Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 71 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2012 Ocean City, Maryland

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı dilek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz daha hiç bir şekilde kalıcak yer bulamaık .Oraya gidince ayarlıcaz sanırım.Arkadaşlar oraya gidipte Dolle's Candyland hakkında bilgisi olan, Orda çalışanınınız varmı lütfen bilgilendirirmisiniz.
    Bende Dolle's candylandde calsimistim ama rehoboth beachtekinde.birbirine yakin 2 merkez ocean citye arada gidiyorduk gezmeye.gercekten cok guzel biyer.Dolle's candylandlerin sahibi farkli ama sizinkinin yeri flnda cok guzel.satis elemani olursun sanirim satislarin yuzde 90 i popcorn caramel urunu oluyor ztn.kolay bi is cuma cumartesi pazar isler cok yogun oluyor bi ogunler yorucu olabilir biraz.Alisveris icin rehoboth a git dolu outlet var fiyatlari gercekten uygun.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Firmaların hala konaklama ayarlamaması enteresan.ancak bizim firma ocean city ve çevresinde bazı öğrencilere ayarlamıştı.bizde haber bekliyoruz inşallah netleşicek bu hafta

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim de konaklama belli değil orada halledeceğim. student center konaklamayı ayarlıyor, ayarlayana kadar geceliği 20$ dan kalacak yer sağlıyor. bu konuda kendileriyle mail ile iletişime geçtim. ayrıca havaalanından da karşılama yapıyorlar ilgilenirseniz.
    bunun dışında sponsorumun önerdiği, kalacak yer ayarlayan 2 kişiyi aradık. ikisi de geldiğinde tekrar ara, yer buluruz dedi. birisi rezervasyon yapmadığını diğeri ise rezervasyon yapmak için en az 4 kişi olmak gerektiğini söyledi. isterseniz telefon numaralarını verebilirim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı hostler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Dolle's candylandde calsimistim ama rehoboth beachtekinde.birbirine yakin 2 merkez ocean citye arada gidiyorduk gezmeye.gercekten cok guzel biyer.Dolle's candylandlerin sahibi farkli ama sizinkinin yeri flnda cok guzel.satis elemani olursun sanirim satislarin yuzde 90 i popcorn caramel urunu oluyor ztn.kolay bi is cuma cumartesi pazar isler cok yogun oluyor bi ogunler yorucu olabilir biraz.Alisveris icin rehoboth a git dolu outlet var fiyatlari gercekten uygun.
    yaaa peki iş verenler çalışanlar nasıl ya çok merak ediyorum neyle karşılaşıcam pek bilmiyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Jan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim de konaklama belli değil orada halledeceğim. student center konaklamayı ayarlıyor, ayarlayana kadar geceliği 20$ dan kalacak yer sağlıyor. bu konuda kendileriyle mail ile iletişime geçtim. ayrıca havaalanından da karşılama yapıyorlar ilgilenirseniz.
    bunun dışında sponsorumun önerdiği, kalacak yer ayarlayan 2 kişiyi aradık. ikisi de geldiğinde tekrar ara, yer buluruz dedi. birisi rezervasyon yapmadığını diğeri ise rezervasyon yapmak için en az 4 kişi olmak gerektiğini söyledi. isterseniz telefon numaralarını verebilirim.
    evet telefon numaralarını verebilirsen çok iyi olur.ASlında benim istediğim 3 5 arkadaş aynı evde konaklamak işyerlere uzak olsada farkeden birşey olmuyor çünkü 7/24 bus çalışıyor sanırım 5 dk da bir

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

job offerımdaki bilgileri direk buraya koyuyorum:

Shared motel rooms or apartments with shared bathroom. Participant is responsible for reserving housing BEFORE ARRIVAL to
    ensure availability. Failure to reserve a room immediately upon acceptance of Job Offer may result in no housing being
    available. Please refer housing suggestions below or visit OC Workforce ? Seasonal Workforce Committee Ocean City or craigslist: los angeles classifieds for jobs, apartments, personals, for sale, services, community, and events to view more housing
    options.
    1. Participants may contact Wayne Hartman, landlord, at skimmersnest@juno.com or 1-410-726-2431. Wayne Hartman has
    several 1, 2, and 3 bedroom shared apartments available for summer rental. Cost will vary between $1,300 and $1,500 per
    person, per season. Rent will be paid in 6 installments throughout the season. Each participant will need to pay a $150 deposit
    which is refundable at landlord's discretion. Participants must arrive with at least $300 - $400 for first rent installment and
    deposit amount. Can provide housing for participants traveling alone as they will be matched with other students.
    2. Pirates Cove Apartments. Participants may contact Anesei at 1-443-365-0605 or piratescoveapts. Shared, fully
    furnished 1, 2, and 3 bedroom apartments. Prices will vary, but participants can expect to pay approximately $1,500 per
    person, per season. Rent will be paid in 5 installments of approximately $300 each. There is a $100 deposit which is refundable
    at the landlord's discretion. Participants must arrive with at least $400 for first rent installment and deposit amount. For more
    information visit Ocean City Maryland Weekly and Seasonal Rentals - Pirates Cove Apartments. Can provide housing for participants traveling alone as they will be matched with
    other students.

