Sayfa 13 Toplam 40 Sayfadan BirinciBirinci ... 39101112131415161723 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1173 adet sonuctan sayfa basi 361 ile 390 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cedar Point - Sandusky, OHIO

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya bu sırada forum da bir başlık gördümde aklıma geld unlocked iphone almak isteyenler sandusky mall da t mobile var orda bir kevin var yani o zaman vardı bu yaz olur mu bilmiyorum gidin kevınaaa unlocked iphone istiom diiin yardımcı oluooo biz 310 dolara almıştık ilgilenenlerin bilgisine adamlar bütün işlemleri uyguluyorlar size sadece türkiyeye gelip hattınızı takmak ve avea ya da turkcelle kayıt ettirmek kalıoo tavsiye konusudur en azından getirip satın

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

fuara katılacakları gorelim

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

kim hangi işleri aldı bi gorelim artık.

ben size bugunu anlatayım:benım seansım 10:30 daydı ama arkadsımın seansı 8:30 da sırketımız bizi aynı seansa koyacak kadar sallamamış. nese.guzel bi istanbul sabahı 5:30 da kaktım yol uzundu.8.15 te fuara gelmıstım.yavas yavas millet gelmeye baslıodu ve arkadasımla benı aynı seansa almayacaklarını soledıler,sansızlık burda basladı,arkadasımı oryantasyon tarzı bı seye girdi ve ondan sonra cedar point isverniyle gorusmeye basladılar isverenin adı jamie.ben de o sırada dısarda beklerken
    2 cumle kuramayan adamları gordugumde biraz rahatlamıstım,heralde bana ride verirler dedim,ama evdekı hesap carsıya uymadı tabi,herneyse arkadasım cıktıgında sweep olmustu ve kendinin bi kac kelime dısında hic bise konusmadıgını soledi.ben biraz daha rahatlamıstım,sonra oryantayon tarzı olaya bizde girdik ve ordaki yetkili sabah sabah bizle kafasını yasadı,uuu banana uuuu banana seklınde sarkı soylettırıp dans ettırdı.oryantasyonda eger bi sorununuz olursa bize solemekten cekınmeyın tarzı seler soledi.sonra jamie hanımın yanına gectık,iceri 20 kısı alındıgımız ıcın gruplarla aldı bizi once ilk sırayı ben 2 deydim sonra bana sıra geldi yani ole sanmıstım.o sırada benden baska herkes arkadas diye beni arkaya salladı sen bi dahakıne gel dedi.iste o an sanssız bı gun oldugunu anladım.ve sonunda bıze sıra geldi,gittim tam dibine oturdum.zaten bize bastan dedi ride host istemegın.

benle giris konusmasını yaptıktan sonra neden reklamcılıgı sectın dedi bende oyle kaldım,ne dıyecegımı bilemedim ı can do it le gecıstırdım sonra bi kac soru daha sordu heyecendan olsa gerek gramer hatası yaptım.

sonra is icin donunce bana restroom attendant,laundry ,room attendant gosterdi.eger bizle calısmak istiyosan bunlardan birini secebilrisn diye posta koydu,tabi dıger arkadaslarada aynı sekılde,ben dusundum dusundum restroom olsun dedım .sonra orda 3 sene calısmıs biri geldi jamie i tanıo,yanımdakilerin arkadasıymıs
    jamie ye bunları ride host yaparmısın tarzı bı seler soledı.oda hayır dedı sonradan sadece bi tanesini yapabılırım dedı ama bi kac soru sordu eger birinin cocugu parkta kaybolursa ne yaparsın tarzı seler yanımdakıler cevap veremıordu,bende sorularına cevap verebilirim diye atladım ama sadece guldu.onların hicbiride ride olamadı.sonra tam kalkerken aynı soruları bana sordu ben cevaplayabildim sonra istesen senı food yapabilrim dedi ben onada gonulsuzdum cunku forumda kotu seler okudum food hakkında sonra kendısıne sordum.sana gore hangisi daha iyi,durust olmak gerekırse dedı,restroom da daha fazla para kazınırsın dedı ve sadece tuvalet temızlıgı yok dedıaynı zamanda dısardada dolasabılırsın ama food ta pek gezemessın dedi.bende tamam restroom iyi dedim.

KISACASI RESTROOM ATTENDANT.

