Work and Travel 2025
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wyoming

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı milesaway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz şirkette oranın fotoğraflarına bakarken arabaların üzerinde kar vardı valla ama milletin üzerinde t shirt vardı. Zaten 7000 feet yüksekte olduğu için sert değişimler oluyormuş gündüz sıcak gece soğuk olayı. Yakında haber veririm arkadaşlarım yarın gidiyor salı günü orada olmuş olacaklar bilet almayanlar hemen almaya baksın. ben NY-JAC arasını 187$ aldım her geçen gün doluyor ve fiyat artıyor. Otobusle ulaşım çok daha pahallıya geliyor alltrans olayı. Eğer çok pahallı gelirse JFK den bilet almak LGA üzerinden yapılan uçuşlara bakın derim. 35$ taksi parası ile JFK den LGA havaalanına geçilebiliyor. Oradan Frontier Airlines ile gidecek arkadaşlar 175$ a bulmuşlardı. Frontier, hava durumu ve yemekler hakkındaki bilgileri öğrenir öğrenmez sizlere geri dönerim. Jackson hole lake lodge a gelenlerle görüşrüz.

Teşekkürler Milesaway.. hangi şirketten geliyorsun acaba öğrenebilir miyim..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı jeannedarc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Milesaway.. hangi şirketten geliyorsun acaba öğrenebilir miyim..
    Karya ile gidiyorum ben, Ankaradan katılıyorum yarışmacı arkadaşlara başarılar :P

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

jeannedarc

arkadaşlar taksi ile gitmek istemiş ama sabah o saatte taksi bulamamışlar 35 dolar demiştim ama sanırım oradan oraya geçiş farklı. Daha haber vermediler oradan oraya naısl geçtiler merakla bekliyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Şu an GTLC nin kendi sitesinde hava durumu olarak rain/snow diyor... yaklaşık 9 saat sonra uçağa bineceğim aktarmalarım sonucu da 12sinde ordayım... artık neyle karşılaşacağımız bilmiyoruz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı esmai Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an GTLC nin kendi sitesinde hava durumu olarak rain/snow diyor... yaklaşık 9 saat sonra uçağa bineceğim aktarmalarım sonucu da 12sinde ordayım... artık neyle karşılaşacağımız bilmiyoruz
    Dün gece arkadaşlar aradı beni sağ olsunlar. Hava gerçekten soğukmuş 4 derece filan benden kıyafet istediler bizimkiler yazlık yere gider gibi gidince bir yerleri donmuş tabi. Sonra acayip Türk var diyorlar kaldıkları koridorda neredeyse herkes Türkmüş, biz nasıl dil geliştireceğiz ki diyorlar. Yemekler güzelmiş zaten türk çalışanlar yapıyormuş . Sonra Çeken cep telefonu yokmuş att&t vs vs o yüzden telefon kartı ile arama yaptılar 10$ lık kartlar satılıyormuş. Sonra benden yemek değil ama biskuvi istediler. New york aktarmasında yemek yeme dediler oradan MC donaldsdan yemek yemişler mideleri bozulmuş. Her şey çok güzel diyorlar cuma günü oryantasyondan sonra çalışmaya başlayacaklarmış. Sadece uykusuzluk sorunu çekiyorlarmış. 24 ünde görüşmek üzere iyi yolcuklar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı milesaway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jeannedarc

arkadaşlar taksi ile gitmek istemiş ama sabah o saatte taksi bulamamışlar 35 dolar demiştim ama sanırım oradan oraya geçiş farklı. Daha haber vermediler oradan oraya naısl geçtiler merakla bekliyorum.
    benim arkadaşı da gelip almışlar hava alanından henüz gitmeyen arkadaşlar varsa havaalanında telefonlar varmış grand teton yazan telefonu kullanıp geldiğinizi haber verdiğinizde sizi almaya geliyorlarmış... haberiniz olsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)