arayacaksanız 1. adamı ilk arayın, o daha iyi, daha kibardı. sesi öyle geliyordu en azından

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim çalışacağım yer 126. st de, fakat ilk 40 sokakta kalacak yer bulmayı düşünüyorum. giden arkadaşlarım öyle önerdi, daha canlı imiş.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Bende gidince halledicem konaklamayı , siz ulaşımı nasıl hallettiniz washington'dan ocean city'e geçen varmı ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı dilek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet telefon numaralarını verebilirsen çok iyi olur.ASlında benim istediğim 3 5 arkadaş aynı evde konaklamak işyerlere uzak olsada farkeden birşey olmuyor çünkü 7/24 bus çalışıyor sanırım 5 dk da bir
    ocean citydeki dolle's in sahibini bilmiyorum bizimki Tom diye yasli bi adamdi.cok iyiydi ben makineyi bozdum bikackere hic kizmadi makinenin aksanini fln ogretti tamir ederken.Isini iyi yapinca hic sorun yasamazsin.islerini cok ciddiye aliyorlar.gec kalana ogun eve gonderme cezasi vardi bikackez gec kalirsanda isten atiliyordun yani bikac kisiyi attilar.Ama ben magazanin bestseller urununu yapiyordum 1 haftalik bir egitim gerektiriyor seri bisekilde yapmak.bende guzel yapiyordum ondan nazim geciyordum cok gec kalsamda hic ceza vermediler hatta manager oglum amerikadasin uyuyarak gec kalacagina gezerek gec kal diyordu Sen gicedeksin ilk gun yanina tecrubeli baska bi kizi verecekler.satis elemanlarinin hepsi kiz oluyor.sana bikac gun isi ogretece iste yazar kasa kullanmayi musteriye hitabi urunleri fln.cok kolay alisinca da calismaya devam edeceksin.Dolle's ztn camekan boyle 3-4 metre pencerede 3-4 kisi ayni anda calisacaksiniz yanyana.cok kolay zevkli bir is.oglen isler az olur pencereden geleni geceni seyredersin.dukkandaki mallari yemen serbest ise sekerlemelerden atistirirsin.aksamlari yorucu gecer ama.Gayet guzel bi is gidince 2 gune alisirsin herseye rahadol.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı hostler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ocean citydeki dolle's in sahibini bilmiyorum bizimki Tom diye yasli bi adamdi.cok iyiydi ben makineyi bozdum bikackere hic kizmadi makinenin aksanini fln ogretti tamir ederken.Isini iyi yapinca hic sorun yasamazsin.islerini cok ciddiye aliyorlar.gec kalana ogun eve gonderme cezasi vardi bikackez gec kalirsanda isten atiliyordun yani bikac kisiyi attilar.Ama ben magazanin bestseller urununu yapiyordum 1 haftalik bir egitim gerektiriyor seri bisekilde yapmak.bende guzel yapiyordum ondan nazim geciyordum cok gec kalsamda hic ceza vermediler hatta manager oglum amerikadasin uyuyarak gec kalacagina gezerek gec kal diyordu Sen gicedeksin ilk gun yanina tecrubeli baska bi kizi verecekler.satis elemanlarinin hepsi kiz oluyor.sana bikac gun isi ogretece iste yazar kasa kullanmayi musteriye hitabi urunleri fln.cok kolay alisinca da calismaya devam edeceksin.Dolle's ztn camekan boyle 3-4 metre pencerede 3-4 kisi ayni anda calisacaksiniz yanyana.cok kolay zevkli bir is.oglen isler az olur pencereden geleni geceni seyredersin.dukkandaki mallari yemen serbest ise sekerlemelerden atistirirsin.aksamlari yorucu gecer ama.Gayet guzel bi is gidince 2 gune alisirsin herseye rahadol.
    uhhhh , içime su serptin saol valla ..Sanırım o işle ilgili terimleri öğrenmem gerek :==)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dedigim gibi en cok caramel corn satacaksin.gunde 100 defada her musteriye sunu soracaksin alis simdiden 'with peanuts or plain?' dikkat et amerikada bazi insanlarin fistiga alerjisi oluyor. Fudge satacaksin (harika bisy),pamuk seker var,soft taffyler var bizim tofitalar gibi,kahvaltilik donut kek fln var.bide gazli icecekler var iste.Bizim Dolle's bunyesinde 3 tane dukkan vardi ondan cok cesitli luks cikolatalarimizda vardi 1 dukkan sirf cikolata uzerineydi ama sizinki tek dukkan okadar cesit oldugunu sanmiyorum.Sana simdiden iyi tatiller.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

konaklama olayını nasıl halledicem byler ya help me?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı joeblackk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vay_ley selamlar onlinesın sanırım. senden bilgi almam lazım dostum daha önce foodlion da çalıştığını okudum bir konuda. oc maryland foodline da çalışıcam. daha doğrusu ocean pines foodlion da ama oc de sayılırım. nasıl bir yerdir biraz anlatabilirmisin bu foodlion. avantajları dezavantajları gibi verebileceğin tüyolar çalışma saatleri konusunda para kazanma konusunda. çok memnun olurum kısaca yazarsan
    Merhaba, kusura bakma biraz geç cevap verebildim malum final haftasındayız.. Ocean Pines çok güzeldir, bikaç arkadaşım orda yaşıyodu o yüzden iyi bilirim ama senin için birazda olsa sıkıntı yaratcak çünkü onlar amerikalı ve neredeyse hepsinin altında arabası var, senin yüksek ihtimal olmayacak ve Ocean Pines-Ocean City arasında otobüs var mı hiç bilmiyorum, hep arabayla gidip geldim, arabayla 15-20dk civarında geliosun OC ye.. Öncelikle Ocean City, Maryland FoodLion (118th street) doğu yakasının en çok satış yapan FoodLion ı idi geçen yaz ve o halde bile biz overtime alamıyoduk o yüzden belki 2. işe ihtiyacın olabilir şimdiden belirteyim, ben geçen sene tek işte çalıştım ve kazandığım para her türlü yetmişti bana.. Stoker-cashier-bagger-deli department-meat department-grocery department bölümleri vardır, genelde yorucu olan tek şey günde 8 saat ayakta durmaktır geri kalan işler basit ve 1 haftada tamamen çözülüyo heryönüyle.. Haftada 5 gün, günde 8 saat programı uygulanır genelde.. İşverenin gözüne girmek için değilde eğer daha rahat ve ingilizceni daha çok geliştirebilceğin bi bölümde çalışmak istiyosan işyerine ilk vardığın gün manager la sürekli bi diyolog halinde bulun çünkü kimse ilk günün kültür şoku vs. diye konuşmuyo eğer sen orda konuşup ingilizce bildiğini ve iletişim konusunda sıkıntı yarattırmıcağını onlara hissettirirsen çok çok daha rahat pozisyonlarda Amerikalılarla beraber çalışabilirsin.. İşverenle aranda bi problem olmasını istemiyosan da işe giriş ve çıkışlarda kendi numaranla yaptığın "Punch In - Punch Out" yada "Clock In - Clock Out" saatlerinde numara yapma, girdiğin saatte başlat ve tam çıkarken bitir, bizim işyerinde punch in yapıp gelmeyen ruslar fln oluyodu, yakaladıkları anda gözlerini kırpmadan kovuyolar onu belirteyim..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

