Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Virginiada ilk gece konaklama

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation Virginiada ilk gece konaklama

19 haziran akşamı virginia beachte da olucam ilk gece nerde konaklanır rezarvasyon yapılması gerekirmi? ucuz motel bakıyorum ama internetten bulamadım daha önce giden önerisi olan ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı omerkartal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    19 haziran akşamı virginia beachte da olucam ilk gece nerde konaklanır rezarvasyon yapılması gerekirmi? ucuz motel bakıyorum ama internetten bulamadım daha önce giden önerisi olan ?
    19 haziranda bende virginia beach de olacağım - norfolk tamı ineceksin?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

booking.comdan çok uygun yerler bulabilirsin
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya bakıyorum ama hep pahalı yerler var şöyle uygun bir pansiyon motel bulamadım gitmeden ayarlasam diye düşünüyodum ama ayarlayamıycam muhtemelen daha önce gidenler ilk bir kaç günlerini nasıl geçirdiler acaba

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

hocam niye konaklıyacak yer arıyorsunki işverenın ayarladığı yere 1-2 gün erken git haberleşip bişey olmaz
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

işveren bi yer ayarlamadiki şirketten dedilerki ilk bi kaç gün pansiyonda kalırsınız sonra kalacağınız ev ayarlanır nasıl olucak bilmiyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Omerkartal senle şirketimiz aynı ve ev sağlıyorlar zaten rahatça bulursun ev. Burda Mustafa abi var o sana ayarlamanda yardımcı olur. Dün kaza yaptı arabası yok şuanda ama tamir olursa sen gelene kadar büyük ihtimal gelir seni almaya oradanda eve yerleştirir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de aynı yere geleceğim. Bana da bir yer ayarlamadılar Mustafa abinin numarasını verdiler ama gelip alacağı hakkında birşey söylemediler ama ev bulamazsan yardımcı olur dediler . Açıkçası bu konu canımı sıkmaya başladı 17 haziran 07.25 te uçağım var..

Uçuşa Hazır Watçı Aytek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    12

vay arkadas firmanız önceden ayarlayamıyorsa self gidin.bide full parası veriyonuz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet ya o kadar para veriyoruz bide oraya inince bizmi uğraşıcaz hangi pasiyon ucuz iyi falan diye bana danışmanım il bi kaç gün pansiyonda kalırsın sonra eve geçersin demişti o yüzden bende pansiyon araştırıyodum ama direk eve yerleşmede zor olabiliri ilk günden o yorgunlukla

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet senin dediğin gibi olucak sanırım bende danışmanıma uğrayıp bi konuuşucam inşallah bi sıkıntı yaşamayız

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biraz zorlamak gerekiyor . zorlaya zorlaya kendime yer buldurttum çok memnun kalmasam da en azından ilk gittiğimde kafam rahat olur sonrasına bakarız..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı manboy19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biraz zorlamak gerekiyor . zorlaya zorlaya kendime yer buldurttum çok memnun kalmasam da en azından ilk gittiğimde kafam rahat olur sonrasına bakarız..
    Selamlar manboy. Boyle seyleri kafaya takip stres yapip psikolojinizle oynamayin. Sonuna kadar gelmissiniz, bunlar en son virajlar. Daha onceki yazimda sirketinizin danismanini oraya indikten sonra ararsiniz ve size yardim Eder demistim. Ki edeceklerdir de. Dedigim gibi su an sadece kendini motive etmeye calis ve zorluklarini dusunme artik. 3 farkli grupla oryantasyonu yaptik ve haftaya 4. Grupla gorusuyor olacagiz. Bu arkadaslarin hepsi cok stresli idi siteden gozlemledigim kadari ile. Ama burda su an ne kadar eglendiklerini ve her turlu stresi unuttuklarini gordum. Ve konustugum yaklasik 80 kisi kadar ogrenciden ev bulamayan olmamis. Tabi kimisi evini begenmiyor, kimisi simdiden Baska ev arayislarina baslamis bile. Ama demem o ki artik rahatla ve olaylari akisina birak. Hersey yolunda gidecek merak etme.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Sayco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Omerkartal senle şirketimiz aynı ve ev sağlıyorlar zaten rahatça bulursun ev. Burda Mustafa abi var o sana ayarlamanda yardımcı olur. Dün kaza yaptı arabası yok şuanda ama tamir olursa sen gelene kadar büyük ihtimal gelir seni almaya oradanda eve yerleştirir.
    Selamlar sayco. Oryantasyonda ne zaman senden tarafa baksam bi rahatlik vardi uzerinde. Pek dinliyormus gibi gorunmuyordun Yanlis anlama elestirmek icin soylemiyorum merak ettim sadece bugun ilk gunun nasildi otelde?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Sercan977 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar sayco. Oryantasyonda ne zaman senden tarafa baksam bi rahatlik vardi uzerinde. Pek dinliyormus gibi gorunmuyordun Yanlis anlama elestirmek icin soylemiyorum merak ettim sadece bugun ilk gunun nasildi otelde?
    Evet baya rahattım çünkü gelmeden önce kastığım kadar değilmiş onu anladım ama dinliyordum :-) ilk gün hem eğlenceliydi hem yorucuydu. Bir ara anlaşamadım beni yanına verdikleri housekeeperla, unuttum ne söyleyeceğimi ama zorlayınca çıktı kelimeler ağzımdan :-) iş basit aslında ama yoğun olduğu için yorucu oluyor. Birde bisiklet bulsam süper olacak her gün işe giderken 40 dakika yürümek zor oluyor. Bu arada uğrucam bir gün 9. caddeye :-)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Sercan977 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar manboy. Boyle seyleri kafaya takip stres yapip psikolojinizle oynamayin. Sonuna kadar gelmissiniz, bunlar en son virajlar. Daha onceki yazimda sirketinizin danismanini oraya indikten sonra ararsiniz ve size yardim Eder demistim. Ki edeceklerdir de. Dedigim gibi su an sadece kendini motive etmeye calis ve zorluklarini dusunme artik. 3 farkli grupla oryantasyonu yaptik ve haftaya 4. Grupla gorusuyor olacagiz. Bu arkadaslarin hepsi cok stresli idi siteden gozlemledigim kadari ile. Ama burda su an ne kadar eglendiklerini ve her turlu stresi unuttuklarini gordum. Ve konustugum yaklasik 80 kisi kadar ogrenciden ev bulamayan olmamis. Tabi kimisi evini begenmiyor, kimisi simdiden Baska ev arayislarina baslamis bile. Ama demem o ki artik rahatla ve olaylari akisina birak. Hersey yolunda gidecek merak etme.
    teşekkür ederim bu sözler biraz daha rahatlattı ister istemez bi stres oluşmuştu ama şimdi daha iyiyim ) Pazartesi ben de uçuyorum. O zaman görüşüp tanışmak dileğiyle çok teşekkürler tekrardan..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hayirli olsun ise baslamissin nasil bi iscok yorucu mu ortaminasil ve calisma saatleri bende 19 haziranda geliuorum ramada otele housekeeper

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)