Work and Travel 2025
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Peterpan Seafoods Inc. - King Cove , Dillingham , Valdez ; (AK)

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Wink

Kuzeyde sezon erken başlar ve biter . 1 Haziranda başlar Dillingham 'da max 15 Temmuzda biter sezon . Ondan sonra güney kısımlara geçmen lazım . Eğer geç alırsan biletini daha iyi olur senin için . Fakat orada 10 Temmuzda çalışmayı bitirirsin biraz gezersin ve sonra geri dönersin . 20 gün için güneye inmeye değmez bence . Stajdan sonra hangi program ile gideceksin ?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkürler break cevabın için ben gezmektense 31 temmuza kadar çalışmayı tercih ederim. yani değmez mi cidden 15-20 günlüğüne güneye inmeye? ordan biraz para kazanırsam 2.gidişimde gezerim o paranın bir kısmıyla yani diye düşündüm.

bu arada 2.gidişim için bişey düşünmedim daha. yani hangi program dediğin wat gibi bir şeyse program yok yani j1 vizemin bitmesine 1.5 ay fln kalacak oraya gidip kendim iş bulmayı umuyorum. hatta burdaki anlaştığım firmadaki arkadaş vardı. ona söyledim kesin olur demeyeyim ama ordaki tanıdıklarıma sorarım %80 iş bulunur fln dedi.

sence iş bulmada sorun olur mu? duyduğum kadarıyla bazı eyaletlerde iş konusunda pek sıkıntı olmuyormuş hatta 2 işte birden çalışan bile oluyormuş. ben 20 ağustosta gitsem iş bula ihtimalim ne olur ve hangi eyaletlerde şansım artar?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Wink

Alıntı TheRecRuiT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler break cevabın için ben gezmektense 31 temmuza kadar çalışmayı tercih ederim. yani değmez mi cidden 15-20 günlüğüne güneye inmeye? ordan biraz para kazanırsam 2.gidişimde gezerim o paranın bir kısmıyla yani diye düşündüm.

bu arada 2.gidişim için bişey düşünmedim daha. yani hangi program dediğin wat gibi bir şeyse program yok yani j1 vizemin bitmesine 1.5 ay fln kalacak oraya gidip kendim iş bulmayı umuyorum. hatta burdaki anlaştığım firmadaki arkadaş vardı. ona söyledim kesin olur demeyeyim ama ordaki tanıdıklarıma sorarım %80 iş bulunur fln dedi.

sence iş bulmada sorun olur mu? duyduğum kadarıyla bazı eyaletlerde iş konusunda pek sıkıntı olmuyormuş hatta 2 işte birden çalışan bile oluyormuş. ben 20 ağustosta gitsem iş bula ihtimalim ne olur ve hangi eyaletlerde şansım artar?
    Değmez neden dersen güneyde sezon eylül başına kadar sürer . Yani uçak paranı bile çıkartmakts zorlanırsın , konaklama , yemek vs derken çokta birşey kalmaz sana çalıştığın ve harcadığın emek dışında . Vizenin multiple yani Amerika 'ya bir defadan çok giriş çıkış olmasına dikkat et . Söylediğin iş tabikide olur problem yok . Yani iş bulmak kolay değil fakat herşey sana bağlı bu bağlamda . Şansın önemli . Tanıdıkların , SSN varsa daha rahat olur vs. vs.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vizenin multiple olması nasıl oluyor ilk kez duyuyorum? görüşmeye gittim ds eksik aps ile onu da ekleyip yolla bize dediler. geçen gün yolladım daha gelmedi pasaportum. geldikten sonra multiple olup olmadığını nasıl anlarım? ve değilse ne yapabilirim? tekrar konsolosluğa mı gitmem gerekcek?
    vizemin bitmesine 1.5 ay kala abdye tekrar giriş yapmaya kalksam beni engelleyebilirler mi? kafam çok karıştı illa multiple mı olması lazım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)