önceden giden arkaşlar ocean city iyi bilenler wallmart yakınmı ocean city ye ? yani berlin olarak bir yerde wallmart ve rehaboth beach var diye gözküyor ? buralara ulaşım kolaymıdrı nasıldır ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı tanerakarsu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konaklama olayını nasıl halledicem byler ya help me?
    Gidince halledersin ulaşımı çöz ev bulamazsan 15.caddede ocstudentcenter varmış...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı syg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önceden giden arkaşlar ocean city iyi bilenler wallmart yakınmı ocean city ye ? yani berlin olarak bir yerde wallmart ve rehaboth beach var diye gözküyor ? buralara ulaşım kolaymıdrı nasıldır ?
    hocam wallmart, ocean city'ye yürüme olarak gerçekten uzak, otobüs tercih edersen, ocean city'den west ocean city'ye ordanda uzak bölgelere giden otobüslere binerek yanlış hatırlamıyorsam , 3. durakta inmen gerekir. Zaten otobüs walmart'ın içine kadar girdiği için görürseün mutlaka. O.C. walmart arası otobüs beklemeyi de katarsan 40-50 dk. sürer.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı AN1L Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gidince halledersin ulaşımı çöz ev bulamazsan 15.caddede ocstudentcenter varmış...
    Hocam O.C.gittiğinde ev bulma ihtimalin çok yüksek . Önemli olan evin durumu, fiyatı ve kimlerle kaldığın. Sezonluk ortalama 1500 usd fiyat biçerler. Uptown yani 60. caddenin ilerlerinde fiyat daha da düşer. Çalıştığın yere yakın ev tutmaya çalış. Bir sürü sonra otobüse günlük 3 usd vermekten ve seyahat etmekten sıkılabilirsin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı vay_ley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, kusura bakma biraz geç cevap verebildim malum final haftasındayız.. Ocean Pines çok güzeldir, bikaç arkadaşım orda yaşıyodu o yüzden iyi bilirim ama senin için birazda olsa sıkıntı yaratcak çünkü onlar amerikalı ve neredeyse hepsinin altında arabası var, senin yüksek ihtimal olmayacak ve Ocean Pines-Ocean City arasında otobüs var mı hiç bilmiyorum, hep arabayla gidip geldim, arabayla 15-20dk civarında geliosun OC ye.. Öncelikle Ocean City, Maryland FoodLion (118th street) doğu yakasının en çok satış yapan FoodLion ı idi geçen yaz ve o halde bile biz overtime alamıyoduk o yüzden belki 2. işe ihtiyacın olabilir şimdiden belirteyim, ben geçen sene tek işte çalıştım ve kazandığım para her türlü yetmişti bana.. Stoker-cashier-bagger-deli department-meat department-grocery department bölümleri vardır, genelde yorucu olan tek şey günde 8 saat ayakta durmaktır geri kalan işler basit ve 1 haftada tamamen çözülüyo heryönüyle.. Haftada 5 gün, günde 8 saat programı uygulanır genelde.. İşverenin gözüne girmek için değilde eğer daha rahat ve ingilizceni daha çok geliştirebilceğin bi bölümde çalışmak istiyosan işyerine ilk vardığın gün manager la sürekli bi diyolog halinde bulun çünkü kimse ilk günün kültür şoku vs. diye konuşmuyo eğer sen orda konuşup ingilizce bildiğini ve iletişim konusunda sıkıntı yarattırmıcağını onlara hissettirirsen çok çok daha rahat pozisyonlarda Amerikalılarla beraber çalışabilirsin.. İşverenle aranda bi problem olmasını istemiyosan da işe giriş ve çıkışlarda kendi numaranla yaptığın "Punch In - Punch Out" yada "Clock In - Clock Out" saatlerinde numara yapma, girdiğin saatte başlat ve tam çıkarken bitir, bizim işyerinde punch in yapıp gelmeyen ruslar fln oluyodu, yakaladıkları anda gözlerini kırpmadan kovuyolar onu belirteyim..
    teşekkürler verdiğin bilgiler çok değerli. seni bulmuşken ocean city ulaşımı hakkında da bilgi alayım zahmet olmazsa ben de ikinci işi bulma konusunda aceleciyim. zaten normalde işim 18 haziranda başlıyor fakat ben 11inde orada olucam. hem uyum süreci için hem yer konusunu oturtmak için hem de 2.işi bir an önce bulayım diye. haftada 5 gün 8 saat güzelmiş aslında. ben günde 5-6 saatten 6 gün filan diye düşünüyordum. şimdi sorularımı sıralıycam ama zamanını almak istemiyorum malum finallerden dolayı. kısa kısa cevap yazabilirsen sevinirim

1- ben ikinci işi ocean city de bulmak ve orada ev tutma amacındayım. bisikletle gidip gelme planım var. bu sence mümkün mü?

2-ocean pines biraz daha içerde geldi gözüme google earth'den. malum gırgır şamatadan da uzak kalmamak lazım o yüzden ocean city mantıklı bir tercih mi kalmak için yoksa pines'ı tercih etmemi önerirmisin?

