Sayfa 12 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci ... 28910111213141516 SonuncuSonuncu
Toplam 466 adet sonuctan sayfa basi 331 ile 360 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Passengers OF Name Check :) 2013 Summer..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı fbaydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba.son iki haftadir her gun takip ediyorum yazilarinizi.artik benim de katilmam gerektigini dusundum 18 martta girdim dun 3 ay bitti ve hala aciklanmadi cidden psikoloj bozuldu nasil bir memlekettir bu yaa alt tarafi bi vize verecekler yani.artik pek bir umudum da kalmadi. Cok sacma ve sinir bozucu bir surec umarim bekleyen herkesin bir an once yuzu guler...
    kötü olmuş dostum seninde 3 ayı geçmiş artık ek idari işlem gerektiriyor demek yani 5 ayda asürebilir 10 ayda. yada yarında açıklanabilr saçma sürece girdin sende

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Gamer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    #direncanakbay

Şaka bir yana dostum.Haklısın gerçekten ancak bir umut biraz daha sabretmeliyiz.
    Ne söylesek boş.
    sen fenasın kardeşim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Ranilin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    48 gündür hala numaram bile eklenmedi. Bekleyin, siteyi takip edin diyorlar standart olarak
    ne çektik be ranilin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı canakbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne çektik be ranilin
    Sorma, benim durum hepten bi saçmalık Sizinki gene bir nebze ama daha benim numara ortalarda yok.. Daha o numara eklenecek de işlemler yapılacak da ömrümüz çürür herhalde sonlanana kadar

Araştırmacı Watçı Leppävaara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    12

Arkadaslar merhaba.son iki haftadir her gun takip ediyorum yazilarinizi.artik benim de katilmam gerektigini dusundum 18 martta girdim dun 3 ay bitti ve hala aciklanmadi cidden psikoloj bozuldu nasil bir memlekettir bu yaa alt tarafi bi vize verecekler yani.artik pek bir umudum da kalmadi. Cok sacma ve sinir bozucu bir surec umarim bekleyen herkesin bir an once yuzu guler...
    dostum isim soruşturması tamamlanan ve pasaportunu elçiliğe vize basılması için gönderip tamamdır bu iş gidiyorum diye sevinen fakat 8 gündür pasaportuna vize basılıp gönderilmeyen insanlarda var o yüzden beterin beteri var diyorum ben. ümitlendiriyolar listede takip numaranı yazarak pasaportunu gönder diyolar gönderiyoruz bu seferde vize basılıp pasaportumuz geri gelmiyo. haziran bitiyo ben hala gidemedim artık illallah ettim yani. lanet olsun. hırs yaptım bıkmadan usanmadan sonuna kadar kovalıcam ama bir daha work and travel mı şeytan görsün yüzünü daha gitmeden soguttular programdan

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

millet hayattan soğudu yemin ediyorum vizemi alsaydım bugün uçuş günümdü şuanda pariste filandım aktarmamı bekliyor olacaktım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kötü olmuş dostum seninde 3 ayı geçmiş artık ek idari işlem gerektiriyor demek yani 5 ayda asürebilir 10 ayda. yada yarında açıklanabilr saçma sürece girdin sende
    kardes benim 58.günüm bügün 60 dan sonra mı ek idari islememi giriyor ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sen fenasın kardeşim
    Arada gülmezsek zaten yiyeceğiz kafayı dostum.Bir insan güncelleme saatine göre uyku düzenini kurar mı yaw.

4-5 gibi yatıyorum ki 1-2 gibi kalkayım ya güncellenmiş olsun ya da 1 saat bekler hayatıma devam ederim mottosuyla yaşıyorum 15 gündür.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Canakbay oyle mi diyorsun yaa (alinti yapmayi beceremedim)hala umudum vardi ama ek idari isleme kaldim demek ki.yoksa 3.ay da aciklanirdi yani dogru...of bilmiyorum yaa ucak biletim yarin sabahaydi 27 hazirana aldirdim.is sorun degil konustum ama temmuza sarkarsa da ki buyuk ihtimal sarkacak, ucak fiyatlari tavan yapicak.offf of bu nedir yaa

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bi de bisey soracagim sanki name check e kalan cok az kiz var gibi genelde erkekleri birakmislar sanki.eger oyleyse bahtsiz bedeviyim ben resmen

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bi de bisey soracagim sanki name check e kalan cok az kiz var gibi genelde erkekleri birakmislar sanki.eger oyleyse bahtsiz bedeviyim ben resmen
    ilk defa namecheck'e kalan bir kız görüyorum.Kusura bakmazsan Türkiye'de epey kullanılan veya arapça kökenli bir ismemi sahipsin merak ediyorum bu isim soruşturmasında ki kıstas ne diye ?

