Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 41 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Karar için yardım Texas / Florida

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

abi sizin eviniz oluyor diyorsun da, evde tek kişi mi kalıyoruz? tek kişi kalıyorsak süper de, değilse yani buradan anlaşıp kimle kalacağımızı bilsek daha iyi olur gibi oraya vardığımızda dımdızlak bize gösterilene tamah etmek zorunda kalıcaz büyük ihtimal.

dediğin apartların dışında kalacak iyi yer bulabilme imkanı yok mudur hiç? dediğine göre en mantıklısı orada kalmak.. madem öyle en azından dediğim gibi kalacağımız kişileri burada belirlesek yerini yurdunu bilsek mantıklı olur gibi. yanlış mıyım? çok mu kafa yoruyorum yoksa

bu arada benim galveston işi %95 artık, diğer iş askıya alınmış.. 15 haziran kısmetse işe başlama
    Konu kzlsakal tarafından (10-04-2012 Saat 07:33 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: ek 2

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

15 haziranda geldigin icin ve 5 kisilik bi arkadas grubun olmadigi icin , baska biyerde yer bulma sansin %1 , evet malesef cok kafa yoruyorsun , ordaki gelecek ogrencilerden kimse katil deil , yada kotu biri olmucak emin ol, herkesin seninle ayni yerde calisan kisiler olacak er yada gec hepsiyle samimi olacaksin , odalarinizin kapilarin kilitleri var istersen kitler cikarsin ,aklin arkada kalacaksa , oyuzden gittigin zaman tanisirsin kalirsin 4 yatak odali evlerde var 2 yatak odali evlerde tek kisilik evlerde benim bildigim kadariyla 2 kisilik evlerde kalanlar haftalik 100$ oduyor eger 4 kisilik evde kalirsaniz nekadar olur onu bilmiorum tam ve bu arada , diger kiralicaginiz evlerde esya olmayacak , burda televizyondan tut yataginiza kadar herseyiniz var kafani yorma sen
    LIVE IS LIFE

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeşim beni yanlış anlamışsın o konuda, yazı beraber geçireceğimiz kişilerle burada muhabbeti kurmaktan bi zarar gelmez, hani türk türke takılmayacağız bütün yaz sonuçta ama bi durum olursa bildiğimiz tanıdığımız kişiler olsun iyi olur diye düşünmüştüm. hatta aynı tarihte gidenlerle beraber gider yolda sıkılmayız maksadım buydu neyse çok uzattık o konuyu, eyvallah yardımların için sağol.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Universitenin apartmanlarında kimle kalmak istedigini bildirip o kisiyle kalabiliyorsun sanırım. Ben de izmirden gidiyorum kzlsakal görüsürüz istersen gitmeden de benim yolculuk erken biraz ucak isi yatar Houstonda ucaktan indiginde isveren seni alıyormus 75$ karsiliginda ama bos yere vermeyelim o kadar diyorum otobus falan var midir houstondan galvestona

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı imbawat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Universitenin apartmanlarında kimle kalmak istedigini bildirip o kisiyle kalabiliyorsun sanırım. Ben de izmirden gidiyorum kzlsakal görüsürüz istersen gitmeden de benim yolculuk erken biraz ucak isi yatar Houstonda ucaktan indiginde isveren seni alıyormus 75$ karsiliginda ama bos yere vermeyelim o kadar diyorum otobus falan var midir houstondan galvestona
    2. sayfada yazdiklarimi okursa orda yazior
    LIVE IS LIFE

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bu servisler gidis-donus mu acaba? Mesela schiletterbahn a sabah goturseler, Biz geriye kendi imkanlarimizla mi doncez bisikletle filan..... universite apartmanlari cok acidan avantajli gibi duruyor. Internet, servis, esyali filan ama, Hamam bocekleri ile bodrum katta olmak biraz sikinti yapacak gibi gorunuyor. =)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

evet avantajli sizin icin , hayir servisler sizi donustede alirlar, onlarin schedulelari oluor mesela her saat basi gibi .
    LIVE IS LIFE

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bide bu apartlarin depozitosu var dimi 200 dolar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı blink182 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bide bu apartlarin depozitosu var dimi 200 dolar
    geri dönüşü vardır inşallah depozitonun yoksa bir 200 doları daha gözden çıkaramam valla

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

evet butun apt.lerin depositosu vardir benim buzmana kadar kaldiklarim 300$ di degisir deposite 200 den 350$ kadar
    LIVE IS LIFE

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı memetcetinkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pardon 5 yazmisim o 4 olacakti . bu arada o servis dedigim '' galveston limousine'' sirketin ismi ve sadece 10.30 , 12.30 ve 16.00 da galveston a gidior , baska saatlerde yok 60$ ucreti ve diger taksilerde bu sene 155$ istiyormus
    Hocam bu limousine ler nerden kalkar havalanından mı mesela? Kalkacağı yere nasıl ulaşırız? Teşekkürler.
    Without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)