Sayfa 10 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 67891011 SonuncuSonuncu
Toplam 304 adet sonuctan sayfa basi 271 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ABD'ye Kız/Erkek arkadaşla birlikte gitmek

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı yakuza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kız/Erkek arkadası gectim bence arkadasla gitmek de zaman zaman sorun acabiliyor. İlk wat maceramda orada tanıstıgım 3 arkadas beraber gelip Abd de birbirlerini yemislerdi. Sen cok calısıyorsun ben az calısıyorum, senin malın benim malım vs derken is yerinde ufak bir kavga bile cıkmıstı. Diyecegim o ki olayı iyi analiz etmekte cok büyük yarar var. düsüncesi hafif bir espriyle beraber dogru degil. Sevgili var sevgili var, yani. 3 aylık kız/erkek arkadasıyla gitmek var 3 yıllıkla gitmek var. Abd ye zaten dil/yasam vs tecrübeler edinmeye gidiyoruz, 3 haftalık arkadasla gidip de orda en ufak bir seyde birbirinizi yersiniz alim Allah. Bence Kız/Erkek arkadasla, sevgiliyle gitmek sadece iliskileri ciddi, saglam ciftler icin güzel olabilir. Digerleri icin zulüm, kavga dolu mutsuz, tatsız, ayrı ucaklarla dönerek biten aci bir yolculuk olabilir. Ona göre diyorum, dikkat edin...

Şuna kesinlikle katılıyorum ,her çiftin harcı değil bu macera.Kişilerin birbirlerini çok iyi tanımaları ve çok sağlam ,güvenle harmanlanmış bir ilişki oturtmuş olmaları gerekiyor.Yalnız ben cümlemin hala arkasındayım.Şu zamana kadar ciddi bir beraberlik yaşamamış kişiler kalkıp da aman sevgiliyle gitmek şöyledir böyledir ,git orda gönlünü eğlendir tarzında konuşunca biraz abes oluyor Kişiden kişiye değişebileceğini herkes kabul etse ne güzel olur =)

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Bu sene kimler gidiyor kız yada erkek arkadaşıyla?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Bellagio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene kimler gidiyor kız yada erkek arkadaşıyla?
    bn erkek arkadaşımla alaskaya E.C PHILLIPS AND SONS INC'e gidiyoruz. ama grup olarak 8 kişiyiz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı meltemozdel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bn erkek arkadaşımla alaskaya E.C PHILLIPS AND SONS INC'e gidiyoruz. ama grup olarak 8 kişiyiz
    oncekı sene omerle ayca vardı ıkı sevgılı aycanın dayanamaması ve kaprıslerı yuzunden yarıda gerı donduler ec. phılıpsten eda dıye dıger bayan arkadas ıse catır catır calısıyodu umarım sızzın ıcınde hayırlısı olur bol kazanclar sımdıden ...

tabı ılk kez gıdeceklerın job offerları tan netlık akzanmadı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

[QUOTE=Bellagio;104542]Bu sene kimler gidiyor kız yada erkek arkadaşıyla?[/grup halınde gıdıyoruz. erkek arkadasımla beraber

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

oraya gidince doru düzgün ne haberleşeces ne bişi:S kesin ayrılırıs.benide valize koy götür diyor düşünmedim değil

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı serhat_21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oraya gidince doru düzgün ne haberleşeces ne bişi:S kesin ayrılırıs.benide valize koy götür diyor düşünmedim değil
    abi şimdiden bi hamle yap ozamn

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de kız arkadasımla gidiyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de erkek arkadaşımla gidiyorum. Neredeyse 1 senedir birlikteyiz ve bu deneyimi de birlikte yaşamak istedim. İki kişi olmak tek kişi olmaktan iyidir diye düşünüyorum özellikle bu kişi birçok yönden seninle aynı ortak paydayı paylaşıyorsa sorun olacağını sanmam.
    New Jersey Oceancity'de olacağız ikimizde, aynı işte çalışaağız.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende erkek arkadaşımla gidiyorum kendisi beni yalnız göndermek istemedi =)) hoş benimle gelmesi benim açımdam hiç problem değil hatta tam tersine yeterince eğlenceli bir çiftiz birlikte çok daha fazla eğleniceğimize inanıyorum.Bakalım görücez =)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende kız arkadaşımla gidiyorum. asla pişman olmayacağıma eminim
    acmiyim ilk defa gidicem her konuya bir soru yazıyorum idare edin

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben yalnız gidiyorum ve kız arkadaşım da yok. olanla da birkaç ay önce ayrıldım. temiz ve yalnız gitmek için orada amerikalı veya rusun biriyle yeniden başlamak istiyorum. biri dedim ama birkaçı da olabilir neyse sonuçta eğlenmeye ve gezmeye gidiyoruz. herkes istediği gibi eğlenebilir... iyi eğlenceler

