Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yorum bekliyorum not ortalaması??

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı speedy_55_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 üzerinden 7 lik bir ingilizceyle alabilirsin 2.00 GNO ya sahip 10 üzerinden 5 ingilizcesi olan bir kişiyle aynı şanstasın bana göre.
    Bu cevap bana mı yoksa inek arkadaşımıza mı?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı trail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevap konuyu açan inek arkadaşımıza.Senin 10 üzerinden 5 ingilizcen olması yeterli alman için rahat olun

HATTA SANA ŞÖYLE BİR İYİLİK YAPİM.Geçen sene benim ortalamam 2.02 idi ve sordukları sorular bunlardı.

K-Hi
    B-hi
    K-How are you today?
    B-I'm fine.you?
    K-I'm good
    K-Where will you go in USA?
    B-Cody WY
    K-Do you like Basketball?
    B-Yes
    K-What is your favorite player?
    B-Kobe bryant.
    K-My favorite Lebron James.
    B-I think kobe better than lebron.
    Sonra adam güldü verdi vizeyi. Bu kadar (K) Konsolos (B) Ben
    Konu speedy_55_ tarafından (15-03-2012 Saat 04:24 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cevap konuyu açan inek arkadaşımıza.Senin 10 üzerinden 5 ingilizcen olması yeterli alman için rahat olun

HATTA SANA ŞÖYLE BİR İYİLİK YAPİM.Geçen sene benim ortalamam 2.02 idi ve sordukları sorular bunlardı.

K-Hi
    B-hi
    K-How are you today?
    B-I'm fine.you?
    K-I'm good
    K-Where will you go in USA?
    B-Cody WY
    K-Do you like Basketball?
    B-Yes
    K-What is your favorite player?
    B-Kobe bryant.
    K-My favorite Lebron James.
    B-I think kobe better than lebron.
    Sonra adam güldü verdi vizeyi. Bu kadar (K) Konsolos (B) Ben
    çok teşekkür ederiminşallah bana da böle denk gelir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

nbr benımde ortalama sorunum var yorumlardan kendıme cewap bulmaya calıstım ama kendımı sormakdan alı koyamıyorum. ben yeditepede bilişim sistemleri okuyorum bölümüm ticaret fakültesinde ama ben müh. puanlamasıyla girdim. fakultede ılk yılım butun derslerden gectım ama notlarım dc dc dc bc cc cc cok parlak degıl 1.83 faln yapıor sanırım. sımdı benım vıze alamama durumum nedır neden dusuk derlerse ılk yılımdı adapte olamadım desem gecerlı bı neden olabılır mı ? banada yardımcı olursanız sevınırım.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

10 üzerinden 7 lik bir ingilizceyle alabilirsin 2.00 GNO ya sahip 10 üzerinden 5 ingilizcesi olan bir kişiyle aynı şanstasın bana göre.
    Eğer senin ingilizce seviyen yazdığın gibi vize memuruna verdiğin cevaplar kadarsa(senin tabirinle 10 üzerinden 5) benim bu vize görüşmesinden 1.10 ortalamayla bile red almam sadece kadına orda yaşamak istiyorum dememle yaşanabilicek bi durum.Bun yorumu senin kurduğun mantığa ve ingilizce seviyesine verdiğin numaralara göre veriyorum...

vize almam 2.00 olan birine göre düşük olasılıkta olsada verdiğin cevap şuana kadar duyduklarımala kıyaslanaınca fazla mantıklı ve yardımcı bir yorum olmadı..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı mlkkrmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeditepede bilişim sistemleri okuyorum bölümüm ticaret fakültesinde ama ben müh. puanlamasıyla girdim.
    iyidir. müh. puanlamasıyla girdiysen yüksek ihtimal alırsın..:P

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

öyle gırdım ama bunu ona nasıl ızah edebılırımki sonucta baglı oldugum fakulte ticaret fakultesı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı inek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer senin ingilizce seviyen yazdığın gibi vize memuruna verdiğin cevaplar kadarsa(senin tabirinle 10 üzerinden 5) benim bu vize görüşmesinden 1.10 ortalamayla bile red almam sadece kadına orda yaşamak istiyorum dememle yaşanabilicek bi durum.Bun yorumu senin kurduğun mantığa ve ingilizce seviyesine verdiğin numaralara göre veriyorum...

vize almam 2.00 olan birine göre düşük olasılıkta olsada verdiğin cevap şuana kadar duyduklarımala kıyaslanaınca fazla mantıklı ve yardımcı bir yorum olmadı..
    Olayı iyi anlamadın sanırım 2.00 olan biri ortalama bir ingilizceyle vize alabilir ama senin ingilizcen ortalamanın biraz üstünde olması lazım yani neden ortlaman düşük sorusuna takılmadan mantıklı cevap vermen lazım.Umarım anlaşılır olmuştur.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı mlkkrmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öyle gırdım ama bunu ona nasıl ızah edebılırımki sonucta baglı oldugum fakulte ticaret fakultesı
    Edindiğim tecrubeye göre sanırım sadece not ortalaması ne ingilizce çok önemli.Diğer etkenler ise mesela üniversitenin adı ve bölümün zorluğu yada imajı senin artıların olarak görülüyo sanırım bu böle ama iyi bi üni. ve iyi bi blm ve ortalama 1.50 ve altı diyelimki.İşte o zaman o artıların hiç bi işe yaramıyor.Anladığım akdarıyla olay bu.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Olayı iyi anlamadın sanırım 2.00 olan biri ortalama bir ingilizceyle vize alabilir ama senin ingilizcen ortalamanın biraz üstünde olması lazım yani neden ortlaman düşük sorusuna takılmadan mantıklı cevap vermen lazım.Umarım anlaşılır olmuştur.
    Anlaşılır olmuş teşekkürler.

