Work and Travel 2025
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 46 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "Wat'da hapse düştüler" haberi, ve olayı yaşayanlardan öğrencilere çok önemli uyarıla

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

suc bırazda bunlarda bence oraya sırf bunun ıcın gıdenler de yok degıl

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Sınıf arkadaşım bu yaz Newyork'ta pedicap denen olaya girmişti. Gitmiş ipotekle kendi pedicapini almış. Trafik ışıklarında bisiklet şeritinde durduğu için polis pedicap'e el koyuyor. Bizimki pedicap'i kurtarabilmek için avukat tutuyor mahemeye çıkıyor ama pedicapi kurtaramıyor. Kurtaramadığı gibi, laptop alması için arkadaşlarınca verilen bir kaç bin dolarında suyunu sıkıyor.
    Okula 1-2 hafta geçikmeli ulaştı. Tam bir coni havası var. Nigalara acayip özenmiş. Eminem parçası çaldımı duramıyorum diyor başlıyor oynamaya. bi de kapşonu geçiriyor kafaya

Oğlum diyorum, başımda dikilme, çektirgit başka yerde sallan desemde iplemiyor, iflah neyin olmuyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

geçmiş olsun sanslıymıssınız kendinzi anlatabilmişsiniz.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim parktan 1 Ukraynali Adidas magazindan ayakkabi calmis. Kutunun icinde ucuzluk sebebiyle acikta olan ayakkabilari giyip kendi ayakkabilarini orada birakmis atbi bunu yapmadan once denemis alarm caliyomu diye.
    Kim o ? Ucuzlukta zaten 20-25 dolara düşüyor adidaslar,
    bu para için riske girmeye gerek var mı?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Bellagio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kim o ? Ucuzlukta zaten 20-25 dolara düşüyor adidaslar,
    bu para için riske girmeye gerek var mı?
    Adam akilli birisi degilki. Pasha sarisin olan cocuk. Area 5.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bende ny ta pedicap yapıyordum.Park girisinde duruyorum diye polis geldi.pasaportumu ıstedi bende ehliyetimi verdim.Bu olmaz dedi tutukladı beni.Geceyi nezarette gecirdim.Sabahı mahkemeye cıktım ve 1 gün temizlik cezası verdiler.Ama macera doluydu prison break gibi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Fazla capkınlık yapmaya falan kalkmayın basınız belaya girer.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bunları okuduktan sonra hayatta böyle bi işe bulaşmam

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı tabu26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu siteyi yeni gördüm ve bu haberin burda yayınlandığını gördüm, Bu hikayedeki talihsiz insanlardan biri benim ve diğeride en yakın arkadaşımdır. evet arkadaşlar bizlerden para koparmak için üzerimize çok büyük bi iftira atıldı ama biz suçsuzluğumuzu ispatlamayı başardık, şimdi hayatı daha iyi anlıyoruz ve herşey yolunca.Gidecek arkadaşlarıma tek bi tavsiyem var siz siz olun asla yabancı birine güvenmeyin, onların tek derdi menfaatleri.sitenizde haberden sonra kötü bi yorum yapmadığınız içinde teşekkür ederim.
    Arkadasim basina gelenler cok talihsiz gecmis olsun ama sana bir konuda katilmiyorum. Butun yabancilari bir kategoriye sokup asla guvenmeyin sadece menfaatlerini dusunurler demek cok yanlis. Sen bizim insanimizin hepsinin melek oldugunu soyleyebilir misin? Burada da tabiki iyiler ve kotuler olucak. sonucta 300 milyonluk bir ulke. Turkiyenin 4 kati buyuklukte. Ben ABD de yasiyorum ve haliyle bircok yabanci dostum var. Durustce soylemek gerekirse bircogu tanidigim cogu insandan daha iyi ve durustler. Lutfen lafimizin nereye kimlere gittigine dikkat edelim. Gecmis olsun tekrar. Umarim ileride daha buyuk hatalar yapmani engelleyecek bir olay olmustur. Saygilarimla

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ezel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    suc bırazda bunlarda bence oraya sırf bunun ıcın gıdenler de yok degıl
    sadece erkeKler degıl bızım kızlarımızda bazı seylerı yapmak ıcın can atıyor !! ..oraya gidipte donla gezenler var türkiyede de erkekse donla gezsın bakalım ...
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

arkadaşlar 2009 yazına wat la gittiğim virginia eyaletinde kings dominions'ta çalışıyoduk. 100'e yakın bi turk watçı vardı ve bir arkadaşımız legal yaş sınırlarını ihlal edip kendi 22 yaşında oldugu halde 19 yasında bir amerikalı kızla içki içtiği için tutuklandı ve 1 hafta hapis yattı 1000 dolar kefaletle çıktı ve sonrasında mahkemesi oldu. kuralların böyle oldugunu bilmiyodum diyerekten avukatının savunmasıyla serbest kaldı. sonrasında da çalışmaya devam etti. ama gel gör ki giden 1000 dolar para o stresin ve oradaki mahkumlarla geçirilen zamanı hesaba kattıgınızda bir önem kazanmıyor. dikkat edin kurallara iyice. sonunda kurtulabilirsiniz ama az da olsa zarar görebilirsiniz. çalıştıgımız parkta çocugun kuralları bilmediğine inandı ve yeniden işine devam edebildi. umarım kimse böyle bir sorun yaşamaz.