Yanarım yanarım once gırenler ıkı kelıme konusmayanlar sweep lerı ride ları goturdu biz buna kaldık

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

el edebi,stormhik,turrtlesuzzy restroom attendant hakkında goruslerinizi beklıorm.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende katıldım bugunku fuara ride host oldum. bu işi çok istediğimi söyleyince hemen verdi işi diğer 2 arkadaşım food cu oldu orda tanıştığım bi arkadaşta shop asistant işini aldı. rcp bu arada senlede tanışmıştık orada umarım hatırlamışsındır

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Erken girenler kaptı güzel işleri bizim gibi saat 12:45 de basşlaması gereken görüşme 3 de başlarsa iş bulmak epey zotlaşır bırakın ride host olmayı. Bende otoparkçı oldum geldim ride host istedik vermedi lifeguard dedi vermedi. Hepsi doluymuş vermişler. 16 kişi girdik zaten 5 kişi alamadı vermedi iş onlara.
    Neysa otoparkçı oluruz.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı rcp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kim hangi işleri aldı bi gorelim artık.

ben size bugunu anlatayım:benım seansım 10:30 daydı ama arkadsımın seansı 8:30 da sırketımız bizi aynı seansa koyacak kadar sallamamış. nese.guzel bi istanbul sabahı 5:30 da kaktım yol uzundu.8.15 te fuara gelmıstım.yavas yavas millet gelmeye baslıodu ve arkadasımla benı aynı seansa almayacaklarını soledıler,sansızlık burda basladı,arkadasımı oryantasyon tarzı bı seye girdi ve ondan sonra cedar point isverniyle gorusmeye basladılar isverenin adı jamie.ben de o sırada dısarda beklerken
    2 cumle kuramayan adamları gordugumde biraz rahatlamıstım,heralde bana ride verirler dedim,ama evdekı hesap carsıya uymadı tabi,herneyse arkadasım cıktıgında sweep olmustu ve kendinin bi kac kelime dısında hic bise konusmadıgını soledi.ben biraz daha rahatlamıstım,sonra oryantayon tarzı olaya bizde girdik ve ordaki yetkili sabah sabah bizle kafasını yasadı,uuu banana uuuu banana seklınde sarkı soylettırıp dans ettırdı.oryantasyonda eger bi sorununuz olursa bize solemekten cekınmeyın tarzı seler soledi.sonra jamie hanımın yanına gectık,iceri 20 kısı alındıgımız ıcın gruplarla aldı bizi once ilk sırayı ben 2 deydim sonra bana sıra geldi yani ole sanmıstım.o sırada benden baska herkes arkadas diye beni arkaya salladı sen bi dahakıne gel dedi.iste o an sanssız bı gun oldugunu anladım.ve sonunda bıze sıra geldi,gittim tam dibine oturdum.zaten bize bastan dedi ride host istemegın.

benle giris konusmasını yaptıktan sonra neden reklamcılıgı sectın dedi bende oyle kaldım,ne dıyecegımı bilemedim ı can do it le gecıstırdım sonra bi kac soru daha sordu heyecendan olsa gerek gramer hatası yaptım.

sonra is icin donunce bana restroom attendant,laundry ,room attendant gosterdi.eger bizle calısmak istiyosan bunlardan birini secebilrisn diye posta koydu,tabi dıger arkadaslarada aynı sekılde,ben dusundum dusundum restroom olsun dedım .sonra orda 3 sene calısmıs biri geldi jamie i tanıo,yanımdakilerin arkadasıymıs
    jamie ye bunları ride host yaparmısın tarzı bı seler soledı.oda hayır dedı sonradan sadece bi tanesini yapabılırım dedı ama bi kac soru sordu eger birinin cocugu parkta kaybolursa ne yaparsın tarzı seler yanımdakıler cevap veremıordu,bende sorularına cevap verebilirim diye atladım ama sadece guldu.onların hicbiride ride olamadı.sonra tam kalkerken aynı soruları bana sordu ben cevaplayabildim sonra istesen senı food yapabilrim dedi ben onada gonulsuzdum cunku forumda kotu seler okudum food hakkında sonra kendısıne sordum.sana gore hangisi daha iyi,durust olmak gerekırse dedı,restroom da daha fazla para kazınırsın dedı ve sadece tuvalet temızlıgı yok dedıaynı zamanda dısardada dolasabılırsın ama food ta pek gezemessın dedi.bende tamam restroom iyi dedim.

KISACASI RESTROOM ATTENDANT.

