Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 131 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Seneca Foods Corparation Winsconsin/Minnesota

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Aysin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

hayırlsı olsun exi07 sormak istediğin şeyler varsa elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.... seneca glencoe'nin insan kaynakları müdüründen mail geldi. mailde bizi havalanında karşılayacakları.. yeme içme, barınma, işle ilgili ve glencoe'yle ilgili genel bilgiler var.... ben herşeyin iyi olacağını umuruyorum bakalım hadi hayırlısı
    barınmanın 4 dolar olduğunu duydum yemekde dahil mi buna biliyor musunuz birde gezmeye fırsat bulabilecek miyiz? sizce?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı exi07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende bu yıl ,lk kez wat yapıcam umarım iyi olur büyük ihtimallede seneca olucak ben çok fazla bilg sahibi değildim fakat burada okudukalrımla korkulacak bişey olmadığını anladım
    aliiii

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

barınmanın 4 dolar olduğunu duydum yemekde dahil mi buna biliyor musunuz birde gezmeye fırsat bulabilecek miyiz? sizce?
    evt konaklama 16-20 kişilik yurt sistemi günlük 3-4 dolar.. yemek olayı fabrikada kantin varmış(yemekhane tarzı bişi) 7gün 24 saat açıkmış ordan yemek 4 dolar civarı fln dışarda restoranlarda var tabi...
    gezme konusu çalışırken pek gezmeye zaman kalacağını sanmıyorum iş bitiminden sonra kazandığın parayla nereye istersen gezmeye gidebilirsin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

evt konaklama 16-20 kişilik yurt sistemi günlük 3-4 dolar.. yemek olayı fabrikada kantin varmış(yemekhane tarzı bişi) 7gün 24 saat açıkmış ordan yemek 4 dolar civarı fln dışarda restoranlarda var tabi...
    gezme konusu çalışırken pek gezmeye zaman kalacağını sanmıyorum iş bitiminden sonra kazandığın parayla nereye istersen gezmeye gidebilirsin
    eet çalışılan parayla baya gezilebilirde okulun başlama tarihi ve devam muhabbeti buna ne kadar fayda sağlar orası farklı

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

eet çalışılan parayla baya gezilebilirde okulun başlama tarihi ve devam muhabbeti buna ne kadar fayda sağlar orası farklı

evet okulun başlama tarihi konusunda haklısın bu sene dönüş tarihim 3 ekim.. geçen yazda 5 ekimde dönmüştüm okulda 3 hafta devamszılığı doldurmuştum sonra derslere tüm dönem boyunca seve seve gitmiştim.. ama fazlasıyla değmişti geç dönmeme.. bakalım bu sene iş ne zmn bitecek olmadı ortama ve duruma göre iş biraz erken bırakılıp gezilebilir...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

evet okulun başlama tarihi konusunda haklısın bu sene dönüş tarihim 3 ekim.. geçen yazda 5 ekimde dönmüştüm okulda 3 hafta devamszılığı doldurmuştum sonra derslere tüm dönem boyunca seve seve gitmiştim.. ama fazlasıyla değmişti geç dönmeme.. bakalım bu sene iş ne zmn bitecek olmadı ortama ve duruma göre iş biraz erken bırakılıp gezilebilir...
    peki gideceğimiz yerde internete bağlanma gibi bir durum söz konusu biliyor musun ona göre bilgisayar ötüreyim amalelik yapmıyım boşuboşuna
    Ve bu arada duş ve lavaboların durumu yataklarda dahil edilebilir broşürde hiç hoş durmuyo korkmalı mıyım?:d:d

