Work and Travel 2025
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 55 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: talihsizlik:S

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

vardır her işte bir hayır... çok geçmiş olsun sıkma canını.... :|
    Time division multiplexing of fibre optic interferometric sensor

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

korkmaya basladim.antalyadan istanbula gelirkende geldigim otobus bozuldu iyimi?yolda 2 saat diger otobusu bekledik

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yav kardeşim bi susun yaaa bu ne yaaa içim karardı şerefsizim bu arada kılıc kardeşim büyük geçmiş olsun...sıkma canını 2 ay da ii bir zaman, o süreye kadar ii bak kendine toparlan...
    Her ne söylersen söyle senin bildiğin, karşındakinin anladığı kadardır...
    Mevlana Celalleddin Rumi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

geçmiş olsun ...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tüm arkadaşların da söyledği gbi her şeyin hayırlısı... ben de geçmiş olsun dileklerimi iletyorum burdan..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim aklıma gelen malesef ki senin başına gelmiş geçmiş olsun ne diyelm artık

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Geçmiş olsun arkadaşım istenmeyen bir durum ama olabiliyor iştesıkma canını oralini yüksek tut 1 ay çabuk geçer görürsün

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bu gün itibariyle gidemiyorum...başka bir doktora göründüm kendisi kesinlikle 1,5 aydan önce alçının çıkmaycağını söyledi..bende biletimi 1,5 ay erteletmek için thy yi aradım ancak biletimin promosynlu olduunu ve erteleme opsiyonu olmadığını söylediler.bileti almanydan aldırmıştık.bana sadece vergimi geri veriyolar yani 500 küsür ytl.bi daha bilet almam gerekiyo yani.ama benimde çok cnm sıkıldı bu kadar şeye o yüzden gitmiyorm.bilmiyorm wat tarihinde bu kdar yaklaşmışken gidemeyen arkadaş varmıdır.neyse artık seneye diyoruz.hepinize yeniden çok teşekkürler

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Bu arkadaşımızın geçen sene gitmeye kısa bir süre kala halı sahada ayağı kırılmıştı. Merak ettim şimdi. Acaba bu sene ne yaptı?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

bende oldukça üzülmüştüm durumuna nasip olmadı benim gibi onada gecen yıl WAT

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Allah Korusun ya ne kadar büyük bir talihsizliktir :S

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

gerçekten çok büyük bi talihsizlikmiş :S
    ஐ~√V^ $ahs!y€T ^√V'^~ஐ

Diejenigen, die Empfehlung Empfehlung lebensfähigen

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

abi hakikatten çok kötü bir durum...g.olsun kardeşim umarım herşey istediğin gibi olur...bende de halısaha manyaklığı var haftada 2 maçım var tırstım şimdi yaaa...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşım tekrar geçmiş olsun ...geçen yıl gidememiş sin ama belki gitsen daha kötü şeyler olacaktı ...belli olmaz tabi bu işler... umarım bu yıl çok güzel bir yaz geçirirsin...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben çok inanırım böyle şeylere, her işte bir hayır vardır hocam

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

geçmiş olsun vardır bir hayır bence gitmemekle iyi yapmışsın varsın 1 sene daha bekle ama herşey plana uygun ve zevkli geçsin iyiki abd de olmadı bu olay onu da düşün
    ama dersen ki kardeş bana polyannacılık yapma oda doğru bekle para harca ve en önemlesi arzu et ve heyecanlan sonra yatsın benimde hayatımda en nefret ettiğim şeydir ama ne yapalım olaylar bizim dışımızda gerçekleşiyor bazen

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı mcc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun vardır bir hayır bence gitmemekle iyi yapmışsın varsın 1 sene daha bekle ama herşey plana uygun ve zevkli geçsin iyiki abd de olmadı bu olay onu da düşün
    ama dersen ki kardeş bana polyannacılık yapma oda doğru bekle para harca ve en önemlesi arzu et ve heyecanlan sonra yatsın benimde hayatımda en nefret ettiğim şeydir ama ne yapalım olaylar bizim dışımızda gerçekleşiyor bazen
    konu 2009 a ait
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeş büyük geçmiş olsun... Hayırlısı hangisiyse o olsun hiç birşey insanın sağlığından daha önemli değil.sağlığın yerinde olduktan sonra bir yolu bulunur gidilir illaki amerikaya.allah acil şifalar versin

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı mertyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş büyük geçmiş olsun... Hayırlısı hangisiyse o olsun hiç birşey insanın sağlığından daha önemli değil.sağlığın yerinde olduktan sonra bir yolu bulunur gidilir illaki amerikaya.allah acil şifalar versin
    hocam adam 2009 da kırmış iki sene oldu
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

o bacak 3 kere kaynamıştır 2 seneden beri )

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Vay be harbiden 2009 mus bizde yazık adama geçmiş olsun diyoruz ama forum pek aktif olmayınca diger forumlardanda alısınca eski konular en arka sayfalarda pinekliyodur diyoruz ama ne hikmetse eski konular yenilerden daha önce tabi bunda en cok bizim etkimiz var ama neyse yinede geçmiş olsun o arkadaşta hala forumdaysa bi yazsın 2010 Da gitmişmi

BannedUser
    Guest

Alıntı mcc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay be harbiden 2009 mus bizde yazık adama geçmiş olsun diyoruz ama forum pek aktif olmayınca diger forumlardanda alısınca eski konular en arka sayfalarda pinekliyodur diyoruz ama ne hikmetse eski konular yenilerden daha önce tabi bunda en cok bizim etkimiz var ama neyse yinede geçmiş olsun o arkadaşta hala forumdaysa bi yazsın 2010 Da gitmişmi
    Forum pek aktif değil mi Bu forumdan başka work and travel alanında hangi siteymiş aktif olan çok merak ettim dogrusu

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

hocam doğrudur wat alanında en kaliteli ve en aktif forum ona laf edecek değilim ayrıca forumculuk modluk zor iştir bir ara bende uğraştım yemeksiz emek ister onada katılıyorum
    ancak ben diğer alanlardaki popüler forumlarla karsılastırmıstım sende hak verirsin ki konu alanı kısıtlı olduğu için onlara göre biraz pasif kalıyor

BannedUser
    Guest

Bilmiyorum ama bence konulara erişim anlamında cok kulanıslı bi tema kullanılıyo. Ayrıca cogu kişi top 7 istatisler kısmını kullanmıyor.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Konuyla alakasız ama temanın kullanışlılığı hususuna katılamıyorum maalesef Gereksiz onlarca şey var forum üzerinde.

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmiyorum ama bence konulara erişim anlamında cok kulanıslı bi tema kullanılıyo. Ayrıca cogu kişi top 7 istatisler kısmını kullanmıyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks