kesinlikle amazon.com'u tavsiye ediyorum... normalde fiyatlar çok ucuz olmasa da özellikle dönüşe yakın okul kampanyaları oluyor ve günlük,haftalık indirimler oldukça cahip oluyor...

onun haricinde, sürekli internet bağlantısı olanlar için hepinizin bildiği ebay'i tavsiye ediyorum... özellikle ordan alıp burda satmak isteyenler için... inanılmaz fiyatlara satın alabiliyorsunuz... kendi aldıklarımdan örnekler "99$ kullanılmamış 7.2mp sony camera, türkiyede 5 tanesi 15ytl olan zar takımlarından 150 tanesi 7$'a... book of nod kitabı -ki türkiyede satışı yok... 6 $'a"

özelikle elektronik ve kozmetik konusunda oldukça karlı alışverişler yapıp, yükte hafif pahada ağır şeyler getirebilirsiniz...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

evet ebayı bilenler için süper fırsatlar var

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı necro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elektronik konusunda kesinlikle amazon.com'u tavsiye ediyorum... normalde fiyatlar çok ucuz olmasa da özellikle dönüşe yakın okul kampanyaları oluyor ve günlük,haftalık indirimler oldukça cahip oluyor...

onun haricinde, sürekli internet bağlantısı olanlar için hepinizin bildiği ebay'i tavsiye ediyorum... özellikle ordan alıp burda satmak isteyenler için... inanılmaz fiyatlara satın alabiliyorsunuz... kendi aldıklarımdan örnekler "99$ kullanılmamış 7.2mp sony camera, türkiyede 5 tanesi 15ytl olan zar takımlarından 150 tanesi 7$'a... book of nod kitabı -ki türkiyede satışı yok... 6 $'a"

özelikle elektronik ve kozmetik konusunda oldukça karlı alışverişler yapıp, yükte hafif pahada ağır şeyler getirebilirsiniz...
    zarı almak nerden aklına geldi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

türkiyede bulamıyorduk, bulsak da çok pahalı oluyordu... d&d zarları,
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

peki telefon meselesinde getirdigimiz her telefon calışırmı ben 2 n95 getirmeyi düsünüyorum genelde unlocked yazıyo onun bi anlamı varmı..eger her telefon calısmıyosa hangileri calısr nerde nbilecegiz..
    tesekkrler

Turkishwat Mover
    Tecrübe Puanı
    17

usa'daki telefon anlayışı farklı maalesef.cell phone ve wireless phone var ve cell phone yani bizim burda kullandığımız sim kartlı telefonlar pekte ucuz değil.ornek tr de 600 dolara alacagınız bi telefonu orda 400 e falan alırsınız ki garanti vs. dusundugunuzde hiçte ucuza gelmez ama iphone almak isterseniz olay değişir.ben iphone almadıgıma cok ama cok pismanım!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar New Hampshire'dan alısverıs yaptık demışler ben New Hampshire'e yakın olcam . hangı şehrinden alışverıs yaptınız?onu ögrenmek ıstıyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bloomıngton civarında alısverıs yapacagım magaza yada alısverıs merkezının web sitelerini arıyorum yardımcı olacak arkadaslara simdiden tesekkurler

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ps3 fiyatları ne kadar orada ?

ucuza nerden bulabiliriz?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

elektronık esya alacak olan arkadaslara www.salescircular.com bu siteyi öneririm. her eyaletteki ürünleri en ucuzundan baslayarak listeliyor. ben sahsen cok faydalanmıstım.Best Buy, Circuit City, CompUSA, Kmart, Office Depot, Office Max, Radio Shack, Sears, Staples, Target, Wal-Mart magazalarındaki urunlerden hangısi kampanyada hangi ürün nerede daha ucuz eyaletlerin vergi oranını da göz onunde bulundurarak belirtiyor.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar benm merak ettiğim diyelim ki bi elekt.mağazasından 1000$lık alışveriş yaptık laptop,mp3calar v.s.. atıorum %8lik vergi oranı etiket ücretine mi ekleniyo yoksa bu ücret içindemi?(kısaca etiket fiyatları kdv dahil gibi mi)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benimde en başında aklımda sadece çalışmak ve ingilizcemi geliştirmek vardı ama boyut bayaaaaaa değişti.

artık onu bunu şunu yapim para para para moduna girdim,
    bu site beni böyle yaptı şaka şaka çok yaralı geldi tavsiyelere saolun gözümüz açıldı yawww
    gittim; gezdim; gordum....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

amerikada artı vergidir yani 1000 dolar etiket fiyatına + %xxx kadar vergi hesaplanır dikkat edin bizdeki gibi kdv dahil fiyatlar değil yemekler bile + vergidi 4 se 4,29 giibi ödersiniz cebinizde fazladan para yoksa rezil olmayın....

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

www.circuitcity.com bu siteyi takip edin bence

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar orjinal yani farklı güsel tşörtleri ohio da nerde bulabilirim ohio ya gitmiş olanlar bir yardımcı olsa?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

http://www.turkishwat.net/alisverisl...eme-t2283.html

Bu verdigim linke bak . Outletlerin adresi vs. olucak . Ordan en yakin outlet merkezi neresi ise alisverisini oradan yapabilirsin .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

tşk ler break..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

New York un hep Çok pahalı olduğunu söylüyorlar hemen hemen her konuda ne yani New yorkta çalışırsak alışveriş yapamıcaz mı ? Bilgisi olan arkadaşlar?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bu outlerde sadece yazlık şeyler mi var arkadaşlar...hani sezon yaz ya...yani kalın bişiler falan da bulamazmıyız ordan...mesela kayak takımı gibi..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı cancan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    New York un hep Çok pahalı olduğunu söylüyorlar hemen hemen her konuda ne yani New yorkta çalışırsak alışveriş yapamıcaz mı ? Bilgisi olan arkadaşlar?
    ben de newyorka gidicem geçen sene giden arkdaşım newyorkda da ucuz yerler olduğun söyledi gitmeden önce liste yapıp vericek bana buraya yazarım o zaman

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

http://www.topstrade.com şu site ilgili bir bilgisi olan alışveriş yapan kimse var mı?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)