Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 49 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: vizeden red aldım:(

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hoca sınavda öğrenciye sormuş risk nedir diye hocam risk budur yazmış kağıda 100 almış falan. Böyle hurafelere gerek yok arkadaşlar yok bomba patladı yok 1 den sonra gidince vizeyi veriyorlarmış falan. 3 4 tane temel soru soruyorlar zaten. Bunlara cevap verirseniz ortalamanız da 2 üzeriyse zaten alırsınız vizenizi rahat şekilde. Boşuna bu kadar kasılmayın,gidin sorulan sorulara cevap verin anlamadıysanız soruyu sesinizi duyamıyorum diye tekrarlatın 1 2 kez.
    Umarım hepiniz vizeyi alır güzel bir program geçirirsiniz bu sene.

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Zaren bu vize konusunu defaten forumlarda yeri geldiğinde süylüyoruz ama ne yazık kı çoğu arkadaş sakin olup güleryüzlü olamk yerine bu tür hurafelerle vakit öldürüyor.Yapacak birşey yok tecrübe etmeleri gerekiyor artık.Bu kadar sıkıntı strese gerek yok ama....
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende dün vize reddi aldım. yaşlı sarışın bi kadın girdi. nerde okuyosun nerde çalışacaksın dedi düzgün bir şekilde cevapladım sonra hiçbirşey sormadan ortalaman iyiymiş ama ingilizce olarak yetersizsin dedi ki ingilizcem de gayet iyi. yandaki gişelerde nerede okuyosun sorusuna cevap veremeyenler bile vize aldı. benim girdiğim kadın hiçkimseye vize vermedi. dua edin o kadına denk gelmeyin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı hidayet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende dün vize reddi aldım. yaşlı sarışın bi kadın girdi. nerde okuyosun nerde çalışacaksın dedi düzgün bir şekilde cevapladım sonra hiçbirşey sormadan ortalaman iyiymiş ama ingilizce olarak yetersizsin dedi ki ingilizcem de gayet iyi. yandaki gişelerde nerede okuyosun sorusuna cevap veremeyenler bile vize aldı. benim girdiğim kadın hiçkimseye vize vermedi. dua edin o kadına denk gelmeyin.

çok ilginç ya o kadın benım gittiğim gün en rahat vize veren kişydi bunların günü gününü tutmuyo ya bu nedir ya .. bana red veren kadın için de en çok vizeyı o verıyo diyolar kımısıde red veriyo diyo bunların günü gününü tutmuoyya

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı hidayet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam valla geçmiş olsun 2. vize şansını deniyecek misiniz?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bence denemelisin bende red aldım ama tekrar başvurdum vize için 7 mayısta görüşmem var bence denemelısın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

2. sene gidip not olarak sorunu olmayana vizede sorun çıkmaz dimi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@mlda 2. vize görüşmen nasıl geçti, alabildin mi vizeyi. Bilgilendirirsen sevinirim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen 2. vize görüşmen nasıldı ve tekrar istanbulamı gittin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet arkadaşlar yine istanbul da görüştüm yine red verdı bu kez gerçekten anlamadım ne olduğunu görüşmem 2 deydı 12 numaradakı bır adam la görüştüm görüşme gayet iyiydı çok rahattım hıç heyecan falan yoktu butun sorduklarını anladım cevapladım sonra transkrptıme baktı 2 50 son dönem de yükseltmıştım notlarımı . onaylayamıyorum dedi vizenı (hemde gülerek kendı kendıne güldü durmadan.şaka yapıyo gibi öyle bı samımı gülüşü vardıkı) anlamadım ben bu işten daha denemıcem paramı gerı alıcam eylulde.. yapcak bışe yok.. önyargılı davrandıklarını düşünüyorum ama yinede konsolosluğu arayıp itiraz edicem

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok geçmiş olsun Sebep olarak birşey söyledi mi? Neler sordu tam olarak?
    Konu enis_45 tarafından (07-05-2013 Saat 11:24 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya çok basıt şeyler sordu
    wat içinmi geldın daha önce yurt dışına gittinmi nereye gıdeceksın orada ne yapacaksın housekeeper ne yapar görevi nedır izledin film nedir kımın filmi neden .. hangı universtede okuyosun ne okuyosun ddi okudun mu abd dekı haklarını dedi evet ddim sonra red verdı ilkinde hiç konuşamadım bu kez ne olduğunu anlamadım ya gayet rahattı görüşme yine ing dedi o bahane ya olamaz ing den ilkinde ing den aldım redı dıye önyargılı oldu aptal adam

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

O adam harbiden çok itici bi tip. Çok bilmişlik var biraz konuşmasında. Neden red aldın falan demedi mi ya. Gerçekten iyi konuştuğunu düşünüyosan itiraz et bence.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

işte elime bi beyaz kağıt verdı ingilizce ve gano yetersizliğyle ilgili o kadar hatta transkriptim de onda kaldı aldı bı kenara koydu anlamadım ben bu işten bışey ya arıcam itiraz edicem