BannedUser
    Guest

Alıntı trail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk sorum trail cukurova bolum nee..

İnek ve Mlkkrmn

Bazı arkadaslar alırsınız sorun değil falan demiş sizde duymak istediklerinize guzel demissiniz

Tekrar soyleyim eğer ortalama dusukse ing ile acıgı kapatmak zorundasınız istanbulda giriyorsanız vize oncesi size yardım ederim oraya gelirsem ne yapmanız gerek falan tabi isterseniz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk sorum trail cukurova bolum nee..
    Bölüm Çevre mühendisliği.Benim bir sorum daha olacak ingilizce transkripte sadece gpa yazıyor 1.97 diye ama türkçe transkripte her dönem ortalaması ve GNO:1.97 (yüzlük dilimde %69.4) yaziyor hangisini vermem daha doğru olur?

BannedUser
    Guest

Turkce de ortalama sıralama nasıl peki

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Sıralama derken gno lar mı?

BannedUser
    Guest

evet gnolar nedir

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

türkçe transkripte baktım şimdi onda da dno lar yazıyor.En başta Gno.Dnoların sırası böyle 1.52-1.82-2.01-1.33-2.24. Gnoda dediğim gibi 1.97 işte

BannedUser
    Guest

turkce al...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ii ii kendin cevırdin deme. Yani bu tarz cevaplar hazırla kafanda konuyu sen ac.. anlatabildim mi. ..

Ben nisanda giricem vizeye ve nisanda istanbuldaydım o zaman gelince görüşebilirmiyiz peki??
    Şimdi benim seviyem için sölediklerine bakarak almam gerekiyor değilmi? Daha önce konuşmuştuk seninle buradan .. Konuşmalarımızın dışında benim ne yapmam gerekiyor? Seviyemi gördün söliceklerim belli onun dışında ne yapabilirimki

BannedUser
    Guest

Yani almaman icin bir neden yok bos gitmezsen hazırlık yaptın mı tamamdır. İnsallah kazasız belasız alırız ikimizde

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Yani almaman icin bir neden yok bos gitmezsen hazırlık yaptın mı tamamdır. İnsallah kazasız belasız alırız ikimizde
    Ben de öle düşünüyorum.Ezber bile yapıyorum şimdi korkudan olmazsa olmaz ya daha ne yapayımm. SAĞOL

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ya ben naparsam yapiyim alamıcam içime doğuyo abi napiyim ya :s off 0.20 puanım daha olsaydı nasıl rahatlıcaktım offffff

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaşlar hazırlıkta kalma durumunu dikkate alıyorlarmı acaba?Ben 2 yıl okudum mesela ve devamsızlıktan kaldım hep daha sonra direk 1 e geçirdiler. Hala sorumlu görünüyorum ve devamsız yazıyo..VİZE MEMURUNA - I was treatment of depression two years.I used to drugs.After that ı began to heal so I registred uni. scuba diving club ı was travelling with club.Because ı didnt get orient.
    GİBİ Bİ CEVAP SİZCE SANIL OLUR.BU ARADA DOĞRU OLANI YAZDIM. ONUN DIŞINDA ZATEN KLASİK SORULARA CEVAP VEREBİLİYORUM SORUN OLMUYO HİÇ

BU ARADA ORT.1.79 VE 3.SINIFIM.

BİDE SON OLARAK SON KOZUM OLAN AÇIK ÜNİVERSİTE KARTIM VAR ONDADA 1. SINIFTAYIM ONDANDA ÖĞRENCİ BELGESİ ALIP VERİCEM DAHA NAPİYİM YAAA

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

GEÇMİŞ HİÇ BİR ZAMAN PEŞİNİZİ BIRAKMIYOR BURDAN ANLADIĞIM O.bİGÜN BİYERDE VE Bİ ZAMANDA ANSIZIN hiç aklıma gelmezdi wat yapıcağım

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

konuyu tekrar başa çekeyim de yorum yazan olur belki

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

hep aynı kişiler cevap yazmıs yokmu başka yorummmmmmmmmm :

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

yorum yazan yokmu başka

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Benim ortalama üzerine son yorumum

Panik yok. ( Ben aldım,tuzum kuru olduğu icin söylemiyorum. Gerçekten vermemeleri için bi neden yok.Work and Travel Beyin göçü değildir! ) Sadece net açıklamalarda bulunun..

