Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Stowe-Vermont

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı HECTOR50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar işe kaydımızı yaptırdık wala 2 ark. green mountain inn e housekeeper ve dishwasher olarak inş. patlayamayız oraya gidipte...yakında arkadaşımız olduğu için o bölgeyi seçtik ama şirketin vermonta gönderdiği ilk öğrenciler bizler olacakmışız..bakalım nasıl olucakk......
    stowe daki arkadaşlar biraz anlatın bakalım , oralar bu sene nasıl
    Fırsat bulduğunda çılgınlık yapmayan, bilge olamaz.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı neo-kimyager Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    stowe daki arkadaşlar biraz anlatın bakalım , oralar bu sene nasıl
    Ben de merak ettim neo cum oraları. İlk günlerde pek beğenmemiştim hatta özlemem demiştim oraları. Fakat şimdi burnumda tütüyo. Bi fırsatını bulsamda tekrar gitsem diye düşünüyorum.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Yok mu gidenlerden fotoğraflar özledim valla oraları ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mountaineer inn le alakalı bilgisi olan varsa çok iyi olur arkadaşlar stowe hakkında gerekli bilgileri vermiş bactery sağolsun biraz daha özele inelim if possible

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar topnotch resort a giden var mı?Ne düşünüyorsunuz burası hakkında?Önceki sayfaları okudum pek gelzilcek görülcek yeri yok deniyo ama.eğlence yerleri de yokmuş?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Merhaba Chingy, Ben ve arkadaşlarım 2008 yazında Stowe'daydık. Senin de dediğin gibi pek eğlenceye yönelik bir bölge değil. Fakat doğal güzellikleri çok fazla olan bir yer. Ayrıca güvenilir bölgelerden birtanesi diyebilirim. Yani evin kapısını açık bırak git kimse girmez. Suç oranı çok düşük bir yer. Yazın bahar havası gibi geçiyor. Haziran ve Temmuz ayında bol yağış görebilirsin. Eylül ayında ise don bile oldu diyebilirim. Oraya gittiğinde araba satın al. Bol bol gezersin. Sormak istediğin başka sorular varsa da yanıtlayabilirim.
    Konu bactery_6 tarafından (05-09-2016 Saat 07:13 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Valla usta fotoğrafların hepsine baktım çok güzel fotoğraflar.Kim bilir ne kadar eğlenmişsinizdir.
    Peki orda hiç topnotch ile ilgili bişiler duydunuz mu?Yada arkadaşınız var mıydı?Birde baktım da sizin çalıştığınız yer de şehir merkezinden uzak ulaşımı nasıl yapıyordunuz?Nasıl bi evde kalıyordunuz kaç kişi kalıyordunuz?Konalklama ücreti ne kadardı?Siz baya araba falan değiştirmişsiniz araba alım satım işlemleri nasıl zor mu?Sizin aranızda advanced olan birisi vardı herhalde?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Eğlenmemizdeki en büyük faktör orda tanışıtığımız arkadaşlardı. Hepsi birbirinden harika insanlardı. Hala görüşüyoruz kendileriyle. Biz şehir merkezine yakın bir evde kalıyorduk. İş yeri bizim için kişi haftalık 60 dolara ev kiralamıştı.8 türk kalıyorduk. Şehir merkezinde de pek fazla birşey yok tabi alışverişimizi süpermarke tarzı yerlerde yapıyorduk. Araba aldıktan sonra Burlington'a gittik. Oraları daha güzel alışveriş merkezleri daha fazla. Ayrıca Vermont'ta kıyafetlerde vergi yok aklında bulunsun. Araba alım satım işleri çok basit. Satarken bir form dolduruyorsun satacağın kişiye imzalayıp veriyorsun. Satın alırken ise satıcıdan aldığın formla Montpeiler'deki araç kayıt dairesine gidip aracın değeri üzerinden hesaplanan ufak bir miktar vergi ödeyip plaka satın alıyorsun. Daha sonra o plakanın geçerlilik süresini belirten sticker gönderiyorlar adresine o sticker ı plakana yapıştırıosun. Plaka ömür boyu senin oluyor artık. Arabayı sattıktan sonra yanında Türkiye'ye getirebilirsin. Ben öyle yaptım ) Aramızda advanced birisi yoktu ama çat pat biliyorduk ingilizceyi. Ayrıca orda neyin nasıl yapılması gerektiğini bu forum sayesinde öğrendim. Diğer arkadaşların yaşanmış tecrübeleri çok işe yaradı. Sana tavsiyem bütün forumu baştan aşağı oku. Çok faydası olacak. Amerikaya gittiğimde inan hiç yabancılık çekmedim. Hemen uyum sağladık.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Vaay, Burak fotolara tekrar baktım. Şahane günlerdi yav. Şimdi ne kadar özlüyor insan.Evet bizim wat ın güzel geçmesinin en önemli sebeplerinden biri orada tanıştığımız, beraber kaldığımız ve hep beraber olduğumuz watçılardı.Ki bu durum asla önceden ayarlanmış, belirlenmiş değildi.(misal ben yalnız gitmiştim)
    Bölge bence harika. Arabanız olduktan sonra herşey harika. Aranızda ehliyeti olan biri, birileri varsa süper zaman geçirirsiniz.
    Smugglers notch u hatırlıyorum bir birde bu top-notch (şuan baktım), mountain RD üzerinde, trapp a gidilen yola değil, sağa devam edince, konsere gittiğimiz yerin orda bir otel. Stowe merkezine biraz uzak yürümek için. Ama stowe da olmanız bence güzel olur. Özellikle ikinci iş için.Çünkü köyde her yer otel, resort. Sitesinden anlaşılan büyük ve güzel bir otel. Dolayısıyla, işinizde muhtemelen bir sorun olmaz.Bactery_6 sanki bi ara orada çalışan birileriyle karşılaşmıştın hatta bir türk mü varmış neymiş acaba bu otel miydi?
    Konu neo-kimyager tarafından (19-02-2011 Saat 12:41 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: klavyede aşırı sürat

