Sayfa 10 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 67891011 SonuncuSonuncu
Toplam 302 adet sonuctan sayfa basi 271 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: amerikadan laptop fiyatları

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu pc ler ozellıklerıne gore cok pahalı duruyorlar alıswerisi internet sitelerinden yapmanı tawsiye ederim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Amerika'dan dönüşte yanımızda götürebileceklerimiz ile ilgili bir sınırlama var mı? Söz gelimi 3 tane Laptop alsam sıkıntı olur mu?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Gercekten baktigim hic bir bilgsayrda ekran karti ozellikleri goremedim.dedikleri gibi ekran karti hepsinde paylasimlimi? Ben 2 gb ekran karti olsn istiyorum almisken.bu ozellikte fiyat cok artarmi acaba?cunku bircok muhendslik prgramnda duzgun calissin istiyorum. Bilenlerden cevap bekliyorum...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı yenernuman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gercekten baktigim hic bir bilgsayrda ekran karti ozellikleri goremedim.dedikleri gibi ekran karti hepsinde paylasimlimi? Ben 2 gb ekran karti olsn istiyorum almisken.bu ozellikte fiyat cok artarmi acaba?cunku bircok muhendslik prgramnda duzgun calissin istiyorum. Bilenlerden cevap bekliyorum...
    hazır pc lerde bazı özellikleri istediğim gibi bulamamıştım. sony.com dan istediğim pc yi customize edip aldım. sende onu deneyebilirsin. 15 gün içerisinde yolluyorlar laptop u.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bence internetten alın arkadaşlar. Tüm seçenekler var internette. Ayrıca Bestbuy mağazalarına da gidebilirsin.
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

evet bestbuy çeşit açısından iyidir. ama özelllik olarak bilgisayarlara baktığımda bu Amerikalılar hiç adam gibi bilgisayarlar kullanmıyor heralde arkadaş diye düşündüğümü bilirim
    bunun dışında mühendislik programları kullanmayacak arkadaşlar için 400$ dan başlayarak çok uygun ve iyi bilgisayarlar bulmak mümkün. Ben böyle yazıyorum çünkü anladığım kadarıyla arkadaş benım gibi sağlam özellikli bişeyler aramakta

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı oguzerdem1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bestbuy çeşit açısından iyidir. ama özelllik olarak bilgisayarlara baktığımda bu Amerikalılar hiç adam gibi bilgisayarlar kullanmıyor heralde arkadaş diye düşündüğümü bilirim
    bunun dışında mühendislik programları kullanmayacak arkadaşlar için 400$ dan başlayarak çok uygun ve iyi bilgisayarlar bulmak mümkün. Ben böyle yazıyorum çünkü anladığım kadarıyla arkadaş benım gibi sağlam özellikli bişeyler aramakta
    bestbuy a gitmedim daha.walmart office depot gbi magazalari gezdim hicbirinde karsilasmadim ekran karti ozellikleriyle.sordugumdada hepsinde paylasimli ekran karti oldugunu ogrendim.Simdi internetten almak icin kreti karti falan filan davasina girmek istemiyorum.yok eve geldiydi gelecekti sikintisinida senin aldigin sony nin ozellikleri nasildi ve kaca aldin hocam?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı yenernuman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bestbuy a gitmedim daha.walmart office depot gbi magazalari gezdim hicbirinde karsilasmadim ekran karti ozellikleriyle.sordugumdada hepsinde paylasimli ekran karti oldugunu ogrendim.Simdi internetten almak icin kreti karti falan filan davasina girmek istemiyorum.yok eve geldiydi gelecekti sikintisinida senin aldigin sony nin ozellikleri nasildi ve kaca aldin hocam?
    wallmartta istedigin gibi bulabilecegini sanmiyorum dostum ben bi kac wallmart gezdim hepside vasat pc lerdi.
    bazi outletler de sony nin magazalari mevcut en cok cesit onda gormustum bir de bestbuyda. internetten alinca sana teslim olmadiysa mutlaka bulursun o pc yi sikinti olmaz. kaldigimiz yerde birisi bestbuy dan internetten almis 2 hafta sonra gelmedi diye bestbuy a gittiginde elden teslim ettmisler. olaylar olaylar

i7 2.20 quad core
    8 gb ram
    1gb ekran karti 1500$ a almistim sony.com dan. customuzie ettigin pc ler tayvan dan geliyor bildigim kadariyla. mac ile sony arasinda kalmistim mac harbiden farkli

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bu arada bu ozelliklere yakin macbook pro da 1800$ mac in ekran karti daha iyiydi sanirim hatirladigim kadariyla. onu da apple.com dan customize edebilirsin. hatta herhangi bir apple store a gidip ozelliklerini degistirmek istiyorum dediginde ordan da yardimci oluyorlar.
    biizim burdaki gibi yanina canta hediye etmezler. yada bana denk gelmedi. onun icin kendin canta satin alman lazim hocam haberin olsun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı oguzerdem1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada bu ozelliklere yakin macbook pro da 1800$ mac in ekran karti daha iyiydi sanirim hatirladigim kadariyla. onu da apple.com dan customize edebilirsin. hatta herhangi bir apple store a gidip ozelliklerini degistirmek istiyorum dediginde ordan da yardimci oluyorlar.
    biizim burdaki gibi yanina canta hediye etmezler. yada bana denk gelmedi. onun icin kendin canta satin alman lazim hocam haberin olsun
    hocam bu soledıgın fıyatı ben burda 3 ay yemek yemesem zor kazanırım valla sımdı ekran kartları paylasımlı bıle olsa yanı o kadar kotu olabılırmı.yanı hıc dıılse 1 gb ekran kartına sahıp bılgısayarın ozellıklerını karsılarmı bunlar.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