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Kıstas yok arkadaşım Amerika'daki herhangi sabıkalı biriyle isim benzerliğin varsa o yüzden bırakıyorlar.Araştırıyorlar tabi sen olmadığın ortaya çıkıyo and than go to USA.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Aslinda iki ismim var.wat sirketi dedi ki ilk ismi kabul ediyorlar.ilk ismim de fatma.yani arapca kokenli ve cok yaygin bir isim.anlamadigim sey vizeye giderken belgelerde iki ismim vardi ama bir belgede (sanirim o en onemlisi) ilk ismim vardi sadece.sirket de dedi ki sorusturmanin onla alakasi yok.valla ben bisey anlamadim bu isten.terorist gibi bir tipim de yok.kac kez yurtdisina ciktim shengen vizem bile vardi yani.ben de ilk kiz kendimi goruyorum belki cok vardir tabi bilmiyoruz

Hayalperest Watçı WAT-TF? - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Gamer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk defa namecheck'e kalan bir kız görüyorum.Kusura bakmazsan Türkiye'de epey kullanılan veya arapça kökenli bir ismemi sahipsin merak ediyorum bu isim soruşturmasında ki kıstas ne diye ?
    Ilk defa? Kızım ve 3 ay bekledim. Herşeyin iptal olmasına ramak kala 2 hafta önce açıklandı 2 hafta içinde apar topar herşeyi halletmeye çalıştım, olduğu kadar artık.

Tecrübe Puanı
    12

Abi ben anlamıyorum ya bunları cidden anlamıyorum. Yahu pasaporta vize basıp göndermek ne kadar zor olabilir ya. Ya madem bi kağıt parçasını basamıcaksınız pasaporta madem o kadar acizsiniz keşke çıkmasaydım isim soruşturmasından. lanet olsun ya. yemin ediyorum kanser oldum. sinir hastası oldum ya.al işte bugünde geçti umut dolu bekleyişle.bıktım ya hergün 150 kere maillerimi kontrol edip mail gelmiş mi acaba diye bakmaktan ,bıktım günde 150 kere de ceac deki durumum guncellenmiş mi diye bakmaktan. gitti bütün arkadaşlarım çevremde ki bütün insanlar gitti !! sıkıldım artık insanların noldu ya senin wat işi demelerinden, yoruldum . vazgeçme noktasına geldim artık ya yeter yeter temmuz oldu temmuz nabıyo bu adamlar orda ne iş yapıyolar!!!!
    Konu Leppävaara tarafından (19-06-2013 Saat 06:52 PM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Leppävaara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ben anlamıyorum ya bunları cidden anlamıyorum. Yahu pasaporta vize basıp göndermek ne kadar zor olabilir ya. Ya madem bi kağıt parçasını basamıcaksınız pasaporta madem o kadar acizsiniz keşke çıkmasaydım isim soruşturmasından. lanet olsun ya. yemin ediyorum kanser oldum. sinir hastası oldum ya.al işte bugünde geçti umut dolu bekleyişle.bıktım ya hergün 150 kere maillerimi kontrol edip mail gelmiş mi acaba diye bakmaktan ,bıktım günde 150 kere de ceac deki durumum guncellenmiş mi diye bakmaktan. gitti bütün arkadaşlarım çevremde ki bütün insanlar gitti !! sıkıldım artık insanların noldu ya senin wat işi demelerinden, yoruldum . vazgeçme noktasına geldim artık ya yeter yeter temmuz oldu temmuz nabıyo bu adamlar orda ne iş yapıyolar!!!!

dostum konsolosluğu aramalısın bence bir problem olmalı bu kadar sürmemeli

Tecrübe Puanı
    12

dostum konsolosluğu aramalısın bence bir problem olmalı bu kadar sürmemeli
    Dostum yüzlerce kez denedim yüzlerce kez ama düşüremedim hiç bir şekilde hep telesekreter çıkıyo. Mail atıyorum maillerime de cevap alamıyorum. Şirketim de beklemekten başka yapabileceğimiz birşey yok diyo az önce de son kalan arkadaşımı otogardan otobüse bindirip uğurladım . moral yerlerde anlayacağın.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Dostum yüzlerce kez denedim yüzlerce kez ama düşüremedim hiç bir şekilde hep telesekreter çıkıyo. Mail atıyorum maillerime de cevap alamıyorum. Şirketim de beklemekten başka yapabileceğimiz birşey yok diyo az önce de son kalan arkadaşımı otogardan otobüse bindirip uğurladım . moral yerlerde anlayacağın.
    ne demeliyim bilmiyorum hiç rast gelmedim böyle bir duruma.

yine beklemeye başladın

Tecrübe Puanı
    12

ne demeliyim bilmiyorum hiç rast gelmedim böyle bir duruma.

yine beklemeye başladın
    abi sorma ya , bildiğin 2. ye başladım name check beklemeyi ne çilem varmış arkadaş, hayır daha önce erasmus yaptım ya 24 aralık 2012 de döndüm daha ülkeye madem zararlı birisiydim finlandiya neden bana oturma izni verdi diyorum kendi kendime, çözemiyorum bu işin mantığını neyse ya artık yapcak bişey yok hayırlısı neyse o olsun.