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

neocum hatırlamıyorum valla. Çok uzun zaman oldu dicem ama o kadar da olmadı aslında Hala dün gibi hatırlıyorum o günleri.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar ya bn bu topnotch da çalışcam.. biletimi de jfk ya aldım. ama uçaktan indikten sonra napıcam? stowe a nasıl ulaşıcam bi yardımcı olsanız

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Burlington havaalanında in, oteli ara

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar bu sene ilk defa wata katılıyorum ve bayadır bu sıteyı takıp edıyorum hemen hemen aklımdakı hr soruya cevap buldum Sitede aratırken bu konuyla karsılastım..Bu sene bende topnotch resort otele gıdıyorum 10 hazıranda ısbasıyım housekeeper olarak ve bu şehir otel kalacak yer hayat şartları havaalanına ındıkten sonra napacagım hıcbırı hakkında bılgım yok konu gecen seneden kalma umarım bu konuyu acan arkadas hala sıtededır..Topnotch ve stowe hakkında acıl bılgılerınıze ıhtıyacım var sımdıden herkese cok teşekkür ederım..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Reco, mesajını şimdi gördüm. Muhtemelen cevaplamak için geç

ne yaptın, nasıl yaptın, stowe nasıl? işler nasıl? yine sorun varsa burlardayız...

Alıntı reco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bu sene ilk defa wata katılıyorum ve bayadır bu sıteyı takıp edıyorum hemen hemen aklımdakı hr soruya cevap buldum Sitede aratırken bu konuyla karsılastım..Bu sene bende topnotch resort otele gıdıyorum 10 hazıranda ısbasıyım housekeeper olarak ve bu şehir otel kalacak yer hayat şartları havaalanına ındıkten sonra napacagım hıcbırı hakkında bılgım yok konu gecen seneden kalma umarım bu konuyu acan arkadas hala sıtededır..Topnotch ve stowe hakkında acıl bılgılerınıze ıhtıyacım var sımdıden herkese cok teşekkür ederım..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Beyler stowe gidenler, çok mu sıkıcı? Nasıl geçirdiniz vaktinizi? Memnun musunuz?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation Vermont - Stowe

Arkadaşlar, bu yaz bir sıkıntı olmaz ise Vermont / Stowe kasabasında olacağım, 2014 yılında bulundum ve eyalet hakkında yardımcı olabileceğim noktalar olursa seve seve paylaşabilirim, bu yaz gidecekler varsa eğer buradan iletişimde kalalım ..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba wallrock,bu yaz arkadaşlarımla Smugglers' Notch Resort'a gitmeyi düşünüyoruz vermontla ilgili çekincelerimiz var normalde texasta schlitterbahn de can kurtaranlık işini almıştık ancak 7 dolarlık ücret az gelince değiştirme kararı aldık şimdide pişman olur muyuz diye düşünüyoruz.İnternet de araştırdıklarım dışında bölge hakkında pek bir bilgi sahibi değilim ve ilk defa wat yapıyoruz.Sence Vermont doğru tercih mi ? Bölge hakkında beni genel olarak bilgilendirebilir misin ? Teşekkürler .

