Work and Travel 2025
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 44 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Teksas-Galveston..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Deadline Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konaklama hakkında bilgi verebilirmisin ? geçen yıl nerde kaldın bu yıl nerede kalmayı düşünüyorsun ?

University apartments da kaldim. Shuttle var calisilan yerlere her saat basi. Konaklamada da genelde cok turk oluyor. Bu sene baska bir yerde kalamyi dusunuyorum. Kesin degil henuz. Evler 8,6,4 kisilik olarak farkli tiplerde mevcut.
    2013 self WAT katılımcısı olmayi cok istiyordu ama tekrardan full gidiyor. Olaya gel....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı captain89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    University apartments da kaldim. Shuttle var calisilan yerlere her saat basi. Konaklamada da genelde cok turk oluyor. Bu sene baska bir yerde kalamyi dusunuyorum. Kesin degil henuz. Evler 8,6,4 kisilik olarak farkli tiplerde mevcut.
    Peki son olarak , Houston-Galveston arasındaki ulaşım türleri neler ? University apartments in salı ve perşembe günleri pick-up servisi varmış galiba , onun dışında kendimiz adaya ulaşmak istesek en iyi yolu hangisi olur ?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Peki son olarak , Houston-Galveston arasındaki ulaşım türleri neler ? University apartments in salı ve perşembe günleri pick-up servisi varmış galiba , onun dışında kendimiz adaya ulaşmak istesek en iyi yolu hangisi olur ?
    Sali persembe gunleri pick up i oldugunu bilmiyordum. Sanirim oyle bisi yok. Isteginize gore gelip aliyorlar.Konaklama ile irtibat halinde olun 100 dolara houston havalimanindan yurda kadar getiriyor. Ben bu sene araba kiralayip da gitcem bir gun takilip ertesi gun de arabayi teslim ederim bu kadar basit Taksiler filan de var orda pazarlik yapip 100-150 dolar civari bir tutara gelirsiniz yurda. Bir kac kisi olursaniz daha avantajli olabilir.
    Konu captain89 tarafından (05-04-2013 Saat 07:24 PM ) değiştirilmiştir.
    2013 self WAT katılımcısı olmayi cok istiyordu ama tekrardan full gidiyor. Olaya gel....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Sali persembe gunleri pick up i oldugunu bilmiyordum. Sanirim oyle bisi yok. Isteginize gore gelip aliyorlar.Konaklama ile irtibat halinde olun 100 dolara houston havalimanindan yurda kadar getiriyor. Ben bu sene araba kiralayip da gitcem bir gun takilip ertesi gun de arabayi teslim ederim bu kadar basit Taksiler filan de var orda pazarlik yapip 100-150 dolar civari bir tutara gelirsiniz yurda. Bir kac kisi olursaniz daha avantajli olabilir.
    Hocam ayın kaçında houston da olursunuz denk gelirse beni de alın da birlikte gidelim. Katkı yaparım her türlü
    Without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ozanozugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ayın kaçında houston da olursunuz denk gelirse beni de alın da birlikte gidelim. Katkı yaparım her türlü
    Haziranın 10 unda houstondayım. Büyük ihtimal araç kiralayıp da galvestona geçeceğim. Yakın tarihlerde giden varsa haberleşelim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Ben 8 in de Houston da olacağım ekonomik olarak sence nasıl gitmeliyim galvestona nasıl gidilir?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ben 8 in de Houston da olacağım ekonomik olarak sence nasıl gitmeliyim galvestona nasıl gidilir?
    nerde kalacaksin? University apartments da kalacaksan kisi sayisina bagli olarak 50-100 dolar arasi bir ucrete goturuyorlar.
    cok tavsiye etmiyorum. Zira beni hava alaninda 6 saat mahsur biraktilar dedikleri saatte gelmediler. taksiler var 100-150 dolar arassi bir ucrete goturuyorlar. Siki pazarlik yapmak gerekiyor. arac kiralamak mantikli olabiliyor.tek yon kiralama orta seviye bir arac 125 dolar civaridir. Ilk banka hesabi acmak vb isler icin arac lazim olacak. O yuzden arac kiralamak mantikli....arac kiralarken de enteprise olmasi gerek kesinlikle...Cunku bir tek enterprise var galvestonda. bunun disinda greyhound ile de ulasim var. Galveston merkeze getiriyor.ordan yine pelikan adasina taksi tutmak gerekiyor.100 dolari bulur o da ama tavsiye edilmeyen bir yontemdir. bunlardan birini sec iste yaw.....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Seçenek çok fazla ama araç kiralama harici pek de hoş güzükmedi gözüme