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

peki gideceğimiz yerde internete bağlanma gibi bir durum söz konusu biliyor musun ona göre bilgisayar ötüreyim amalelik yapmıyım boşuboşuna
    Ve bu arada duş ve lavaboların durumu yataklarda dahil edilebilir broşürde hiç hoş durmuyo korkmalı mıyım?:d:d
    internetle aran nasıl bilmiyorum ama ben o olmadan yaşayamam glencoe insan kaynaklarından gelen mailde, yurtta wireless olduğu yazıyor..(diğer 2 seneca şubesinde durum nasıl bilmiyorum) ayrıca orda tüm mcdonalds vs restoranlarda free wifi mevcut... bildiğin yurt işte çok konforlu olmayacağı kesin.. mailde yazan erkek duşlarında perde olmadığı yanınızda isterseniz şort getirebilirsiniz... glencoe bildiğin 5000kişilk köy eğlenilebilecek bir yeri olduğunu sanmıyorum en fazla balık tutmaya kuş avlamaya gidilebilir wattan beklentin ne bilmiyorum ama orda bazı hayallerini gerçekleştiremeyebilirsin..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

internetle aran nasıl bilmiyorum ama ben o olmadan yaşayamam glencoe insan kaynaklarından gelen mailde, yurtta wireless olduğu yazıyor..(diğer 2 seneca şubesinde durum nasıl bilmiyorum) ayrıca orda tüm mcdonalds vs restoranlarda free wifi mevcut... bildiğin yurt işte çok konforlu olmayacağı kesin.. mailde yazan erkek duşlarında perde olmadığı yanınızda isterseniz şort getirebilirsiniz... glencoe bildiğin 5000kişilk köy eğlenilebilecek bir yeri olduğunu sanmıyorum en fazla balık tutmaya kuş avlamaya gidilebilir wattan beklentin ne bilmiyorum ama orda bazı hayallerini gerçekleştiremeyebilirsin..
    hayallerimi gerçekleştiremeyeceğimin bende farkındayım ama çıplak erkek kabus olur herhalde balık tutmya kuş ttmaya gitmek hoş olabilir tabe şortu kesin götürecem ama bu kesin hayal mayal umrumda değl bi gideyim birazda olsa konuşmayı öğreneyim yeter bu seneki hayalim amacım herşey bu oldu artık

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

hayallerimi gerçekleştiremeyeceğimin bende farkındayım ama çıplak erkek kabus olur herhalde balık tutmya kuş ttmaya gitmek hoş olabilir tabe şortu kesin götürecem ama bu kesin hayal mayal umrumda değl bi gideyim birazda olsa konuşmayı öğreneyim yeter bu seneki hayalim amacım herşey bu oldu artık

seneca'da günler çabucak geçiyomuş zaten 12 saat çalışıp.. 8 saat uyuyosun bi bakmışsın 2 ay bitmiş

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

seneca'da günler çabucak geçiyomuş zaten 12 saat çalışıp.. 8 saat uyuyosun bi bakmışsın 2 ay bitmiş
    perdesiz banyoları unutturacak güzellikte bi haber haklısın aslında günde 4 saat takılma şansın var iyi iyyiii umarım bu işe gidebilirim bide temmuzun ortalareında başlasa çok iyi olacak yada başında yada haziranda

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

perdesiz banyoları unutturacak güzellikte bi haber haklısın aslında günde 4 saat takılma şansın var iyi iyyiii umarım bu işe gidebilirim bide temmuzun ortalareında başlasa çok iyi olacak yada başında yada haziranda
    bu işe gidebilirsem iyi derken henüz sözleşme gelmedi mi?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ThunderStorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu işe gidebilirsem iyi derken henüz sözleşme gelmedi mi?
    hayır henüz gelmedi vizeyi aldım ama sözleşme yok açıkçası ben bu yıl oraya gitmek istemiyordum ama farklı bir iş bulunamayınca yada bulunanlar araştrmalarım sonucu iyi bir iş olarak dile getirilmeyince burası olsun istedim united towerstan bakalım ne olacak zaten en kötüğ ihtimal orası olur denildi bnde artık kabu ettm btsin diye bu işkence

