Sayfa 10 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 678910
Toplam 284 adet sonuctan sayfa basi 271 ile 284 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yalnız Gitmek

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

yalnız gidenlerin olduğu bir başlık var aram butonundan bulabilirsiniz travel konusunu merak etmeyin illaki birileri bulunur
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sanki ben sormuşum gibi hissettim konuyu takipteyim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

takılmayın bunlara. hatta yalnız gitmek daha iyi bence. ben yalnız gittim herşey çok güzeldi. amaclarıma ulastım fakat arkadaşlarıyla giden arkadaşlarımın bazıları pişman olmuştu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation Wat'a tek başına gitmek

birlikte kayıt yaptırdıgım arkadaşlarım iş fuarına 1 hafta kala amerikaya gelmiyceklerini bana bildirdiler. Tek başona work and travel ın olumlu veya olumsuz yönlerini ve bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. özellikle travel kısma yanlız olmak çok büyük dezavantaj mı?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yalniz gitmekte hic bir sakinca yok benim orda tanistigim ve beraber gelen istisnasiz herkes kavga etti cogu geldigi gibi donmedi yani. herkes oyle olucak diye biseyde yok tabi
    ben de tek gittim ne turk ne yabanci arkadas konusunda hic sknti cekmedim. umarim giden arkadaslarda sknti cekmez . ama ne yapin edin gezi kisminda birilerini bulun. ki diger work and travel ogrencilerinden mutlaka birisini bulursunuz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ben de tek gittim.soruları olanlara yardımcı olabilirim.ama benim tavsiyem yalnız gidilmesidir.kimseye bağlı kalmadan özgürce takılmak bence paha biçilemez.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

frktslc hocam work kısmında değil de travel kısmında nasıl arkadaş bulurum. Diğer ülkelerden gelen wat çılarla travel kısmını yapabilirim değil mi ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

work kisminda zaten bir suru adamla tanisican sansin yaver giderse musterilerinden bile bir kaciyla travel yapabilirsin. benim oyle oldu. zaten calisacagin yerde de WAT ogrencisi olacagi icin illaki planina ortak cikmak isteyen olur

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı eren2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    frktslc hocam work kısmında değil de travel kısmında nasıl arkadaş bulurum. Diğer ülkelerden gelen wat çılarla travel kısmını yapabilirim değil mi ?
    travel kısmı için bulacağın arkadaş çevren nerde çalıştığına, kendi kabiliyetine bağlı.bizim gittiğimiz yerde genelde türkler, singapurlular, bulgarlar kendi milletinden insanlarla yaptı seyahatini.
    Her gittiğin yerde türk bulucaksın ama bence fazla türkün olmadığı bir yere gitmeye bak eğer ingilizcene güveniyorsan.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart nortplatte,nebraska yalnız gittim

Ben Amerikaya türklerin olmadığı bir yere gittim. 1.30 saat uzaklıkta yaşayan türkler vardı sadece.onlarla tanışmasam çokta birşey yapmıycaktım sanırım amerikada. Bence bi arkadaşın olsun derim yanınızda. Çünkü ufakta olsa sorun yaşıyorsunuz ve arkadaşa ihtiyaç duyoyorsunuz. belki benim gittiğim yerde başka türk watcı arkadaşalarım yoktu die bir arkadaşım oslun istedim. Otel müdürüm çok iyiydi ve tüm çalışanlar iyki. iş kısmında bi sorunum olmadı ama yanımda arkadaşım olsa her yerini gezerdim tedirgin olmazdım nortplattenin yada newyorka gittiğimde yürüyerek dolaşırdım. tur satın almazdım
    Konu burcubb tarafından (04-12-2012 Saat 04:31 AM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Ennguzeli yalniz gitmek. Ben yalniz gittim ve orada cok guzel arkadasliklar edindim. Yalniz gidin bence. İlk gidiste yolunuzu bulmaya calisin sorun sorusturun bunlar cok zevkli seyler. Hem yaninizda size kostek olacak biri olmaz kafaniz rahat olur.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biz 3 arkadaş gidiyoruz ancak benim çekingem farklı eyaletlere yada bölgelere düşmemiz. hani ne kadar sıcak kanlı insanlar olsak da yanımızda önceden tanıdığımız biri varken etrafa karşı daha pozitif, daha atak oluruz. tekken illaki biraz daha çekingen olur her insan. umarım aynı eyalete gidebiliriz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benimde arkla planlarımıznuyuşmadığı için büyük olasılıkla tek gidicem tek gitmek zevkli olur canım ben birazda maceracı olduğum için keşfetmeyi seviyorum süper olucak ama travel kısmı için kesinlikle arklarla gidin ordan 2 enfazla 3 tane arkla takılın fazla adam olunca sorun oluyor napcaz ne etcez vs. bi araba tutup ver elini amerika demek istiyorum travel kısmında hatta planları benimle uyuşabilece arkadaşlarada açığım şu an doğu kıyılarında çalışıcam büyük ihtimal

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)