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı gurme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi şimdiden bi hamle yap ozamn
    Yakında bir başlık açılır: Bavula Kız Arkadaş koymak

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ben de erkek arkadaşımla gittim geçen sene ve çılgınlar gibi eğlendim İkimiz de zaman zaman yaşadığımız sıkıntı ve zorluklara birbirimiz sayesinde katlandık. O olmasa çoktan dönmüştüm belki ben =)Ama güzel bir çalışma sezonunun ardından şahane bir travel geçirdik. Yabancı kızlarla takılma umutlarıyla gelen bir sürü arkadaşın da barda birlikte takılıp kıza içki ısmarlamasındanb başka başarısı olmamasını da sık sık gördük :=)

Diyeceğim o ki sevgilisiylr birliktr gidecek olanları şahane bir yaz bekliyor

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı yucar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yalnız gidiyorum ve kız arkadaşım da yok. olanla da birkaç ay önce ayrıldım. temiz ve yalnız gitmek için orada amerikalı veya rusun biriyle yeniden başlamak istiyorum. biri dedim ama birkaçı da olabilir neyse sonuçta eğlenmeye ve gezmeye gidiyoruz. herkes istediği gibi eğlenebilir... iyi eğlenceler
    Hocam bir insan niyetini ancak bu kadar net acıklayabilirdi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mmtz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende kız arkadaşımla gidiyorum. asla pişman olmayacağıma eminim
    hocam buyuk konusma bence sonra cikar acisi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

kız arkadaşlarıyla beraber giden arkadaşlara başarılar diliyoruz..umuyoruz sıkıntısız gelirsiniz....

p.s. ayrılmadan gelen görmedim ben KENDİ çevremde :P

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cAv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bir insan niyetini ancak bu kadar net acıklayabilirdi
    Ben açık biriyim arkadaşım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı earwen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de erkek arkadaşımla gittim geçen sene ve çılgınlar gibi eğlendim İkimiz de zaman zaman yaşadığımız sıkıntı ve zorluklara birbirimiz sayesinde katlandık. O olmasa çoktan dönmüştüm belki ben =)Ama güzel bir çalışma sezonunun ardından şahane bir travel geçirdik. Yabancı kızlarla takılma umutlarıyla gelen bir sürü arkadaşın da barda birlikte takılıp kıza içki ısmarlamasındanb başka başarısı olmamasını da sık sık gördük :=)

Diyeceğim o ki sevgilisiylr birliktr gidecek olanları şahane bir yaz bekliyor
    Arkadaşım o dediğin arkadaşlar yurtdışına ilk defa çıkanlardır tecrübeye yol açalım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bende gıtmeden ayrıldım bazı sorunlar vardı ıyı kopardım kafa rahat olsun istedim 4 ay uzun bı sure

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı neolim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kız arkadaşlarıyla beraber giden arkadaşlara başarılar diliyoruz..umuyoruz sıkıntısız gelirsiniz....

p.s. ayrılmadan gelen görmedim ben KENDİ çevremde :P
    hiç sorma bizim orada da öyleydi.

Ayrıca şu birkaç bira ısmarlamaktan fazlası olayını anlayamadım kendi tecrübelerimi açıık açık anlatmak istemiyorum ama hiç öyle birşey yoktu o kadarını söyliyim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ayrıca şu birkaç bira ısmarlamaktan fazlası olayını anlayamadım kendi tecrübelerimi açıık açık anlatmak istemiyorum ama hiç öyle birşey yoktu o kadarını söyliyim
    yürü be hocam arkandayım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

+1

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Partneri ile gidip sorunsuz WAT yaşayan kişi sayısı azdır. Bana göre yoktur. "Hayır bizimki mükemmeldi" diyebilecek arkadaşlar, dürüst olup bir kez daha düşünsünler )

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende erkek arkadasımla gidiyorum ama olay birz farklı türkiyede kıskanma konusunda tık yok ama gay town a gittiğimiz için yüzük takıp götürcem

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ilk defa gidecekler için birbirine destek olurlar iyi olur belki

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de kız arkadaşımla gitmek istiyordum ama annesi izin vermedi :P
    O değilde kaç eşe kadar izin var orada :P
    Amor Fati..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı nwersmus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk defa gidecekler için birbirine destek olurlar iyi olur belki
    ya neyin destegi benim arkadasim kiz arkadasiyla geldi 18 gun hapis atti cocuk ... amerikaya gidyosunuz arkadaslar mumkunse sevgiliniz varsa ayrilin da gidin diyorum ben herkese siz bide beraber amerikaya gitmeyi soyluyosunuz Filmlerde gordukleriniz gercek olm