erterprise var mı peki havalanında uğraştırmasın oda

Bir de galveston içi ulaşım nasıldır acaba?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

nerde kalacaksin? University apartments da kalacaksan kisi sayisina bagli olarak 50-100 dolar arasi bir ucrete goturuyorlar.
    cok tavsiye etmiyorum. Zira beni hava alaninda 6 saat mahsur biraktilar dedikleri saatte gelmediler. taksiler var 100-150 dolar arassi bir ucrete goturuyorlar. Siki pazarlik yapmak gerekiyor. arac kiralamak mantikli olabiliyor.tek yon kiralama orta seviye bir arac 125 dolar civaridir. Ilk banka hesabi acmak vb isler icin arac lazim olacak. O yuzden arac kiralamak mantikli....arac kiralarken de enteprise olmasi gerek kesinlikle...Cunku bir tek enterprise var galvestonda. bunun disinda greyhound ile de ulasim var. Galveston merkeze getiriyor.ordan yine pelikan adasina taksi tutmak gerekiyor.100 dolari bulur o da ama tavsiye edilmeyen bir yontemdir. bunlardan birini sec iste yaw.....
    Enterprise in sitesine girildiğinde , tek yön kiralamayı seçtiğinde pick up için george bush havaalanını seçtikten sonra return için de 'at select airport only' diyor yani 'Galveston' çıkmıyor. Arabayı illa havaalanına mı bırakmak gerekiyor yoksa , Galveston çıkmasa da biz Galveston daki enterprise bırakabilirmiyiz ?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Seçenek çok fazla ama araç kiralama harici pek de hoş güzükmedi gözüme

erterprise var mı peki havalanında uğraştırmasın oda

Bir de galveston içi ulaşım nasıldır acaba?
    Enterprise var havalimaninda rahat ol.

Galveston ici ulasim da 1 dolar verip sanirim gun boyu sinirsiz olarak otobusleri kullanabiliyorsun.Cok kullanisli degil yalniz otobusler onu soyliyim. 40 dakkada bir filan geliyor otobusler.Ama walmarta filan gittiginizde cok iyi oluyor.7 numaraydi sanirim pelican island a giden.Tam hatirlamiyorum.

websitesi de bu

Island Transit

Enterprise in sitesine girildiğinde , tek yön kiralamayı seçtiğinde pick up için george bush havaalanını seçtikten sonra return için de 'at select airport only' diyor yani 'Galveston' çıkmıyor. Arabayı illa havaalanına mı bırakmak gerekiyor yoksa , Galveston çıkmasa da biz Galveston daki enterprise bırakabilirmiyiz ?

Ben de kontrol ettim dedigin gibi gorunuyor. onumuzdeki hafta ogrenirim kesin olarak. araci havalimaninda aldiginda havalimaninda birakma diye bir zorunluluk duymadim daha once. Ama havalimanlari aktif olarak calistigi icin websitesindeki bir eksiklik olabilir.

Zira gecen sene galvestondan kiraladigimiz araci 3 gun sonrasinda dallas airporta birakmistik.Sanmiyorum oyle bir kural oldugunu. Ama ben yine de kesin ogrenirim. Size soylerim.
    Konu captain89 tarafından (19-04-2013 Saat 12:32 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Havaalanından Galveston a ulaşmak için alternatif bir yol gibi gözüküyor ;

GALVESTON LIMOUSINE SERVICE, INC. - Galveston, Texas

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Havaalanından Galveston a ulaşmak için alternatif bir yol gibi gözüküyor ;

GALVESTON LIMOUSINE SERVICE, INC. - Galveston, Texas
    Evet o da bi secenek. Unutmusum yazmayi..Bazi arkadaslar da onu kullanmislardi.....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Slm arkadaşlar kısmetse bu sene midland\texasa gideceğim buraya daha önce giden veya texas hakkında bilgisi olan arkadaş var mı şimdiden teşekkürler herkese iiwatlar..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı tatanga54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar kısmetse bu sene midland\texasa gideceğim buraya daha önce giden veya texas hakkında bilgisi olan arkadaş var mı şimdiden teşekkürler herkese iiwatlar..
    Teksas in en ucra koselerinden birine gidiyorsun kardes. Cok fazla bir aktivite goremedim yapilacak. Ama iyi para biriktirirsin diye tahmin ediyorum. Ne is yapacaksin?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)