bouqet şanslı watçılardansın ya da girişken mi desem bilemiyorum ama mcdonald's tan şimdiye kadar bu şekilde memnun bir tek seni gördüm. 15 günde işleri yoluna koyup bir de laptop alman işlerinin iyi gittiğini gösteriyor zaten. şimdiden 2008 wat planı yapanlar şirketlerin iyi ya da kötü yönlerini araştırmak yerine insanların hangi bölgelerden daha çok memnun kaldığını öğrenmeleri gerekir. çünkü her şirket birbirinin aynısı neredeyse. şirketler bir yere kadar size yardım ediyor ve bu yardımın tamamına yakını siz türkiye'de iken oluyor. amerikaya gittiğinizde şirketlerin çok fazla ilgilenebildiği söylenemez. ayrıca şirketlerin amerikadaki iş verenleri türkiyey getirip sizlerle buluşturduğu da atmasyondan ibaret. sizi oradaki iş verenlerle buluşturan amerikan iş bulma servisleridir. ve türkiyedeki şirketler de bu amerikan iş bulma şirketlerinin partnerleridir. işte biz sizi amerikalı iş verenlerle buluşturuyoruz tarzı sloganlara kapımayın ve bu şirket bak böyle kaliteli birşey olmalı diye düşünmeyin. herşey kendiniz de bitiyor. ayrıca okyanusa fazla açılmayın köpekbalıkları buradaki birkaç cam göze benzemez hadi ii eğlencelr