Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 135 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: iPhone 5 Dedikodulari

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı ThunderStorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    case yerine wrapsol tercih ederim hemen hemen aynı para

YouTube - Wrapsol Ultra put to the drop, scratch and skip test on an iPhone 4
    ya bende kapsız halde bile çok defa düşürdüm yolda sürüklendi bişey olmuyor ama bu ekranın uç kısmları zarar görüyor oraları kapatması için aldım
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Kesin olarak ne zaman çıkacağı belli mi ben en azından iphone4 almayı düşünüyorum eğer çıkar da pahalı olursa 4 alıcam sizce 5in fiyatı ne kadar olur ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bi de i5 ten duvara yansıtma olacak diye duydum slayt, film için harika olur.

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı omar sami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi de i5 ten duvara yansıtma olacak diye duydum slayt, film için harika olur.
    O özelliğe zaten bitiyorum yahu.Cepte projeksiyon taşıyosun birader. EYvah eyvah.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Fiyatı aynı civarlarda olur muhtemelen. Projeksiyon özelliği eklesinler, 700-750 dolar verilir.
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

iphone 5 de projeksyon felan olmayacak

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iphone 5 de projeksyon felan olmayacak
    matador bir kaç ay önce zaman gazentisinde ki habere göre projeksiyon özelliği olacak yazıyordu. dedikodudan mı ibaretmiş?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bende projeksiyon özelliği olacak diye duymuştum,yabancı sitelerde bu şekilde haberler yer alıyordu bir ara.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Cem E.K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesin olarak ne zaman çıkacağı belli mi ben en azından iphone4 almayı düşünüyorum eğer çıkar da pahalı olursa 4 alıcam sizce 5in fiyatı ne kadar olur ?
    600 doLAr + tax oLur

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Apple yayınladığı haziran ayı konferans programında iphone 5 tanıtımı yazmıyor ama sürpriz olarak çıkacağı söyleniyor projeksiyon olmayacak kasa iphone4 ile aynı ekran çözünürlüğü artacak buyuk ihtimal bu oma led mı ne diyorlar yazılışını tam bilmiyorum öyle olacak çift çekirdek artı i5 işlemci olacak ekranı biraz buyultebilirler Bu temassiz kredi kartı için telefonun icine bı chip yerleştiriyorlar bu sene basında onun patentini aldı apple temassiz kredi kartı ozelligide olabilir iphone 5 de

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    600 doLAr + tax oLur
    peki bütün fiyatlar dahil mi yani her ay at&tye fatura ödemeyelim, bide ordan alsam burda mcrosim ile kullanabilir miyim ya da factory unlocked bulabilir miyim

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

peki bütün fiyatlar dahil mi yani her ay at&tye fatura ödemeyelim, bide ordan alsam burda mcrosim ile kullanabilir miyim ya da factory unlocked bulabilir miyim
    yok AT&T ye 200 dolara alırsan para ödüyosun her ay bnm dediğim normal fiyatı.. burda kullanabilirsin unlock durumuna göre yada gevey falan cıktı smdi onu takarak kullanırsın vede USA da factory unlock bulamazsın.. bütün heryer kilitli satıyor kanadadan alabilirsin factory unlock cihazı..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

yok AT&T ye 200 dolara alırsan para ödüyosun her ay bnm dediğim normal fiyatı.. burda kullanabilirsin unlock durumuna göre yada gevey falan cıktı smdi onu takarak kullanırsın vede USA da factory unlock bulamazsın.. bütün heryer kilitli satıyor kanadadan alabilirsin factory unlock cihazı..
    peki 5 çıktığı zaman 4ün fiyatı ne kadara düşer yaklaşık olarak

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

peki 5 çıktığı zaman 4ün fiyatı ne kadara düşer yaklaşık olarak
    bi süre hiç düşmez 2side aynı fiyattan satıLır sonra ne oLur biLemem iphone 4 ün 8gb olanı cıkar belki oda 100 veya 150 dolar daha ucuza satılabilir..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

iphone 3gs iphone 4 cikmadan once 599$+tax satiliyordu iphone 4 cikinca fiyati 499+tax'e cektiler iphone 5 cikarsa iphone 4'un fiyati kesin duser ama ne kadar duser bilemeyiz

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

iphone 3gs iphone 4 cikmadan once 599$+tax satiliyordu iphone 4 cikinca fiyati 499+tax'e cektiler iphone 5 cikarsa iphone 4'un fiyati kesin duser ama ne kadar duser bilemeyiz
    yanLışın var hocam bir süre 2side aynı fiyattan satıldı 15 gün falan.. Sonra düstü fiyatı 3gs'in.. İyi takip etmiştim

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

@cimbomlu mantik olayi bence yanlisin var yakin zamanda da bu olaya ipad2 ile sahit olmustuk 499$'dan satilan ipad fiyatina ipad2 cikinca o satilmaya baslanmisti.
    Konu ThunderStorm tarafından (18-04-2011 Saat 03:31 PM ) değiştirilmiştir.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