Tecrübe Puanı
    12

ha bu arada daha öncede söylediğim gibi

Case Creation Date: 29-Apr-2013
    Status Updated Date: 18-Jun-2013

Your visa case is currently undergoing necessary administrative processing. This processing can take several weeks. Please follow any instructions provided by the Consular Officer at the time of your interview. If further information is needed, you will be contacted. If your visa application is approved, it will be processed and mailed/available within two business days.

ceac daki durumum 6 hazirandan sonra 2. kez güncellendi dün ama işte hala bi haber yok elçilikten ne bi arama ne de bir mail yolluyolar tarafıma.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar yarin mi guncelleniyor liste?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ha bu arada daha öncede söylediğim gibi

Case Creation Date: 29-Apr-2013
    Status Updated Date: 18-Jun-2013

Your visa case is currently undergoing necessary administrative processing. This processing can take several weeks. Please follow any instructions provided by the Consular Officer at the time of your interview. If further information is needed, you will be contacted. If your visa application is approved, it will be processed and mailed/available within two business days.

ceac daki durumum 6 hazirandan sonra 2. kez güncellendi dün ama işte hala bi haber yok elçilikten ne bi arama ne de bir mail yolluyolar tarafıma.
    senin isim sorusturmasi gibi duruyor :/ anlamadm bu isi bu hafta cozulmz ise sikinti var demektir

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaslar yarin mi guncelleniyor liste?
    liste hafta ici aciklanan olursa guncelleniyor

Tecrübe Puanı
    12

senin isim sorusturmasi gibi duruyor :/ anlamadm bu isi bu hafta cozulmz ise sikinti var demektir
    Dostum takip numaram yayınlandı listede ( islemleri tamamlanan gocmen olmayan vize basvurulari - Amerikan Buyukelciligi Ankara, Turkiye takip numaram 18TX00 ) pasaportunuzla ds 2019 belgenizi gönderdin yazıyodu karsısında daha ne sorusturması dalga mı geçiyolar bunlar benimle

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Dostum takip numaram yayınlandı listede ( islemleri tamamlanan gocmen olmayan vize basvurulari - Amerikan Buyukelciligi Ankara, Turkiye takip numaram 18TX00 ) pasaportunuzla ds 2019 belgenizi gönderdin yazıyodu karsısında daha ne sorusturması dalga mı geçiyolar bunlar benimle
    senin durum ekstrem birşey hiç bir forumda yok ekstrem bir durum daha bak benim ilk ismimde hüseyin benide saddam hüseyinle karıştırdılar büyük ihtimal

Tecrübe Puanı
    12

senin durum ekstrem birşey hiç bir forumda yok ekstrem bir durum daha bak benim ilk ismimde hüseyin benide saddam hüseyinle karıştırdılar büyük ihtimal
    aslında heyecan yapmamış olsaydım derdim vize görüşmesinde adama madem hüseyin ismi sıkıntılı sizin baskanın adı da hüseyin( hussein )ona bakarsanız. neden isim soruşturmasına aldınız beni ne ayak diye sorardım
    Konu Leppävaara tarafından (20-06-2013 Saat 11:32 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Arkadaşlkar selam bugün bir mucize oldu sanırım vizem onaylandı ve danışmanım elden direk teslim almış salı günüde bileti artık hayırlısı ile gidiyorum bakalım. Allah kolaylıklar versin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Erkek arkadasimla dün sabah gidecektik o gitti ben gidemedim dogal olarak.dun facebookta gezinirken bi iki gun once gidenlerin yorumlarini okudum.butun isler iptal, cok magduruz nasil is bu dava acicaz, iste simdi housekeeping oneriyorlar istemiyorum falan yazmislar.hemen erkek arkadasima mesaj attim ucaktayken, ddm insallah senin isinde konaklamanda problem yoktur.bu gece 3 te yazmis, iyi ki gelmemissin isimi iptal etmisler baska bi yerde garsonluk oneriyorlar ama nerde oldugunu maasini bile bilmiyorum diyor.ucakta tanistigi bir arkadasiyla beraber çinlilerin yaninda konaklama vermisler 4 kisi bir banyoyu kullaniyoruz dedi.gelmedigine şükrediyorum sen yapamazdin burda zırlamaya baslardin diyo is verenler turkleri hic sevmiyormus, taksici bile 80 dolara anlasmalarina ragmen 120 istemis vermeyince de sikayet etmis oradaki ofise ve polise gidicem demis.onlar da naparsan yap demisler. Sirf turk oldugumuzu bildigi icin yapti diyor.simdi benim anlamadigim sey abi bu kadar para veriyoruz, uzerine name check e kaliyoruz aylarca arastiriyorlar artik neyi arastiriyorlarsa, elimizde kapi gibi is sozlesmeleri oluyor ama adamlarin umurunda degil. Nedir bu nefret, nedir bu 2. Hatta 3.sinif insan muamelesi? Yaziktir yaa.simdi dava acsak ne olacak onlar abd li biz türk.resmen asagilama bu baska da bisey degil.madem istemiyorsunuz yapmatin wat diye birsey.ama lafa gelince her yil su kadar ogrenci wat programi ile ülkemize geliyor demeyi biliyorsunuz. Ben hala gitmek istiyorum ama sirf erkek arkadasim icin.yoksa artik icimde gram heves kalmadi.new yorku miami yi görmeyi hayal ederdim ne guzel yerler falan diye simdi inanin sogudum nefret ediyorum.memleketlerine yerlesecek degiliz, yemiycez de sadece 3-4 ay calisip gezip gelecegiz.ne bu dusmanligi kotu muameleyi ne de bunca zamandir beklemeyi hak ediyoruz!!!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Erkek arkadasimla dün sabah gidecektik o gitti ben gidemedim dogal olarak.dun facebookta gezinirken bi iki gun once gidenlerin yorumlarini okudum.butun isler iptal, cok magduruz nasil is bu dava acicaz, iste simdi housekeeping oneriyorlar istemiyorum falan yazmislar.hemen erkek arkadasima mesaj attim ucaktayken, ddm insallah senin isinde konaklamanda problem yoktur.bu gece 3 te yazmis, iyi ki gelmemissin isimi iptal etmisler baska bi yerde garsonluk oneriyorlar ama nerde oldugunu maasini bile bilmiyorum diyor.ucakta tanistigi bir arkadasiyla beraber çinlilerin yaninda konaklama vermisler 4 kisi bir banyoyu kullaniyoruz dedi.gelmedigine şükrediyorum sen yapamazdin burda zırlamaya baslardin diyo is verenler turkleri hic sevmiyormus, taksici bile 80 dolara anlasmalarina ragmen 120 istemis vermeyince de sikayet etmis oradaki ofise ve polise gidicem demis.onlar da naparsan yap demisler. Sirf turk oldugumuzu bildigi icin yapti diyor.simdi benim anlamadigim sey abi bu kadar para veriyoruz, uzerine name check e kaliyoruz aylarca arastiriyorlar artik neyi arastiriyorlarsa, elimizde kapi gibi is sozlesmeleri oluyor ama adamlarin umurunda degil. Nedir bu nefret, nedir bu 2. Hatta 3.sinif insan muamelesi? Yaziktir yaa.simdi dava acsak ne olacak onlar abd li biz türk.resmen asagilama bu baska da bisey degil.madem istemiyorsunuz yapmatin wat diye birsey.ama lafa gelince her yil su kadar ogrenci wat programi ile ülkemize geliyor demeyi biliyorsunuz. Ben hala gitmek istiyorum ama sirf erkek arkadasim icin.yoksa artik icimde gram heves kalmadi.new yorku miami yi görmeyi hayal ederdim ne guzel yerler falan diye simdi inanin sogudum nefret ediyorum.memleketlerine yerlesecek degiliz, yemiycez de sadece 3-4 ay calisip gezip gelecegiz.ne bu dusmanligi kotu muameleyi ne de bunca zamandir beklemeyi hak ediyoruz!!!
    doğru söylüyorsun malesefki böyle gerçekler.Ben iş konusunda her zaman şehire uzak güçük kasabalardaki işleri tercih etmenizi öneriyorum.İlk başta işveren işciyi zor bulduğu için kıymetli oluyorsun hemde küçük kasabalarda daha sıcak bir hava oluyor.Ama şehirlerde her türlü manyağı bulabilirsiniz.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı racaerme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlkar selam bugün bir mucize oldu sanırım vizem onaylandı ve danışmanım elden direk teslim almış salı günüde bileti artık hayırlısı ile gidiyorum bakalım. Allah kolaylıklar versin.
    tebrik ederim

ceac'ı buraya kopyalayabilir misin bakalım ne yazıyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)