NOT: gittiğinizde sizden sigara veya alkol isteyen olursa mutlaka üzerinde doğum tarihlerinin yazdıgı bir kimlik sorun ve hesaplayın 18 yasından kucuklere sigara ve alkol ve 21 yasından kucuklere de alkol temin etmeyin. başınız yanar. Ben her sigara isteyen gence kimlik soruyodum. ve bir çoguda yok yanımda diyodu ve vermiyodum. ama bu olaydan önce buyur kardeşim modunda dusunmeden veriyodum. dikkat edin basınıza gelmesin.

iyi yazlar hepinize..
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2009 yazına wat la gittiğim virginia eyaletinde kings dominions'ta çalışıyoduk. 100'e yakın bi turk watçı vardı ve bir arkadaşımız legal yaş sınırlarını ihlal edip kendi 22 yaşında oldugu halde 19 yasında bir amerikalı kızla içki içtiği için tutuklandı ve 1 hafta hapis yattı 1000 dolar kefaletle çıktı ve sonrasında mahkemesi oldu. kuralların böyle oldugunu bilmiyodum diyerekten avukatının savunmasıyla serbest kaldı. sonrasında da çalışmaya devam etti. ama gel gör ki giden 1000 dolar para o stresin ve oradaki mahkumlarla geçirilen zamanı hesaba kattıgınızda bir önem kazanmıyor. dikkat edin kurallara iyice. sonunda kurtulabilirsiniz ama az da olsa zarar görebilirsiniz. çalıştıgımız parkta çocugun kuralları bilmediğine inandı ve yeniden işine devam edebildi. umarım kimse böyle bir sorun yaşamaz.

NOT: gittiğinizde sizden sigara veya alkol isteyen olursa mutlaka üzerinde doğum tarihlerinin yazdıgı bir kimlik sorun ve hesaplayın 18 yasından kucuklere sigara ve alkol ve 21 yasından kucuklere de alkol temin etmeyin. başınız yanar. Ben her sigara isteyen gence kimlik soruyodum. ve bir çoguda yok yanımda diyodu ve vermiyodum. ama bu olaydan önce buyur kardeşim modunda dusunmeden veriyodum. dikkat edin basınıza gelmesin.

iyi yazlar hepinize..
    sölediğn ii olmus dikkat edicem.
    kill them all-spartacus

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı Vİp3r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sölediğn ii olmus dikkat edicem.
    veya dikkat etme 16 yasındaki çıtırlarla ye iç bakalım gerçekten bişe olcak mı ? :P şaka tabii ki dikkate almana sevinirim. ne de olsa guzel bir yaz için gidiyor herkes oraya hapse girmek için değil. ama bazende alkolluysen kontrolden çıkıp 18 yasın altındaki biriyle birlikte olmak veya onun alkol almasına göz yummak durumun olabiliyor. eğer kızda senden hoşlanıyorsa ve sende ondan tabi. ama yine de bu durumun farkında olup onu uyarman iyi olur. sessiz sakin bi şekilde bir ev ortamında bir sıkıntı olmaz ama her zaman tedbiri elden bırakmamakta fayda vardır. ne demişler tebdil-i mekanda ferahlık vardır bu söz alakalı oldu mu bilmiyom ama yazasım geldi

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Çok faydalı bilgiler var bu başlıkta, deneyimlerini paylaşan arkadaşlara çok teşekkürler. Bu foruma gireli çok olmadı, ama kazdıkça hazine çıkıyor resmen

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    veya dikkat etme 16 yasındaki çıtırlarla ye iç bakalım gerçekten bişe olcak mı ? :P şaka tabii ki dikkate almana sevinirim. ne de olsa guzel bir yaz için gidiyor herkes oraya hapse girmek için değil. ama bazende alkolluysen kontrolden çıkıp 18 yasın altındaki biriyle birlikte olmak veya onun alkol almasına göz yummak durumun olabiliyor. eğer kızda senden hoşlanıyorsa ve sende ondan tabi. ama yine de bu durumun farkında olup onu uyarman iyi olur. sessiz sakin bi şekilde bir ev ortamında bir sıkıntı olmaz ama her zaman tedbiri elden bırakmamakta fayda vardır. ne demişler tebdil-i mekanda ferahlık vardır bu söz alakalı oldu mu bilmiyom ama yazasım geldi
    hiic oole ev guvenli diye de dusunmeyin. biz orlando da iken tipik amerikan villasinda kaliyorduk sitede herkes villada kaliyordu. biz 2 turk bay 4 ukraynali bayan 2 tane de ukraynali bay kaliyorduk. soora o cevrede hic work&travelci yoktu tamamiyle amerikali ve ispanyollar vardi.

karsi villa bosaldi derken ruslar geldi work&travelci onlardan her gun full house party modunda boole bizim gibi. biz de her sey legal tabii herkes +21 bi sikintimiz yoktu.

derken bi gece bi baktik polisler basmis evlerini hem heroin ihbari almislar hem de +21 yas olayi ihbarini. ne var ne yok aldi goturduler bidaha da gormedik.

cikardiimiz ders : home is not safety as well so be on the alert

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı serky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiic oole ev guvenli diye de dusunmeyin. biz orlando da iken tipik amerikan villasinda kaliyorduk sitede herkes villada kaliyordu. biz 2 turk bay 4 ukraynali bayan 2 tane de ukraynali bay kaliyorduk. soora o cevrede hic work&travelci yoktu tamamiyle amerikali ve ispanyollar vardi.

karsi villa bosaldi derken ruslar geldi work&travelci onlardan her gun full house party modunda boole bizim gibi. biz de her sey legal tabii herkes +21 bi sikintimiz yoktu.

derken bi gece bi baktik polisler basmis evlerini hem heroin ihbari almislar hem de +21 yas olayi ihbarini. ne var ne yok aldi goturduler bidaha da gormedik.

cikardiimiz ders : home is not safety as well so be on the alert
    elbette zaten msjımın sonunda da tedbiri elden bırakmamakta fayda vardan kasıt buydu :=)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)