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

hayır henüz gelmedi vizeyi aldım ama sözleşme yok açıkçası ben bu yıl oraya gitmek istemiyordum ama farklı bir iş bulunamayınca yada bulunanlar araştrmalarım sonucu iyi bir iş olarak dile getirilmeyince burası olsun istedim united towerstan bakalım ne olacak zaten en kötüğ ihtimal orası olur denildi bnde artık kabu ettm btsin diye bu işkence
    arkadasım bu işin kontejyanı 3 ay önce doldu diye biliyorum danışmanına sorsana hangi fabrikaya gönderceklermiş seni?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadasım bu işin kontejyanı 3 ay önce doldu diye biliyorum danışmanına sorsana hangi fabrikaya gönderceklermiş seni?
    söylenene göre bni o zamn dahil ettiler zaten eğer başka bi iş çıksaydı ona geçicekim öle garip bir durum mevcut arkadaşım

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Thunder, united ayarlar ya vize reddi yada gitmekten vazgeçen biri olduysa onun yerine gönderebilirler.. ek kontenjan flnda gelebiliyormuş.. bnmle birlikte gelmek isteyen bir arkadaşım olmuştu sonradan.. danışmanıma sormuştum kontenjanlar bitti ama senn arkadaşınsa ayarlarız demişti

söylenene göre bni o zamn dahil ettiler zaten eğer başka bi iş çıksaydı ona geçicekim öle garip bir durum mevcut arkadaşım
    exi07 hangi şubeye gideceğini biliyormusun ?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

vize reddi durumunda ayarlıyabilirler ama kesin ayarlarız diyip ayarlıyamazlarsa kötü olur 2 taraf açısındanda

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

vize reddi durumunda ayarlıyabilirler ama kesin ayarlarız diyip ayarlıyamazlarsa kötü olur 2 taraf açısındanda
    UT bişey dediyse yapar abi geçen sene gözümle gördüm, Virginia Beach'te işten atılanlara aynı gün iş ayarladılar fln.. bide şunu öğrendim glencoe şubesi dünyanın heryerinden 100tane öğrenci alıyormuş bu yaz.... çok şaşırdım sayıyı duyunca... (türkiye,romanya,polonya,mısır.... vb )

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

doğrudur glenceo diğer 2 fabrikadan daha büyük nijerya polanya meksika ve türkler mayville ve oakfield da

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Thunder, united ayarlar ya vize reddi yada gitmekten vazgeçen biri olduysa onun yerine gönderebilirler.. ek kontenjan flnda gelebiliyormuş.. bnmle birlikte gelmek isteyen bir arkadaşım olmuştu sonradan.. danışmanıma sormuştum kontenjanlar bitti ama senn arkadaşınsa ayarlarız demişti

exi07 hangi şubeye gideceğini biliyormusun ?
    aysin valla bana henüz biklmiyorum fakat bana iş kabul formu yerine verdikleri belgede yada iş tanımı diyelim onda glencoe şubesi geçiyodu am tekrar söliim kesin bir bilgi yok
    ve thunderstorrm umarım söylediğin şeyler başıma gelmez kntenjan için banada doldu diye söylemişlerdi bi kaç kişide sorun kalmış önceden alaskaya gitmek isteyenlerde sanırım onları yerleştiriyorlar şimdi biride benim Şuana kadar bir kişinin memnun olmadığını duydum oda yine bu sitede achltona giden bir arkadaş onun düşüncelerini ve aşadıklarını okuyunca vazgeçtim