@cimbomlu mantik olayi bence yanlisin var yakin zamanda da bu olaya ipad2 ile sahit olmustuk 499$'dan satilan ipad fiyatina ipad2 cikinca o satilmaya baslanmisti.
    mantıken dediğin gibi oLması Lazım ewt, hatta ben o aralar 3gs almayı düsündüğüm için nekadar ucuzlar die düsünüodum yaklasık 15 gün 2sinide aynı paraya sattılar gerek online gerek yüzyüze takip ettim.. Belki bnm bulunduğum eyaLette öyLe oLabiLir ama aynen bu sekiLdeydi..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

şimdi i5 alsam gevey veya diğer yöntemlerle türkiyede kullanmak için yaklaşık kaç ay beklemem lazım ?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

şimdi i5 alsam gevey veya diğer yöntemlerle türkiyede kullanmak için yaklaşık kaç ay beklemem lazım ?
    henüz biLinmiyor..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

henüz biLinmiyor..
    peki hocam sen 4 için ne kadar bekledin ? ilk fırsatta başladın mı kullanmaya

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

peki hocam sen 4 için ne kadar bekledin ? ilk fırsatta başladın mı kullanmaya
    ben yazılımsal unlock bekliorum hala.. 17 eylülde almıstım sen hesapla.. donanımsal unlockta zaten 1 ay önce cıktı.. yani 5-6 ay bekLedim.. normaLde en fazla 1 ayda cıkıyordu yazılımsal unlock ama bu sefer ters köşe yedi herkes..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ben yazılımsal unlock bekliorum hala.. 17 eylülde almıstım sen hesapla.. donanımsal unlockta zaten 1 ay önce cıktı.. yani 5-6 ay bekLedim.. normaLde en fazla 1 ayda cıkıyordu yazılımsal unlock ama bu sefer ters köşe yedi herkes..
    peki donanımsal unlock ile yazılımsal arasındaki fark ne biraz bilgisizim de :S

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Valla ben de bu konulardan pek anlamıyorum...
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

peki donanımsal unlock ile yazılımsal arasındaki fark ne biraz bilgisizim de :S
    önceLikLe donanımsaL unLock ücretli.. pahalı değil ortalama 50 tl falan değişiyor satıcının fiyatına göre.. gevey isimLi bi turbosim..Hattını bu gevey e takıp telefonun içine takıyorsun ve yapman gereken işlemler var, hani işlemler dediysek cok zaman almıyo maximum 2 dakka.. ama telefonunu her kapatıp actığında bu işLemLeri tekrarlıyorsun..BazıLarı cok memnun bazıları da şarjı cbk bitiriyor, 3gsi calısmıyor, çekmeyen bi yere girdikten sonra ceken biyere cıkınca telefon kendine gelmio kapatıp acmak gerekio falan die sorunlar olduğunu söylüyor.. YazıLımsaL unlock yani soft unlock ise telefonda bikac işlem yaptıktan sora hattını tak konus hiçbir işLeme gerek yok.. Hemde bedava Ancak haLa soft unLock cıkmadı.. Bunun dısındaki herhangibir fark varmı biLmiyorum ben..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

pekı neden factory unlock almadınız arkadaslar,fıyat farkı mı cok yoksa bulunmuyor mu

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

önceLikLe donanımsaL unLock ücretli.. pahalı değil ortalama 50 tl falan değişiyor satıcının fiyatına göre.. gevey isimLi bi turbosim..Hattını bu gevey e takıp telefonun içine takıyorsun ve yapman gereken işlemler var, hani işlemler dediysek cok zaman almıyo maximum 2 dakka.. ama telefonunu her kapatıp actığında bu işLemLeri tekrarlıyorsun..BazıLarı cok memnun bazıları da şarjı cbk bitiriyor, 3gsi calısmıyor, çekmeyen bi yere girdikten sonra ceken biyere cıkınca telefon kendine gelmio kapatıp acmak gerekio falan die sorunlar olduğunu söylüyor.. YazıLımsaL unlock yani soft unlock ise telefonda bikac işlem yaptıktan sora hattını tak konus hiçbir işLeme gerek yok.. Hemde bedava Ancak haLa soft unLock cıkmadı.. Bunun dısındaki herhangibir fark varmı biLmiyorum ben..
    eyvallah kardeş bütün sorularıma usanmadan cevap verdin teşekkür ederim, yalnız son bi soru sormak istiyorum (bu da ayrı bi yüzsüzlük oldu) teli nerelerden alabiliriz internet ya da apple store farkeder mi?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı seasret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pekı neden factory unlock almadınız arkadaslar,fıyat farkı mı cok yoksa bulunmuyor mu
    USA de factory unLock cihaz yok maLesef..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

eyvallah kardeş bütün sorularıma usanmadan cevap verdin teşekkür ederim, yalnız son bi soru sormak istiyorum (bu da ayrı bi yüzsüzlük oldu) teli nerelerden alabiliriz internet ya da apple store farkeder mi?
    yüzsüzLük faLan yok dert etme fiyat oLarak farketmiyor.. apple'ın netten alısverişi varmı biLmiorum ama applestore hariç heryer kontratlı cihaz satıyor.. Malum kontratlı cihazıda bizLer aLamıyoruz zaten.. o yüzden ben applestore a gidip aLdım..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

cimbomlu pekı factory unlock neden almadın?pahalımıydı yoksa app store de yokmuydu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)