3-daha önce ilgili konuya yazmıştım fakat konu 2011de kalmış kimse ilgilenmiyor. biliyosan sana sormak istedim. benim arkadaşım daha önce amerika da kaldı.3 sene kadar. ve 2 tane arabası varmış garajdamı galeride mi o tarz bir yerde. bana oradan vekalet tarzında bir formu (karşılıklı faxlanacak imzalar sonucunda) götürüp iki arabayı da istediğim gibi kullanabileceğimi söyledi. bu konuda bi bilgin var mı?

4-ocean city ve pines'ın ortamı nasıldır. yani ortamdan kastım; sokakların güvenliği, semtler sokaklar arası ulaşım, türk nüfusu ve türk WATçı sayısı (senin gittiğin seneyi baz alırsak)

5-bir WATçının ilk hafta yaşayabileceği zorlukları ve çarelerini az çok forumdan okuyorum hatta notlar bile aldım. ama senin özellikle ocean city-pines bölgesi için söleyebileceğin bi tavsiye tüyo varmı?

umarım zamanını almam. vaktin olduğunda ilgilenirsen çok çok sevinirim. şimdiden teşekkürler

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

________________________-
    Konu AN1L tarafından (09-06-2012 Saat 10:03 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çalışacağım yer 126. st'de. kalacak yeri çalıştığım yere yakın mı alayım yoksa ilk 30 sokakta mı alayım. bir arkadaş ilk 30 sokakda kalmamı önerdi ama kararsızım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Jan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çalışacağım yer 126. st'de. kalacak yeri çalıştığım yere yakın mı alayım yoksa ilk 30 sokakta mı alayım. bir arkadaş ilk 30 sokakda kalmamı önerdi ama kararsızım
    hergün 8,50 Km (17km toplam) gitmeyi göze alıyorsan neden olmasın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

......................
    Konu Jan tarafından (01-06-2012 Saat 12:24 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ahmede46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam wallmart, ocean city'ye yürüme olarak gerçekten uzak, otobüs tercih edersen, ocean city'den west ocean city'ye ordanda uzak bölgelere giden otobüslere binerek yanlış hatırlamıyorsam , 3. durakta inmen gerekir. Zaten otobüs walmart'ın içine kadar girdiği için görürseün mutlaka. O.C. walmart arası otobüs beklemeyi de katarsan 40-50 dk. sürer.
    evet google maptan baktımda uzak gözüküyor tesekkür ederim saolasın gidilebilir bilr wallmart olması güzel orada

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar oc ıle ılgılı bırkac ıpucu vermek ıstıyorum zıra bızlerın yasadıkları acemılıklerı yasamanızı ıstememÖncelikle oc de ıkıncı ıs ımkanı coktur bıraz gozlerınızı acın ve cevre edınmeye calısın bos zamanlarınızda mekanları gezın gorun.Hıc olmadı bulamadım dıye kasmayın cunkı bazı avrupalı ogrencılerın okulları erken acıldıgı ıcın temmuz gıbı ulkelerıne donmelerınden dolayı eglence parklarında kesın sıze uygun bır ıs olur ve gereklı parayı kazanabılırsınız.Gıttıgınızde ılk ısınız west ocean ı kesfetmek olsun arkadaslar zıra dollar tree dıye bır marketten bır dolarlık gayet guzel yıyecekler ve su alabılırsınız.Konaklama ısıne cok dıkkat edın lutfen oranın para yıyıcı bırkac adamı vardır ve malesef cetusa yanı ana sponsor da hıc cekınmeden bazı durumlarda sızlerı onların kucagına ıter buyuzden bıraz turk aklınızı kullanın ve daha ıyı seceneklerı zorlayın zıra oc de ev bulma sıkıntınız kesınlıkle olmaz hıc aklınıza takmayın en uygun secenegı bulun.Son olarak bızler gıbı sonlara dogru kesfetmeyın rehoboth beach tekı tanger outlets magazalarını.dunyaca unlu elektronık ve gıyım markalarını cok ama cok uygun fıyatlara alablırsınız ayrıca bunun ıcın west ocean dakı marshall da cok ıyıdır.10 dolara nıke adıdas urunler 20 25 dolara ck amerıcan eagle abercrombıe polo vb gbı marka urunler alabılecegınız bır yerdr.son olarak su tavsıyeyı verıyorum arkadaslar yuzsuzluk olur mu endısesıyle tanımadıgınız homeparty lere katılmamazlık yapmayın gıderken yanınızda 10 dolara aldıgınız 32 lık kutu bıra goturun bır sorunuz sıkıntınız olursa her dakıka mesaj atmaktan cekınmeyın seve seve yardımcı olurum ıyı eglenceler donmek ıstedgnızı dusundgunz an bu cumlelerımı hatırlayın turkyeye dındugunuzde pısman olacaksınız ıyı tatıller