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

aysin valla bana henüz biklmiyorum fakat bana iş kabul formu yerine verdikleri belgede yada iş tanımı diyelim onda glencoe şubesi geçiyodu am tekrar söliim kesin bir bilgi yok
    ve thunderstorrm umarım söylediğin şeyler başıma gelmez kntenjan için banada doldu diye söylemişlerdi bi kaç kişide sorun kalmış önceden alaskaya gitmek isteyenlerde sanırım onları yerleştiriyorlar şimdi biride benim Şuana kadar bir kişinin memnun olmadığını duydum oda yine bu sitede achltona giden bir arkadaş onun düşüncelerini ve aşadıklarını okuyunca vazgeçtim
    Tmm bakalım exi07 kesinleşince yazarsın ne oldu naptın hangi şube fln..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaslar glencoye ulasım nasıl saglanıyor hangı havaalnına ınılıyor bu konu hakkında bıletını alan arkaslar ayzarsa sevınırımmm... gıdecek arkadsaıom var ona yardımcı olacagım...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı maçaası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar glencoye ulasım nasıl saglanıyor hangı havaalnına ınılıyor bu konu hakkında bıletını alan arkaslar ayzarsa sevınırımmm... gıdecek arkadsaıom var ona yardımcı olacagım...
    slm maçaası bende glencoe şubesine gidiyorum.. en yakın havaalanı 50 mil uzaklıktaki (Minneapolis - St. Paul International Airport)-MSP işverenden gelen mailde havaalanı karşılaması mevcut tabiki gitmeden uçuş bilgilerini gönderir ve buluşma yerinde beklersen We will be picking up employees from the airport at 4:00am, 10:00am, 4:00pm and 10:00pm.If you miss your pick up, you’ll have to wait until the next pick up time.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bu yaz glencoe'deyim.gitmeden görüşelim.facebook tan birbirimize ulaşalım.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ben bu yıl wisconsin'da başka işteyim. Ama gelecek yıl seneca'da olacağım inşallah. Giden arkadaşlar ile bu konu üzerinden bağlantı da olalım ve bizimle deneyimlerinizi paylaşın. Olur mu? Zaten burda ki herkes ile meslektaşız sanırım. Bir gıda mühendisliği öğrencisi olarak Bu arada ben yarın gidiyorum. Bana ve herkese iyi yolculuklar

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Jackaltorque Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu yaz glencoe'deyim.gitmeden görüşelim.facebook tan birbirimize ulaşalım.
    slm jackaltorque linki facebooktan gönderiyorum..

Alıntı yucar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu yıl wisconsin'da başka işteyim. Ama gelecek yıl seneca'da olacağım inşallah. Giden arkadaşlar ile bu konu üzerinden bağlantı da olalım ve bizimle deneyimlerinizi paylaşın. Olur mu? Zaten burda ki herkes ile meslektaşız sanırım. Bir gıda mühendisliği öğrencisi olarak Bu arada ben yarın gidiyorum. Bana ve herkese iyi yolculuklar

iyi yolculuklar yucar... gidip gelelim tecrübelerimizi paylaşırız.. ben ege üniversitesinde ziraat müh. okuyorum staj olarak kabul ediliyor seneye sende staj amaçlı gitmeyi planlıyorsun galiba..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Virginia beach deyim 25 temmuz gibi Oakfield e gideceğim ama nasıl gideceğim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Heey nerde bu oakfield a gidecekler tanışalım. .

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı buzzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Heey nerde bu oakfield a gidecekler tanışalım. .
    arkadasim bende mayville gidiyorum sizle konaklamamiz ayni yer seni alicaklari yer madison airport onlara orada olacagin saati mail atarsan sana cevap vericekler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

nasıl yani mayville ile oakfield in kalacak yeri aynı mı?
    ben mail gönderdim de cevap atmadılar.bende maneger in mail adresi yok fabrikanın genel mail adresi var.
    arkadaşlar sizde ward stevens ın mail adresi varsa gönderebilir misiniz?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

slm buzzz beachte tatil mi yapıyosun yoksa çalışıyomusun ? oakfield hakkında bilgim yok glencoe'nin müdürünün maili var ben mailleştim sorun yok havaalanında karşılayacaklar..... danışmanına mail atıp sorabilirsin?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)