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı mlda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte elime bi beyaz kağıt verdı ingilizce ve gano yetersizliğyle ilgili o kadar hatta transkriptim de onda kaldı aldı bı kenara koydu anlamadım ben bu işten bışey ya arıcam itiraz edicem
    ole keyfı davranmazlar gunde 500 kişyle gırıyo sana neden haksızlık yapsınlar bende red aldım hemde 2 kere 3.de aldım 1 red alma nedenın şartlarını duzletmessen karar değişmez

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar ben de dün red aldım.Ankara konsolosluğunda girdim.Girmeden bir hafta önce arkadaşlarla ''inşallah 11 numara gelmez muhhabbeti başladı''.Buradaki kadının namı baya meşhurdur watçılar arasında, bilirsiniz.Ama bunun adını artık nasıl koyarsınız bilmem; 380 numarayım 377,378 ve 379 8 no lu gişeye geldi.380 yazdığında yanında 11 yazıyordu.Görüşmeye giderken zaten yıkıldım.Sırf kadın nasıl bir şeymiş,anlatılanlar kadar suratsız mıymış diye görüyüm dedim.Merhaba naber kısmını geçince nerede çalışacaksın, ne olarak çalışacaksın dedi ?Las vegasta fotoğrafçı olarak dedim. Sonra transkripti gösterdi . Benim ortalama 1.61 . Ne bu filan gibisinden bi şeyler dedi ? Önceden bi şeyler hazırlamıştım.Dil kursuna gittim, bu sene ingilizceye odaklandım , dili geliştirmek amerikaya gidebilmek için gerekliydi ve derslerden daha çok önem verdim filan dedim.Dilini geliştirirken derslerini de çalışabilirdin dedi.Bozuldum biraz sonra Ayrıca üniversitede okumak sadece ders çalışmak değildir orada yapılacak bi çok şey,bir çok sosyal aktivite var orada , ben de bu sene fotoğrafçılık kursuna gittim dersler bu yüzden geri planda kaldı filan dedim ama üniversitede neler yapılabilceğini biliyorum dedi.Sonrasında da söylenecek bi şey kalmadı.Belgelere red vuruşunu izledim...
    Şimdi ikinci kez deneyeceğim şansımı, olursa istanbulda.Olmazsa gene ankara.Ve umarım o kadın gelmez.Gelirse dünyanın en şansız adamı olduğum tescillenmiş olur

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba usta çok geçmiş olsun öncelikle
    konuşmada gözlerinin içine bak ve hafif gülümsemeye dikkat et konuşurken, böyle yaparsan kendinden emin gözükürsün, 2-0 önde başlarsın randevuya

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Eyvallah hocam yapalım dediğini.=) Umarım etkili olur

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı turambar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ben de dün red aldım.Ankara konsolosluğunda girdim.Girmeden bir hafta önce arkadaşlarla ''inşallah 11 numara gelmez muhhabbeti başladı''.Buradaki kadının namı baya meşhurdur watçılar arasında, bilirsiniz.Ama bunun adını artık nasıl koyarsınız bilmem; 380 numarayım 377,378 ve 379 8 no lu gişeye geldi.380 yazdığında yanında 11 yazıyordu.Görüşmeye giderken zaten yıkıldım.Sırf kadın nasıl bir şeymiş,anlatılanlar kadar suratsız mıymış diye görüyüm dedim.Merhaba naber kısmını geçince nerede çalışacaksın, ne olarak çalışacaksın dedi ?Las vegasta fotoğrafçı olarak dedim. Sonra transkripti gösterdi . Benim ortalama 1.61 . Ne bu filan gibisinden bi şeyler dedi ? Önceden bi şeyler hazırlamıştım.Dil kursuna gittim, bu sene ingilizceye odaklandım , dili geliştirmek amerikaya gidebilmek için gerekliydi ve derslerden daha çok önem verdim filan dedim.Dilini geliştirirken derslerini de çalışabilirdin dedi.Bozuldum biraz sonra Ayrıca üniversitede okumak sadece ders çalışmak değildir orada yapılacak bi çok şey,bir çok sosyal aktivite var orada , ben de bu sene fotoğrafçılık kursuna gittim dersler bu yüzden geri planda kaldı filan dedim ama üniversitede neler yapılabilceğini biliyorum dedi.Sonrasında da söylenecek bi şey kalmadı.Belgelere red vuruşunu izledim...
    Şimdi ikinci kez deneyeceğim şansımı, olursa istanbulda.Olmazsa gene ankara.Ve umarım o kadın gelmez.Gelirse dünyanın en şansız adamı olduğum tescillenmiş olur
    gecmis olsun. bi dahaki gorusmede ayni kisi gelmiyor bi daha o kadinla gorusmezsin tekrar basvurdugunda. Iyi sanslar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)