Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 14 Şubat iş fuarı görüşmesi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 14 Şubat iş fuarı görüşmesi

14 şubatta fuarda wilderness resort'un iş vereniyle görüşme yapacağım.Bana neler sorabilir ve beni hangi pozisyonda çalıştıracağına orda mı karar verecek çünkü ben housekeeping'tense daha iyi bir pozisyonda çalışmayı tercih ederim.Bunu iş verene direk söylemelimiyim?? YARDIMCI OLUN!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

seninle bir süre muhabbet ettikten sonra daha önceki tecrübelerini soracaktır sunulan işler arasında tecrübeli olduğun bir iş varsa dilin de yeterli seviyedeyse o işe yerleştirir seni. yanılmıyorsam housekeeeper lifeguard ve hotelworker işleri vardı. eğer diline güveniyorsan hotelworker işi için talepte bulun çünkü işler arasında iletişime dolayısıyla dil yeteneğine en çok ihtiyaç duyan iştir. lifeguard işi de zevklidir güneşten etkilenmeyeceksen. housekeeper işi de yorucudur işler arasında da en zorudur. bol şans

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı alperentuco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seninle bir süre muhabbet ettikten sonra daha önceki tecrübelerini soracaktır sunulan işler arasında tecrübeli olduğun bir iş varsa dilin de yeterli seviyedeyse o işe yerleştirir seni. yanılmıyorsam housekeeeper lifeguard ve hotelworker işleri vardı. eğer diline güveniyorsan hotelworker işi için talepte bulun çünkü işler arasında iletişime dolayısıyla dil yeteneğine en çok ihtiyaç duyan iştir. lifeguard işi de zevklidir güneşten etkilenmeyeceksen. housekeeper işi de yorucudur işler arasında da en zorudur. bol şans
    daha önce bir restorantta çalıştım.şuanda mc donaldstayım hotelworker işi içinde yemek servisi tarzı bir iş olur mu?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

aynen o tarz işler. bunları işverene söylersen sana kesin olmasa da yüksek ihtiimalle yiyecek içecek satışının yapıldığı bir alanda iş verecektir ama dilinin de iyi olması lazım sonuçta satış işinde her daim iletişim içerisindesin.

Araştırmacı Watçı IgorStravinsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Öncelikle selam. Bence kendini kasma. Neden dersen orası %90 olarak formalite. Sana neden seçtiğini sorabilir, iş profilini iyice oku iş başlangıç tarihini falan sordular. Kendini yok yere kasma, bana neden gitmek istiyorsun dedi, ne yapacaksın orada görevin ne olacak diye sordu. Tamam dedi biraz da muhabbet ettik onayladı.
    Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%100 İng.)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)