Work and Travel 2025
Sayfa 2 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci 12345612 ... SonuncuSonuncu
Toplam 501 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: >>> 2010 Work And Travel Düşünenler <<<

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

gitmeyi düşünüyodum ama buraları gördükten sonra vazgeçenlerdenim. Benim gibi damak tadı ve rahatına düşkün biri için çekilmez bişey work and travel. Belki iş seçimimden dolayı gereğinden fazla yoruluyorum ama Amerika'da yaşamak cidden zor bişey
    Bindik bi alamete, gediyoz kıyamete

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tarik chealse macina bile gittin be kanka daha ne istiyon.kal sen orda..yasanmaz mi orda
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı tarick06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gitmeyi düşünüyodum ama buraları gördükten sonra vazgeçenlerdenim. Benim gibi damak tadı ve rahatına düşkün biri için çekilmez bişey work and travel. Belki iş seçimimden dolayı gereğinden fazla yoruluyorum ama Amerika'da yaşamak cidden zor bişey
    ne iş yapıyorsunuz?

bende rahatına düşkün biriyim.banada fazlasıyla zor geldi.rahatıma düşkünlüğümü bir kenara bırakırım diye düşünüyordum ama yok ya bu eziyet çekilmez.paranız varsa amerikaya travel and travel için gelin.yoksa zaten ancak work and work yapıp dönersiniz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende düşünüyorum. Kısmetse Washington

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ailem izin verirse kesinlikle gelicem

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Gelmeyi dusunenlere tavsiyem hayatinizin firsatini kacirmayin: hayatta ne kadar zorluk varsa hepsini ogrenirsiniz amerikada: yerde yatarsiniz, sokakta kalirsiniz, ac kalirsiniz, issiz kalirsiniz, gelmeden once 8000$ kazanacam diye gelirsiniz gelince 1000$ anca kazanirsiniz ama hayatinizin deneyimi olur sizi gelecege hazirlar sadece yapmaniz gereken sey pes etmemek. is arayin bulursaniz hemen calisin parasina zorluguna bakmadan sonradan daha iyisini bulursunuz sadece basiniza cok enterasan seyler geliceni bilerek gelin herseye hazirlikli olun. Sirketinizin hic bir soyledigine inanmayin kimseye bagli kalmayin sirket is vermiyosa kendiniz bulmaya calisin. Sonucta kimse bizi okul gezisine cikarmiyo kocaman kocaman insanlariz hayatta kalmanin yolunu bulmamiz lazim. 20 yasindayim tanistigim amerikali cocuklara ilk isim deyince sok oluyolar herifler 10 yasindan beri calisiyo 15 yasindan beri yalniz yasiyo. Neyse konu su ki hayatinizin deneyimi olur. En azindan amerikayi gordum dersiniz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Florida-destin

merhaba 2010 yazında wat programı ile amerikaya gitmek istiyorum.. sanırım kararımı florida destinden yana kullanıcam.. florida destin konusunda bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımlarını rica ediyorum.. bir de şuan united towers diye bir şirketle konuşuyorum bukonuda bir bilgisi olan varsa ve benle paylaşırsa çok memnun olurum şimdiden teşekkürler...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı yasin89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelmeyi dusunenlere tavsiyem hayatinizin firsatini kacirmayin: hayatta ne kadar zorluk varsa hepsini ogrenirsiniz amerikada: yerde yatarsiniz, sokakta kalirsiniz, ac kalirsiniz, issiz kalirsiniz, gelmeden once 8000$ kazanacam diye gelirsiniz gelince 1000$ anca kazanirsiniz ama hayatinizin deneyimi olur sizi gelecege hazirlar sadece yapmaniz gereken sey pes etmemek. is arayin bulursaniz hemen calisin parasina zorluguna bakmadan sonradan daha iyisini bulursunuz sadece basiniza cok enterasan seyler geliceni bilerek gelin herseye hazirlikli olun. Sirketinizin hic bir soyledigine inanmayin kimseye bagli kalmayin sirket is vermiyosa kendiniz bulmaya calisin. Sonucta kimse bizi okul gezisine cikarmiyo kocaman kocaman insanlariz hayatta kalmanin yolunu bulmamiz lazim. 20 yasindayim tanistigim amerikali cocuklara ilk isim deyince sok oluyolar herifler 10 yasindan beri calisiyo 15 yasindan beri yalniz yasiyo. Neyse konu su ki hayatinizin deneyimi olur. En azindan amerikayi gordum dersiniz.
    bu yorum tam olarak durumu ozetlemis bence. kesinlikle yuksek hayaller ile gelmeyin cunku kimse burda yarinin ne olacagini bilemiyor. sansin varsa cok kazanirsin, ama yoksa karnini doyurur birazda gezersin. ama sana kazandiracaklari (yukaridaki yorumda oldugu gibi) yaninizda bir omur kalacaktir.

bence gelin, bende neden olmasin? diyorum 2010 icin...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Work and Travelda oradayken çalışmaktan bunaldığında doğru düzgün yemek yemeği düşündüğünde geçerkten bunalıyor bzaen, aynen bende de öyle oldu ne işim vae ben neden bu işleri yapıorum vs vs düşünmüyor değilisniz.. ama sonra gezme kısmında veya alışveriş yaparken veya edindiğiniz dostlukları düşündüğünüzde ve türkiyeye döndüğünüzde özlüyorsunuz ya.. değiik bir deneyimm, garip hisler uyandırıyor! bence her şekilde bir kere gidilmeli.. 2010 düşünenlere bol şanslar.. umarım bende gidebilirimm..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı beren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende düşünüyorum hem de ilk deneyimim olucak

düşünmekle olmuyor :A hemde ilk

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

2010 icn bnde dusunmuyor degilim..mezuniyet ve sonra abd
    ama bu sefer amcim calismak degil fazla...
    her yeri gezmek..once araba almak ve her yere ulasabilmek..bol bol fotolar videolar cekip dolu dolu maceralar yasamak
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı S-pectacuLar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2010 icn bnde dusunmuyor degilim..mezuniyet ve sonra abd
    ama bu sefer amcim calismak degil fazla...
    her yeri gezmek..once araba almak ve her yere ulasabilmek..bol bol fotolar videolar cekip dolu dolu maceralar yasamak
    benim bu sene gelirkende kafamda heryeri gezmek macera yaşamak vardı.fena parada kazanmadım aslına bakarsan ama yanımdaki arkadaş bir anda paragöz birine dönüşünce araba almak gezmek vs bütün hayaller suya düştü beraber gidilecek arkadaşı gezme düşünülüyosa iyi seçmek lazım..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

sen baya sansizmissin be kardesim
    bu isler biraz da sansa bakiyor hani..
    acikcasi gittgin sirketi de merak etmiyor diilim hani..
    bu forumda sIk sIk dile getiryorum sirket secmi onemli diye..
    sonucta sende sirketnin kurbani olmussun..
    yinede bazi arkadaslarn dedigi gb burda yapmak isyetypde yapamadiklarini
    orada cok rahat yapma sansina sahipsin
    senin tavsiye edebilceğin ,güvenilir bir şirket varmı?
    Bende istiorum ama ilk gidişim olucak benmki global vizyonla gitti bi arkdş bi sorun cıkmadı diodu en son konustumuzda ama yinde tam olark güvenemio tabi insan

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

global vızyonda mı sorun cıkmıyormus
    Peki.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Öyleymiş baksana bende şaşırdım :S

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

walla ıyı arastırın hepsı beynınızı bulandırıyor gıdene kadar ...abd sınırlarından ıcerı bedenınız gırınce sorunlar baslıyor havaalanında
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı realbrutal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim bu sene gelirkende kafamda heryeri gezmek macera yaşamak vardı.fena parada kazanmadım aslına bakarsan ama yanımdaki arkadaş bir anda paragöz birine dönüşünce araba almak gezmek vs bütün hayaller suya düştü beraber gidilecek arkadaşı gezme düşünülüyosa iyi seçmek lazım..
    ben gecen sene gittim zaten, cogu yeri gordum..
    fazla calismadan heryeri gezmek..
    arkadas tabiki onemli..ama illede giderken tanidik bir ark ile gtmeyede gerek yok...

gittgn yerde de birsuru ark elde edebilirsin
    S-pectacular

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Can©u Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin tavsiye edebilceğin ,güvenilir bir şirket varmı?
    Bende istiorum ama ilk gidişim olucak benmki global vizyonla gitti bi arkdş bi sorun cıkmadı diodu en son konustumuzda ama yinde tam olark güvenemio tabi insan
    burada bu firma cok iyi su firma cok kotu demek dogru degil..
    p.m atttim sana ..
    S-pectacular

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Evet 2010 WAT Sezonu için firmalar şimdiden promosyonlar yapmaya başladı. (850 - 900$) Benim WAT yapmış arkadaşların firma önerilerine ihtiyacım var...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bnce ilk defa gidiceksen, braz aratir ve hatta acele etme daha 3-4 ayin hatta 6-7 ayin var onunde..hem wattan gelen arkadaslarinda onerilerini dinlemis olursun
    S-pectacular