Yanarım yanarım once gırenler ıkı kelıme konusmayanlar sweep lerı ride ları goturdu biz buna kaldık
    bence de çok dandik bi olaydı ve inanılmaz adaletsizlik vardı sabah giren ve hiçbşi konusamayan adamlar ride alırken bizim seanstaki arkadaslarıma iş bile teklif etmediler olay ing falan değil direkt önce girmekmiş görüşmeye yazık oldu gercekten ben sweep aldım memnunum ama hiçbirşey beklediğim söylenilenler gibi gitmedi orda....
    ayrıca ben ing.min iyi olmasının ride host luğu almamda işe yarayacağınıu düşünürken bana jamie bence senin için en uygun sweep dedi.ayrıca herkese bin tane soru sordu bana yalnızca 2 tane sordu deli oldum ve sadece bölümümle daha önce calışıp çalışmadığımdı.ben de ing işletme okuyorum dedm ride versin diye de daha önce anketörlük yaptım halkla ilişkilerm iyidr falan dedm meğer bunlar sweplik için uygunmuş ben dedm ride da hiç şansım yok mu dedim bana dedği şey şuydu , senin ingilizcen oldukça iyi ilişkilern de iyi olduğu için sweep düşündm sana dedi ben zorladm dedmki ama ben kusan falan olursa dayanamam midem kötü olur dedm ona da emin ol ride lar daha fazla çekiyor onu dedi yani aldık bakalım hayrlısı artık ama memnunum gercekten cnk duyduğum kadryla en cok kazanan ve dil için de en iy olan sweeplikmiş.off çok konuştum dolunca iyi akşamlar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iki saatlik uyku, onca yolculuk, hiç ayakta olmadığımız bir saatte türkçe konuşmaktan bile yorulduğumuz bi durumda iş görüşmesi yapmanın mantıksızlığıyla bu roadshowa katıldık.buna rağmen 1 ride 1 restroom işini kopardık mutluyuz! önümüzdeki vize görüşmesine bakıcaz
    cedarda görüşmek üzere dostlar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

tamamen bullshit ve adaletsizlik!!! ingilizce hikaye. benden bi önceki grupta kem küm konusan 2 kişi ride host ve bi sürü kişi sweep alırken, onların yanında ingilizcemin great olmasına rağmen (jamie söyledi) önüme rest room, food ve trafic host secenekleri sunuldu..o da ancak normalde iş profiline uyan iş tarihlerimi değiştirerek..bi de kadın sabahtan beri bıkmış önüne gelene önündeki işi veriyo..
    sonucta trafic host olduk hayırlısı diyelim ne diyelim..

bu arada seda senin sitem etmene gerek yok güzel bi iş kaptın senin adına sevindim..

muzo senle trafiğin akışını değiştircez artık

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Abi başka yapacak birşey yok. Dua edelim elinde kadının iş kaldı toplasan 4 çeşit iş veriyordu zaten.

Kısmetse vizeyide halledelim bitsin bu dert.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı exclusive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende katıldım bugunku fuara ride host oldum. bu işi çok istediğimi söyleyince hemen verdi işi diğer 2 arkadaşım food cu oldu orda tanıştığım bi arkadaşta shop asistant işini aldı. rcp bu arada senlede tanışmıştık orada umarım hatırlamışsındır
    hatırladım tabi

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı OceanSoul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamamen bullshit ve adaletsizlik!!! ingilizce hikaye. benden bi önceki grupta kem küm konusan 2 kişi ride host ve bi sürü kişi sweep alırken, onların yanında ingilizcemin great olmasına rağmen (jamie söyledi) önüme rest room, food ve trafic host secenekleri sunuldu..o da ancak normalde iş profiline uyan iş tarihlerimi değiştirerek..bi de kadın sabahtan beri bıkmış önüne gelene önündeki işi veriyo..
    sonucta trafic host olduk hayırlısı diyelim ne diyelim..

bu arada seda senin sitem etmene gerek yok güzel bi iş kaptın senin adına sevindim..

muzo senle trafiğin akışını değiştircez artık
    guldurdun beni sabah sabah

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

nesini komik buldun anlamadım. gayet sitemkar bir yazıydı..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen öyle kadın artık ing faln bakcak durumu yoktu belliydi önüne gelene kafasına gre veriodu ben de tolls cashier oldum bilmiom iyi mi kötü mü artık salla gitsin diorm varsa otoparktan knşalım gönülden D:
    "what happens in miami stays in miami too.."

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

oceansoul merak ediyordum senin ne aldığını yaa nasıl da masum masum bekliodun arkada hadi bakalım hayrlısı artık 3 ay gecicek her türlü cedar da ...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya arkadşlar şu cedarı bilen çözen traffic host ve tolls cashier i anlatabilir mi öyle pek bilgi bulamadım tolls cashier oldum ne ypacam bilmiorm ama
    "what happens in miami stays in miami too.."

