Sayfa 11 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 7891011
Toplam 318 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 318 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2013 Wat Genel Basligi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

arkadaşlar biriniz cevaplarsa çok sevinicem Arkadaşlar Ben eylül sonu gibi bir şirkete kaydoldum pasaport filan hallettik sınav gibi bişey de olduk yalnız işlerimiz hala gelmedi şirketi arıyorum gelmedi diyorlar fakat burada birsürü kişi şu güün görüşmem var şu gün iş seçicem falan demiş acaba normal mi bu yoksa geç mi kaldı ilk defa katıldığım için pek bilmiyorum bu aralar gelicek diyorlar cevaplarınız bekliyorum .

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

eylul ayind kayodlduysan ve eger ise baslama tarihin 20 hazirandan once ise sana is sunulmamasi normal degil. sirketinle konusmaya devam et.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

arıyorum işler daha gelmedi gelicek diyorlar onun için sordum herkes iş seçmeye başlamış acaba dedim sorun mu var acaba wat a gitmiş bir arkadaşım var gelir sıkıntı etme diyor ilk defa gittiğimiz için acemiyiz yarın yine arayıp sorarım ben

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı Berker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arıyorum işler daha gelmedi gelicek diyorlar onun için sordum herkes iş seçmeye başlamış acaba dedim sorun mu var acaba wat a gitmiş bir arkadaşım var gelir sıkıntı etme diyor ilk defa gittiğimiz için acemiyiz yarın yine arayıp sorarım ben
    Vize görüşmeleri başlayacak Şubat ayındaTabi illa Şubatta alınacak demiyorum ama işler gelmedi diyecek kadar da değil yani.Gerginlik yaratmadan heycanlı bi öğrenci modunda ara sor 2,3 güne bi..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Valla öyle yapıyorum Çukurovada okumuşsun ya siz gelmemesi mümkün değil diyorsunuz ama gelmedi diyorlar sorun orada.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

şimdiye kadar iş gelmediyse ne zaman gelecekmiş şirketlerin ellerindeki işlerin çoğunluğu şubat öncesinde bellidir. belki daha sonra sponsordan eklenenler olabiliyor ama bu olay hiç normal değil.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Valla Adana'da belli başlı şirketler var.Senin şirket bunlardan değil yeni olanlardan.Diğerlerinin 10 yıldan fazla tecrübesi var.Senin şirket onlar kadar tecrübeli olmadığından ya az iş talebinde bulundu onlar doldu yada gerçekten daha iş alamadılar.Aklıma başka bi seçenek gelmiyor.Sen belli aralıklarla sormaya devam et ama ilk verilen işe de balıklama atlamaGel burda bi sor giden varmı ne yapmışlar gibisinden..Kolay gelsin..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

adana da çok araştırdım zaten 4 şirket var gönderen 3 ü türkiye çıpında 1'i adana'ya özel onunda amerikada 1 yeri daha var hepsi de belli başlı şirketler arasında bunun için çok araştırma yaptım bu şirket hoşuma gitti kendimi buna yakın buldum kaydoldum .

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Ben zamanında bi şirkete gittim diğer illerde olan ama Adana şubesi yeni açılan,danışman diye iki tane öğrenci koymuşlar ki bu öğrencilerde hazırlık sınıfından tanıdığımız arkadaşlar.Hayırdır dedim,wat ile katıldığımız için danışman olduk dedi.Hayırlı olsun dedim ilk sorum yapılacak sigorta ne kadarlık bi hastane masrafını karşılıyor oldu cevap alamadım haliyle çünkü sadece wat ile gittikleri için danışman olmuşlar.Yani şirketin adı olsada çalışanı yeni yada tecrübesiz olursa değişen bişey olmuyor.Adını vermeden diğer şubeleri ara sanki o ildenmişsin gibi,wat a katılmak istiyorum karar veremedim yardımcı olurmusunuz gibisinden,ellerinde iş varmı yok mu öğrenebilirsin.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Sıkıntı yok yakında gelir .ya elinde iş olsa niye söylemesinler onu anlamıyorum

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Sıkıntı yok yakında gelir .ya elinde iş olsa niye söylemesinler onu anlamıyorum
    elinde is varsa ve soylemiyorsa zaten soylencek cok sey var da, asil olay bir work and travel firmasinin elinde ocak ortasina kadar hicbir isin olmamasi problem. Bu zamana kadar is getirtememelerinin nedeni nedir? bundan sonra getiretceklerinin garantisi nedir? getirttiklerinin kalitesi nasil olacak? Bu sorulara cevap bulmak lazim. Az cok firmalarin nasil dondugunu herkes bilir ve ben ilk defa bir wat firmasinin ocak ortasina kadar hicbir is sunamadigini goryorum. Eger ki diger subelerinde is sunuluyor da bu erken kayit olmus arkadasa sunulmuyorsa olay baska boyuta tasinir ki o zaman soylenecek gercekten cok sey olur.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Six flags magic mountain'e gidecek var mı ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Los Angeles'a gidecek var mı???

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm arkadaşlar. bu sene six flags great escape e gidecek olan var mı?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Arkadaşlar bu dönem çok zordu 4 dersten kaldım ama bütlerde alıcam 3 yada tamamını veririm sorum ortalamam 1.38 e düştü ama gno 2.06 bu derslerin 2 yada 3 ünü verirsem 2 olucak dnem ortlaması sıkıntı olmaz ama veremezsem sıkıntı olur mu acaba ?

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Arkadaşlar bu dönem çok zordu 4 dersten kaldım ama bütlerde alıcam 3 yada tamamını veririm sorum ortalamam 1.38 e düştü ama gno 2.06 bu derslerin 2 yada 3 ünü verirsem 2 olucak dnem ortlaması sıkıntı olmaz ama veremezsem sıkıntı olur mu acaba ?
    Önemli olan genel ortalama zaten.Ortalaman nedir diye soruldugunda da senin söyleceğin şey o.Dönem ortalamasının herhangi bir hükmü yok vize görüşmesinde.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Benım Genel Ortalamam 2.73 geldı + olurmu vize görüşmesinde? yas buyuk ama benım.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

AHA hospitatality Academy tam olarak nedir ? bilen var mı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)