Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3 Şubat 2010 Vize Görüşmem (Syf:3)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok ozman dıye bi şirketle gidiyorum..sen daha öncegittin mi ? senin şirket hangisi? vize görüşmelerine giderken nasıl bi yol izleyeceksin?orda konaklıyacak mısın?senin vize saati kaç?
    benm şirket eduyork. kısmetse ilk defa gidicem.iş fuarı 24 şubatta vize görüşmesi 25 şubatta. vize görüşmesinden bir gün önce istinye de bi otelde konaklamayı planlıyoruz.(körfez otel) 7.45 te bnm görüşme. geç kalmamak lazım...geceden yola çıkıcaksan otobüs kalkış saati. 0rtlama 19-20 olmalı bence. işini garantiye al derim. bu arada dün bilet aldım 23 şubat için ,30 tl ye. (metro'dan).bilet temin etmediysen en uygun şuan metroda. gerçi bize 30 yaptı neyse

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşlar söliyeyim de körfez otelde 1 kişilik oda 45 TL dir.Gittiğimde sordum ama maalesef öle.Öğrenciyim dedim ama gene değişmedi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı siMITci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada Ankara'da vize görüşmeleri başlamamış sanırım... Benim şirketim Ankara'da daha randevular alınmıyor dedi... Doğru mudur yanlış mıdır bilemiyorum!!!
    o konsolosluğundan kaynaklanıyor ben ankaradan randevu aldım 1o gün önce ayın 18'ine

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

selam arkadaslr bnde yenıyım forumda campus ıle naknek trıdent sea foods gıdecegım tabıkıde vızyı alırsam ıngılızceme guvenıyorum.ancak campus daha vıze gorusme tarıhı alamıyormus.sanırım marta kalıcaz.ben ırregular student ım ve 1. sınıfım bıttı.subattta 2.sınıf oluyorm.ve ortalamam 1.75 vıze alabılme sansım varmı.kıbrısta okuyorum.kıbrısta mı vızeye gırmek avantajlı olur yoksa ıstanbul mu

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı m3lijh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar söliyeyim de körfez otelde 1 kişilik oda 45 TL dir.Gittiğimde sordum ama maalesef öle.Öğrenciyim dedim ama gene değişmedi
    Peki konsolosluğa ne kadar uzaklıkta? yürüyerek ne kadar sürer tahmininiz? yakın dediler ama soriyim yine de:

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı politeboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki konsolosluğa ne kadar uzaklıkta? yürüyerek ne kadar sürer tahmininiz? yakın dediler ama soriyim yine de:
    biz iki kişi kalıcazda ,iki kişilik oda fiyatı 70 tl imiş.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yürüyerek 10 dkka bile sürmez o konuda rahat olun.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar mrb ben 24 şubatta vize grşmesine gidecem ds siz kabul edliyomu bi sorun çıkarmı,maddiyat felan göstermeye gerek warmı? alaskaya ıcıcle seafods a gideceklerde yazsın grşelim şimdiden teşşekkürler vize grşmem ankara olacak

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ben Ds-2019 suz gittim ve sorun yaşamadım.Bildiğim kadarıyla 15 Nisana kadar gerek yok Ds e.Ben bütün maddiyat belgelerimi almıştım yanıma fakat istemediler ama bu sizdende istemeyeckleri anlamına gelmez tabiki de . Ben olursa alırdım ne olur ne olmaz die.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kendi hesabımızda en az nekadar para olmalı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kendi hesabımızda en az nekadar para olması lazım

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

cok da umursadiklarini sannmiyorum parayi ama genelde sirketler 500-1000 dolar paranin yetecegini soyluyor..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı politeboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benm şirket eduyork. kısmetse ilk defa gidicem.iş fuarı 24 şubatta vize görüşmesi 25 şubatta. vize görüşmesinden bir gün önce istinye de bi otelde konaklamayı planlıyoruz.(körfez otel) 7.45 te bnm görüşme. geç kalmamak lazım...geceden yola çıkıcaksan otobüs kalkış saati. 0rtlama 19-20 olmalı bence. işini garantiye al derim. bu arada dün bilet aldım 23 şubat için ,30 tl ye. (metro'dan).bilet temin etmediysen en uygun şuan metroda. gerçi bize 30 yaptı neyse
    duyduguma göre ''n...r'' otobüs firmasının istinyeye servisi varmış gecen sene giden arkadalar öyle yapmışlar.esenlerden istinyeye .bide ben konaklamak yerine taksimden ya da beşiktaştan bi taksiye atlarım yıne 45 tl tutar..taksiyle gitmek daha ıyı sanki..gerçi konaklıyıp uykunu almış dinç bir şekilde gitmek te var konaklasak... ya bide benım 3 tane3 büt üm var daha açıklanmadı 22 patesıne kadar acıklanması lazım trankript için..en geç 19 cuma ya kadar acıklanmassa gidip konuşcam hocalarla acıklasınlar
    Konu sucre tarafından (25-02-2010 Saat 08:23 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bence hiç gerek yok taksiye falan ne olur ne olmaz. Sizin durumunuzda olsam ben kalırdım sanırım. Sonuçta 10 dkka yürüyerek gidiliyor.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar gordugum kadarıyla konu başlığı baya dağılmıs ve burada konuyu gerektıgı yerde arayıp bulamayabılecek olan arkadaşlar ıcın faydalı bılgıler var tabı kı bu konu hakkında uyarı yapmak benım haddıme dusmez ama gordum sasırdım uyarmak ıstedım her konuyu kendı alanlarına yazarsanız herkes faydalanır kımse "3 subat vıze gorusmesı" baslıgı altında bu kadar bılgı olacagıı tahmın edemez dıye dusunuyorum...!

lutfen yanlıs anlasılmasın saygılar...!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)