mühendislik programları ıcın dediğinden dolayı böyle yapmanı soyledım yoksa ekran kartı paylaşımlı olan pc de alabilirsin. ama Ram yüksek olsun ki eğer ekran kartın yetmez ise Ram dan ekran kartına takvıye yapabilesin sıkıntı olmadan. ayrıca muhendıslık programları dedıgın 3d max auto cad falan sanırım onlar ıcın dedıgım yöntem yeterlı olucaktır. ama eclipse, netbeans, visual studio gibi programları kastetmişssen eğer onlar rahatlıkla çalışır zaten.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende laptop alamyi dusnuyorum ama kararsiz kaldim gercekten. bi de sormak istedigim ABD tipi pc'lerde bulunmayan noktali o ve noktali u yu kullanabiliyor muyuz?? O cok onemli benim icin.Su an ABD tipi pc den yazdigim icin o karakterleri kullanmiyorum malesef.

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Yok hayır klavyeden yazamazsın ama çok da dert etme sanal klavye kullan
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Ben de oradan bir Macbook diyordum ama vazgeçmemin sebebi garanti sorunu ve Türkçe karakter sorunu. Fiziksel klavyesi olmayan yani iPad veya iPhone gibi ürünleri almak daha mantıklı geliyor oradan.
    Yazın Newport, Rhode Island!

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı Ohayo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de oradan bir Macbook diyordum ama vazgeçmemin sebebi garanti sorunu ve Türkçe karakter sorunu. Fiziksel klavyesi olmayan yani iPad veya iPhone gibi ürünleri almak daha mantıklı geliyor oradan.
    Ordan aldığın ürüne Burda Türkçe karakterli klavye takıyorlar.Ama dediğin gibi.iphone ipad özellikle samsung gibi cihaszları almak daha mantıklı.Çünkü samsungun ürettiği cihazlar bölgelere göre fakrlılık gösteriyor.Amerikadaki s3 ün ram'i 2gb iken Türkiyedekinin ram'i 1gb.Üstelik fiyat burdakinden de uygun.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok para kazanırsak bi tane macbook alırız ordan

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

arkadaşlar bende bir soru soracağım ben kendime ve aileme telefon alacağım 4 tane sonra işte alışveriş kıyafet ayakkabı saat vs ... bunlara yeter mi acaba aldığım para ? yoksa 2. iş bulmak zorunlu mu ?

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşım öyle bir soru soruyorsun ki nasıl cevap vereceğimi bilemiyorum.Para kazanıp birşeyler alman çalıştığın işlere gittiğin yere verdiğin kiraya göre değişir.Buna orda sen karar vereceksin.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı Berker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende bir soru soracağım ben kendime ve aileme telefon alacağım 4 tane sonra işte alışveriş kıyafet ayakkabı saat vs ... bunlara yeter mi acaba aldığım para ? yoksa 2. iş bulmak zorunlu mu ?
    4 telefon dediğine göre 2. iş zorunlu olacaktır muhtemelen bide üstüne sen alışveriş yapacaksan.Overtime yaparsan ki artık zor,2. işe gerek kalmayabilir..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Selam arkadaşlar bir sorum olucak ben Amerika'dan Alienware 51x gaming desktop almayı düşünüyorum. Kasanın büyükülüğü Playstation 3 kadar ve rahatlıkla sırt çantasında getirebilirim.Yalnız havaalanında geçişte bir sorun çıkarabilirler mi? Bilgisi olan varsa yardım bekliyorum çok saolun

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kutusunu atarsan bir sorun olmaz heralde @ST3

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı jjemm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kutusunu atarsan bir sorun olmaz heralde @ST3
    mesaj yazarken son mesajın tarihine bakmayı unutmayın lütfen.....
    2013 self WAT katılımcısı olmayi cok istiyordu ama tekrardan full gidiyor. Olaya gel....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

NH da vergi olmadığı için laptop tarzı şeyler için en uygun fiyat oradadır diye tahmin ediyorum

Araştırmacı Watçı IgorStravinsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

ebay veya amazon dan bakın işte kasmaya gerek yok bence.
    Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%100 İng.)

Deneyimli Watçı fuatti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Arkadaşlar Amerikadan elektronik eşya almayı düşünüyorum özellikle bi notebook(oyuni için) ancak doların türkiyedeki kurunu ele aldığımız zaman bana pekte karlı bir olay gibi görünmüyor.Yanlış mı düşünüyorum ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dolar kurunu düşünüyorsan almaya daha yaklaşman gerekir diye düşünüyorum USa deki 2bin usd lik game-laptop Tr de 10bin...2.2 veya 2.6 dan hesaplama seni etkilemez cünkü zaten Usa'de kaznacagın parayla alacaksın bunu.. (eğer gider gitmez aptop almazsan)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Suan cok karli gelmeyebilir ancak biz donene kadar eldeki stoklar biter ve yeni kurdan alinan mallarin fiyatlari turkiyede tavan yapar(ayrica pclerde ötv var),sanmiyorum ki amerikada 1000dolar olan pc burada 2600tl olsun.Benim gibi cok merakliysan oyunlara masaustu duzebilirsin soyle ki anakart ram islemci ve graphic card i alirsin amerikadan kasayi burada toplarsin.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

dolar kuru 2 iken 800 dolarlık laptop u burada 3400 tl ye satıyorlardı. Karşılaştırmaı burdan yapabilirsini.

Deneyimli Watçı fuatti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Yani her halukarda ordan almak en iyisi diyorsunuz.Valla hiç böyle düşünmemiştim sağolun.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben aldım bi tane oyun bilgisayarı, buradaki fiyatı 4500 tl

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks