Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: six flags..Hangi sirket gonderiyor?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Foto çekerken çok fazla ing.ye ihtiyacınız olmayabilir yani genellikle aynı cümleleri kullanabilirsiniz ama devamlı olarak fotoğrafcı olmuyorsunuz kasiyerlikte yapıyorsunuz burada çok daha fazla ingilizceye ihtiyaç duyuyorsunuz.

Bu arada fotoğrafcılar Six flags ten bağımsız çalışıyorlar. Örneğin six flags çalışanlarına konaklama sağlıyor ama Kodak böyle bir şey yapmıyor fotoğrafcılara belki bu sene yaparlar. Birde biz six Flags cilerden az da olsa daha fazla kazanıyorduk.ücret te farklı yani.

Six flags teki amirleri bilmem ama Kodak takiler çok çok çok iyilerdi hiç uyuzluk gibi bir durum yoktu arkadaş gibiydi hepsi.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Anelka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Foto çekerken çok fazla ing.ye ihtiyacınız olmayabilir yani genellikle aynı cümleleri kullanabilirsiniz ama devamlı olarak fotoğrafcı olmuyorsunuz kasiyerlikte yapıyorsunuz burada çok daha fazla ingilizceye ihtiyaç duyuyorsunuz.

Bu arada fotoğrafcılar Six flags ten bağımsız çalışıyorlar. Örneğin six flags çalışanlarına konaklama sağlıyor ama Kodak böyle bir şey yapmıyor fotoğrafcılara belki bu sene yaparlar. Birde biz six Flags cilerden az da olsa daha fazla kazanıyorduk.ücret te farklı yani.

Six flags teki amirleri bilmem ama Kodak takiler çok çok çok iyilerdi hiç uyuzluk gibi bir durum yoktu arkadaş gibiydi hepsi.
    peki usta siz nerde kaldınız?
    Beni Çekemeyenler,Anten Taksın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Six Flags

Alıntı betterharbor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elbette ki otobus var. Ama malesef buradaki gibi 15 dk da bir kalkan cinsten degiller. Mesela biz oradan gecenin bir vakti eve gitmeye kalkinca 1 saat otobus bekledik, ayrica sonra da 1 saat kadar daha aktarma otobusunu bekledik sonra da trene binip eve gittik vs. Ama benim bildigim six flags great adventure konaklama sagliyor park icerisinde. Zaten benim demek istedigim de bos gunlerde zorluk cekebilme ihtimaliydi. Family fun kismina gelince de, six flagsta da family yeri var ancak biraz buyukcesine bir yer oldugu icin orasi siritiyor biraz. Benim demek istedigim bazi eglence parklari sadece "family fun" yerleri, oralardan uzak durun. Coluk cocuk kafayi yiyordum ben az kalsin. Sakin ha..
    BİŞEY SORCAM BU EVE GİDİP GELME MESELESİNİ OTOBÜS DIŞINDA NE ŞEKİLDE HALLEDEBİLİRİZ ORDA?BEN GREAT ADVENTURE DA ELENCELİ VAKİT GEİREREK KONAKLAMA YAPACAIMI DÜŞÜNMÜORUM,ORANIN BELLİ KURALLARI VARDIR DIŞLINA ÇIKAMAZSIN MESELA İŞTEN IKIP SAHİLE YAKIN Bİ YERLERDE KALMAK İSTİYORUM BUNU HALLETMEK İÇİN PARKIN AYARLADIĞI BİR SERVİS YA DA OTOBÜS YOK MU?ARABA KİRALASAK?OTOBÜSLE O ŞEKİLDE ÇEKİLMEZ SANIRIM

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla beimde six flags chicago ama bu yakınlarda olacak fuarda mulakat varmıs ondan geçemeyebilirim..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Abi en iyisi birkaç arkadaşla parayı basıp ucuzundan araba almak. Öyle dağ bisikletiymiş, atmış, eşekmiş onlarla olmaz bu iş. Kaç yaşında adam ulaşım için bisiklet mi sürülür. Hem orada bisikleti kaçak meksikalılar falan kullanıyor ulaşım için. Eğer araba tedarik edebilirseniz hem istediğiniz yerde kalırsınız, hem de off günlerinizde istediğiniz yere gidersiniz...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

araba alamıyorsanız bisiklet ii bi çözüm arkadaşlar...Ama benden ii bi tavsiye:erkek arkadaşlar orada amerikalı bi kızı en kısa zmanda ayarlarlarsa araba veya gezi konusunda hiç sıkıntı yaşamazsınız..Kız arkadaşlar için bişey demicem onlar zaten yolunu buluyorlar orda :P

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

six flags a united towers yolluyor . kariyertr de .benim ark.ım gitti geçen sene çok memnun kaldı. united towersa bu gün kayıdımı yaptırdım. ama yeşil sermaye dönüyormuş. 2.850 ytl ye mal oluyor hem. başka bir firmaya bakıcam

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar six flage su sirket veya bu sirket gonderiyormus diye bi olay yok..Bu seneki job fairde six flagste var yani job faire katilan her sirket six flagse gonderebilir..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Fotoğrafçılar parkta çalışmalarına rağmen park ile yönetim olarak alakası olmadıklarından ve duyduğuma göre supervisorları falan daha rahat olduklarından ve de nedense daha karizmatik göründüklerinden ve de en ehemmiyetlisi parası daha gıcır olduğundan eğlence parklarından çok daha iyi bir seçim bence. Bravo

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhabda arkadaşlar bu senesixflagste fotoğraf çekicem kodakla orda daha önceden çalışmış arkadaşlar varsa biraz bilgi verebilirmi.Yurt ta kalmaya izin verirlermi yoksa nerde ev tutmalıyız çalışma ortamı nasıl arkadaşlık tanışma ortamı oluyormu .Araba almak akıllıcamı hepsinden önce iyi bir seçimmi yaptık.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yokmu kimse yaw

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bence yeni bir konu aç burası çok uzamış sorun arada kaynar vburak

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Selam ben de bu yas new jersey'deki sixflags'e gitmek istiorum ama aynı zamanda deli gibide forum okumakla meşgulm İBO ÇAKR.Sen newjersey hakkında ne gibi bilgiler topladın acaba ...Kafam çok karışık ama muhakkak sixflags olsun istiorum diebilirim...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı citos_88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam ben de bu yas new jersey'deki sixflags'e gitmek istiorum ama aynı zamanda deli gibide forum okumakla meşgulm İBO ÇAKR.Sen newjersey hakkında ne gibi bilgiler topladın acaba ...Kafam çok karışık ama muhakkak sixflags olsun istiorum diebilirim...
    selam ben de senn gbi nj sixflagste kodak fotografçılık istiyorum bu senee ve aynen senn gbi bilgi topluorum ve bundan daha cazip bi iş (kendme göre tabi) göremedim.iş görüşmesi falan olmadı dimii ??çnkü bana şubat ya da martta kodakçıların gelecegini söyledi şirket...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Ben gittiğimde bütün türkleri fotoğrafta görmüştüm. King Da Ka önündeki arkadaş sıramız gelmeden bizi içeri almıştı. Okuyorsa selam olsun
    Park mükemmeldi bu arada

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

niçin nj başka güzel yer yokmu ABD de arkadaşlar????????

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben gittiğimde bütün türkleri fotoğrafta görmüştüm. King Da Ka önündeki arkadaş sıramız gelmeden bizi içeri almıştı. Okuyorsa selam olsun
    Park mükemmeldi bu arada
    faruk king da ka ya bindin mi
    mukemmel bisiydi..
    yusuf yusuf olmustum..
    sira icin okdar bekledim sira bana geldiginde vazgectim ama
    sirf yanimda kiz var diye binmek zorunda kalmsitimD
    erkeklige b kk surmeyelim diye
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

kind da ka için NY'dan değil İstanbul'dan bile kalkar giderim. 200 km hızla giderken rüzgarın yüzüne çarpması gibi bir his başka bir yerde yok.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aynen..o en tepedeki halini ceken fotoyu aldinmi peki..
    tam en tepediki o surat ifadesi..
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Pozisyon: Sponsor Şirket
    Tecrübe Puanı
    16

Six Flags Magic Mountain
    Position: Food Service Cashier
    Rate of Pay: $8.00
    Housing: $500

Six Flags White Water
    Position: Lifeguard
    Rate of Pay: $7.00
    Housing: $460

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bookmarks