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı DAWAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar oc ıle ılgılı bırkac ıpucu vermek ıstıyorum zıra bızlerın yasadıkları acemılıklerı yasamanızı ıstememÖncelikle oc de ıkıncı ıs ımkanı coktur bıraz gozlerınızı acın ve cevre edınmeye calısın bos zamanlarınızda mekanları gezın gorun.Hıc olmadı bulamadım dıye kasmayın cunkı bazı avrupalı ogrencılerın okulları erken acıldıgı ıcın temmuz gıbı ulkelerıne donmelerınden dolayı eglence parklarında kesın sıze uygun bır ıs olur ve gereklı parayı kazanabılırsınız.Gıttıgınızde ılk ısınız west ocean ı kesfetmek olsun arkadaslar zıra dollar tree dıye bır marketten bır dolarlık gayet guzel yıyecekler ve su alabılırsınız.Konaklama ısıne cok dıkkat edın lutfen oranın para yıyıcı bırkac adamı vardır ve malesef cetusa yanı ana sponsor da hıc cekınmeden bazı durumlarda sızlerı onların kucagına ıter buyuzden bıraz turk aklınızı kullanın ve daha ıyı seceneklerı zorlayın zıra oc de ev bulma sıkıntınız kesınlıkle olmaz hıc aklınıza takmayın en uygun secenegı bulun.Son olarak bızler gıbı sonlara dogru kesfetmeyın rehoboth beach tekı tanger outlets magazalarını.dunyaca unlu elektronık ve gıyım markalarını cok ama cok uygun fıyatlara alablırsınız ayrıca bunun ıcın west ocean dakı marshall da cok ıyıdır.10 dolara nıke adıdas urunler 20 25 dolara ck amerıcan eagle abercrombıe polo vb gbı marka urunler alabılecegınız bır yerdr.son olarak su tavsıyeyı verıyorum arkadaslar yuzsuzluk olur mu endısesıyle tanımadıgınız homeparty lere katılmamazlık yapmayın gıderken yanınızda 10 dolara aldıgınız 32 lık kutu bıra goturun bır sorunuz sıkıntınız olursa her dakıka mesaj atmaktan cekınmeyın seve seve yardımcı olurum ıyı eglenceler donmek ıstedgnızı dusundgunz an bu cumlelerımı hatırlayın turkyeye dındugunuzde pısman olacaksınız ıyı tatıller
    Selamlar, verdiğiniz bilgiler için teşekkürler çok işimize yarayacak bu tavsiyeleriniz) Benim bir sorum olacak, iletişim problemini nasıl çözdünüz? ABD içi ve Türkiye ile görüşmelerde?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

E-point şirketinden rezervasyon yaptıran var mı arkadaşlar? Biz formu doldurduk ama henüz dönüş yapmadılar, rezervasyonu kesinleşen var mı?

http://www.ocstudentcenter.com/

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı melihmermer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E-point şirketinden rezervasyon yaptıran var mı arkadaşlar? Biz formu doldurduk ama henüz dönüş yapmadılar, rezervasyonu kesinleşen var mı?

Ocean City Student Center | Internet Cafe | Housing, JFK Transfer | Epoint
    Ben ulaşım için rezervasyon yaptırdım,geri de döndüler hocam (5-6 gün önce oldu bunlar)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı melihmermer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ocean City Student Center | Internet Cafe | Housing, JFK Transfer | Epoint
    Ben yaptırdım, rezervasyon kesinleşti. Formu doldurduktan 2 gün sonra dönmüşlerdi bana, kendim ve 2 arkadaşım adına rezervasyon yaptırmıştım. Arkadaşlarımın da telefonlarını, uçuş numaralarını falan istediler. Onları da 1-2 günlük süreçte mailleşerek hallettik.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Biz de Perşembe günü doldurduk beyler ama henüz cevap gelmedi, neyse bakalım Pazartesi bir mail daha atarız olmadı. Greyhound çekilecek gibi durmuyor çünkü.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben başvurdum cuma günü, cumartesi günü onlar dönüş yaptı, o gün içerisinde onayladım ve o gün de her şeyin ayarlandığını söylediler.
    muhtemelen gelecekleri grupluyorlar. belki de yeterli sayıya ulaşılmayanlara geri dönüş yapılmamıştır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)