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bnce ilk defa gidiceksen, braz aratir ve hatta acele etme daha 3-4 ayin hatta 6-7 ayin var onunde..hem wattan gelen arkadaslarinda onerilerini dinlemis olursun
    öyle yapıcam zaten. en az bi 2 ay araştırma yapıcam ardından bir firmaya kayıt olacağım ve bu süreçte birçok firmanın WAT Konf. ve sunumlarına katılmayı düşünüyorum. Arkadaşlarda dönselerde yardımcı olsalar..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ikinci donemden once hic bir firmaya bence kayt yaptrma ..acele etmene gerek yok..cok zamanin var
    S-pectacular

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ikinci donemden once hic bir firmaya bence kayt yaptrma ..acele etmene gerek yok..cok zamanin var
    o zamanda fiyatlar biraz uçmazmı ??

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hyr
    promosyonlarin hepsi 100 dolardir genelde
    bunun ustune cikmazlar
    her firma sole avntajli biole avantajlisn der ama aslinda ortada avantaj fln yoktur..tek dertleri seni biran once baglamaktir
    S-pectacular

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

work and travel a gıdecek arkadaslar gıdeceklerı sırketı cok ii arastırsınlar ben arastırmadım ve ocak 2009 dan berı hayatım zından oldu..bu sene baya bı olay olan casıno ıslerının magdurlarından bırı de benım burda soylemek ıstemıyorum ama belkı sızler de duymussunuzdur bu sırketın adını...bizleri aylarca surundurduler hep belırsızlık ıcındeydık ve sonucta casıno ısı olmadı tabı..sansıma!!! ıkı kısının vızesının ıptalı ıle acılan bı işe sırkete parayı odedıgım ıcın ve baska plan yapmayıp kendımı work and travela hazırladıgım ıcın mecburen gittim ve su anda 2000 dolar ıcerdeyım koca yazım heba oldu erkenden amerıkadan donmek zorunda kaldım ve bozulan psıkolojım de cabası..cok fazla uzatıp herseyı yazmak ıstemedım cunku dusundukce kafayı yıyorum ama ınsanların da gozunun acılması lazım lutfen sırketlerı ii arastırın ısınız garantı olmadan amerıkaya gıtmeyın butun kayıt parasını erkenden vermeyın...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı s_w_a_t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    work and travel a gıdecek arkadaslar gıdeceklerı sırketı cok ii arastırsınlar ben arastırmadım ve ocak 2009 dan berı hayatım zından oldu..bu sene baya bı olay olan casıno ıslerının magdurlarından bırı de benım burda soylemek ıstemıyorum ama belkı sızler de duymussunuzdur bu sırketın adını...bizleri aylarca surundurduler hep belırsızlık ıcındeydık ve sonucta casıno ısı olmadı tabı..sansıma!!! ıkı kısının vızesının ıptalı ıle acılan bı işe sırkete parayı odedıgım ıcın ve baska plan yapmayıp kendımı work and travela hazırladıgım ıcın mecburen gittim ve su anda 2000 dolar ıcerdeyım koca yazım heba oldu erkenden amerıkadan donmek zorunda kaldım ve bozulan psıkolojım de cabası..cok fazla uzatıp herseyı yazmak ıstemedım cunku dusundukce kafayı yıyorum ama ınsanların da gozunun acılması lazım lutfen sırketlerı ii arastırın ısınız garantı olmadan amerıkaya gıtmeyın butun kayıt parasını erkenden vermeyın...

cok gecmıs olsun arkadasım
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kontrat fln yapmamismydiniz?
    ozelden sirketin adni da atrsan sevinirm
    S-pectacular

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

kötü olmuş yaa

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yapılan sozlesmeler hep onların lehıne butun maddeler dolambaclı her maddede sırketımız sorumlu deıldır dıyo tabı wat a katılmak ıcın bunları goze almak zorundasın cunku butun sırketler hemen hemen aynı sozlesmeyı dayıyo ınsana..ozELdn aTcam ama mesajım suanda 5 oldu...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

yapılan sozlesmeler hep onların lehıne butun maddeler dolambaclı her maddede sırketımız sorumlu deıldır dıyo tabı wat a katılmak ıcın bunları goze almak zorundasın cunku butun sırketler hemen hemen aynı sozlesmeyı dayıyo ınsana..ozELdn aTcam ama mesajım suanda 5 oldu...
    banada atarsan sevınırımm yada benım profıle yazarmısın sonra ben sılerım
    Peki.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)