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Vermont saatlik ücreti ne kadardır? İstersen bana ulaş daha ayrıntılı bilgi vereyim dostum, ya da merak ettiklerini sor ona göre cevaplayayım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

wallrock merhaba ben ahmet,
    herhangi bir aksilik çıkmazsa bende vermont un stowe kasabasına gidecem.Öncelikle orası hakkında bilgi verebilirmisin ve oraya ulaşım nasıl oluyor , ve orada 2. iş imkanı felan nasıl biraz anlatabilirmisin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Sen ne zaman gideceksin Stowe dostum?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bir de hangi şirkette çalışacaksın orada?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Inn and tavern'de housekeeper olarak çalışacam.Tarih kesin belli değil ama muhtemelen 21 haziran gibi.Biz burdan Burlington havaalanına mı gidicez ve havaalanından stowe ye ulaşım nasıl oluyor.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben New Yorktan gideceğim çünkü biletler oraya daha da ucuz ...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sen hangi şirkette çalışacaksın?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Stowe Mountain Lodge ..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Work and travel accomodation

Merhaba arkadaşlar
    İlk defa Work and Tavel programına katılıyorum. Topnotch resort and spa Stowe vermont / USD de housekeeper olarak çalışacağım fakat accomodation sorunu yaşıyorum, en ucuz ve uygun olarak nerde kalacağımı bilmiyorum.27 Haziran da ABd ye gittiğim ilk gün ne yapacağım konusunda en ufak fikrim yok. Bu konuda deneyimli olan ve accomodation konusunda önerileri olan arkadaşlar bana acil ulaşabilirlerse çok memnun olurum.
    Sevgilerle

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Tugba Karslı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    İlk defa Work and Tavel programına katılıyorum. Topnotch resort and spa Stowe vermont / USD de housekeeper olarak çalışacağım fakat accomodation sorunu yaşıyorum, en ucuz ve uygun olarak nerde kalacağımı bilmiyorum.27 Haziran da ABd ye gittiğim ilk gün ne yapacağım konusunda en ufak fikrim yok. Bu konuda deneyimli olan ve accomodation konusunda önerileri olan arkadaşlar bana acil ulaşabilirlerse çok memnun olurum.
    Sevgilerle
    Oncelikle isverene mail at ve sana konaklama icin oneri vermesini rica et. Bulamadigini belirt. Ikinci olarak ayni yerde , yurume mesafesindeki motel ve inn hotelleri arastir. Onlara mail at ve yaz boyunca oda kiralamak istedigini belirt. En uygun fiyat almaya calis. 3. olarak da Craiglist.org a bak. Bulundugun bolgede oda arkadasi arayan var mi arastir. Bu soyledikleri sponsorun o ayarlaiyorsa da danisman sirketin yapmali. Bu onlarin gorevi ama size yikiyorlar. Danismanina soyle ayarlamiyorsunuz bari biraz yardim edin de.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Tugba Karslı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    Sevgilerle

Ben ikinci iş olarak orada çalıştım, gerçekten çok saçma sapan bir yer kendi çalıştığım otele bakılırsa ...

Bir arkadaşım var orada çalışacak yine istersen onunla irtibata geçmeni sağlayabilirim, arkadaşım o otelde her şeyi gayet iyi biliyor (İşlerin nasıl yürüdğü vsvs .)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vizeye 10 gün kala iş iptali nedeniyle bir iş seçmem gerekiyordu ve 2. iş imkanının iyi olduğunu öğrendiğim stowe'daki inn and tavern'e kaydoldum.ulaşımı da new york'tan trenle yapmak gerekiyormuş ,tren istasyonundan alacaklarmış bizi ahmet. uçakla da yapabiliriz ama sonrası bize kalıyormuş.tecrübesi olanlar bilgilendirirlerse oradaki yaşamı sevinirim , özellikle 2. iş durumunu.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

stowe'daki inn and tavern hakkında bilgi verebilecek olan var mı arkadaşlar ?? daha önce orada yakınlarında çalışan? IntrnalHmrd sen ordamı çalışacaksın bilgialabildinmi hiç? bide housekeeper

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)