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı oguzerdem1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya neyin destegi benim arkadasim kiz arkadasiyla geldi 18 gun hapis atti cocuk ... amerikaya gidyosunuz arkadaslar mumkunse sevgiliniz varsa ayrilin da gidin diyorum ben herkese siz bide beraber amerikaya gitmeyi soyluyosunuz Filmlerde gordukleriniz gercek olm
    Kiz arkadasla gidilir neden gidilmesin..iliskinin asamasina bagli olarak orda yasicaniz seyler degisir..

ama normal kiz erkek arkadas grubu ile giderseniz gercekten igrenc bi wat gecirirsiniz..orda tanistiginiz turklerden bahsetmiyorum..oraya beraber gittiginiz arkadaslarinizdan bahsediyorum..orda kizlarin ne kladar eylenceli ve rahat oldunu gorunce disariya turk kizlariyla cikmak istemiceksiniz..mesela ben burda daha ilk gunumde tanistigim 2 turk kisi ile odaya ciktim 1 hafta sonra ayrildim...mesela bara gidiyoruz kos kos oturuyolar..yuzde 90 i boyleydi turklerin..dansa kalkiyolar amerikali cocuklar gelip arkalarindan dans ediyolar..ayyy cikalim cok kotu burasi diyp cikiyolar bardann..surat bi karis...surekli dedikodu ...surekli yabancilara bakip kiskanclik ardindan yine surat bi karis..yuzde 90 i boyleydu gorduklrimin...Artik bi turk kizla karsilasinca kaciyorum direk..ne selam ne sabah..Cok aci gerceklerden biride gelen turklerin cogunmlugu adapte olamadan bisey anlamadan geri donuyo anladigim kadariyla..ERger turkiyede sosyal sevilen gusel bi adam degilseniz burda sansiniz cok ama cok dusuk..
    gozlemlerimle size yardimci olmaya calistim..
    bana gelince hayatimin en gusel 2 yaz ayini gecirdim suana kadar..tabiki hergun eylenceli gecmiyo..sabah is aksam yemek dus ve uyku.ozel gunlerde sadece cok eylenceli geciyo..oda 3 gun...

eylul 10 da donuyorum ve o akadar cok sey varki yazicak hepsini buraya sigdiramam..gorusuruz millet..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı inek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kiz arkadasla gidilir neden gidilmesin..iliskinin asamasina bagli olarak orda yasicaniz seyler degisir..

ama normal kiz erkek arkadas grubu ile giderseniz gercekten igrenc bi wat gecirirsiniz..orda tanistiginiz turklerden bahsetmiyorum..oraya beraber gittiginiz arkadaslarinizdan bahsediyorum..orda kizlarin ne kladar eylenceli ve rahat oldunu gorunce disariya turk kizlariyla cikmak istemiceksiniz..mesela ben burda daha ilk gunumde tanistigim 2 turk kisi ile odaya ciktim 1 hafta sonra ayrildim...mesela bara gidiyoruz kos kos oturuyolar..yuzde 90 i boyleydi turklerin..dansa kalkiyolar amerikali cocuklar gelip arkalarindan dans ediyolar..ayyy cikalim cok kotu burasi diyp cikiyolar bardann..surat bi karis...surekli dedikodu ...surekli yabancilara bakip kiskanclik ardindan yine surat bi karis..yuzde 90 i boyleydu gorduklrimin...Artik bi turk kizla karsilasinca kaciyorum direk..ne selam ne sabah..Cok aci gerceklerden biride gelen turklerin cogunmlugu adapte olamadan bisey anlamadan geri donuyo anladigim kadariyla..ERger turkiyede sosyal sevilen gusel bi adam degilseniz burda sansiniz cok ama cok dusuk..
    gozlemlerimle size yardimci olmaya calistim..
    bana gelince hayatimin en gusel 2 yaz ayini gecirdim suana kadar..tabiki hergun eylenceli gecmiyo..sabah is aksam yemek dus ve uyku.ozel gunlerde sadece cok eylenceli geciyo..oda 3 gun...

eylul 10 da donuyorum ve o akadar cok sey varki yazicak hepsini buraya sigdiramam..gorusuruz millet..
    dostum kiz arkadassla gitsen bi suru trip yicen iste bu yuzden . sen oraya calismak ingilizce gleistirmenin yani sira biraz da eglenmeye gidiyosun.. senin de wat in cok kotu baslamisti sabrettin cok iyi geciyo senin adina cok sevindim. keske herkes senin kadar sansli ve sabirli olabilse ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)