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı OceanSoul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nesini komik buldun anlamadım. gayet sitemkar bir yazıydı..
    ne biliyim sabah sabah komik gelmişti.bullshit falan

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ne biliyim sabah sabah komik gelmişti.bullshit falan

Alıntı molvero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadşlar şu cedarı bilen çözen traffic host ve tolls cashier i anlatabilir mi öyle pek bilgi bulamadım tolls cashier oldum ne ypacam bilmiorm ama
    ben de forumda traffic hostla ilgili bilgi bulamadım. konu actım ama kimsenin pek bilgisi yok galiba..nese artık gidince öğreniriz..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yav bu restroom uda biri acıklasın ya tamam anladık pis işlerde birileri ayrıntılı acıklasa cok ii olur

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben ciee nin sayfasına baktım da wc lerin ve ortak alanların temizliğinden sorumludur yazıyor sadece

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bende boyle oldugunu bilormda,cedar da sartlar nasıl fazla saat alıyolarmı jamie nin dedigi gibi.

El Edebi nerdesin?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

yav bu restroom uda biri acıklasın ya tamam anladık pis işlerde birileri ayrıntılı acıklasa cok ii olur
    kardes restroom arkadaslarinda dedigi gibi lavobo ve tuvaletten olusuyor bi nevi oralarin temizligi falan kagitlarin degisimi senin isin olacak yani.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı molvero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bertan seninkinde de park yerinde giriş ücretlerini alcak telefonla arayanlara da satıcak park yeri ve gerekirse değişiklik yapcak yazıyor bu kadar.giden birileriyle de konusmak lazım ama tabi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

@rcp
    araştırmacı ben yine eski cedarcıların sayfalarını okumuştum en iyi alanlar arasında sayıolardı

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

umarım oyledir

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

eski cedarcılar forumu unuttu galiba hiç yardımcı olmuyolar bu zavallı, meraklı adaylara veya gidince görürsünüz havalarındalar...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

el edebi,stormhik,turrtlesuzzy restroom attendant hakkında goruslerinizi beklıorm.
    hayırlısı olsun yaa...işte tuvalet tuvalet gezip temizleyeceksin oraları

avantajları
    1-başında dikilen bir amir olmayacak
    2-kapalı alanlarda gölgeliklerde serinliklerde çalışacaksın
    3-sanırım molalarını kendin veriyorsun
    4-temizlik malzemelerin iyi durumda hasta olmazsın
    5-saatin fena sayılmaz
    dezavantajları
    1-tuvalet temizliyorsun(artık iğrenme potansiyelin nedir orada belli olacak)
    FOREVER TCDD Smile For AMTRAK
    CEDAR POINT RESMI E-MAIL: international@cedarpoint.com

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı exclusive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun ride host güzel yerlerden biridir. ben de ride host'um belki aynı oyuncakta çalışırız.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Muzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erken girenler kaptı güzel işleri bizim gibi saat 12:45 de basşlaması gereken görüşme 3 de başlarsa iş bulmak epey zotlaşır bırakın ride host olmayı. Bende otoparkçı oldum geldim ride host istedik vermedi lifeguard dedi vermedi. Hepsi doluymuş vermişler. 16 kişi girdik zaten 5 kişi alamadı vermedi iş onlara.
    Neysa otoparkçı oluruz.
    traffic host diyorsun sanırım

onların saatlerinde geçen sene sıkıntı vardı ama bu sene olmaz inşallah

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı rise'nfall Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence de çok dandik bi olaydı ve inanılmaz adaletsizlik vardı sabah giren ve hiçbşi konusamayan adamlar ride alırken bizim seanstaki arkadaslarıma iş bile teklif etmediler olay ing falan değil direkt önce girmekmiş görüşmeye yazık oldu gercekten ben sweep aldım memnunum ama hiçbirşey beklediğim söylenilenler gibi gitmedi orda....
    ayrıca ben ing.min iyi olmasının ride host luğu almamda işe yarayacağınıu düşünürken bana jamie bence senin için en uygun sweep dedi.ayrıca herkese bin tane soru sordu bana yalnızca 2 tane sordu deli oldum ve sadece bölümümle daha önce calışıp çalışmadığımdı.ben de ing işletme okuyorum dedm ride versin diye de daha önce anketörlük yaptım halkla ilişkilerm iyidr falan dedm meğer bunlar sweplik için uygunmuş ben dedm ride da hiç şansım yok mu dedim bana dedği şey şuydu , senin ingilizcen oldukça iyi ilişkilern de iyi olduğu için sweep düşündm sana dedi ben zorladm dedmki ama ben kusan falan olursa dayanamam midem kötü olur dedm ona da emin ol ride lar daha fazla çekiyor onu dedi yani aldık bakalım hayrlısı artık ama memnunum gercekten cnk duyduğum kadryla en cok kazanan ve dil için de en iy olan sweeplikmiş.off çok konuştum dolunca iyi akşamlar
    harika bir iş almışsın çok şanslısın sweep en iyi iştir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)