1)What is ur major ? = My major/it is bla bla ..
    2)where are u going ? = I'm going xxx.( do u have some idea about xx ? diyerek karşıya topu atabilirsiniz..)
    3)What r u gonna do there ? veya What will you do there ? = I will be houskeeper/lifeguard/xxx.. eğer Housekeeper isen; I know it s not funny job, but my aim is beeing in USA die karşıya Amerikayı gercekten istdiğinizi belirtebilirsiniz.
    4)What school are u studyng? = I am studying at xxx univer..
    veya;
    Where r u studiyng? = I am studying at xxx univer..
    5) GPA ; Ortalama.. iyi ise ortalama %90 soru sormaz, kötüyse ;
    What do you think about your gpa?= ? I know thats not very well, but I dont wanna lie, I couldn't study exactly and also I had just bad chance. But I trust myself it s gonna be better and better.. you can believe me, I really promise you. its so important also for me. cause it s my future..

Bu kadar arkadaşlar. Gerçekten dedğim gibi ucunda Beyin Göçü yoktur. Rahat olun.
    Sıkıştığınız zaman Türkce pardon Cok heycanlıyım, Gerçekten istediğim için vize alamama korkusu var deyim.( Şahit oldum )

Biraz laf kalabalığı yapıcaktır ilk gidenler için. Kız arkadaşın var mı veya Ne bliym Siz nasılsınz dersiniz adama. Açım, sence ne yemeliyim gibi saçma sorularla size zarf atabilir ve ingilizceninle birlikte samimiyetinizi Ölcebilir.. Bunların hepsin duyup şahit oldugum konusmalar..

Son olarak gülümsemekten kimsenin çenesi ağrımaz..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Smile

Alıntı hopdedik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim ortalama üzerine son yorumum

Panik yok. ( Ben aldım,tuzum kuru olduğu icin söylemiyorum. Gerçekten vermemeleri için bi neden yok.Work and Travel Beyin göçü değildir! ) Sadece net açıklamalarda bulunun..

1)What is ur major ? = My major/it is bla bla ..
    2)where are u going ? = I'm going xxx.( do u have some idea about xx ? diyerek karşıya topu atabilirsiniz..)
    3)What r u gonna do there ? veya What will you do there ? = I will be houskeeper/lifeguard/xxx.. eğer Housekeeper isen; I know it s not funny job, but my aim is beeing in USA die karşıya Amerikayı gercekten istdiğinizi belirtebilirsiniz.
    4)What school are u studyng? = I am studying at xxx univer..
    veya;
    Where r u studiyng? = I am studying at xxx univer..
    5) GPA ; Ortalama.. iyi ise ortalama %90 soru sormaz, kötüyse ;
    What do you think about your gpa?= ? I know thats not very well, but I dont wanna lie, I couldn't study exactly and also I had just bad chance. But I trust myself it s gonna be better and better.. you can believe me, I really promise you. its so important also for me. cause it s my future..

Bu kadar arkadaşlar. Gerçekten dedğim gibi ucunda Beyin Göçü yoktur. Rahat olun.
    Sıkıştığınız zaman Türkce pardon Cok heycanlıyım, Gerçekten istediğim için vize alamama korkusu var deyim.( Şahit oldum )

Biraz laf kalabalığı yapıcaktır ilk gidenler için. Kız arkadaşın var mı veya Ne bliym Siz nasılsınz dersiniz adama. Açım, sence ne yemeliyim gibi saçma sorularla size zarf atabilir ve ingilizceninle birlikte samimiyetinizi Ölcebilir.. Bunların hepsin duyup şahit oldugum konusmalar..

Son olarak gülümsemekten kimsenin çenesi ağrımaz..

son nokta tamamdır.Benim için yeterli artık bu kadar cevap sanırımemeğine sağlık sağol.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile

Alıntı inek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son nokta tamamdır.Benim için yeterli artık bu kadar cevap sanırımemeğine sağlık sağol.
    Rica ederim İnşallah alırısınz, Herzaman söylüyorum Allah Kimsenin emeğini boşa vermesin.. O kadar ödeme yap, iş seçimi yap, kendi amerikaya gidiceğin için programla herşeyini, Sonra vize almamak .. Tüm sıkıntı, panik bu zaten. Gidemezsem gidemem, Olmadı Haziranda giderim görüşmeye Uleeeyn die kendinize cesareti verin.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı hopdedik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rica ederim İnşallah alırısınz, Herzaman söylüyorum Allah Kimsenin emeğini boşa vermesin.. O kadar ödeme yap, iş seçimi yap, kendi amerikaya gidiceğin için programla herşeyini, Sonra vize almamak .. Tüm sıkıntı, panik bu zaten. Gidemezsem gidemem, Olmadı Haziranda giderim görüşmeye Uleeeyn die kendinize cesareti verin.
    Tabi öle diyorum zaten battı balık yan gider hesabı biletler de iyice pahalı olur iyice batarım kaç tl fark eder bilety parası.1000 tl fark edermi mesela

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)